Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаСніжана
843 Oracle

Сніжана: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Сніжана за походженням слов'янське. Буквальне трактування значення цього імені звучить як «сніжна» або «Снігуронька». За головною версією утворено від слова «сніг». Найцікавіше ж полягає в тому, що у цього імені багато похідних імен-синонімів, але невідомих в Україні, і що користуються попитом за кордоном.

Ім'я Сніжана сьогодні користується не великою популярністю в нашій країні, але зате по наданню володіє хорошою значимістю. Плюс, це ім'я має досить непогану енергетику і хорошу сумісність з більшістю українських сучасних чоловічих імен.

Ім'я Сніжана: Значення і характеристика
Походження імені Сніжанаслов'янське
В корені«сніг»
Буквальна трактування«Снігуронька»
За другою версією«сніжна»
Ангел хранитель і покровитель імені:Чи не є

Популярність:Жіноче ім'я Сніжана в рейтингу популярних українських жіночих імен знаходиться зазвичай на 60-61 позиціях і за статистикою припадає приблизно на 2 -3 дівчинки з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Снєжка, Снежанка, Жана

Цікаве про ім'я Сніжана:У жіночого імені Сніжана є коротка форма, яка звучить як Жанна, яка надалі стала самостійним жіночим ім'ям. Хоча цю версію походження цього імені підтримують далеко не всі фахівці.

Як впливає значення імені на долю: карма

Значення жіночого імені Сніжана обіцяє дуже непростий характер носительку. Зазвичай носії цього імені є власницями черствого характеру, але при цьому вони всіляко приховують його під маскою м'якості. Також, носії цього імені сулітся запальність, жорсткість, настирливість, завзятість, наполегливість і цілеспрямованість.

А взагалі досить важко передбачити, яким саме буде характер тієї чи іншої Сніжани, а все тому, що ці дівчата в своїй більшості легко піддаються впливу навколишнього світу. Це говорить лише про те, що характер буде в першу чергу залежати від оточення, від відносин у родині, і від виховання.

Переваги та позитивні риси:найголовніше гідність Сніжана полягає в тому, що ці дівчата дуже наполегливі і вперті. Ці жінки ніколи не здаються, завжди досягають поставлених цілей і намагаються не відступати від наміченого. І більш того, в гонитві за цілями вони можуть вдаватися навіть до хитрощів і користі.

Сніжана погано відноситься долюдям, які критикують її за помилки, і при цьому самі роблять подібні помилки . А ще носії цього імені в своїй більшості зневажають нерішучих і не впевнених у собі людей.

Характер імені Сніжана

Важко сказати з точністю на сто відсотків, орієнтуючись лише на значення імені, яким саме буде характер носії імені Сніжана. Але як би там не було, а кілька факторів повинні бути присутніми в характері кожної Сніжани без винятку, і про них-то точно варто сказати. Одним з таких факторів є самовпевненість, завдяки якій носій цього імені може багато чого досягти в житті.

Самовпевненість, настирливість, самостійність, завзятість, невміння здаватися, безкомпромісність, принциповість – всі ці риси притаманні практично всім Сніжану. І більш того, саме ці риси і стають основою характеру і натури. З такою важко ужитися, якщо вже говорити на чистоту, бо вона весь час доводить у всьому свою правоту і ніколи не мириться з чужими думками. Але зате з носіями цього імені добре мати спільні справи, адже на них можна покластися в будь-якій справі.

Ну а на додаток до всього іншому варто сказати ще й про те, що Сніжани, це в своїй більшості дуже віддані і вірні своїм принципам дівчата. Така не піде на користь або зрада заради досягнення якихось цілей, і ніколи не кине людини, з яким починає ту чи іншу справу разом. Вона відданий друг, відмінний товариш, вірний партнер.

Раннє дитинство

В дитинстві Сніжана може бути надто вразливою, але зате і талановитої. Виявляються ці дві якості досить яскраво. Сніжана може почати намагатися з ранніх років виховувати батьків і нав'язувати їм свої переваги чого б не торкалася. Вона може вже в ранньому дитинстві почати демонструвати лідерські задатки.

Надати вплив на виховання цього дівчата вийде у бабусі з дідусем – їх вона поважає більше, ніж маму з татом. Хоча і батькам доведеться дуже несолодко з такою маленькою королевою, як Сніжана.

Сніжани в своїй більшості не егоїстичні, але всіляко завищують свою самооцінку в очах оточення, щоб постійно чути компліменти і похвалу. Настрій же маленької Сніжани залежить від ставлення до неї людей.

З ранніх років почне проявляти лідерські якості, і якщо їх не приборкати, то на наступному етапі дорослішання вона стане вже владної і нав'язливою, яка бажає всім нав'язати власне розуміння всього що відбувається. З такою ужитися буде практично нереально ...

Підліток

Підлітковий період принесе характеру носії красивого імені Сніжана чимало недоліків. Серед їх величезного переліку владність, бажання керувати і бути першою, жадоба влади, бажання впливати на свідомості людей, готовність піти на все заради того, щоб довести свою точку зору оточуючим.

