Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаЛіліана
442 Oracle

Ліліана: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Ліліана популярно у всьому світі, хоч по одній з версій вважається чисто латинським. Його популярність наздоганяє не тільки країни Заходу і сучасної Європи, але також і колишні республіки СРСР. У нас, в Україні, зустрічається в основному у вигляді видозміненій самостійної іменний форми (Лілія), а в європейських країнах у вигляді Лілі, Ліліана і Ліліан. Має сильну енергетику і може найсильнішим чином впливати на натуру і долю названої цим ім'ям дівчини. Сумісно з більшістю українських і зарубіжних чоловічих імен. Іменини святкуються відповідно до католицьким календарем, не числиться в іменослове православних імен ...

Ім'я Ліліана: Значення і характеристика
Ангел хранитель і покровитель імені:Чи не є

Розмовні варіанти:Ліліан, Ліліані, Ліляна

сучасні англійські аналоги:Лілі, Ліана, Лілія, Ліна

Як впливає значення імені на долю: карма

Жінки, що іменуються ім'ям Ліліана, це в більшості випадків люди, які демонструють по життю неймовірні лідерські якості. Такі стають лідерами, керівниками, домінуючими жінками.Значення імені Ліліанаобіцяє носительку лідерські задатки, серйозність, наполегливість, відповідальність, принциповість, впевненість в собі і рішучість, таким не страшні перешкоди, вони не бояться зради, завжди напоготові і ніколи не відступають від обраного шляху. Притому, проявлятися всі ці задатки починають вже в ранньому дитинстві.

Що не менш важливо, так це те, що у таких жінок відмінно розвинена інтуїція, хоча в рішеннях вони завжди керуються не нею, а логікою, здоровим глуздом . У таких жінок все виходить так, як їм треба, вони з дитинства вчаться домагатися бажаного і завжди досягають того, про що мріють. Втім, все це лише теорія, і на практиці все може виглядати зовсім не так, як описано вище.

Сумісність Ліліана c чоловічими іменами

Що до взаємин жінки, над якою протегує значимість імечко Ліліана, так тут ще простіше. Ліліана має жорстку позицію у всьому без винятку, і в спілкуванні з чоловіками теж. Вона вимоглива і від свого чоловіка вимагатиме дуже багато чого, здавалося б. Навіть недосяжного, їй важливо, щоб чоловік, з яким вона вирішила зв'язати своє життя, був принциповим, настирливим, цілеспрямованим і наполегливим, слабаків вона щиро зневажає.

Астрологічна символіка імені Ліліана

  • Камінь-талісман – Яшма .
  • Планета-покровитель – Меркурій і Нептун.
  • стихією – Вода.
  • Тваринний символ носія імені Ліліана – Чайка.
  • рослинний символ – Шафран.
  • Кращий зодіак – Діва, Стрілець і Риби.
  • Щасливий день – п'ятниця.
  • Ідеальний сезон – Зима.

Відомі люди з іменем Ліліана

Етель Ліліана Войнич (англійська письменниця)

Ліліана Гіббс (англійський ботанік)

Ліліана Ламонт (американська танцівниця і актриса)

Ліліана Проскуріна (прозаїк, член Спілки жур налістов)

Ліліана Алёшнікова (радянська і російська актриса)

Ліліана Семпер (естонська піаністка, музичний педагог)

Ліліана Бетанкур (французька підприємниця і меценат)

Ліліана Браун (американська письменниця)

Ліліана Хеллман (сценарист і драматург)

Ліліана Кавані (італійський режисер і сценарист)