Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаГелла
558 Oracle

Гелла: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Гелла за походженням давньогрецьке. Походить від грецького слова «Геліос». Значення звучить як «сонце» або «сонячний». У сучасній Греції, до речі, зустрічається досить часто, і вважається одним з найбільш впливових в новітньому національному іменослове.

Ім'я Гелла сьогодні користується відносно невеликий популярністю, але зате наділене значимістю, що обіцяє названої ним дівчині чимало важливих і потрібних характеристик . А ще це жіноче ім'я наділяє відмінною сумісністю з багатьма зарубіжними іменами і має непогану символіку ...

ім'я Гелла: значення і характеристика
Походження імені Гелладавньогрецьке
В коренігрецьке слово «Геліос»
Буквальна трактування за першою версією«сонце»
За другою версією«сонячна»
Ангел хранитель і покровитель імені:Чи не є

Популярність:Жіноче ім'я Гелла не влучає навіть в сотню найпопулярніших імен України. За статисткою доводиться приблизно на 1-3 дівчинки з 10 тисяч новонароджених.

Розмовні варіанти:Геля, Гела

Сучасні англійські аналоги:Чи не є

Цікаве про ім'я Гелла:в Україні ім'я Гелла ніколи не було надто популярним, але при цьому в інших країнах з російськомовним населенням зустрічалося в радянські роки досить часто.

Як впливає значення імені на долю: карма

Значення імені Гелла обдаровує безліччю важливих факторів носительку, разом утворюють натуру непросту, можна сказати, унікальну. У більшості випадків носієм цього імені стає дівчина, наділена такими рисами як гординя, енергійність, дієвість, активність, непосидючість, гордовитість і ексцентричність.

У той же час можна сказати і про те, що в більшості випадків Гелла, це досить суперечлива натура, з одного боку, м'яка і ніжна, уважна і чуттєва, а з іншого, настирлива, вперта, жорстка і принципова.

Переваги та позитивні риси:найголовніше гідність всіх носіїв імені Гелла полягає в їх активності і відсутності ліні. Ці дівчата завжди домагаються поставлених цілей, і весь час різними шляхами, іноді власними силами, а іноді за рахунок користі і хитрості.

Гелла погано відноситься долюдям, які намагаються критикувати інших, не звертаючи увагу на власні недоліки. І більш того, носії цього імені ніколи не спілкуються з людьми, які не поважають чужу думку або спосіб життя.

 

 

 

характер імені Гелла

Важко сказати точно, яким буде характер тієї чи іншої людини, орієнтуючись лише на енергетику і значення імені . Тим не менш, деякі імена все ж дозволяють висунути припущення. Ім'я Гелла якраз-таки і відноситься до категорії таких імен. Число цього імені, яким є «одиниця», а також його енергетика. Дозволяють припустити, що носієм імені Гелла обов'язково повинен бути відповідальний, пунктуальний, обов'язковий, чесний і діяльна людина, лідер по своїй натурі, здатний багато чого досягти в житті.

Також, можна зі стовідсотковою впевненістю заявити про те, що характер Гелла ніколи не дозволить їй кинути ту чи іншу справу, недороблені його. Носительку цього імені не властиво кидати розпочаті справи, здаватися або лінуватися. Вони всього і завжди досягають, притому, будь-якими можливими способами. У хід може піти і користь, і хитрість, і обман, і взагалі все що завгодно. Правда, до відвертої зради носій імені Гелла все одно ніколи не опуститься.

Ну а на додаток до всього іншого можна точно сказати ще й про те, що Гелла, це дівчина, характер якої завжди привертає людей. Саме тому-то у такої дівчини і має бути багато друзів і товаришів. Може однодумців серед них і не буде, але люди, яким її поведінка буде подобатися, точно будуть у великій кількості в її оточенні.

Раннє дитинство

З ранніх років Гелла, це занадто діяльний дитина, непосидючий, який намагається весь час перебувати в русі і за яким-небудь важливою справою. Справи вигадує сама, без зайвої допомоги, не приймає її ні від кого, самостійна і самозабутньо, трохи егоїстична, але намагається цього нікому не показувати.

Нескінченно радує маму з татом, рідко стає джерелом негараздів або скандалів з батьками її однолітків, навпаки, потребує захисту, адже не завжди може прямо в очі висловити своє невдоволення і часто в результаті страждає від нерозуміння. Є і вимогливість, особливо до себе самої – страждає, якщо розуміє, що не відповідає власним же критеріям.

Інших рідко намагається змінити і підстроїти під себе, частіше просто натякає людям на те, що потрібно змінитися, але не вживає для цього кроків. Її не часто ставлять в приклад з поведінки і слухняності, але є прикладом для наслідування в плані дієвості та відсутності ліні.

