Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаАріна
893 Oracle

Аріна: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Аріна за походженням грецьке. Могло бути утворено від грецьких слів, що означають в перекладі «світ» і «спокій». Це ім'я є застарілою формою вимови імені Ірина. Має грецьке коріння. До речі, ім'я Аріна ніколи не було особливо популярним, але тепер зустрічається все частіше.

українське жіноче ім'я Аріна багато в чому пов'язано з наявними в слов'янському іменослове ім'ям Ірина. Воно точно також має гарну значимістю, має сильну символіку і сумісно з багатьма знаками Зодіаку, але відрізняється за багатьма параметрами. А нижче ми розберемося з кожним його аспектом детальніше ...

Ім'я Аріна: Значення і характеристика
Походження імені Арінагрецьке
У перекладі походить від слів«світ» і «спокій»
За другою версієюєврейське
У перекладі означає«вчителя» або «високого»
Ангел хранитель і покровитель імені:Великомучениця Ірина Македонська

Популярність:Жіноче ім'я Аріна числиться на 17 місці в рейтингу популярних жіночих імен і доводиться приблизно на 23 дівчинки з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Аря, Аринка, Аріша, Арюха, Арюша

Сучасні англійські аналоги:Арина, Ірина, Єріна, Ярина

Цікаве про ім'я Аріна:Ім'я Аріна сьогодні не так популярно в країнах з російськомовним населенням, але ще зустрічається, як на території України, так і в Україні з Білорусією.

Як впливає значення імені на долю: карма

Значення жіночого імені Аріна має сильну енергетику і обіцяє головним чином характером дівчинки самостійність. Це зазвичай незалежна леді, з віком що стає ще більш незалежною, волелюбної і непосидючою. Більшість носіїв цього імені, це жінки мудрі, розумні, вимогливі, рішучі, активні.

Ці жінки зазвичай привертають до себе увагу своєю товариськістю, комунікабельністю, красномовністю і чарівністю. Аріна завжди в центрі уваги. Легко розмовляє з людьми на найрізноманітніші теми, ніколи не грубить і з усіма спілкується на рівних. Вона не буде ділити людей на важливих і неважливих, і до всіх ставиться однаково добре.

Переваги та позитивні риси:товариська, добродушна, шляхетно, з усіма спілкується на рівних, ніколи не вдається до хитрощів і всього досягає безпосередньо власними силами.

Аріни погано ставляться дозрадникам, людям, які не тримають своїх слів і не виконують спілкування, корисливим і хитрим людям, домінуючим над іншими особистостям і хвалько.

характер імені Аріна

Взагалі, характер імені Аріна такий, що обіцяє багато проблем, як на початковому етапі життя, так і на інших, і причина в першу чергу в тих характеристиках, які їм сулятся. У цієї дівчинки проблеми зі спілкуванням і самодостатністю, з самолюбством і особистої критикою, вона занадто невпевнена в собі, такий вже її характер, і це приносить їй чимало негараздів. Крім того, характер імечко передбачає самотність – Аріна нескінченно самотня, їй важко знайти однодумців, а якщо вони і є, то найчастіше потім виявляються просто корисливими людьми, що призводить до розчарувань і замиканні в собі.

В цілому ж, такий параметр як характер імечко, практично не піддається передбачення, на нього впливає відразу купи різних чинників, серед яких і місяць появи на світло названої такий варіацією як Аріна, і камінь-талісман самої іменоформи, і багато інших. Сильне же вплив надає пору року народження, по крайней мере, так вважає більшість астрологів і дослідників.

Раннє дитинство

раннє дитинство новонародженої дитини з ім'ям Аріна переповнене позитивом і спокоєм одночасно. Значення імечко обіцяє його носієм багато хороших характеристик, серед яких спокій, умиротворення, розсудливість, доброзичливість, щедрість, справедливість, сором'язливість, боязкість, не спілкуються. Їй важко спілкуватися з великими компаніями, вона любить проводити час на самоті або в крайньому випадку в колі рідних і близьких. Прив'язана до батьків, особливо до матері, слухається їх у всіх, підпорядковується, не грається. Їй важливо, щоб її цінували, поважали, любили. Ставили в приклад іншим діткам. Єдина велика проблема полягає в недовірливості і нерішучості – будь-який свій вчинок спочатку довго обмірковує, боїться помилитися. Взагалі, по життю вона потребує підтримки близьких людей, залишати її в гордій самоті і без підтримки вкрай небажано, бо це може призвести до величезного числа проблем, зокрема, у відносинах з однолітками. Значення може подарувати дівчинці, названої такий варіацією як Аріна багато хороших якостей, але всі вони в ранньому дитинстві проявляються дуже слабо – тільки в підлітковому віці, коли почне проявлятися вплив на її характер астрологічних чинників, наявні у неї гідності можуть посилитися.

