Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаПоліна
1902 Oracle

Поліна: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Поліна за походженням давньогрецьке. Могло статися від імені грецького Бога Аполлона. Значення звучить як «сонячна» чи «присвячена Аполлону». За другою версією могло статися від Аполлінарія – в цьому випадку трактується як «звільнена».

Ім'я Поліна сьогодні поширене в більшості країн СНД, і це не дивно, адже воно користується популярністю в колишніх республіках СРСР вже багато років. Але головне не це, а те, що воно має сильну енергетику і море хороших властивостей …

Ім'я Поліна: Значення і характеристика
Походження імені Полінадавньогрецьке
Буквальна трактування«сонячна», присвячена Аполлону »
В кореніім'я грецького Бога Аполлона
За другою версієювід імені Аполлінарія
Ангел хранитель і покровитель імені:Блаженна Пелагея Дивеевская

Популярність:Ім'я Поліна в рейтингу жіночих імен займає 7-9 позиції і доводиться по статистиці на 37-40 дівчаток з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Полінка, Поля, Поляша, Паша, Полюня

Сучасні англійські аналоги:Павлина, Полін, Пауліні

Цікаве про ім'я Поліна:Деякий Нещодавно ім'я Поліна вже починало пропадати з обходу, але зараз знову почало ставати популярним ...

як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Поліна може обіцяти носительці багато різних аспектів, але найголовніше якість, це комунікабельність і товариськість, на яких тримається все в житті Полі. Товариськість породжує розвинену всебічно особистість, а привабливість і тонкий смак і зовсім, створюють воістину божественну натуру. В результаті Поля, це дівчина унікальна за всіма параметрами, розумна, комунікабельна, доброзичлива, та ще й витончена, що ніяк не може нашкодити дівчині.

Уміння зачаровувати людей, чарівність, любов до гармонії і всього гарного – головні риси характеру і одночасно гідності носії імені Поліна. Хоча і ними перелік переваг не обмежується.

Переваги та позитивні риси:Поліна обожнює нові знайомства, товариська і комунікабельна, ніколи не нехтує спілкуванням з людьми і нікому не відмовляє в увазі. А ще вона намагається всім навколо допомагати в міру можливостей, що вже само по собі навіть звучить непогано.

Поліна погано відноситься долюдям потайним і замкнутим, але в той же час не переносить і на дух лідерів, які намагаються виділятися з натовпу, вдаючись до зухвалої поведінки.

Характер імені Поліна

Характер іменний варіації Поліна такий, що обіцяє постійну активність на всіх етапах життя – через такого роду впливу цієї дівчини. Навіть будучи дорослою, важко всидіти на місці і так само важко зжитися з монотонністю, якої сповнена сучасне життя. Так, як і говорилося раніше, Поліна може досягти неймовірних успіхів в кар'єрі, але є одне «але» — характер не дозволяє їй жити життя кар'єристки, і можливо це тільки в разі наявності джерела постійних нових емоцій.

Сам же по собі характер цієї дамочки дуже непростий, догодити їй складно, і справа не в тому, що багато людей здаються їй нудними, а в тому, що вона часто. Бачить в людях і їхніх вчинках не те, що є насправді. У цієї дівчинки, а потім і у дорослої жінки, ідеалістичні погляди, вона всіх намагається ідеалізувати, такий її характер – через це Поліна нерідко помиляється в людях, а потім і зовсім розчаровується. Правда. в той же час, характер її такий, що вона ніколи не стане мстити або довго злитися за образу – швидко відходить.

Раннє дитинство

Раннє дитинство дівчинки на ім'я Поліна може принести чимало проблем її батькам, і винна в цьому виключно значення, що обіцяє такі характеристики як рухливість, нетерпимість, енергійність, невміння сидіти на місці, бажання рухатися і розвиватися, життєрадісність і оптимізм. У цій яскравій малятка немає часу сидіти склавши руки, він весь час в русі – воліє проводитися час в колі однолітків або з батьками, але тільки за умови, якщо проведення часу буде активним.

Їй вічно не вистачає руху, емоцій, вражень, і в їх пошуках вона часто вдається до вчинків, далеко не кожен раз радує батьків. Але при цьому не можна сказати, що вона неслухняна – навпаки, маму і тата слухається, рідкісний випадок, коли може не послухатися і вчинити проти їх волі. Ще одна особливість – допитливість, що змушує її постійно шукати щось нове, незвідане. Поліна за своєю суттю надто рухлива, і ця риса збережеться в ній до самої зрілості, що власне і допоможе їй досягти успіхів у всьому, до чого доторкнеться, будь то навчання, робота, або ж якесь хобі.

