Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаМірра
2075 Oracle

Мірра: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Мірра за походженням єврейське. Значення звучить як «миртове древо». І до речі кажучи, у цього імені є ще й кілька однокореневих імен-близнюків ...

Ім'я Мірра продовжує і сьогодні користуватися популярністю, хоч і не такий, як в минулому столітті. Воно має гарну значимістю, утворює ідеальну зв'язок з багатьма астрологічними символами, і здатне наділити дитини унікальними характеристиками ...

Ім'я Мірра: Значення і характеристика
Походження імені Міррадавньогрецьке
Буквальна трактування«миртове древо»
Ангел хранитель і покровитель імені:Мучениця міропо

Популярність:на жаль, ім'я Мірра не влучає у рейтинг найпопулярніших імен та статистика по ньому давно не ведеться.

Розмовні варіанти:Миру, Мирка

Сучасні англійські аналоги:Чи не є

Цікаве про ім'я Мірра:У імені Мірра є ім'я-аналог чоловічого роду – Мирон. Слов'янської же народної формою імені Мірра вважається ім'я міропо.

Як впливає значення імені на долю: карма

Значення імені Мірра може обіцяти носительку дуже багато різних характеристик. Зазвичай же сулятся такі риси характеру як допитливість, самовпевненість, балакучість, красномовність, чарівність, чесність, справедливість, комунікабельність, безпринципність, поступливість і поступливість. Правда, в різних ситуаціях виявлятися ці риси будуть по-різному.

Переваги та позитивні риси:найголовніше гідність всіх носіїв цього імені полягає в тому, що вони завжди можуть порозумітися з людиною, який їм навіть противний. Вони комунікабельні і завжди з усіма спілкуються однаково рівно, з позиції нейтралітету.

Мірра погано відноситься дозанадто нав'язливим, самовпевненим і егоїстичним людям. А ще носій цього жіночого імені ніколи не буде спілкуватися з людиною, якого колись хоча б запідозрили в брехні або зраді. Навіть якщо це і не було доведено ...

Характер імені Мірра

Характер імені Мірра наділяє свою власницю вельми неоднозначними і суперечливими характеристиками. Основними рисами характеру володарки Мірра можна вважати: завзятість, рішучість і твердість, обов'язковість і самостійність, допитливість. Однак в ній присутній і егоїстичність, і агресивність, і ще самозакоханість.

Мірра, незважаючи на деякі мінуси в характері, вельми комунікабельний і позитивна людина. Вона притягує до себе потенційних друзів своєю добротою і дружелюбністю. Вона любить активний відпочинок з друзями, подорожі та пригоди. Вона відданий і вірний товариш, але може відштовхнути деяких друзів проявом своєї самовпевненості і самозакоханості.

Мірра – дуже творча особистість. Зі своїм працьовитістю, цілеспрямованістю і рішучістю, і енергійністю вона зможе успішно реалізувати власні амбіції в абсолютно протилежних сферах діяльності: танці, мода, стиль, музика, або взагалі бізнес, або ж підприємництво, також у Мірри є великі можливості до іноземних мов.

Раннє дитинство

На думку більшості, малятко на ім'я Мірра з ранніх років буде проявляти максимум інтересу до всього, що може зацікавити звичайного різнобічно розвиненої людини – мистецтво, творчість, малювання і музика.

Мірра слухняна і не суперечить дорослим і батькам, рідко вступає в конфронтацію з батьками і слухається маму, але до батька відноситься більш «рівно», якщо можна так сказати, нейтрально.

Цікавиться всім підряд, мало що може пропустити, хапається за будь-яку можливість отримати нові враження . Непосидюча і дієва, рано вчиться розмовляти і раніше всіх однолітком починає ходити. Мама і тато будуть пишатися нею, але на жаль, присутні в ній не тільки хороші риси, а й погані, які проявляються з поверненням.

Підліток

В шкільному віці стане вона вже самостійною і незалежною дівчиною, небажаними слухатися батьків і приймаючої всюди власні, незалежні рішення.

Надто самовпевнена і не може нічого вдіяти з собою навіть коли це потрібно. Егоїстична і агресивна, не прощає ображеної самолюбства і оточує себе тими, хто готовий схилятися перед нею. Зате в цілому дружелюбна і добра, люди до неї тягнуться і рідко зраджують. Навчається старанно, школи не прогулює, прагне до досконалості. Дуже цілеспрямований і працьовита, що призводить до поваги викладачів, і до заздрості і образ однолітків-однокласників.

