Dreams.co.uaГороскопКельтський гороскопОрхідея
363 Oracle

Орхідея – знак кельтського гороскопу

3 листопада – 12 листопада

Відомо 750 пологів і більше двадцяти тисяч видів родини орхідних. Орхідеї можуть бути зовсім низькорослими, а іноді висота їх стебла досягає двох метрів. Ряд орхідей може харчуватися мошками і павучками, що потрапляють в їх квітки; є вид Орхидей, провідних виключно підземний спосіб життя; є Орхідеї, що ростуть в ущелинах на прямовисних скелях, – дивацтва проживання і життєдіяльності цих рослин не перестають дивувати.

Людина-Орхідея здається загадковим, як і квітка. Легка посмішка, зайва мовчазність в пікові моменти життя, прикраси з незрозумілими символами, туманні фрази ні про що, таємничий погляд – все це і багато інших прийоми оточують Орхідею ореолом загадковості. Якщо хтось поставить собі за мету розгадати цю привабливу натуру, дуже скоро розчарується: під маскою таємниці він знайде цілком звичайну особистість, і ніякої містики.

Проте, Орхідеї відрізняються цепкостью розуму, допитливістю. Вони можуть долати життєві перешкоди мовчки, зі стиснутими зубами і нікому при цьому не скаржитися. Люди-Орхідеї зазвичай займають принципову позицію і не відходять ні на міліметр від своїх переконань.

Чоловіки-Орхідеї в пошуках задоволень можуть розійтися всерйоз, не знаючи міри, але, схаменувшись, висловлюють жаль з приводу те, що сталося. Жінки-Орхідеї люблять свою сім'ю, однак часто уваги господарських питань приділяють небагато. На першому місці у них улюблені заняття: велосипедним спортом, наприклад, або хіромантією. Вони завжди знайдуть, чим захопитися.