Dreams.co.uaГороскопКельтський гороскопТюльпан
451 Oracle

Тюльпан – знак кельтського гороскопу

12 червня – 21 червня

Тюльпан – популярний квітка, декоративно ставний, сором'язливо відкриває свою прекрасну чашу ранньою весною. Уродженець гарячого сходу, Тюльпан за час розселення по світу придбав безліч форм, кольорів, і став улюбленим прикрасою міст.

Представники цього знака до грошей відносяться як до необхідного зла – Тюльпанів матеріальне практично не цікавить. Є прислів'я: «Якщо вам вистачає грошей, значить, вам не вистачає уяви». Тюльпани спростовують цю прислів'я, яку вигадали, швидше за все, кредитні інспектори. Насправді, Тюльпани мрійливі і люблять пофантазувати. Серед них часто можна зустріти людей творчих професій – поетів, художників, музикантів. І навіть маляр, кухар і представники інших професій, які до творчим не зараховує, виконують свою роботу не механічно, а з креативним підходом.

Люди-Тюльпани страждають перепадами настрою. То вони веселі і безтурботні, то раптом стають задумливими, навіть похмурими. Це не хвороба, лікування не потрібно, це стан нервової системи – неміцне, легко вразливе. Тюльпанів треба берегти, не навантажувати, не тиснути на них, не обмежувати їх свободу.

Багато Тюльпани-чоловіки обожнюють жінок, часто закохуються, вміють звабити, але прихильність триває недовго, і Тюльпан знову закохується, знову швидко остигає ... якщо жінка хоче завоювати чоловіка-Тюльпана, вона повинна стати для нього вічної загадкою – хазяйновитість і домовитись, на жаль, він не зможе оцінити.