Dreams.co.uaГороскопКельтський гороскопПортулак
386 Oracle

Портулак – знак кельтського гороскопу

11 травня – 21 травня

Притулок може прикрашати сади своїми великими махровими квітами, деякі його види використовують як приправу, можуть вживати в їжу листя як окрему страву. Іноді городники висапують ця рослина, вважаючи його бур'яном. Притулок активно використовується і в медицині, відомий як старовинне протиотруту від укусів змій.

Так само, як різноманітно застосування портулак-рослини, так само різноманітні бувають і люди-портулак. Але одна якість, яке присутнє практично у всіх представників цього знака, і яке згладжує його негативні характеристики – це терпіння. В характері людини поєднання терпіння, відчуття міри і волі можуть гори перевернути. Але у портулак це дуже рідко виходить – частіше його переслідують невдачі, а везіння обходить стороною. Можливо, неправильний шлях вибирає працьовитий Притулок, а може, досягати мети заважає зайва образливість.

Серед людей, яким протегує Притулок, часто зустрічаються зануди. Можливо, співрозмовники вважають його занудою через непереборного бажання людей-портулак все пояснювати і описувати з ретельністю і скрупульозністю. Зате в роботі ця ж ретельність робить народжених під цим знаком незамінними фахівцями. Проте, просувати його по службових сходах начальство не поспішає, так що кар'єру портулак роблять нечасто.

Якщо представнику цього знака вдається позбутися від зайвого пазла підозрілості і уразливості, то в особистому житті у нього складається напрочуд гарна картинка.