Dreams.co.uaГороскопКельтський гороскопДзвіночок
452 Oracle

Дзвіночок – знак кельтського гороскопу

1. червня – 11 червень

Дзвіночок не надто багатий кольорами, скромний, але все кольору неба – від холодного згущується сутінкового до прозорого блакитного – присутні в розфарбовуванні цієї квітки. Дзвіночок, помірний у своїх домаганнях, може рости і в горах, і в поле, і в лісі. Він скрізь відчуває себе комфортно.

Усталений порядок, не порушується ніким і ніколи, підтримання звичного ритму життя – основа світогляду представників цього квіткового знака. Дзвіночок любить налагоджений побут, тихе сімейне життя, тому він надійний супутник, на якого можна звалити тягар проблем, і він методично і спокійно буде вирішувати їх – головне, щоб всі члени сім'ї були щасливі.

Люди-Дзвіночки висувають високі вимоги і до себе, і до оточуючих, тому з ними непросто. Слова «поки нехай буде так, а потім переробимо» не проходять у Дзвоника – він не сприймає халтуру ні в якому вигляді. А якщо потрібно організувати щось, то люди-Дзвіночки зроблять цю роботу краще за інших.

У Дзвіночка зазвичай буває трохи друзів, але це друзі справжні, перевірені і надійні. Буває і так, що весь світ дзвіночки замінює сім'я, і ​​старі друзі зникають з його життя, як тільки вона з'являється.