Dreams.co.uaГороскопКельтський гороскопСоняшник
422 Oracle

Соняшник – знак кельтського гороскопу

3 серпня – 12 серпня

Струнка рослина з високим стеблом, жорсткими листям, великої головкою-суцвіттям, що повертається за сонцем до того часу, поки квітка Соняшнику не розкриється, потім головка цієї квітки завжди повернена на схід.

Крок за кроком, і тільки вперед – твердий принцип життя людей-Соняшників. Вони не рвуться отримати все і відразу, вони йдуть до мети усвідомлено і поступово. Соняшники – непогані організатори, тому вони часто займають керівні посади. Крім того, цей знак квіткового гороскопу дуже практичний. Люди-Соняшники вміють реально оцінювати свої можливості, і ніколи не стануть стрибати вище голови.

Одних людей невдачі ламають, інших – роблять сильніше, а Соняшники після серйозної невдачі спочатку падають, а потім, ударившись, відчувши різкий, болісну біль, швидко схоплюються. Власне падіння їх ображає. Соняшники нікому не розповідають про те, в чому навіть собі зізнатися бояться – про своє ганебне розпачі. І знову невеликими кроками, спочатку невпевнено (від болю), але потім все чіткіше, все пряміше і жорсткіше тримають крок.

Чоловіки, яким протегує Соняшник, люблять романтику у відносинах, їм подобаються витончені почуття. Вони миттєво розлучаться з дівчиною, яка покаже себе незграбною, що не вміє красиво і вишукано поводитися, а вже грубості у відносинах вони взагалі не сприймають.