Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаАврора
793 Oracle

Аврора: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Аврора за походженням латинське. Сталося ж від латинського слова, що значення якого перекладається на українську мову як «ранкова зоря» або «світанок». У слов'ян це ім'я початок користуватися популярністю тільки в радянські роки, і після розпаду Радянського союзу його популярність пішла на спад.

українське ім'я Аврора сьогодні зустрічається на просторах Російської Федерації вкрай рідко, але в 90-их воно користувалося просто неймовірною популярністю. Зате це жіноче ім'я має хорошу значимість і обіцяє дуже гарну сумісність з більшістю чоловічих імен …

Ім'я Аврора: значення і характеристика
Походження імені Аврорапозднелатінськоє
В корені«ранкова зоря» або «світанок»
У Стародавньому Римівважалося епітетом богині ранкової зорі
Ангел хранитель і покровитель імені:Чи не є

Популярність:Ім'я Аврора сьогодні не влучає навіть в сотню найпопулярніших жіночих імен. За статистикою припадає приблизно на 2-4 дівчинки з 10 тисяч новонароджених.

Розмовні варіанти:Аврорка

Сучасні англійські аналоги:Чи не є

Цікаве про ім'я Аврора:У грецькій міфології є богиня Еос, якої в римській міфології як раз-таки і відповідає богиня Аврора (вона ж богиня ранкової зорі).

Як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Аврора обіцяє безліч різних якостей носительку, і при цьому створює по-справжньому унікальну натуру. А все завдяки походженню і наявним символам, як планетарним, так і зодіакальним. По головній же версії, що отримала при народженні це ім'я дівчинці, сулітся цілий перелік якостей. Серед них такі риси характеру як самодостатність, упереджене ставлення до людей, зарозумілість і владність, принциповість, самостійність, самовпевненість, самодостатність і яскравість. Хоча все може і змінитися по ходу дорослішання носії ...

Переваги та позитивні риси:найголовнішою перевагою носії імені Аврора є її унікальний погляд на речі. Вона на все і завжди має свою думку, і ніколи не зраджує його. І ця риса притаманна практично всім носительку цього незвичайного імені.

Аврора погано відноситься долюдям, які намагаються всім навколо нав'язувати свою думку. Плюс, носії цього імені ненавидять людей, які не мають власної точки зору і весь час надходять так, як їм кажуть інші.

Характер імені Аврора

В більшості випадків практично неможливо передбачити, яким буде характер людини, названого тим чи іншим ім'ям. Але у випадку з ім'ям Аврора все куди простіше, бо його енергетикою обіцяють основоположні риси, за якими якраз-таки і можна багато про що судити. Так, можна зі стовідсотковою впевненістю заявити про те, що характер Аврори, це характер дуже владного і егоїстичної людини, спраглого маніпулювати всіма навколо, відчувати свою владу, демонструвати її і користуватися нею в своє благо.

Звичайно, багато залежить в першу чергу від виховання, але як би там не було, а в цілому практично всі Аврори занадто егоїстичні і корисливі. Навіть найкраще виховання не виправить того факту, що носій цього імені завжди буде шукати легких шляхів у досягненні цілей – вона може скористатися заради досягнення чергової мети будь-чиєї слабкістю, використовувати подругу, чужу силу, довірливість і не тільки. Загалом, може накоїти «справ», якщо буде потрібно ...

Але зате характер носії імені Аврора ніколи не дозволить їй кинути розпочату справу на півдорозі і почати нове. Носительки цього імені завжди домагаються свого, чого б їм це не коштувало, і завжди йде вперед до кінця, без коливань, сумнівів, страху і невпевненості. Такий дівчині можна доручити будь-яку справу, і будьте впевнені, вона його зробить ...

Раннє дитинство

Деякі з її якостей змушують думати, що нею просто нереально зжитися, але насправді це не так. Уже з ранніх років, крізь невміння приймати чужі думки, проблискує і ціла купа інших властивостей, серед яких і вміння концентруватися на важливому, і уважність, і благодійність, і благородіє, і доброта, і ніжність і дбайливістю.

але батькам варто переглянути свою поведінку і як можна менше балувати цю дівчину, бо в іншому випадку вона стане нестерпно примхливою і розпещеної, неслухняною. Потрібно ще в дитинстві показати Аврорі, що далеко не всі її бажання можуть збутися відразу, як тільки їй цього захочеться.

До друзів і близьким ставиться з позиції «верху», тобто, вважає, що повинна всіх критикувати, хоча сама поводиться вкрай некрасиво. Все залишається так само і в підлітковому віці ...