Підліток

Підліток з жіночими ім'ям Поліна, це все той же дитина, практично нічим не відрізняється від тієї, що описувалася раніше. У цієї дівчинки повнісінько енергії, активність, це її друге ім'я, не може всидіти на місці не хвилини, і вічно шукає пригоди. З однолітками у неї звичайно ж хороші відносини – таких як вона, люблять діти, і це факт, з нею весело, та й плюс до всього, будь-хто знає, що вона справедлива і чесна по відношенню до себе і людям. Єдиний величезний мінус її сутності полягає в поведінці, і в цьому винне в першу чергу значення ймення. Непосидючість, небажання слухатися, спрага руху – все це призведе до неуспішності в школі і по ходу всього подальшого навчання.

Хоча сама по собі вона любить вчитися, цього у неї не відняти – будь-які предмети даються їй легко, особливо гуманітарні науки. А ще значимість обіцяє непросту долю в плані відносин з представниками протилежної статі, але це вже окрема тема для розмови. До речі, не тільки значимість винна в наявності такого характеру – основна вина лежить на астрологічних покровителів найменування Поліна ...

Доросла жінка

Доросла Поліна, це вже інша людина, а все тому, що тут вже впливає на її сутність не тільки значення, але і безліч інших чинників, таких як планета-покровитель, або, наприклад, знак за китайським календарем. Вона, безумовно, залишиться такою ж, якою й була, але колишньої дівчинки, карколомної і невловимою вже не виявиться. У ній, як і раніше будуть правити такі риси як доброта, витривалість, справедливість, енергійність, але колишньої активності вже не знайти, бо плюс до всього додасться ще й відповідальність, і обов'язковість, що заважають прояву раніше названого чинника. Поліна, на яку вже практично не впливає значення ймення, може досягти великих успіхів в роботі, це факт. Але є і «погане» — відносини з людьми можуть приносити їй чимало розчарувань і проблем, і вина тут лежить на довірливості і звичкою бачити в людях тільки хороше.

Доля імені Поліна

Доля рідкісного імені Поліна в любові, відносинах з чоловіками і в шлюбі – це той самий фактор, вивчення якого в свою чергу було приділено неймовірну кількість часу багатьма дослідниками. І до речі, саме завдяки їх зусиллям і стало відомо про те, що доля дівчинки з ім'ям Поліна така, що передбачає вічне наявність проблем.

Дівчині, названої таким чином, доля дарує непрості взаємини з протилежною статтю, і все по одній і тій же причині – нездатність бачити в чоловіках і всіх людей погане, бажання ідеалізувати всіх навколо. Хоча винна в цьому не тільки доля самого найменування …

Вже досягнувши зрілості Поліна може навчитися визначати гарне і погане в чоловіках, можливо навіть втратить бажання ідеалізувати їх, але зате з'явиться інше негативний фактор – недовірливість, яка можливо і буде народжена минулими невдачами і розчаруваннями. Втім, це не привід для розчарувань, бо все одно доля передбачає в результаті щасливий шлюб, в якому вона може стати ідеальною дружиною, зразковою матір'ю, і навіть хорошою домогосподаркою – заради щирої любові, чоловікові, який заслужив довіру, присвятить всю себе цілком і повністю.

Любов і шлюб для імені Поліна

Поліна не стане витрачати свою ласку на випадкові знайомства, а буде довго і нудно чекати свого ідеального чоловіка. Вона стає просто ідеальною дружиною і готова приділяти чоловікові максимум уваги, ласки і тепла, намагаючись догодити йому в усьому, часом забуваючи про власні бажання і потреби. Однак така самовіддана любов іноді може бути розцінена, як безхарактерність або відсутність волі, через що розбещений чоловік може подати на розлучення.

Поліна готова засунути свої інтереси далеко і надовго, ставлячи інтереси власної родини на перше місце. Лідером в родині їй, звичайно, не стати, адже у неї надто м'який і поступливий характер. В її родині немає місця таємним зрад або романам, а подружня вірність по-справжньому цінується.

Жирним мінусом Полі можна вважати її зайву довірливість або відкритість з навіть малознайомими людьми. Згодом вона може постраждати від свого довгого язика. Хороша дружина, вміла і гостинна господиня, Поліна завжди з радістю зустрічає в своєму будинку гостей, проявляючи привітність і використовуючи свою дотепність в спілкуванні.

Поліна як Мати

Уміння Поліни ставити вище не свої, а загальні сімейні інтереси дає право вважати, що вона стане хорошою не лише дружиною, але ще і мамою. Відразу після весілля вона готується до материнства, не залишаючи роки на побудову кар'єри або на, так званий, залишок молодості. Вона щиро вважає, що діти дано зверху, вони подарунок долі і не любити їх просто неможливо. Більшу частину свого часу вона, звичайно, приділяє саме дітям, приймаючи максимально активну участь в їх розвитку, вихованні та освіті.

