Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаДинара
580 Oracle

Динара: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Дінара за походженням арабське. За головною версією значення трактується як «дорогоцінна», і порівнюється в трактуванні з «динаром». Але не варто плутати римський срібний «динарій» з золотим «динаром». Утворено від слова «динар», що в свою чергу походить від назви давньоримської валюти «денарии».

Ім'я Динара сьогодні користується попитом на території більшості європейських країн. Має арабське коріння і має гарну значимістю, наділяє названого їм дитини унікальним і рідкісним комплектом характеристик і сумісністю з більшістю астрологічних символів.

Ім'я Динара: Значення і характеристика
Походження імені Динараарабське
В кореніназва римської срібної монети «динарій »
Буквальна трактування« дорогоцінна, як динар »
Ангел хранитель і покровитель імені:Свята благовірна цариця Динара

Популярність:Це дуже рідкісне на сьогоднішній день ім'я. Динара не входить в рейтинг найпопулярніших імен, але при цьому відомо не тільки в Україні, а й у всій Європі.

Розмовні варіанти:Діна

Сучасні англійські аналоги:Чи не є

Цікаве про ім'я Дінара:Існує помилкова думка, ніби ім'я Дінара походить від золотої монети « динар », що згадується в Корані, хоча насправді це не так.

Як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Динара може обіцяти носительку різні якості, але при цьому є і версія, виходячи з якої, всім без винятку динар сулятся такі риси характеру як скромність, вихованість, уважність, спокій, посидючість, наполегливість, цілеспрямованість, працьовитість, стриманість і чутливість.

В цілому ж можна відзначити, що всі Дінари без винятку представляють собою дуже чуттєвих і щирих осіб. Це в своїй більшості дівчата щирі, чесні, справедливі, товариські, красномовні, трохи сором'язливі, але при цьому досить яскраві.

Переваги та позитивні риси:головним достоїнством всіх Динар без винятку можна вважати їх здатність миритися з недоліками людей. Плюс, сюди ж можна віднести і спокій, стриманість, вміння контролювати власні емоції, якими б вони не були.

Динара погано відноситься долюдям, які намагаються домінувати над слабкими і на їх тлі намагаються затверджуватися. А ще носії цього жіночого імені ненавидять брехунів і зрадників ...

Характер імені Динара

Характер імені Динара такий, що має на увазі наявність безлічі позитивних якостей. Серед них, наприклад, вихованість, спокій, скромність, уважність, посидючість. Згодом в характері Діни з'являється впевненість у власних силах, вимогливість, уміння тримати себе в руках, цілеспрямованість, товариськість, щирість і чесність. Однак в ній можуть прокинутися і такі риси характеру, як владність, грубість і зухвалість.

Дружба для Дінари дуже важливий аспект життя. Друзів і подруг у неї не так вже й багато, зате вони все надійні, вірні і розуміють. Діна завжди чесна, щира з ними, так само вона чекає чесності від них. Діна завжди готова прийти їм на допомогу, не намагаючись отримати власну вигоду. З друзями Динара відчуває себе життєрадісним і позитивною людиною.

У професійній діяльності характер імені Динара проявляє себе в амбітності, працьовитість, цілеспрямованість, активної діяльності та наполегливості. У неї високий інтелект, розвинене творче мислення і прекрасна уява. Вона відмінно відчуває себе в колективі, але вибирає не сидячу роботу в офісі, а цікаві та захоплюючі відрядження та експедиції.

Раннє дитинство

З ранніх років це спокійна і умиротворена малятко, вічно що займається чимось важливим, захоплива виключно творчістю і тим, що не вимагає великої кількості рухів. Захоплюється малюванням і творчістю, обожнює фантазувати і уявляти, ніколи не балується і уникає пустотливих діток.

Батькам Дінари залишається тільки захоплюватися. Вона ніколи не закочує істерик, слухається батьків, і особливо маму, вона для неї авторитет. Добре ставиться до критики її старань і повчань, сприймає будь-які повчання з гідністю і не суперечить.

Її оточення, це такі ж дітки, але сама завжди залишиться прикладом для наслідування, зразком, що приводиться в приклад багатьма батьками. Розвиток, самовдосконалення, рух заради справи, самореалізація, вчення чогось нового – ось її дитячі мети. Уникає сварок з однолітками і готова в будь-який момент взяти провину на себе за те, чого не робила. Комунікабельна і товариська, але вважає за краще проводити час в компанії рідних та близьких.

Підліток

За міру дорослішання вона змінюється і перетворюється з паінькі в жінку-вамп. Уже в підлітковому віці у неї починають проявлятися риси, яких раніше ніхто не міг помітити. Починає проявлятися її індивідуальність, самостійність, жадоба влади і самодостатність. Поступово вона перетворюється в грубу і зухвалу даму, здатну на грубість відповісти ще більшою брутальністю.