підліток

В підлітковому віці не багато може змінитися. Чи залишиться егоїзм і активність, любов до руху і бажання розвиватися. Намагатиметься відповідати особистим же критеріям, але що стосується інших, то їм все частіше почне висловлювати прямо в очі про їх недоліки. Натяки на зміну в поведінку перетворяться вже в прямі висловлювання – саме через це і стане для багатьох ворогом, людиною, з яким не хочуть спілкуватися.

Але навіть залишившись на самоті, не стане менш веселою, і ні в жодному разі не зануриться в депресію – їй все одно, бути однією, або в оточенні величезного числа людей, головне, не нудьгувати і бути чимось зайнятою. Хоча, образ непохитної і самостійної особистості може і змінитися, залежно від впливу такого фактора як вплив планети-покровителя імені.

доросла жінка

У дорослої Гелла характер може сильно змінитися, і взагалі, після досягнення зрілості зміниться дуже багато, особливо в стосунках з представниками протилежної статі. З одного боку, вона ненавидить неміцність і короткостроковість, прагне до серйозних стосунків і якщо починає їх, то з хорошими намірами і бажанням домогтися довговічності. З іншого – їй важко догодити, вона висуває занадто завищені вимоги до потенційних партнерів, через що в підсумку підлягає і залишається самотньою. Зате, якщо створить пару, то вже з тим, в кого закохається, і фортеця такого союзу буде дуже сильною.

Що стосується професійної діяльності, то тут все просто. Незважаючи на вплив зодіакального фактора, вона обов'язково досягне висот кар'єрних сходів і стане чудовим керівником, начальником, якого поважають навіть підлеглі. Працьовитість і витримка, наполегливість і завзятість – ці якості допоможуть їй стати на ноги і домогтися успіху.

Доля імені Гелла

Важко сказати, як повинна скластися доля дівчини на ім'я Гелла у відносинах з представниками протилежної статі, в любові і як такої особистому житті в цілому, але можна зі стовідсотковою впевненістю заявити про те, що носій цього імені точно буде популярною серед чоловіків. Її мінливий характер, її непередбачувана поведінка, вроджена чарівність і здатність відчувати співрозмовника і все, що у нього твориться в душі, просто не може не привертати чоловіків.

Шукати собі обранця Гелла швидше за все буде досить довго, бо занадто вимоглива і в зрілості може стати ще більш вимогливим. Але це в зрілості. А в підлітковому зрости і в молодості, Гелла може бути і не дуже-то вже вимогливою, і більш того, можливо навіть буде міняти хлопців, як рукавички. Тільки може здатися, ніби у неї зав'язалися міцні відносини, як вона раптом кине свого хлопця і переключиться на іншого.

Але можна точно сказати, що якою б різноманітною і насиченою була її особисте життя, а до зради або зради Гелла ніколи не докотиться. Вона просто не дозволить собі крутити роман «на стороні» за спиною у нинішнього хлопця. Вона спочатку розбереться в своїх відносинах, кине наявного хлопця в крайньому випадку, і тільки потім почне будує нові відносини. До слова, вона навіть і не задумається про те, чи зробила боляче колишнього хлопця, і чи не розбила йому серце ...

Любов і шлюб для імені Гелла

Досить складно сказати, якою буде дружиною дівчина, яка отримала при народженні ім'я Гелла, але зате точно можна сказати про те, що поганий дружиною вона не буде. Ну не можна назвати поганою дружиною жінку, яка не дивлячись ні на які перешкоди. Проблеми, сварки і розбіжності буде зберігати вірність своєму чоловікові, вірно ж? Але ж Гелла якраз-таки такий і є – вірною, відданою, до останнього подиху, до останньої хвилини перебування в шлюбі.

Правда, звуженого свого вона може шукати дуже довго, по крайней мере, в зрілості. Вона буде досконально вивчати потенційного кандидата на звання чоловіка, буде всіляко відчувати його на міцність, перевіряти, чи достатньо він вірний і відданий, чи можна йому взагалі довіряти. Та й взагалі, критеріїв в зрілої Гелла може бути більш, ніж достатньо. А ось молода Гелла, якщо вийде заміж, то швидше за все швидко розлучиться – по крайней мере, про це свідчить статистика.

Вийшовши заміж в зрілості, своєму чоловікові, якого вона попередньо перевірятиме в усіх напрямках, вона присвятить всю себе цілком і повністю. Більш того, будучи навіть кар'єристкою, вона може кинути роботу і присвятити себе побуті, аби чоловік був задоволений. А якщо він буде не проти того, щоб сама Гелла була главою сім'ї, то і цю роль візьме із задоволенням, і більш того, стане зразковою главою сім'ї, вже повірте.

