Dreams.co.uaГороскопКельтський гороскопРомашка
328 Oracle

Ромашка – знак кельтського гороскопу

22 травня -31 травня

Ромашка – скромний і ніжна квітка, що прикрашає будь-який простір. Древні називали її маткової травою, так як використовувалася Ромашка при лікуванні жіночих хвороб. Існує величезний перелік хвороб, при яких допомагає відвар Ромашки аптечної. Але можна просто пити чай з її квітами – і імунітет буде завжди в нормі.

Ромашку можна назвати ідеальною красунею, проте вона чарівна й розумна, а це коштує більше, ніж краса. Представники цього квіткового знака легко зачаровують людей, використовуючи в своїх корисливих цілях вміння залучати до себе увагу і прихильність оточуючих.

Ромашка розважлива, вона ніколи не витратить зайве, їй не властива марнотратність. Багато представників цього знака вміють звідусіль отримувати користь для себе, нітрохи не думаючи про те, чи правильно вони чинять по відношенню до інших людей.

Не всі, але деякі люди-Ромашки знають не з чуток, що таке заздрити іншим, більш успішним, ніж вони. Добре, якщо заздрість змушує їх рухатися вперед, долати і досягати. Набагато гірше, коли заздрість з'їдає, точить – тоді Ромашки можуть будувати підступи об'єкту заздрості, бажати йому зла. Від ступеня свідомості представників цього знака залежить і ступінь руйнування їх життя або, навпаки, творення нового.