Про носительку цього рідкісного імені для дівчаток говорять: «палець в рот не клади». Притому, задля доведення власної правоти Динара легко може перетворитися з реально злий, цілеспрямовану і наполегливу, таку, якою лякаються навіть молоді чоловіки.

Але розцінювати це можна по-різному. З одного боку, це навіть добре, адже таким чином вона захищає себе і свої інтереси. Але з іншого боку, все це може сильно нашкодити відносинам Дінари з її однолітками, а також з викладачами в школі. Хоча, бувають адже і виключення ...

Доросла жінка

Незважаючи на все вищесказане, Динара все одно, що підлітком, що в зрілості, залишається все такою ж щирою, чесною, приємною в спілкуванні і галантно, жінкою-мрією. Вона готова в будь-який момент прийти на допомогу другові або просто потребує її людині, ні в якому разі не зрадить і не обдурить заради власної вигоди, намагається бути зразковою і життєрадісною.

У чоловіків користується неймовірною популярністю, що й чи не дивно – красива душею і зовні, чарівна й розумна, упертий і наполеглива. Такі завжди привертали і будуть залучати. ​​

Її мінус в одному – занадто вимоглива і вимагає від кавалерів того, що вони дати не можуть. Це позначається її бажання всіх перетворювати в їх кращі копії, покращувати людей і викорінювати в них наявні недоліки. Тому-то їй і важко знайти другу половинку.

Втім, рано чи пізно Динара все одно знайде чоловіка, який буде відповідати всім її критеріям, і який змириться з її характером.

Доля імені Динара

Доля імені Динара в любовних відносинах з чоловіками складається вкрай цікаво і заплутано. У дитинстві Діна відрізняється спокійним характером, а також її часто ставлять в приклад іншим дітям. Вона спілкується тільки з такими ж правильними дітьми. А ось спілкування з пустотливими і неправильними дітлахами. У неї однаково добре виходить спілкуватися, як з дівчатками, так і з хлопчиками.

В юності доля наділяє Динару все новими рисами характеру, перетворюючи її з пай-дівчинки в дівчину-вамп. З її яскравою зовнішністю та харизмою вона просто купається в чоловічій увазі, не маючи відбою від залицяльників. Однак в моменти, коли вона завзято відстоює свою правоту, молоді люди можуть навіть побоюватися її напористого і зухвалого характеру. В юності Діна не поспішає закохуватися, підтримуючи з хлопцями дружні стосунки.

Динара в більш зрілому віці усвідомлює важливість створення сім'ї, проте їй далеко не відразу вдається створити міцну і щасливу сім'ю. Вона не поспішаючи вибирає собі майбутнього чоловіка відразу з декількох кандидатів. Однак в остаточному підсумку доля дарує Діні справжнє жіноче щастя з коханим чоловіком, великим будинком і сміхом дітей. Динарі судилося стати турботливою і вірною дружиною.

Любов і шлюб для імені Динара

Діна не прагне до раннього шлюбу, не бажаючи пов'язувати себе узами шлюбу. Вона дуже волелюбна, невгамовна натура, яка постійно прагне на зустріч до чогось нового і цікавого. Її можуть терзати сумніви при формуванні своїх вимог до чоловіка, тому вона може піти шляхом проб і помилок, зав'язавши відразу кілька романів. В результаті, вона вибере найбільш підходящого для себе людину. Як правило, Динара виходить заміж за надійного і перевіреного людини, якого вона може знати багато років. Він повинен бути сміливим, сильним і чуттєвим чоловіком.

Для Діни важливо, щоб у неї з обранцем були спільні інтереси і захоплення. Це не тільки скрасить їх спільне дозвілля, а й встановить між подружжям максимально довірчі і теплі відносини. Тільки при наявності духовної близькості вона відкриється своєму чоловікові, як добрий, веселий, компанійський і надійна людина. Для неї не принципово матеріальне становище майбутнього чоловіка, тому гармонійні відносини вона будує, грунтуючись тільки на своїх почуттях і моральних вимогах.

Незважаючи на досить насичене життя і величезну зайнятість Динара встигає утримувати будинок в ідеальному порядку. Вона — практична і господарська жінка, гостинна господиня і прекрасний кулінар. Двері її сімейного гніздечка завжди відкриті для друзів і близьких родини, х завжди чекає красиво накритий стіл і приємне спілкування. Діна завжди чесна і відкрита в спілкуванні з чоловіком, від нього очікує того ж. Вірність і чесність для неї вкрай важливі, а подружня зрада — справжній гріх, що не заслуговує прощення.

Динара як Мати

Динара — це загадкове і дуже цікаве ім'я, яке не дуже часто зустрічається на просторах пострадянського простору, але його популярність зростає, тому буде не зайвим розповісти, який же матір'ю може стати жінка на ім'я Дінара. Не можна гарантувати, що подібне опис підійде під всіх дам з цим ім'ям, адже всі ми різні. Однак можна припустити, що відповідальна, високоморальна, охайна і турботлива жінка вже точно не стане поганою матір'ю.

