Dreams.co.uaГороскопКельтський гороскопМімоза
438 Oracle

Мімоза – знак кельтського гороскопу

20 лютого – 28 лютого

Мімоза мешкає переважно в Південній Америці. Найвідоміша – Мімоза сором'язлива. Гілки з жовтими кульками, які у нас прийнято дарувати на 8 Березня, – це не Мімоза, а акація срібляста.

Мімоза – невеликий кущ з дрібними довгастими листям, на яких розташовані чутливі волоски. При легкому дотику вона тут же їх складає, а гілочки опускає вниз.

Люди, що народилися під знаком Мімози, такі ж чутливі і зворушливі, як це незвичайне рослина. З такими людьми буває досить складно в побуті: вони самі незвичайно делікатні і очікують від інших точно такого ж ставлення до себе. Якщо їх очікування не виправдовуються, то люди цього знака відчайдушно страждають.

Серед мімози часто зустрічаються досить вразливі особистості. Якщо Мімоза йде по вулиці і чує позаду себе сміх, то тут же приймає його на свій рахунок – їй здається, що це саме над нею потішаються перехожі. Будь-косий погляд може вивести її з рівноваги.

Вразливі представники цього знака можуть розплакатися від сумної музики, від жалості до себе, можуть почати жаліти себе, тільки уявивши, що з ними могло б статися.

Мімози – романтики. Вечеря при світлі мерехтливих свічок, захоплене визнання в любові на березі нічного моря, несподівана поїздка на край світу і інші витончені пригоди притягують людей цього знака, як магніт.