Самостійна і обов'язкова, не потребує поштовхах і знає, коли і якій справі потрібно присвятити час. Має багато різних хобі і не відмовиться від розваг – в будь-який момент готова переключиться і перетворитися з серйозною школярки в Баловница-дебоширки.

Доросла жінка

На більш дорослому етапі це ім'я для новонародженої дівчинки стане чимось на зразок джерела її сили, точніше не воно, а його значимість. Воно почне наділяти Міррочко наполегливістю, смиренням, умінням концентруватися на важливому, привабливістю (внутрішньої і зовнішньої), силою духу і стійкість до незгод.

Але завищена самовпевненість почне відштовхувати людей від неї, що природно просто не може не принести негативу в її життя. Особливо сильно це позначиться на кількості потенційних кавалерів і залицяльників.

Мірра, це любителька пригод і непередбачуваності, що обожнює активне проведення часу, але проявлятися ця характеристика може по-різному, в залежності від впливу на неї різних факторів, включаючи час року, в яке була народжена, зодіакальний символ, і планетарну значущість.

Доля імені Мірра

Доля імені Мірра в любовних і подружніх стосунках з чоловіками, як правило, складається досить позитивно. Однак тут можуть бути різні варіанти. Деякі власниці імені Мірра намагаються відшукати ідеальну любов, світлу чисту, на що може піти досить багато часу. Інші Мірри можуть при виборі обранця керуватися не одними лише почуттями, але ще і користю.

Мірра — кілька пихата особистість, їй приносить задоволення красуватися перед чоловіками і підкорювати їх серця. Це дійсно тішить її самолюбство. Однак подібні кішки-мишки триватимуть недовго. Після того, як вона полюбить чоловіка по-справжньому, тут же припинить кокетувати і грати почуттями інших чоловіків, переставши їх і зовсім помічати. Мірра любить сильно і щиро, зрада для неї тяжкий гріх, який не повинен дозволяти собі жоден з подружжя. Поруч з чоловіком вона відчуває себе захищеною і коханою. У свою чергу вона також із задоволенням піклується по відношенню до чоловіка. Розрив відносин для неї – це справжня трагедія, пережити яку їй буде важко і боляче.

Мірра – не тільки ласкава і покірна дружина, але ще і дивно вправна господиня, у якої, як то кажуть, все в будинку йде на лад : і порядок, і чистота, і смачна їжа. Крім того, вона зуміє стати ще й турботливою, ніжною матір'ю своїм дітям.

Любов і шлюб для імені Мірра

Яскрава і приваблива зовнішність Мірри ще з юності привертає до неї увагу оточуючих хлопців. Вона володіє жіночністю, чарівністю і умінням фліртувати. Для неї легко і просто дістати серце чергового шанувальника. Однак в такі любовні догонялки Мірра грає тільки до тих пір, поки доля не зведе її з звуженим. Дивним чином вона це відразу відчує і перестане звертати увагу на інших чоловіків.

Володарка імені Мірра – переконаний однолюб. Своєму чоловікові вона буде по-справжньому вірна і віддана, але і від нього зажадає того ж. Спокійний, серйозний, відповідальний, розважливий і турботливий – це головні якості обранця Мірри. До речі, вона – дуже ревнива пані, але ретельно приховує свої ревнощі. Інтим в сімейному житті відіграє для неї найважливішу роль, її чоловік повинен бути ще і першокласним коханцем, бо її сексуальне незадоволення може стати причиною розриву. У разі розлучення, їй дуже важко оговтається від такої душевної травми і довіриться іншого чоловіка.

В сім'ї Мірри панують спокій і мир, тут просто немає місця скандалам і сварок. Вона не прагне керувати коханим чоловіком, зайнявши місце голови сім'ї. Кермо влади вона у нього відбирає, а, навпаки, всіляко проявляє свою підтримку, покірність і любить піклуватися про дружину і просто доглядати за ним. Мірра – відмінний кулінар і дуже охайна і акуратна жінка, яка звикла утримувати будинок і в чистоті, і в затишку, і в порядку.

Мірра як Мати

За статистикою у власниць імені Мірра частіше народжуються сини, а не дочки. Як правило, вони стають дуже добрими і турботливими мамами. Цікаво, що Мірра з дитинства захоплюючись якимось видом спорту продовжує їм займатися, залучаючи до цього і дітей. Їх фізичний розвиток і здоров'я для неї грає дійсно дуже важливу роль. Також вона робить так, що діти правильно раціонально харчувалися і не мали проблем з травленням.