Динара має тісний зв'язок зі своїми мамою і татом. Вона щиро вдячна їм за те виховання, яке вона отримала. У свою чергу вона хоче виховувати своїх чад по принципам батьківського виховання. Навчання хорошим манерам і правилам поведінки грають в цьому не останню роль. Природна строгість Дінари допомагає їй правильно вибудувати тактику своєї поведінки в виховному процесі дітей. Однак вона завжди справедлива і чесна з дітьми, не залякує їх різними небилицями. Хорошу поведінку і дисципліну вона завжди щедро винагороджує.

В моменти відпочинку свого і дітей, вона дозволяє вирватися назовні своїм трепетним материнським почуттям. Динара вкладає в своїх дітей всю душу і серце, купаючи їх у своїй ласки й уваги. Вона піклуватися про їх різнобічному розвиток, особливу увагу приділяє організації активного і веселого дозвілля. До речі, ще з дитинства Діна швидше знаходить спільну мову з хлопчиками, тому, як правило, її стосунки з сином тісніші і довірчі, ніж з дочкою. Однак це не заважає їй любити їх однаково сильно.

Сумісність Динара c чоловічими іменами

Найкраща сумісність у імені Динара в плані любові, почуттів і відносин, з такими як Максим, Михайло, Роман, Лука, Омелян, Севастян, Артур і Динар. тут є просто величезні шанси на те, щоб створити воістину міцний і щасливий союз.

З Сергієм, Матвієм, Данилом, Степаном, Семеном, на жаль, шлюбу не вийде, але зате відносини, хоч і неміцні, але зате переповнені пристрасті, щирих почуттів, позитиву і всього того, про що мріє кожна.

Ну а з В'ячеславом, Єлисеєм, Святославом і Ярославом, і зовсім ніяких відносин краще не заводити, бо крім розбіжностей, сварок і нестриманої ревнощів, тут нічого вийти не вдасться.

що ж до взаємин з представниками чоловічої половини людства в цілому, так тут можна лише сказати про те, що увага Дінари привернути до своєї персони зможе далеко не кожен чоловік або хлопець. Навіть якщо мова не йде про повноцінну симпатії – навіть просто поспілкуватися вона погодиться далеко не з кожним представником сильної половини ...

число імені Динара

число імені Динара по нумерології — 5. Як відомо, для п'ятірок характерний набір досить суперечливих характеристик. Підопічні числа 5 — це дивно харизматичні й талановиті люди. Вони невпинно продовжують пошуки самих себе, намагаючись випробувати на собі, як можна більше цікавих професій. Їх прагнення до чогось нового, незвіданого і унікальному не знає кордонів. Крім того, вони дуже волелюбні і спритні люди. П'ятірки мають буйною фантазією, багатою уявою і умінням швидко знаходити правильне рішення в потрібний момент.

п'ятірки перебувають у вічному русі і не бажають миритися з розпорядком звичайному житті. Для них вона нудна і нецікава. Їм підійде робота, в умови якої входять постійні поїздки і пересування, відрядження і подорожі. Підопічні числа 5 відрізняються унікальною здатністю швидко і безболісно пристосовуватися до різних незручностей і змін. Вони спокійно переносять труднощі, пов'язані з дорогою. Крім того, отримавши позитивний заряд від нового пригоди, вони з величезним ентузіазмом виконають покладену на них завдання. Вони прекрасно знають іноземні мови, тому зуміють гідно представити інтереси вітчизняної компанії перед зарубіжними інвесторами. Вони можуть стати успішними топ-менеджерами або перекладачами, гідами або тур агентами.

Однак у п'ятірок є і ряд недоліків. Перш за все, підопічні п'ятірки — імпульсивні і непередбачувані особистості. Для них характерні мінливість, нерозсудливість і безвідповідальність. Їх вічна гонитва за новими враженнями, пригодами і емоціями призводить до знецінення того, що у них вже є. На жаль, іноді вони не цінують навіть своїх близьких. П'ятіркам слід навчитися радіти тому, що їм дала доля, а не кидати все заради нового пригоди.

Формула обчислення числа імені Динара:Д (5) + І (1) + Н (6) + А (1) + Р (9) + А (1) = 23 = 2 + 3 = 5

Астрологічна символіка імені Динара

  • Камінь-талісман – Аквамарин.
  • Планета -покровітель – Венера.
  • стихією – Вода.
  • Тваринний символ носія імені Динара – Голуб і Кішка.
  • Рослинний символ – Барвінок.
  • Кращий зодіак – Телець і Терези.
  • Число Дінари – 5.
  • Щасливий день – п'ятниця.
  • Ідеальний сезон – Осінь.

Відомі люди з іменем Динара

Динара Асанова – радянський кінорежисер

Динара Нодіа – грузинський графік

Динара Сафіна – російська тенісистка

іменини дні і святі покровителі імені Динара

Свята благовірна цариця Динара

липень 13