Dreams.co.uaГороскопКельтський гороскопКонвалія
509 Oracle

Конвалія – знак кельтського гороскопу

1 травня – 10 травня

Тендітні порцелянові ніжні квіти конвалії, що видають фантастично ніжний прохолодний аромат, не варто представляти – вони поширені повсюдно, і їх знають всі. Але не всім відомо, що плоди конвалії – червоні ягоди – досить отруйні, як, втім, і всі інші частини цієї рослини.

Люди, що знаходяться під заступництвом Конвалії, чуйні і довірливі. Але їх довірливість – це не наївність, це любов до людей, впевненість у порядності оточуючих, віра в їхні добрі наміри. Шкідлива тільки зайва легковірність, а Конвалії розумні, і їх довірливість не призводить до катастроф.

Людям-конвалія не хочеться думати про кар'єру. Погоня за чинами і положенням в суспільстві здається їм нечесною. Обганяти інших, використовуючи всі засоби – заняття не для чуйних Конвалій. Представники цього знака часто вважають, що зростання і розвиток особистості не обов'язково припускають кар'єру на роботі – удосконалювати професіоналізм вони можуть виключно для себе, для власного самоствердження, а не для крісла начальника.

У сімейному житті цей знак квіткового гороскопу воліє підкорятися. Жінка-Конвалія емоційно вразлива і шукає в партнері опору і захист. Вона обов'язково повинна відчувати, що чоловік сильніше, що на нього можна повністю покластися – і тоді вона буде щаслива з ним.