підліток

Аріна підліток, це постійно мінливий за своєю суттю чоловічок. У підлітковому віці починає проявлятися вплив такого астрологічного фактора як знак зодіаку, а також, може проявитися вплив головного покровителя самого імечко Аріна, планети-покровителя. Обов'язковість, старанність, працьовитість, доброта, справедливість, оптимістичність – ось її головні риси, якими обдаровує значення. Але у цієї дівчинки є і недоліки, серед яких і невпевненість в собі, і нерішучість, і невміння приймати власні рішення, і невміння відстоювати особисту думку.

Їй не стати керівником або організатором, вона завжди буде в тіні більш дієвих людей, і це стовідсотковий факт. Зате Аріна здібна учениця, не один предмет не змусить її нервувати, все вивчає з легкістю і задоволенням. Плюс, не дивлячись на інфантильність і несамостійність, добре спілкується з ровесниками, що теж важливо. Але батькам її все ж варто звернути увагу на виховання в ній лідерських якостей – якщо не посилиться зарозумілість і самодостатність, то тога Аріна ризикує залишитися на все життя такої несамостійної, нерішучою, і надмірної тихонею.

Доросла жінка

Доросла дівчина на ім'я Аріна, це вже людина, над яким практично не захищає значення самого імечко. У цієї дівчинки, а точніше вже жінки, починають проявлятися нових рис на дорослому етапі, такі як дружелюбність, товариськість, бажання допомагати всім навколо, бажання виділитися з натовпу, привітність та інші. А ще Аріна може стати скандалісткою – значення каменю-талісмана цього ймення і стихійний покровитель можуть наділити вже на дорослому етапі конфліктністю і принциповістю. Почасти це добре, але чи зуміє Аріна контролювати ці свої риси, важке запитання. Ну а в цілому ж це все така ж дамочка, що і раніше – нерішуча, несамостійна, нездатна приймати власні виважені рішення, не вміє відстоювати свої інтереси і потребує в одному-захисника – це вже вина значення, тут не посперечаєшся.

доля імені Аріна

Що ж стосується такого параметра як доля імені Аріна, так з ним все дуже і дуже складно, бо він практично не піддається повній розшифровці, а фахівці. Займалися цим питанням, завжди говорять лише про теоретичні моменти. Так, наприклад, відомо, що доля дівчинки з ім'ям Аріна в любові, відносинах з представниками протилежної статі і шлюб передбачає наявність нескінченних проблем, зокрема, зав'язаних на неготовність більшості з'являються потенційних партнерів заводити з нею серйозні стосунки.

Ще доля передбачає безініціативність названої так навіть в дорослому житті – вона ніколи не покаже свою симпатію першої, і весь час чекає першого кроку від чоловіка. Це може привести до самотності і явну нестачу потенційних «залицяльників».

Зате є й інший цікавий момент – якщо доля все ж призведе до створення міцної пари з наступним створенням сім'ї, то тут вже Аріна стане ідеальною по всіх параметрах . Іншими словами, доля передбачає підсумкове становлення Аріш ідеальною дружиною, люблячою дружиною, і більш того, зразковою матір'ю. Втім, знову ж таки, все це лише теорія, а як насправді складеться її доля, точно ніхто знати просто не може ...

Любов і шлюб для імені Аріна

Найголовніше для Аріни в шлюбі, це повага, любов, щирість, почуття і взаєморозуміння. Цю дівчину не привернути грошима або брутальністю, не привернути і грубістю або задатками лідера. Цій дівчині потрібен люблячий, розуміючий її чоловік, такий, з яким вона б відчувала себе потрібною, корисною, коханою і бажаною. При цьому і сама чоловікові дасть все те ж саме.

Аріна може вийти заміж рано, і швидше за все, перший же шлюб у неї буде вдалим. А все тому, що до самого поняття шлюбу вона відноситься відповідально, розважливо і серйозно. Вона не вийде заміж за чоловіка тільки через те, що закохалася в нього. Вона спочатку перевірить почуття на міцність, переконається в тому, що відносини підходять під її критерії, і тільки тоді погодиться вийти заміж. І то, спочатку чоловікові доведеться попітніти, придумуючи спосіб, яким він скористається, щоб зробити їй пропозицію руки і серця.

