Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаВарвара
579 Oracle

Варвара: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Варвара за походженням грецьке. У перекладі означає «чужоземку» або «іноземка». За головною версією походить від давньогрецького слова «barbaros». Але варто помітити і той факт, що в деяких культурах це ім'я набуває зовсім іншого значення.

Православне жіноче українське ім'я Варвара як і раніше залишається популярним і навіть потрапляє в сотню найпопулярніших українських жіночих імен. Воно має сильну енергетику, хорошу сумісність. А ще це ім'я популярно в багатьох країнах Європи і Заходу, але в інших, видозмінених формах …

Ім'я Варвара: Значення і характеристика
Походження імені Варварадавньогрецьке
Коріньдавньогрецьке слово «barbaros»
Переклад«іноземка» або «чужинка»
Ангел хранитель і покровитель імені:Великомучениця Свята Варвара

Популярність:Ім'я Варвара в рейтингу популярних жіночих імені займає в Україні високе 12-13 місце і доводиться за статистикою на 25-26 дівчаток з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Варя, Варечка, Варюня

Сучасні англійські аналоги:Барбара, Барба

Цікаве про ім'я Варвара:ім'я Варвара в різних країнах звучить по різному. Наприклад, лялька Барбі, що на англійській звучить як Doll Barbie, теж є однією з форм імені Варвара.

Як впливає значення імені на долю: карма

Серед астрологів існує думка, що значення імені Варвара обіцяє дівчаткам такі риси характеру як товариськість, наполегливість, чутливість, гордість, вразливість і скромність. А ще дівчата на ім'я Варвара занадто сильно відчувають все, що відбувається навколо них. Але найгірше полягає в тому, що це в своїй більшості нерішучі і не впевнені в собі дівчата. Через а цього вони рідко говорять про свої почуття і рідко висловлюють свою думку оточуючим людям – просто терплять те, що відбувається і страждають. Втім, багато адже залежить від виховання ...

Зате Варвара, це завжди активна, товариська і дуже комунікабельна дівчина. Така легко подружиться навіть з тим людина, яка не спонукає дружбу. Вона легко домагається довіри співрозмовника. Завжди із задоволенням спілкується на різні теми, і сама готова підтримати будь-яку тему розмови. Вона просто відмінний співрозмовник і може стати не менш хорошим другом.

Переваги та позитивні риси:активність, товариськість, комунікабельність, красномовність, привабливість, доброзичливість і добропорядність, знає, як доїтися довіри співрозмовника. А ще Варвара позитивна і може мати відмінне почуття гумору.

Варвара погано відноситься долюдям, які занадто явно намагаються домінувати над оточуючими. А ще вона погано ставиться до брехун, хитрунам, корисливим і ненадійним людям.

Характер імені Варвара

Характер імені Варвара такий, що обіцяє натурі названої так дівчинки багато хороших якостей. Як вже і говорилося раніше, це рухома, активна, енергійна і непосидюча особистість, дівчина з відмінним почуттям гумору, має при цьому терпимий, позитивний з усіх боків характер. При цьому характер наділяється і недоліками, але не вагомими, а такими, від яких ні вона, ні її оточення, не постраждають. Ще один важливий момент – Варвара, це людина надзвичайної довірливості, вона довіряє всім навколо, може довіритися і розповісти про свої страхи та переживання навіть того, хто цього явно не гідний. Це її головний недолік, здатний принести чимало проблем, але виключно їй самій. В іншому ж Варвара ідеальна, якщо так можна сказати, вона хороша, і як дочка, і як друг, і як товариш, і як жінка ...

З іншого боку, не можна не відзначити, що характер імечко, в даному випадку такого як Варвара, багато в чому залежить не тільки від значущості, він залежить ще і від купи різних факторів, серед яких одним з найважливіших є як таке батьківське виховання ...