Сніжана підліток, це вперта і надто наполеглива дівчина. Вона не визнає своєї провини навіть там, де вона очевидна, не йде на компроміс ніколи і ні в чому, її думка для всіх має бути законом.

В школі викладачі будуть пишатися роботою з нею – вона відповідальна, виконавча, настирливий і завжди досягає мети. Але з однолітками буде чимало негараздів – сварки і скандали стануть невід'ємною частиною її шкільного буття. Вона лідер і організатор по натурі, не терпить обману і лестощів, всіх повчає і критикує, але не терпить такого ж відносно себе.

Доросла жінка

Доросла Сніжана стає шанованою і дуже впливове дамою. Це керівник, владний, жорсткий, але справедливий. Бізнес і будь-які точні науки, це її коник, але їй важлива не влада і підкорення інших, а самовираження.

Неймовірна сила волі, руководительских навички, делікатність і тактовність в промові, конструктивність в суперечках і доказах правоти – все ці її риси дозволять досягти чималих успіхів в кар'єрі і житті в цілому.

Але в залежності від впливу кварталу і місяця народження, буде видозмінюватися її внутрішній світ. З чоловіками буде ввічливою і терпимою, але ніколи не стане поступливішою і поступливішою – її обранець повинен коритися їй самій, підтримувати і радіти починанням і успіхам.

доля імені Сніжана

Практично неможливо передбачити, як саме повинна скластися доля носії того чи іншого імені у відносинах з чоловіками і любові, орієнтуючись лише на енергетику цього імені і його значення. Але у випадку з ім'ям Сніжана все трохи простіше, бо це ім'я рідкісне і належить дуже схожим один на одного дівчатам. Так, можна з упевненістю на сто відсотків заявити про те, що носієм цього імені ніколи не стане гуляща, невірна або корислива дівчина. Навпаки, це людина слова, відданий і вірний ...

Але дружина собі Сніжана напевно буде шукати дуже і дуже довго, адже кожен буде в чому-небудь її не влаштовувати, і в кожному вона в підсумку буде розчарована. На жаль, є одна велика проблема – своїх супутників носії цього імені часто дуже сильно ідеалізують на початку відносин, а пізніше розчаровуються і в своїй помилці звинувачують своїх же партнерів.

З іншого боку, чоловікові, з яким буде будувати відносини носій імені Сніжана, варто було б підлаштуватися під неї, або хоча б спробувати це зробити. Навіщо? Ну як мінімум потім, що такий чоловік від Сніжани отримає все, чого захоче – такому чоловікові вона стане відданою дружиною, коханою дружиною, і просто людиною, якій він зможе довіритися в будь-який навіть найскладнішої ситуації.

Любов і шлюб для імені Сніжана

Чарівна та елегантна Сніжана відрізняється скромністю, притягаючи увагу багатьох чоловіків. Вона дуже влюблива і емоційна, але через свою довірливість і наївність може помилятися у виборі чоловіка. Вона мріє мріями про чесне і порядному принца на білому мерседесі. Для неї важливо його захоплення, увагу і сюрпризи. Вона не бажає, щоб любов і сімейне життя були нудною рутиною, для неї — це яскраве і захоплююче пригода. Вона навряд чи погодиться стати домосідкою. Її палка і творча натура не дозволить їй кинути її улюблену роботу. Однак вона шукає роботу для душі, а фінансове забезпечення, як і верховенство в родині вона віддає чоловікові.

Чоловіком Сніжани стане розумний, добрий і справедливий чоловік. В ідеалі він повинен бути трішки старше, ніж вона. Але головне, щоб її обранець був різнобічним, щирим, турботливим, енергійним і темпераментним чоловіком. Вона з дивовижною легкістю справляється з домашнім господарством, встигає і попрацювати, і дружину час приділити, і про свою зовнішність подбати.

Сніжана щиро любить свою сім'ю, чоловіка і дорожить довірчими і ніжними стосунками з ним. Однак їй не завжди вдається впоратися зі своїм емоційним і вибуховим характером, тому дуже важливо, щоб її чоловік умів проявити терпіння. Вона прагне налагодити добродушні і теплі відносини з усіма членами сім'ї. Її хазяйновитість, охайність, вміння любити, піклуватися і все встигати роблять її по-справжньому гарною дружиною.

Сніжана як Мати

Людина індивідуальний і непередбачуваний. У кожного з нас абсолютно різні характери і погляди на життя, почуття відповідальності також розвинене по-різному. Далеко не завжди ім'я гарантовано характеризує всіх жінок або чоловіків з цим ім'ям однаково. Однак якісь загальні риси характеру дають можливість лише припустити, як людина проявить себе в ролі батька. Сніжана — м'яка, ніжна, турботлива, працьовита і господарська жінка. Імовірно, вона має всі шанси стати хорошою мамою.