Гелла як Мати

чи стане Гелла по-справжньому гарною матір'ю своїм діткам? Точно сказати складно, але можна заявити про те, що поганий вона вже напевно не буде, бо не може бути поганою мамою жінка настільки уважна до дрібниць, відповідальна, акуратна, обов'язкова, пунктуальна і активна, дієва і самовпевнена. Всі ці риси дозволяють припустити, що Гелла стане зразковою матір'ю, краще за багатьох.

Заради дітей вона буде готова пожертвувати всім, чим тільки потрібно буде. Але для початку в ній потрібно буде пробудити почуття материнської любові, почуття відповідальності за дітей. Як це зробити? Та ніяк! Воно саме з'явиться, якщо діти і вагітність будуть сплановані. Планування вагітності, поступове звикання до самої думки про материнство, підготовка до виховання – все це саме породить в ній все раніше названі почуття.

Що стосується виховання дітей, так їм повинні будуть в такій сім'ї займатися обоє батьків. Гелла не дозволить чоловікові скинути на неї всі обов'язки і займатися улюбленою справою, уникаючи відповідальності за дітей. Вона вимагатиме від чоловіка стільки ж уваги до дітей, скільки буде приділяти його сама.

Сумісність Гелла c чоловічими іменами

У народженої з ім'ям Гелла ідеально сумісні з такими чоловічими найменуваннями як Максим, Михайло, Альберт, Давид, Севастян, Дем'ян, Іларіон. Тут є просто величезні шанси на побудову реально міцного і щасливого шлюбу, переповненого любов'ю і почуттями.

З такими як Опанас, Денис, Святослав, Димитрій, Владислав і Станіслав, теж є шанси на побудову міцних відносин, але будуть вони не довговічними – так вже передбачає астрологічна складова.

А ось з Лукою, Йосипом, Лаврентієм, Лавром, Веніаміном і Венедиктом, ніякої позитивної зв'язку не може і бути, бо відносини прийдуть до нескінченних розбіжностей, ревнощів і сварок.

Взаємовідносини носії імені Гелла з представниками протилежної статі можна в цілому описати як потреба, як звичайна справа, таке ж як сніданок або миття посуду. Для молодої Гелла відносини з чоловіками, це скоріше звичайна повсякденна рутина, без якої просто не можна, ніж почуття і любов. Та й взагалі, про любов в разі носії такого імені д самої зрілості не може бути й мови.

Число імені Гелла

Число імені Гелла з нумерології – 1. і першим же ділом варто було б згадати про те, що цифра 1 в нумерології вважається символом влади, успіху і лідерства. Саме тому-то, напевно, люди числа 1 в більшості випадків і стають владними лідерами, готовими на все заради досягнення високих посад на роботі і поваги людей з оточення.

Гелла ж, будучи людиною, заступництво числом «один », теж може стати лідером, але при цьому не особливо владним, адже носительку цього імені не властива владність. Лідер же з такої дівчини може вийти досить непоганий – носій імені Гелла буде відповідально підходити до будь-якої справи, та ще й обов'язкова, і пунктуальна, що теж просто не може не зіграти на руку. Але при цьому Гелле може сильно не вистачати жорсткості.

В цілому ж Гелла, як і всі люди, що знаходяться під заступництвом числа 1, може бути дуже успішною дівчиною. Правда, є одне «але» — руководительских посаду і наявність грошей можуть легко перетворити цю дівчину з жіночною і ніжною особи в занадто вимогливу і нав'язливу жінку – з цим самої носительці краще вже поборотися.

Формула обчислення числа імені Гелла:Г (4) + Е (6) + Л (4) + Л (4) + А (1) = 19 = 1 + 9 = 10 = 1

Астрологічна символіка імені Гелла

  • Камінь-талісман – Авантюрин.
  • Планета-покровитель – Сонце.
  • стихією – Повітря.
  • Тваринний символ носія імені Гелла – Левиця.
  • Рослинний символ – тигрова лілія.
  • Кращий зодіак – Лев.
  • Число Гелла – 1.
  • Щасливий день – Воскресіння.
  • Ідеальний сезон – Літо .

Відомі люди з іменем Гелла

Гелла (грец. Ἕλλη) (іноді Афаманта) – в міфології дочка орх оменского царя Атаманта і Нефели

Гелла – персонаж з роману "Майстер і Маргарита"

іменини дні і святі покровителі імені Гелла

Імені Гелла немає ні в одному з церковних календарів, а тому це ім'я не справляє іменини, ні в православ'ї, ні в католицькій церкві ...