Раннє дитинство

Раннє дитинство дівчинки, над якою протегує значення імені Варвара, переповнене подіями, враженнями, і пригодами. Значення обіцяє носительці цього найменування весела вдача, оптимістичність, енергійність, активність, непосидючість, вигадливість, непослух, баловство і мінливість. У цієї дівчинки немає часу на те, щоб сидіти, як то кажуть «на попа рівно», вона весь час у справі, придумує собі цілі і завдання, вічно чимось зайнята, завжди в процесі досягнення якоїсь чергової мети у вигляді пустощі. Ось така ось вона. Але цим всім життя і натура дівчинки, названої ім'ям Варвара, не обмежується. Непосидючість, природно, батькам може доставляти чимало проблем, та й її непередбачуваність теж не може бути залишена без уваги – матері з батьком доведеться весь час бути насторожі.

Ще один важливий момент – в дитинстві Варвара не має такого важливого якості як розсудливість, а тому багато її вчинки погано обмірковані, але ж необдумані рішення і вчинки можуть призвести до проблем. І ще – значення дарує їй довірливість і дружелюбність, що в свою чергу часто зіштовхує її з дітками, яким не варто було б довіряти. Вона все сприймає однаково добре, ні в кого не бачить поганих якостей, але ж серед оточуючих її людей може бути багато недоброзичливців, зрадників, і ошуканців, навіть в дитинстві – батькам варто вберегти її від таких.

Підліток

У дівчинки підлітка, що отримала при народженні рідкісне і красиве ім'я Варвара, терпимий, хороший по всіх параметрах характер. За своєю суттю вона добра, добропорядна, принципова, весела, справедлива, щедра, уважна і готова прийти на допомогу до людини, яка її потребує. Загалом, поганого в ній немає, але є недоліки, і серед їх невеликого списку головним недоліком є ​​дарований таким фактором як значення, це боязнь самотності – заради того, щоб ніколи не перебувати на самоті, вона готова на все, іноді тому-то і поводиться дуже зухвало. Втім, з іншого боку, це цілком обгрунтований недолік, адже спочатку, ще в ранньому дитинстві, вона є людиною, яка не створеним для нудьги і самотності.

Ще один її недолік такої дівчинки, його речі теж дарує значення імені Варвара, це повна відсутність вміння концентруватися і бути уважною тоді, коли це потрібно – саме це властивість і є головною причиною неуспішності в школі. Ні, вона не дурна, і навіть талановита, але не вміє бути уважною, постійно відволікається, базікає, а це, природно, негативно позначається в першу чергу на вивченні точних наук, з гуманітарними справа йде куди простіше. В іншому ж вона ідеальна, і особливо це стосується відносин з однолітками – однокласниками ...

Доросла жінка

Доросла жінка, якій в дитинстві батьки вирішили дати жіноче ім'я Варвара, це все та ж розбійниця і непосида, яка намагається все своє життя присвячувати веселощів і позитиву, але з'являється на цьому етапі в ній і безліч нових, потрібних якостей, серед яких обов'язковість, пунктуальність, красномовність, розсудливість, планомірність, і відповідальність. Варвара, що досягла зрілості, це вже серйозна в потрібні моменти дама, яка не потребує контролі. Правда, значення може подарувати їй і надмірну любов до свободи, що в свою чергу може вкрай негативно позначитися на її особистому житті – чоловікам доведеться сильно постаратися, щоб дістати її увагу, і тим більше, любов, але це окрема тема. Що стосується відносин з оточуючими її людьми і роботи, так тут все просто. Друзів у неї багато, товаришів і однодумців цілком, правда серед них можуть бути і недоброзичливці – причина в її невмінні ділити людей на поганих і хороших, усіх вона рівняє під одну лінію. У роботі не сильно відрізняються справи – може домогтися неймовірних успіхів, стати хорошим організатором і відповідальним працівником, але не лідером, чи не начальником, немає у неї тієї харизми, якою повинен володіти справжній лідер. Втім, сама Варвара за цим і не женеться – ну не обдаровує значення ймення її тягою до лідерства або матеріальних благ.

Доля імені Варвара

Доля імені – самий теоретичний і загадкових параметр з усіх, що стосуються імен. В даному ж випадку, щодо іменної варіації Варвара, все ще складніше ніж зазвичай. І тим не менше, дослідникам все-таки вдалося з'ясувати кілька важливих, хоч і теоретичних і неточних моментів.

