Dreams.co.uaГороскопКельтський гороскопГвоздика
427 Oracle

Гвоздика – знак кельтського гороскопу

3 вересня – 11 вересня

Латинська назва Гвоздики – Dianthus – в перекладі означає "божественний (квітка)". Ми настільки звикли до поширеної у нас Гвоздиці, що часто не помічаємо її краси. Вирощувати її нелегко: вона не переносить як перезволожений грунту, так і пересушеній, віддає перевагу сонцю, болісно реагує на різку зміну температури повітря.

Часто Гвоздика не бачить різниці між принциповістю і прямолінійністю. Представника цього знака квіткового гороскопу багато хто вважає незручним і конфліктною людиною. Говорити те, що думаєш, начебто і непогано, начебто і чесно, однак тонкість в тому, що, як і кому говорити. Переважно Гвоздика не особливо вдається в тонкощі філософських категорій об'єктивності і справедливості. Вона вважає, що краще за інших знається, де брехня, а де істина; хто правий, хто винен. Якщо прямолінійність іноді і сприймається як ознака сили, то все одно за неї вбачаються агресивність і грубість. Гвоздика вважає: «Краще вже нехай мене не люблять, але брехати я все одно не буду».

У Гвоздики немає завищеної самооцінки, вона реалистка, тому її гордість – це скоріше почуття власної гідності, самоповага. Але оточуючі не завжди так думають: вона надто охайна – значить, гордячка, вважає, що вона краще за нас; вона не хоче посидіти з нами в компанії – гордячка; вона вимила вікна в офісі самостійно, нікого про це не попросивши – гордячка ... Однак завжди знайдуться люди, які будуть захоплюватися гвоздики, які зможуть оцінити її характер, її зусилля.

У Гвоздики трохи друзів. Найчастіше це друзі дитинства, але зате це перевірені люди, які беруть її складний характер.

У сім'ї Гвоздика зазвичай не дає розслабитися нікому, завжди домінує. Порядок в її будинку майже ідеальний.

Чоловіки-Гвоздики дуже практичні і працелюбні, і в родині такий чоловік – справжній глава.