Dreams.co.uaГороскопКельтський гороскопМак
368 Oracle

Мак – знак кельтського гороскопу

1. березня – 10 березень

Мак з давніх-давен відомий своїми лікувальними властивостями. У грецькій міфології бог сновидінь Морфей зображувався з кубком, наповненим маковим соком, що дарує приємні сновидіння. Бог сну Гипнос присипляв людей, торкаючись їх квіткою Мака. Гипнос – брат бога смерті Танатоса. Мак у древніх ніби з'єднує смерть і сон, заплющуючи невидиму межу між ними.

Мак – красиву квітку, і представники цього знака ефектні і виразні. Якщо хтось і вміє одягатися зі смаком, вибирати правильні аксесуари, то це якраз представники цього знака квіткового гороскопу. Маки вміють створювати свій образ, особливий стиль, і для цього вони не шкодують ні сили, ні час, ні гроші. Таке ставлення до себе приносить благодатні плоди: у Маков складається кар'єра, їм благоволить удача, та й з фінансами у більшості Маков все в порядку.

Людям, народженим під знаком Мака, необхідно дотримуватися у всьому міру. Вони легко захоплюються і важко зупиняються.

Яскравий Мак воліє іскристі бурхливі особисті відносини, які завершувати одруженням не поспішає. Представники цього знака хочуть впиватися любов'ю, отримувати задоволення від володіння, але ніяк не звалювати на себе тягар сімейних побутових проблем. Однак якщо комусь вдається одружити на собі впертого представника цього знака, то він не пошкодує про витрачені зусилля: в шлюбі Маки не нудно і ввічливі, крім того, завжди вміють непогано заробляти, вкладаючи в сімейний бюджет левову частку.