Сніжана дуже відповідально підходить до появи дітей. Вона з радістю стає люблячої і турботливої ​​матусею, але після народження діток, вона навряд чи надовго засидиться будинку. Вона прагне якнайшвидше повернутися до своєї професійної діяльності, але через це її дітям не буде діставатися менше любові або уваги. Вона настільки сильно їх любить, що навіть в її відсутність малюки завжди відчуває її турботу.

Вона прекрасно встигає і з домашніми справами впоратися, і розвитком, а також вихованням дітей позайматися. Вона не намагається нав'язувати дітям свою думку і намагається підтримувати будь-які починання своїх чад. Іноді їй потрібно проявляти трохи більше твердості і строгості, щоб діти не намагалися плести з неї мотузки. Якщо Сніжана не справляється з якимось виховним або освітнім моментом, то на допомогу приходить терплячий, але строгий батько дітей.

Сумісність Сніжана c чоловічими іменами

Тема сумісності імені Сніжана з чоловічими найменуваннями складна і була розгадана тільки в минулому столітті. Але зате стало відомо про декілька важливих чинниках, а якщо конкретніше то про таке ...

Виявляється, ідеальне поєднання в плані почуттів може бути тільки з Максимом, Давидом, В'ячеславом, Гордієм, Робертом, Джеймсом, Артемієм, Степаном.

міцний і міцний шлюб може така створити з Іваном, Данилом, Тимуром, Єлисеєм, Леонідом, Марком.

А небажаної буде зв'язок з Дем'яном, Лукою, Себастьяном, Анаром, Архипом, Стефаном.

Цієї владної і егоїстичною натурі потрібен чоловік, готовий на повсякденні поступки. Тільки терплячий і поступливий витримає її напористість …

Що до взаємин з представниками чоловічої статі в цілому, так тут все просто. По-перше, Сніжана ніколи не підпустить до себе чоловіка, якого підозрює у брехні, брехня, користі або невірності. По-друге, володарка цього імені ніколи не підпустить до себе чоловіка, який бачить в ній тільки зовнішність, і не помічає її душі. Ну а по-третє, вона ніколи не стане будувати відносин з безперспективним чоловіком – такий вже характер у носії цього імені.

Число імені Сніжана

Число імені Сніжана по нумерології — 2. Нумерологи вважають число 2 символом рівноваги, а також контрасту, подвійності і ще дуалізму. Прийнято вважати, що двійка також є символом жіночого начала або близнюків. Підопічні числа 2 мають оптимістичні погляди на життя і намагаються привнести в неї, як можна більше гармонії і рівноваги. Вони — спокійні, порядні, миролюбні, чесні і добрі люди. З ними легко і приємно спілкуватися. В особистих стосунках вони — однолюби, які цінують стабільність і визначеність.

Однією з головних рис підопічних числа 2 є їх дипломатичність. Вони настільки виховані, коректні і тактовні, що в поєднанні з їх проникливістю і прекрасної інтуїцією їм вдається виводити людей на діалог і схиляти до співпраці. Таке вміння найбільше знадобиться в юридичній та правовій сфері діяльності. Вони завжди прагнуть до справедливості і ніколи не займають чиюсь позицію, а також старанно уникають конфліктних ситуацій. Розсудливі і в міру чутливі двійки — це талановиті дипломати, переговорники або посередники.

Підопічні числа 2 не відчувають труднощів у спілкуванні з людьми і швидко знаходять з ними спільну мову. Однак через надмірну поступливість і небажання стати учасником конфлікту люди можуть недооцінювати двійок. Вони починають відчувати себе невпевненими і слабкими. Двійки повинні навчитися проявляти твердість і рішучість у потрібний момент.

Формула обчислення числа імені Сніжана:С (1) + Н (6) + Е (6) + Ж (8) + А (1) + Н (6) + А (1) = 29 = 2 + 9 = 11 = 1 + 1 = 2

Астрологічна символіка імені Сніжана

  • Камінь-талісман – Олександрит.
  • Планета-покровитель – Місяць.
  • стихією – Повітря.
  • Тваринний символ носія імені Сніжана – Сова.
  • Рослинний символ – Лілія.
  • Кращий зодіак – Рак.
  • Число Сніжани – 2.
  • Щасливий день – середа.
  • Ідеальний сезон – Літо.

Відомі люди з іменем Сніжана

Сніжана Пайкіч – сербська легкоатлетка

Сніжана Періч – спортсменка з карате

Сніжана Єгорова – українська актриса і телеведуча

іменини дні і святі покровителі імені Сніжана

Сніжана – це ім'я слов'янського походження, однак церковним ім'ям воно так і не стало. У православних святцях його немає, іменини імені Сніжана не святкують, а при хрещенні дівчинці дають ім'я іншої православною святою.

При хрещенні дівчаток з ім'ям Сніжана можуть нарікати церковним ім'ям Хіоні.

Мучениця Хіоні Аквілейского

лютий 4

сповідниця Хіоні Архангельська

квітень 29

Мучениця Хіоні Палестинська

липень 29