Dreams.co.uaГороскопКельтський гороскопМагнолія
474 Oracle

Магнолія – знак кельтського гороскопу

1. квітня – 10 квітня

Магнолія – ​​вічнозелене дерево з дуже великими ароматними витонченими квітками і гарними, виглядають декоративно, плодами. Це ніжне примхлива рослина, болісно реагує на пересадку.

Більшість представників цього знака вміють цінувати красу, намагаються оточувати себе красивими речами і виглядати на всі сто. Можна сказати, що люди-Магнолії прикрашають собою суспільство. Не завжди вдається Магнолії блищати серед інших людей, але не помітити їх все одно неможливо – своєю особливою вишуканістю вони обов'язково зачеплять кожного.

Магнолії люблять і вміють витрачати гроші, але вони прекрасно розуміють, що отримувати задоволення від походів по магазинах можна і не розтринькуючи. Представники цього квіткового знака можуть заздалегідь планувати покупки, збирати гроші, доглядати, і тільки потім купувати річ, яка приносить їм радість як досягнута мета.

Магнолія може декларувати рівноправність в сім'ї, але попри це зазвичай сама приймає рішення, вступаючи таким чином, що друга половина все одно думає, що сімейна політика ґрунтується на рівноправ'ї, в основі якого лежить прислів'я: «Як папка скаже, так по-мамкін і буде».