Dreams.co.uaГороскопКельтський гороскопГортензія
477 Oracle

Гортензія – знак кельтського гороскопу

11 квітня – 20 квітня

Найбільше видове різноманіття гордої Гортензії – в Азії, де ростуть маленькі дерева і кущі, рясно посипані білими, фіолетовими, червоними, синіми квітками. В різні часи і в різних країнах ця рослина символізувало те холодність і марнославство, то добродушність і щирість.

Яскрава і весела Гортензія зазвичай ставить відносини вище дрібних образ. Вона не буде бурчати і сперечатися, якщо знає, що це може зіпсувати настрій. Але іноді у деяких людей цього знака виникає непереборне бажання повчати. І якщо інша сторона починає злитися, не бажаючи слухати «мудрі» поради, тоді і може виникнути конфлікт.

Люди-Гортензії люблять подорожувати. Подорож – романтика сама по собі. Люди залишають обжиті місця і з головою занурюються в нове. А вже Гортензія з її романтичністю просто не може жити без пригод. Правда, не завжди вдається подорожувати стільки, скільки їй хочеться.

Якщо Гортензія допомагає друзям і знайомим, вона робить це від доброї душі. Часто заради друзів може жертвувати своїм часом, своїми інтересами. Недобросовісні люди користуються душевною щедрістю людей-Гортензій, і коли вона усвідомлює це, тяжко страждає, замикається.