Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаГлорія
458 Oracle

Глорія: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Глорія неукраїнське, і в Україні зустрічається вкрай рідко, але зате за кордоном не є рідкістю і вважається одним з найпопулярніших. Володіє відмінною значимістю і хорошою стикуванням з більшістю найменувань для протилежної статі. Його вивчення дослідників присвятили багато часу і розгадали його сутність на всі сто відсотків ...

Як впливає значення імені на долю: карма

Це латинське за походженням ім'я, в перекладі означає « щастя » і « славу ». Питання значення імені Глорія так само складний, як і тема походження, і таїть в собі безліч загадкових факторів, кожен з яких обіцяє щось цікаве і важливе. Але зате з усіх таємниць одна все ж розгадана – відомо, що значимістю даруються такі аспекти характеру як снобізм, зарозумілість, некерованість, невгамовність, волелюбність і неймовірна тяга до незалежності.

З ранніх років це дівчинка невгамовна і некерована, доставляє чимало клопоту батькам. Нескінченно балується, вередує, закочує істерики і свариться з батьками, але це не тому, що так хоче, а тому, що вважає, ніби все їй чимось зобов'язані. Не розуміє, що не всі повинно бути, як вона хоче, а тому і вередує, намагаючись у такий спосіб добиватися поставлених перед собою цілей. Батькам доведеться змиритися з її поведінкою, бо карати за це не можна – покарання розвину в ній агресивність, що призведе до подальшої нестачі друзів і непопулярності в суспільстві. Але і потурати примхам не рекомендується. В цілому, з дітками відчуває себе комфортно і в компанії одноліткам не намагається виділятися. Може спалахнути, якщо її ображають або ображають, поскаржитися батькам, але ніколи не стане мстити – будь-яку образу таїть в собі доти, поки не забуде про неї. Досить хороша риса – з такою рисою вона не матиме ворогами, а й друзями обзавестися буде складно. Близького ніколи не обдурить, мамі намагається допомагати як може, а батька обожнює як найважливішого чоловіка у власному буття.

Як і будь-яке ім'я для хлопчика або дівчинки, це теж впливає незаперечним чином і на подальше становлення особистості в плані спілкування і комунікабельності. Так, в даному випадку мова йде про підлітковому етапі, напханому випробуваннями не тільки для самої іменованої, але і для всіх навколо. Вона запальна і злиться з будь-якого приводу, не прощає помилок і ніколи не йде на компроміс. На критику реагує дуже агресивно – будь-яке зауваження або невдоволення, пущене на її адресу, може привести до скандалу, з якого вона стовідсотково вийде переможцем. Через це-то і відчувається брак друзів.

В майбутньому переосмислити поведінку і на дорослому етапі почне керуватись нормами етикету. Перестане лаятися по незначним причин і стане поблажливо ставитися до провини людей з оточення.

що її може принести каменем-талісманом якості породять в ній руководительских задатки – можливо стане відмінним начальником або керівником, що непогано, адже вона мрійниця, яка бажає влади і матеріального достатку. Але в особистому житті будуть проблемки – її мало який кавалер зможе витримати, з такою наполегливістю, наполегливістю, владністю і пихою зжитися важко, навіть самому терплячому і уступчивому. Хоча, в залежності від сезонного впливу багато що може і змінитися.

Кожен день, проведений в компанії з цією особою, може подарувати величезну кількість нових вражень і спогадів – все завдяки її винахідливості, бажанням розвиватися і перебувати в безперервному русі, тязі до пригод і бажання залишити хоч щось після себе. Це потенційна жінка-герой, готова на все заради слави і хороших відгуків оточення про неї.

Сумісність Глорія c чоловічими іменами

Найкраща сумісність у імені Глорія з такими чоловічими іменоформамі як Адріан, Азарий, Богдан, Аскольд, Йосип, Віталій, Мстислав, Устин, Тимур, Фрол, Харитон і Ернест. Тут є просто величезні шанси на вдале побудова в парі хорошого союзу, щасливого і довговічного шлюбу.

З такими як Гордій, Дмитро, Роберт, Трохим і Микола, теж буде матися щастя, любов, пристрасть, море почуттів і взаєморозуміння, але довговічними відносини назвати не вийде, бо до шлюбу вони все одно не приведуть.

А ось з Платоном, Владиславом, Дем'яном, Лукою, Максиміліаном, Альбертом та Аполлоном, відносин і зовсім краще не будувати, бо союз з однією з названих варіантів призведе тільки до розбіжностей, сварок, нестримної ревнощів, і до підсумкового розлучення.

Ця жінка ненавидить ревнивих і владних чоловіків, не дозволить зазіхнути на свою свободу.

Астрологічна символіка імені Глорія

  • Камінь-талісман – Алмаз.
  • Планета-покровитель - Сатурн і Плутон .
  • стихією - Вода .
  • тваринний символ носія імені Глорія – Рак.
  • Рослинний символ – Роза.
  • Кращий зодіак - Козеріг і Водолій .
  • Щасливий день – субота.
  • Ідеальний сезон - Зима .

Відомі люди з іменем Глорія

Глорія Грем – американська актриса

Глорія Макалагал-Арройо – президент Філіппін

Глорія Гейнор – американська співачка

Глорія Пірес – бразильська актриса.