Dreams.co.uaГороскопКельтський гороскопБезсмертник
445 Oracle

Безсмертник – знак кельтського гороскопу

21 січня – 31 січня

Безсмертник не таке вже простеньке рослина, яким здається. Неяскраві квіточки, невеликі невигадливі довгасті листочки, розташовані приємною оку чергою – це лише показна стриманість. Насправді лимонно-жовті кошики квіток надзвичайно красиві, приємно пахнуть і дуже довго не втрачають своєї принадності, що не в'януть навіть в букеті на столі.

Люди-Безсмертники зазвичай помірні в своїх запитах, вони знають, що їм потрібно від життя. Безсмертник любить економити, але робить це з розумом. Його економія – це не «школа виживання», а правильне планування витрат, при якому головним є не накопичення, а бажання зробити зручною і комфортною своє життя і життя рідних.

Цей квітковий знак досить стриманий у вираженні почуттів, але проте вміє співчувати іншим, завжди допоможе нужденному в скрутну хвилину.

а якщо у самого безсмертника важкий період, складності у відносинах, то він не ниє і не скаржиться, ні з ким не ділиться своїми проблемами, а переживає їх усередині себе.

Люди-Безсмертники як ніби запрограмовані на здоровий спосіб життя. Якщо ж вони все-таки необачно піддаються якимось згубним звичкам, то все одно досить швидко приходять до вирішення припинити надмірності, і починають з подвійним запалом піклуватися про своє здоров'я.

Не дуже товариського безсмертника часто приймають за замкнутого людини. Через це у людей цього знака буває не дуже багато друзів (хоча і немає правил без винятків). Нерідко Безсмертники самотні, і це пригнічує їх, провокуючи напади депресії.