Dreams.co.uaГороскопКельтський гороскопЕдельвейс
453 Oracle

Едельвейс – знак кельтського гороскопу

23 грудня – 31 грудня

Рослина з красивою назвою Едельвейс росте високо в горах. У французьких Альпах його називають альпійською зіркою, а в італійських – срібний квітка скель. Романтичні назви квітка отримав з-за незвичайної холодної краси. Невеликі квіточки-перлинки в обрамленні світло-сріблястих листя цвітуть всього близько двадцяти днів.

Урівноважений, незворушний Едельвейс виключно ввічливий і доброзичливий по відношенню до людей. Його спокійний характер – це не тихий вир, де чорти водяться, це впевненість, що не піддається на провокації истериков. Розумний Едельвейс знає, що не можна драматизувати і нагнітати атмосферу в конфліктних ситуаціях. Складні питання треба вирішувати, витримавши паузу.

Едельвейси тяжіють до здорового кар'єризму. Вони вважають, що розумні і порядні люди повинні пробиватися в житті, ставати багатими і займати високе положення в суспільстві. У суспільстві затребувані амбітні фахівці, і люди-Едельвейси якраз відповідають очікуванням ринку праці.

Едельвейси – хороші і вірні друзі. Є прислів'я: «Хороший друг в очі лає, а за очі хвалить». Ці слова наче сказані про Едельвейсі.