Dreams.co.uaГороскопКельтський гороскопФрезія
366 Oracle

Фрезія – знак кельтського гороскопу

24 жовтня – 2 листопада

Теплолюбна Фрезия зростає тільки на освітлених місцях, попри велику кількість свіжого повітря. Її подовжені квітки дуже запашні і можуть бути практично будь-якого забарвлення.

Акуратні і виконавчі Фрезии обожнюють порядок і дуже пунктуальні. У школі, на роботі вони, як на змаганні по забігу – хочуть прибігти найпершими, досягти фінішної стрічки раніше всіх. Але Фрезия недовірлива, і їй іноді здається, що вона занадто мало досягла, що треба ще докласти зусиль. Їй ніколи відпочивати, вона мчить вперед, і не розуміє, чим загрожує божевільний темп роботи без відпочинку. Фрезії необхідно час від часу відпочивати, інакше вона зажене себе.

Люди-фрезії – неприємні опоненти в суперечці, вони не чують співрозмовника. Нехай хтось спробує переконати представника цього знака – нічого не вийде. Фрезія вперто стоятиме на своєму, може посваритися, розлютитися, але ніколи не погодиться з опонентом.

В любові Фрезия вибіркова: партнер для шлюбу кожен раз не влаштовує її то занадто м'яким характером, то занадто жорстким ... В врешті-решт, Фрезия все-таки знаходить людину, з яким укладає шлюб, вже в досить немолодому віці, зрозумівши, що якщо і далі буде вередувати, залишиться самотньою. І цей пізній шлюб зазвичай буває досить міцним і благополучним.