Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаСакура
516 Oracle

Сакура: значення імені, характер і доля

Японське рідкісне ім'я Сакура, є в Японії одним з найбільш сприятливих варіантів. Англійські, єврейські, біблійні, грецькі імена – варіантів достатньо, але є й ті, до яких вдається абсолютна меншість. Ну а зазначене вище імечко, якраз до таких-то і відноситься, і нижче ми поговоримо про те, що за ім'я це, а також, про основні його особливості.

Як впливає значення імені на долю: карма

насамперед аналіз значення імені Сакура показав, що малявка, названої ним, сулітся успіх і стабільність в матеріальної складової. Тим часом, прогнозується і емоційна неврівноваженість – часті зміни настрою, примхливість, підвищена вимогливість до навколишнього світу, висока самооцінка.

Такий дівчині буде важко адаптуватися в суспільстві людей. Товариськістю представниця жіночої статі з такою формою імені НЕ буде блищати. Через непростого характеру буде матися шанс, що друзі в будь-яку хвилину відвернуться від неї, але будуть і тягнутися назад, до її успіху і успішності – подвійне якість.

Витривалість, проникливість, прагнення до лідерської позиції, моральна сила – все це притаманне жінці з таким ім'ям протягом усього її дорослому житті. Є і такі риси як уява, доброзичливість, великодушність, прямолінійність і педантичність – все характеристики пульсують на межі межу собою.

В особистому житті рішуча і непередбачувана – може в будь-який момент віддатися у вир кохання, забувши про раціональність, або ж навпаки, не дозволити собі закохатися. Втім, обов'язково потім знайде того, в кого дозволить собі закохатися раз і назавжди – стане відмінною матір'ю, надійної берегинею вогнища, ідеальною дружиною і просто шикарною жінкою.

Астрологічна символіка імені Сакура

  • Камінь-талісман – Алмаз.
  • Планета-покровитель - Сонце .
  • стихією - Повітря .
  • Рослинний символ – Сакура .
  • Кращий зодіак - Овен .
  • Ідеальний сезон - Весна .