Підліток

Будучи школяркою, дівчина на ім'я Аврора проявить максимум любові до себе самої. Вона егоїстка по натурі і не може жити без уваги, домагається його від оточуючих людей будь-якими шляхами. Бути в центрі уваги, показати всім «корону», довести правоту, вилучити користь із спілкування з ким-небудь, бути неповторною і най-най – ось її мети.

Аврора любить самостверджуватися за рахунок інших, і навіть подруг підшукує таких, на тлі яких виглядає краще, ніж є насправді. Є в ній і крапля егоїзму, так такого яскравого, що змиритися з ним нереально – хлопці її уникають, і рідко хто погодиться на довгі стосунки з нею, бо з такою егоїсткою просто нереально побудувати відносини.

Та й в навчанні не дуже сильна – ледащо і не любить працювати, вважає себе найрозумнішою, але при цьому рідко досягає успіху у вивченні будь-якого предмета. Самозакоханий до неймовірності.

Доросла жінка

Зріла Аврора теж може бути егоїсткою по натурі, але зате вона цілеспрямований і самовпевнена. Названа цим українським ім'ям жінка легко приймає відповідальні рішення, готова ризикувати, може стати лідером, але не таким, якого всі люблять, а владним і небажаним.

Має схильність до вивчення точних наук, відповідальна, але не вміє користуватися логікою і як мінімум інтуїцією, дуже вже емоційна, і керується виключно емоціями. Її жага ризикувати і випробовувати нові відчуття нерідко заганяє в глухий кут і її саму, і оточуючих. Потребує критиці і повчанні, але м'яких, бо в разі різкої критики може образитися і впасти в депресію.

Але є і плюси в її натурі – у тому числі вміння і бажання допомагати, прихильність до сім'ї, нездатність зраджувати і брехати, планомірність і тяга до вдосконалення себе самої. Незважаючи на її складний характер, стане хорошою матір'ю і дбайливою дружиною, особливо, якщо закохається по-справжньому.

Доля імені Аврора

Доля імені Аврора в стосунках з представниками чоловічої половини людства, в любові і особистому житті в цілому, така, що передбачає насичене особисте життя в молодості, і довгий пошук справжньої другої половинки в зрілості. Носительку цього імені властиво в молодості мати багато залицяльників і кавалерів, притому, швидкоплинних і швидких. Їм властиво робити помилки. Але триватиме так недовго ...

В зрілості же Аврора може змінитися і зрозуміти, що без справжньої другої половинки їй просто не можна. Але ось знайти другу половинку їй буде складно, бо тим критеріям і вимогам, які він висуває, відповідати зможе далеко не кожен. І навіть якщо знайдеться хтось, хто буде намагатися всіма силами відповідати її вимогам, у нього це все одно не вийде, бо, чим більше її вимог виконується. Тим більше нових у неї з'являється.

А ще другій половинці Аврори буде складно жити з нею поруч, бо вона глава і лідер по своїй натурі, і в її відносинах буде панувати найжорсткіший матріархат. Вона не дозволить, що чоловік в її родині командував, і буде вимагати, щоб він цілком і повністю підкорявся саме їй. Але ж так жити зможе далеко не кожен ...

Любов і шлюб для імені Аврора

Важко точно сказати який буде дружиною носій імені Аврора, адже все буде в першу чергу залежати від виховання і від того, якою була її мати і який був її батько в дитинстві. Але можна точно сказати, що вона не буде поганий дружиною, адже вийшовши заміж, вона напевно буде робити все можливе для того, щоб зміцнити відносини, і створити сім'ю по-справжньому щасливою.

Але чоловікові буде дуже нелегко ужитися з настільки владної і непокірної жінкою. Навіть якщо їй з дитинства закладуть в голову, що в родині повинен бути патріархат або рівність, рано чи пізно в неї все одно прокинеться лідер. І ось тоді-то чоловік Аврори і зрозуміє, як сильно в ній помилявся. Вона буде намагатися диктувати свою думку чоловікові і дітям, буде намагатися домінувати над чоловіком, спробує зробити з нього підкаблучника, і взагалі, буде маніпулювати і грати їм по повній програмі. При цьому, повністю підкорилися чоловіком вона буде задоволена, і ніколи його вже не кинути. Інше питання, чи витримає таке її чоловік?

Ну а на додаток до всього іншого хотілося б відзначити ще й той факт, що якою б не була Аврора, а вона ніколи не зрадить, не обдурить, і не змінить своєму чоловікові. Вона буде може і не ідеальною дружиною, але вірною і відданою вона вже точно буде.

