Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаТереза
2005 Oracle

Тереза: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Тереза ​​є одним з небагатьох імен, що є одночасно в різних культурах і однаково в них шануються. Так, ім'я Тереза ​​є і в переліку католицьких імен (в Європі святкуються його католицькі іменини), а також в іменослове православних імен по Святців (православні іменини справляються в країнах з російськомовним населенням). Це ім'я має найсильнішу енергетичну силу, і здатне самим прямим чином впливати на характер, долю і майбутнє названої цим ім'ям дівчини-носії. Плюс, це ім'я добре поєднується з багатьма, і росіянами, і європейськими іменами, навіть незважаючи на те, що в Україні і країнах колишнього СРСР практично не зустрічається.

Ім'я Тереза: значення і характеристика
Ангел хранитель і покровитель імені:Мати Тереза ​​

Розмовні варіанти:Терезія, Терезі, Терез

Сучасні англійські аналоги:Тері, Тесса, Тесу

Як впливає значення імені на долю: карма

на думку етимологів, завдяки впливу, який чинитьзначення імені Тереза ​​, в ньому може бути укладена така сила, про яку не може і йтися в більшості випадків. Це ім'я з вражаючою енергетикою, здатне впливати на людину і оточуючих його людей найсильнішим чином. Воно нагороджує носії сильними характерами і купою хороших характеристик: впевненість в собі, благодійність, планомірність, дієвість, розсудливість, доброта і щедрість, доброзичливість і чуттєвість, сприйнятливість і практичність, самостійність і незалежність, особливо в судженнях. У дівчинки Терези всі ці риси можуть проявлятися з самого дитинства, і значення в цьому прояві грає найважливішу роль.

Але не варто чекати від дівчинки з ім'ям Тереза ​​якогось лідерства та прояви владності. Навпаки, Тереза, це не владна людина, що не жадає влади і поваги – в більшості випадків, таким дівчатам, жінкам, які не сулітся ніяких лідерських задатків. Це люди, котрі не претендують на популярність або домінування.

Сумісність Тереза ​​c чоловічими іменами

Істинне і справжнє визнання дівчини, над якою протегує значення і енергія імені Тереза, це зберігання домашнього вогнища і сімейні турботи. Вона сімейна людина, що жадає особистого щастя і моральних благ. Чи не велелюбна, що не влюблива. До вибору другої половинки підійде з особливою відповідальністю. Зазвичай перший же шлюб дівчинки, названої ім'ям Тереза, виявляється успішним. А в дитинстві у дівчинки Терези не так вже й багато відносин, навіть незважаючи на те, що кількість шанувальників буде неймовірно великим. Значення іменний форми Тереза ​​може нагородити дівчину тонким почуттям гумору, чарівністю та красномовністю – з такими якостями дівчина просто не може не бути популярною в суспільстві протилежної статі.

Астрологічна символіка імені Тереза ​​

  • Камінь-талісман – Смарагд.
  • Планета-покровитель – Сонце.
  • стихією – Повітря.
  • Тваринний символ носія імені Тереза ​​- Лань.
  • Рослинний символ – липа.
  • Кращий зодіак – Водолій.
  • Щасливий день – середа.
  • Ідеальний сезон – Зима.

Відомі люди з іменем Тереза ​​

свята Тереза ​​Авільська (іспанська черниця-кармелітка, католицька свята)

свята Тереза ​​з Лізьє, свята Тереза ​​Мала (католицька свята, кармелітська черниця)

Мати Тереза ​​(грунтовно ца чернечої конгрегації «Сестри Місіонерки Любові»)

Тереза ​​Леонська (Леонська принцеса, графиня Португалії)

Тереза ​​Матильда Амалія Мекленбургская (герцогиня Мекленбург-Стреліцкая)

Мадам Тереза ​​Тальен (світська дама епохи Французької Революції)

Тереза ​​Вікторія Карпіо (американська актриса, співачка)

Тереза ​​Бер ( німецька співачка (контральто)

Тереза ​​Мончева Маринова (болгарська легкоатлетка)

Марія Тереза ​​Франческа (італійська балерина)

Тереза Салдана (американська кіноактриса)