Для Мірри важливо налагодити з ними більш-менш дружні відносини, щоб не тільки користуватися їх повагою, але ще і бути в курсі їх змін в житті. Мірра дуже сильно переживає про внутрішній емоційний стан дітей, боячись втратити якийсь важливий момент в їх житті. Діти завжди розраховують на підтримку мами, дуже цінують її за розуміння і готовність допомогти в будь-якій ситуації.

Мірра щиро вважає, що суворість — це не найкращий інструмент у вихованні та навчанні дітей, тому вона прагне мотивувати, а не залякувати їх. Їй вдається домогтися від них бажання самостійно вчитися і розвиватися, що допомагає їм рости відповідальними, старанними і успішними людьми.

Сумісність Мірра c чоловічими іменами

Ідеальними чоловічими варіаціями найменувань, з якими сумісність не тільки позитивна, але ще і унікальна, є такі як Авраам, Ельдар, Ян, Юлій, Мирон, Фома, Михайло, Герман, Геннадій, Іван. Але про шлюб тут мова не йде – максимум, хороші довірчі відносини і любов з пристрастю.

Що стосується шлюбу та створення сім'ї, то тут підійдуть такі як Осип, Герасим, Євдоким, Ілля, Влас і Венедикт.

Ну а з Панкратов, Тарасом, Феліксом, Альбертом, Андрієм і Антоном, на жаль, астрологи і зовсім не рекомендують створювати пари, адже в цих випадках особисте життя буде переповнена лише розбіжностями і нескінченними скандалами на грунті ревнощів і не тільки.

Цієї рішучої і наполегливій жінці потрібен м'який і дбайливий чоловік, здатний скрасити її самотність своїм яскравим присутністю.

Що стосується особистого щастя, то тут в принципі воно може бути побудовано на позитивну оцінку. Правда, в різних випадках сильну сторону може зайняти сором'язливість і тяга до чистої любові, або ж навпаки, пошук вигоди і бажання створити «вигідну пару».

Число імені Мірра

Число імені Мірра по нумерології — 7. Існує кілька варіацій трактування числа імені 7. За однією з версій сімка – це мудре, дуже оригінальне, романтичне, щасливе і самодостатнє число-покровитель. Цими ж якостями воно, як правило, наділяє і своїх підопічних. Підопічні числа 7 можуть бути схильні до ризику, хоча мають розважливим і обережним розумом. Вони не схильні слідувати чужих порад і завжди надходять відповідно до власних судженнями.

Сімки – цілеспрямовані особистості, які звикли добиватися успіхів в будь-яких розпочатих справах, а також, терпіння і сила волі. Вони чарівні, незалежні, проникливі, спостережливі і винахідливі. Крім того, підопічні числа 7 — інтелектуально розвинені і високо духовні люди, які прагнуть до пізнання, медитації і усамітнення. Також вони схильні до глибокого самоаналізу, наукового мислення і прагненню до досконалості. Серед підопічних сімки багато відомих істориків, філософів і експертів релігієзнавства.

Як правило, сімки з підозрою ставляться до людей і уникають тісного спілкування з оточуючими, не бажаючи шукати з ними спільну мову. Вони схильні до завищену самооцінку, марнославству, замкнутості, підступності, саркастичний, мінливості, хитрості. Також, сімки мають схильності до самокопання і бажанням з кимось посперечатися.

Формула обчислення числа імені Мірра:М (5) + І (1) + Р (9) + Р (9) + А (1) = 25 = 2 + 5 = 7

Астрологічна символіка імені Мірра

  • Камінь-талісман – Агат.
  • Планета-покровитель – Меркурій і Венера.
  • стихією – Повітря.
  • Тваринний символ носія імені Мірра – Слон.
  • Рослинний символ – Базилік.
  • Кращий зодіак – Скорпіон.
  • Число Мірри – 7.
  • Щасливий день – середа.
  • Ідеальний сезон – Осінь.

Відомі люди з іменем Мірра

Мірра, Смірна – персонаж давньогрецької міфології, дочка царя Кіпру Кинира і Кенхреіда

Мірра Сааведра – відома мексиканська актриса

Мірра Альфасса – духовний сподвижник Шрі Ауробіндо

іменини дні і святі покровителі імені Мірра

ім'я Мірра в такій формі відсутній і в православ'ї, і в католицизмі, однак церковної формою цього імені прийнято вважати ім'я міропо . Саме так нарікають дівчаток на ім'я Мірра при хрещенні, а іменини вони відзначатимуть в день пам'яті своєї святої покровительки.

Мучениця міропо

грудень 2, грудень 15