Dreams.co.uaГороскопКельтський гороскопКульбаба
465 Oracle

Кульбаба – знак кельтського гороскопу

3 грудня – 12 січень

Кульбаба – і злісний бур'ян, з яким важко боротися, і лікарська рослина, що допомагає при багатьох захворюваннях, і сировину (листя) для весняних поживних салатів, і прекрасний корм для кроликів. З квіток кульбаби роблять варення, його перемелений висушений корінь служить замінником кави, і навіть вино можуть приготувати з кульбаби.

"Світ прекрасний своєю різноманітністю", – розмірковує Кульбаба, і одягається в яскраві незвичайні одягу, дивуючи оточуючих. Глибоко помиляється той, хто думає, що у нього за душею нічого немає, а яскравий образ – для того, щоб приховати душевну порожнечу. Цей знак квіткового гороскопу найчастіше має багату уяву і глибоко розуміє мистецтво. А стиль, якому поклоняється Кульбаба – свобода, індивідуальність і органічність.

Про ставлення Кульбаби до подорожей можна сказати словами Анатоля Франса: «Подорожі вчать більше, ніж що-небудь. Іноді один день, проведений в інших місцях, дасть більше, ніж десять років життя вдома ». Кажуть, що у кожної людини є тяга до подорожей, тільки одні сидять вдома і мріють, а інші, такі як люди-Кульбаби, втілюють свої мрії в життя.

У любовних відносинах Кульбаба очікує романтики. Йому до душі витонченість почуттів, він не терпить грубості у відносинах.