Dreams.co.uaГороскопКельтський гороскопЛотос
437 Oracle

Лотос – знак кельтського гороскопу

13 грудня – 22 грудень

Лотос – красиво квітуче водна рослина. У єгиптян і індусів він вважається священним. Квітки Лотоса великі, діаметром до тридцяти сантиметрів з білими або рожевими пелюстками. Коли Лотос відцвітає, утворюється плід – многоорешек, з численними гніздами, в яких знаходяться великі насіння коричневого кольору в оболонці.

Лотос відомий як лікарська рослина. Ним лікували захворювання нервової і серцево-судинної системи. Коріння і насіння Лотоса в східних країнах вживають в їжу.

Людини-Лотоса можна назвати переконаним перфекціоністом в тому сенсі, що він сам прагне бути ідеальним. У нього немає очікування, що інші будуть слідувати йому, він не вимагає від світу абсолютної досконалості. Кожен день для Лотоса – нова можливість піднятися ще на сходинку ближче до ідеалу.

Стереотипне мислення не характерно для Лотоса. Він і роботу знаходить там, де потрібно нестандартне мислення. Люди, яким протегує Лотос, можуть стати прекрасними начальниками, креативними чиновниками, талановитими економістами, детективами, художниками, – та хіба мало де ще потрібно відходити від шаблонів, винаходячи нові ходи або помічаючи те, чого ніхто інший помітити не може.

< br>Лотос в любові часто мріє про ідеальну красуні. Іноді знаходить, але мрія розсипається в прах, коли він знайомиться ближче зі своїм ідеалом. І знову він в гонитві за мрією.