Аріна може стати відмінною господинею, але не ідеальною. Вона не залишить будинок брудним, не стане розкидати речі в недозволених місцях, і не відправить чоловіка голодним на роботу. Але в той же час і на більше розраховувати в шлюбі з нею не варто. Вона не стане «побутової рабинею», навіть якщо цього вимагатиме чоловік.

Аріна як Мати

Мама по імені Аріна, це мати з великої літери. Готова всю себе присвятити хто народився дитині. Спочатку вона може демонструвати таку материнську любов, якої можна було б побажати всім діткам без винятку. Але тривати це буде недовго. Як тільки дитина подорослішає, як тільки він стане на ноги і зможе себе забезпечувати, її ставлення до нього зміниться. Тоді йому доведеться розраховувати тільки на себе. І до речі, так буде і з хлопчиком, і з дівчинкою ...

Але зате до тих пір Аріна буде оточувати своє чадо любов'ю і турботою, і вся віддасться дитині. Всі її увагу вся любов, ніжність і турбота, м'якість і почуття будуть належати синові або дочці, або відразу обом, але в однаковій кількості. Для Аріни діти, це не просто привід подорослішати і стати серйозною – це образ її життя, стиль, її мрія. До слова, нерідко Аріни ще в підлітковому віці починають мріяти про становлення матір'ю.

Сумісність Аріна c чоловічими іменами

Що стосується сумісності з чоловічими іменами, то тут все набагато простіше. Вважається, що найкраще поєднання в плані почуттів досягається у пані на ім'я Арина з іменованими такими варіаціями як Олександр, Сергій, Матвій, Єлисей, Макар, Гордій і Остап.

Міцний і довговічний шлюб вийде побудувати, наприклад, з Артемом, Єгором, Федором, Святославом, Анаром, Робертом.

А ось негативним впливом на долю буде мати зв'язок у відносинах з такими як Дем'ян, Лука, Аристарх, Венедикт, Веніамін.

У взаєминах з протилежною статтю в дівчини з ім'ям Аріна нескінченні проблеми, і причина не в тому, що значення надає такий вплив на її відносини з протилежною статтю, і не у впливі знака за китайським календарем, який власне теж робить сильний вплив. Першочергове причина в тому, що це людина, що не бажає заводити швидкоплинні романи і бурхливо проводити час – її мета, серйозні відносини, як на підлітковому етапі, коли всі підлітки змінюють партнерів по відносинам як рукавички, так і на дорослому життєвому етапі.

Число імені Аріна

Число імені Аріна по нумерології – 9. Число «9» в свою чергу в нумерології вважається вищим простим числом, символом успіху і досконалості, удачі і матеріального благополуччя. Всім «дев'яткам» без винятку сулітся матеріальний достаток, високий соціальний статус, успіх і бездоганність смаку. А ще у «людей-дев'яток» добре розвинена інтуїція і є досить-таки непогане уяву. Вони мрійливі, романтичні, чутливі ...

В плані любові «дев'ятки» і зовсім не схожі ні на кого більше. Вони закохуються. У всякому потенційного партнера намагаються бачити лише хороше, до всіх ставляться однаково добре і цінують в першу чергу почуття і щирість у відносинах.

Формула обчислення числа імені Аріна:А (1) + Р (9) + І (1) + Н (6) + А (1) = 18 = 1 + 8 = 9

Астрологічна символіка імені Аріна

  • Камінь-талісман – Агат і Опал.
  • Планета-покровитель – Венера.
  • стихією – Земля.
  • Тваринний символ носія імені Аріна – Сова і Терміт.
  • Рослинний символ – Конвалія.
  • Кращий зодіак – Телець.
  • Число Аріни – 9.
  • Символічний метал – Мідь.
  • Щасливий день – п'ятниця.
  • Ідеальний сезон – Весна.

Відомі люди з іменем Аріна

Аріна Мартинова (фігуристка-одиночниця)

Аріна Собакина (артистка балету)

Аріна Ушакова (російська фігуристка)

Аріна Алейникова (актриса)

Аріна Родіонівна (няня Олександра Сергійовича Пушкіна )

Аріна Шарапова (телеведуча, журналіст)

Аріна Танемура (манґака)

іменини дні і святі покровителі імені Аріна

Іменини імені Аріна справляються в дні іменин Святих, що відносяться до православного українського імені Ірина.