Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаІя
573 Oracle

Ія: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Ія сьогодні вкрай рідко зустрічається на території України, але зате в Європі воно користується попитом, адже володіє найсильнішою значимістю і впливом на долю названого їм дитини. Може наділити величезною кількістю важливих, рідкісних і унікальних якостей, не завжди поєднуються один з одним. Має непогану сумісність з багатьма українськими назвами ...

Як впливає значення імені на долю: карма

це давньогрецьке ім'я, коріння таяться в слові, що переводять як « фіалка » (Ця квітка шанували в Стародавній Греції). Питання значення імені Ія теж досить складний і таїть в собі найбільшу кількість таємності. Воно може обдарувати отримала це ім'я характером, що вміщує в себе такі риси як врівноваженість, впевненість в собі, цілеспрямованість, уміння впливати на емоції оточуючих, спокій, самодостатність. Хоча це не повний перелік селищах властивостей ...

В ранньому дитинстві ця володарка обговорюваної нами іменоформи є зразком для наслідування, що приводиться в приклад багатьма батьками діткам. Вона володіє неабияким характером, доброю душею і бажанням приносити всім навколо тільки хороше. Вміє надихати оточення і налаштовувати на позитив, але в цьому віці здебільшого проводить час ні з друзями, а з батьками. Дуже прив'язана до матері з батьком, але найбільше саме до мами. З нею розділить будь-яке переживання, присвятить її в навіть сокровенну таємницю. Батьків слухається у всьому і шанує їх думку, дорослих поважає, не робить необдуманих вчинків і завжди слід покликом серця. Має багато захоплень і хобі, вічно чимось зайнята і ніколи не сумує. Але ровесники часто уникають спілкування з нею, бо вважають підлиза і матінчиної донькою, ябедою і зрадницею, хоча насправді такою не є. Її єдина проблема на цьому життєвому етапі – занадто велика довірливість. Довіритися може кожному, хто проявить до неї увагу, а це вкрай погано.

Зате це ім'я дівчинці в підлітковому віці подарує багато якостей, серед яких дружелюбність, комунікабельність, оптимізм і бажання розвиватися. Викладачі в школі ставлять її в приклад, що не дивно. Та й однокласники ставляться до неї добре, а все завдяки її вмінню підсолодити будь-яку погану новину, зачарувати, обдарувати любов'ю і розумінням, пожартувати і розвеселити. Ще й скромна – не стане хвалитися власними досягненнями перед кимось, крім матері, не любить ставити себе вище кого-то, та й до лідерства не тягнеться, хоча має величезні шанси на це, бо приховує в натурі лідерські якості. З усіма предметами справляється на відмінно, але може і закинути навчання через серцеві справ, тому як якщо закохається, то переключиться на обранця цілком і повністю – це вже мінус.

В залежності від впливу пори року, може стати володаркою характеру« прив'язувати », або навпаки. Але швидше за все, вже навіть у доросле життя, вона приведе з собою перевірених друзів, можливо тих, з ким навчалася в школі. Так само може статися і з обранцем по особистому щастю.

Що стосується професії, то тут складніше. Вона може стати ким завгодно, але особлива схильність у неї до тих професій, якими передбачається спілкування, і використання уяви. Матеріальні цінності, гроші, влада – все це її не цікавить. Поставлених перед нею цілей домагається виключно чесним і самостійною працею, і не приймає чужої допомоги в боротьбі за особисту становлення в житті. Хоча, тут теж багато що може залежати від символіки, наприклад, від знака зодіаку ...

Сумісність Ія c чоловічими іменами

Найкраща сумісність у імені Ія з такими чоловічими іменоформамі як Аким, Адам, Яків, Ян, Ярослав і Святослав, Казимир і Сава, Герман і Георгій, Вілен і Віктор . Тут просто величезні шанси на побудову реально щасливого союзу, в якому будуть панувати тільки любов, розуміння, і позитив.

Аскольд, Венедикт, Геннадій, Едуард, Ілля і Герасим, Олександр - тут теж може бути побудований міцний союз, але до шлюбу справа точно не дійде, бо найчастіше рано чи пізно любов ця просто зникає.

А ось з Аланом, Григорієм, Тимуром, Фаддеем і Михайлом, і зовсім, відносин краще і не створювати, тому як тут завжди будуть панувати грубість, ревнощі, і нерозуміння.

Цієї самодостатньою і впевненою в собі жінці потрібен успішний, упертий, цілеспрямований, але і оптимістичний партнер.

Астрологічна символіка імені Ія

  • Камінь-талісман - Сердолік .
  • Планета-покровитель - Венера .
  • стихією - Вода .
  • Тваринний символ носія імені Ія – Хрущ.
  • Рослинний символ – Лілія.
  • Кращий зодіак - Скорпіон .
  • Щасливий день – середа.
  • Ідеальний сезон - Осінь .

Відомі люди з іменем Ія

Ія (Євдокія) Римлянині – Персидська преподобномучениці

Ія Маркс – радянська актриса

Ія Арепіна – радянська і російська актриса театру і кіно

Ія Саввіна – радянська і російська актриса театру і кіно