Аврора як Мати

Важко точно сказати, якою стане матір'ю жінка, володарка імені Аврора. Але можна з упевненістю на сто відсотків заявити, що вона точно не буде поганою мамою. Ну не може такий відповідальний чоловік стати поганим батьком – це факт. До того ж, крім відповідальності носительку цього імені сулітся і величезна кількість інших не менш хороших якостей, серед яких жага самовдосконалення, любов до всього нового, здатність вчитися на власних помилках.

Але вагітність і народження дітей з Авророю чоловікові краще планувати по повній програмі, щоб вона змогла підготуватися до появи в сім'ї чоловічка, якому довгий час буде приділятися все той час, що приділялося їй самій. Аврори адже по своїй натурі трохи егоїстичні, і стаючи мамами, вони схильні починати ревнувати мужів навіть до своїх же дітям – позначається спрага уваги.

З іншого ж боку Аврора напевно буде сама бажати приділяти дітям стільки уваги, скільки буде потрібно, і навіть більше. Вона завжди допоможе дітям у навчанні, підкаже і порадить у важких ситуаціях, підтримає і відповість на всі питання. І взагалі, буде намагатися проводити з ними максимум вільного часу.

Сумісність Аврора c чоловічими іменами

ідеальна сумісність у імені Аврора спостерігається з такими чоловічими найменуваннями як Данила, Тимофій, Марк і Олександр . Тут є всі шанси на побудову міцної, довговічного, і щасливого шлюбу.

З Тимуром, В'ячеславом, Артемієм, Федором, Віленом, Венедиктом, Юрієм, Єлисеєм, сіней і Георгієм, можуть вийти позитивні відносини, напхані пристрастю, почуттями, щирістю і ніжністю, але довговічними вони не опиняться.

А ось з Дем'яном, Омеляном, Спартаком, Анаром, Артуром і Максимом, і зовсім краще не створювати спілки, бо нічого доброго тут все одно не вийде.

Що стосується відносин з представниками протилежної статі, то тут теж непросто. Вона владна і любить маніпулювати, обранцю доведеться проявити поступливість і м'якість в союзі з нею, приготуватися до вічних капризам і вимогам, змиритися з її непередбачуваністю. Вона обожнює домінувати – в сім'ї, утвореної з цією дамою, буде стовідсотковий матріархат. У протилежній ситуації шлюб може швидко розпастися.

Число імені Аврора

Число імені Аврора по нумерології – 3. і в першу чергу варто було б відзначити той факт, що число 3 в нумерології вважається священним і досить сильним символом. Люди ж, заступництво енергетикою цього числа, це в більшості випадків імпульсивні, сміливі, творчо розвинені і розумні люди, готові творити вдень і вночі, розвиватися цілими днями, вдосконалюватися і вивчати що-небудь нове кожен новий день.

люди числа три унікальні за своєю натурою. Вони активні й діяльні, весь час перебувають в пошуку чогось нового, нових ідей, нових можливостей. У трійок зазвичай має високий інтелектуальний потенціал, який потрібно їм допомогти використовувати в чомусь корисному і вигідному. Якщо людині числа 3 нікуди подіти свою енергію, він починає робити багато помилок і робити багато неправильних нагальних висновків. Хоча, знову ж таки, бувають і винятки.

На додаток же до всього вищесказаному варто помітити ще й той факт, що люди, заступництво цим числом, комунікабельні і дуже товариські. Саме тому-то ці люди в своїй більшості і мають багато друзів і товаришів.

Формула обчислення числа імені Аврора:А (1) + В (3) + Р (9) + О (7) + Р (9) + А (1) = 30 = 3 + 0 = 3

Астрологічна символіка імені Аврора

  • Камінь-талісман – Халцедон.
  • Планета-покровитель – Прозерпіна.
  • стихією – Повітря.
  • Тваринний символ носія імені Аврора – Лань.
  • Рослинний символ – Мигдаль.
  • Кращий зодіак – Діва.
  • Число Аврори – 3.
  • Щасливий день – середа.
  • Ідеальний сезон – Літо.

Відомі люди з іменем Аврора

Аврора Нільссон – шведська письменниця

Орор Клеман – французька кіноактриса

Аурора Сансеверіно – італійська аристократка, поетеса

Аурора Баутіста – ісп анская кіноактриса

іменини дні і святі покровителі імені Аврора

Жіночого імені Аврора немає в церковних календарях, ні в католицькому іменослове, ні в православному. Тому-то іменини його і не справляються.