Діти завжди можуть покластися на маму, знаючи, що вона неодмінно і з домашнім завданням допоможе, і потрібні предмети в рюкзак складе. Звичайно, надмірна опіка часто призводить до того, що дітки починають балуватися і нахабніти, проте Поліна, досить сильна натура і знайде в собі сили на необхідну строгість по відношенню до дітей.

Її діти завжди можуть розраховувати на підтримку, добрий пораду і допомогу матері. Навіть ставши дорослими, вони не посоромляться обговорювати з нею саме відверте і радитися в важливих питаннях.

Сумісність Поліна c чоловічими іменами

Є думка, що найкраще поєднання в плані любові у Поліни в парі з такими як Микола, Пантелей, Інокентій, Кім, Ісаак, Єгор і Родіон.

Шлюб стане міцним і міцним тільки з Анатолієм, Власом, Русланом, Ельдаром, Харитоном, Устинов, Фомою і Матвієм.

Погане вплив на долю надає зв'язок з Якимом, Федором, Ярославом, Дем'яном, Лавром.

Взаємовідносини з чоловіками у дівчини з ім'ям Поліна, це і зовсім окрема тема, але якщо в цілому, то тут все просто – вона серйозно ставиться до будь-яких любовних проявів, і підпускає до себе лише тих хлопців, в яких видніється надійність і серйозне ставлення до самого союзу. Бурхливі романи не для неї ...

Число імені Поліна

Число імені Поліна по нумерології — 9. Бути успішним і досконалим у всьому – для багатьох дев'яток ці слова звучать, як життєве кредо. Здається, що фортуна завжди на їхньому боці, і допомагає їм без особливих зусиль домагатися і матеріального достатку, і високого становища в суспільстві. Прекрасний смак, тонка інтуїція і розвинену уяву в поєднанні з їх розумом і широким кругозором, безсумнівно допомагають їм у всьому без винятку. Тож не дивно, що серед підопічних числа 9 чимало відомих особистостей.

Дев'ятки відрізняються не тільки романтичністю, мрійливістю, товариськістю і чарівністю. Вони дуже влюбливі натури і швидко піддаються почуттям. У відносинах з протилежною статтю 9-ки присутні щирість, чесність і самовіддача. Без додаткових емоцій і відчуттів їхні почуття можуть дуже швидко згаснути, тому стабільність у відносинах з дев'ятками можливо лише при величезних стараннях їх супутників або супутниць.

Багато людей захоплені інтелектуальними здібностями і розумом дев'яток, вони вважають їх авторитетними, яким Ви визнання людьми. Крім того, 9-ки — дуже людяні і доброзичливі люди, які вміють співпереживати і підтримувати інших. Однак захоплення 9-ок містикою, релігією і часті подорожі в світ фантазій можуть порушити їх зв'язок з дійсністю. У такі моменти їх друзі повинні повернути їх в реальність, вивести на відверті розмови, розважити і підтримати їх. На жаль, але навіть такі романтики можуть бути цинічні і егоїстичні.

Формула обчислення числа імені Поліна:П (8) + О (7) + Л (4) + І (1 ) + Н (6) + А (1) = 27 = 2 + 7 = 9

Астрологічна символіка імені Поліна

  • Камінь-талісман – Топаз і Гіпс.
  • Планета-покровитель – Сатурн.
  • стихією – Вода.
  • Тваринний символ носія імені Поліна – Кіт і Лебідь.
  • Рослинний символ – Тополя та Лотос.
  • кращий зодіак – Козеріг.
  • Число Поліни – 9.
  • Щасливий день – субота.
  • Ідеальний сезон – Зима.
  • Рік — Змія.

Відомі люди з іменем Поліна

Поліна Кутепова (радянська актриса)

Поліна Макабьес (французька біатлоністка)

Поліна Федотова (російська піаністка)

Поліна (Перл) Ефруссі (радянський психолог)

Поліна Гагаріна (російська співачка)

Поліна Елькінд (доктор юридичних наук, професор)

Поліна Оловска (польська художниця)

Поліна Порізкова-Окейсек (топ-модель і актриса)

іменини дні і святі покровителі імені Поліна

Ім'я Поліна відсутня в православних святцях, проте багато хто вважає, що при хрещенні його можна замінити такими іменами як Аполлінарія або Пелагія. Святі покровителі:

Мучениця Пелагія

травень 17, жовтень 20

Мучениця Аполлінарія

квітень 4

Преподобна Аполлінарія

січень 18