Головний з цих моментів свідчить про те, що доля завжди передбачає нелегку долю іменованої ім'ям Варвара в плані відносин з представниками чоловічої половини людства. Вона весела, добра і оптимістична, і цим притягує до себе хлопців, але боязлива, і тому досить складно знайти другу половинку. При цьому її відносини не можуть бути короткими, бо вона терпляча, і навіть нелюбимого чоловіка буде терпіти таким, яким він є довгий-довгий час.

Ще доля її нагороджує материнським інстинктом, якому можна лише позаздрити, але проявиться він ніяк не в молодості. В молодості Варвара навпаки, занадто стурбована своєю свободою – така вже її доля, що на першому місці у неї буде стояти свобода, веселощі, емоції і враження, але ніяк не сім'я. А ось в зрілому віці все зміниться, якщо знайдеться справжня друга половинка, справжня доля. Тоді-то Варвара і може стати ідеальною матір'ю і реально хорошою дружиною.

Любов і шлюб для імені Варвара

Незважаючи на те, що сама по собі Варвара повинна бути дуже комунікабельною дівчиною, та ще й доброї, вірної і щирої, її перший шлюб напевно буде невдалим. А все лише тому, що вибере вона собі чоловіка того, в якого закохається. Так-так – перші її відносини, перший шлюб. Ґрунтуватимуться виключно на почуттях. Тільки вдруге вона буде орієнтуватися не тільки на почуття, але ще і на розум ...

Щодо чоловіка вона буде вести себе так, як і повинна вести себе справжня любляча дружина. Ніжна, вірна, добра, щедра, всіляко охажівать чоловіка і намагається у всьому йому догоджати. Ну хіба може чимось не влаштовувати свого чоловіка така дружина? Відповідь очевидна. Але чоловікові доведеться взяти на себе відповідальність за всю сімейне життя в цілому: думати про гроші, про достаток, про комфорт в будинку і багато іншого. Варвара адже сама про все це не здатна подбати – не той це людина.

Зате з такою хазяйкою в домі завжди буде порядок. Вона ніколи не допустить, щоб в її будинку був бардак, як і не допустить, щоб хтось із членів сім'ї залишився голодним. Вона завжди прибере, наготує їжі, випере всі речі і наведе порядок. Та й гості в її будинку не будуть рідкістю. А ось чоловікові варто побільше підживлювати Варвару ідеями та ініціативами, запрошувати на побачення подалі від будинку, ходити з нею в гості, щоб вона відволікалася від побуту і не в'яла.

Варвара як Мати

Який буде мамою дівчина на ім'я Варвара? Насправді точно сказати важко. Але можна бути впевненим в одному – поганою мамою Варвару точно назвати не вийде, адже вона буде жити своїми дітьми, всю себе присвятить їм і їх життя, і постарається зробити все для того, щоб у неї були хороші взаємини з дітьми. І взагалі, Варвари в своїй більшості стають відмінними матерями. Може така жінка і не здатна стати надто відповідальною мамою, що стоїть на захисті своїх дітей і відстоює їх інтереси у всьому без винятку, але турботою, добротою. Ніжністю і любов'ю вона точно зможе їх оточити.

Взаємовідносини з дітьми у Варвар зазвичай складаються досить-таки непогано. І це не дивно. Вона ніжна і добра, завжди вислухає і зрозуміє, постарається допомогти і підтримати своє чадо. Та й ставитися буде однаково, як до першого дитині, так і до другого, як до сина, так і до дочки.

А ось батькові доведеться взяти в свої руки виховання в дітях якостей, які знадобляться їм у зрілості . Йдеться про цілеспрямованості, відповідальності, обов'язковості, пунктуальності, і що особливо важливо, рішучості. Варвара ж не здатна виховати ці риси в своїх дітях, адже напевно сама не буде ними володіти.

Сумісність Варвара c чоловічими іменами

Сучасні дослідники цього питання дійшли висновку, що в плані почуттів, пристрасті і щирості ідеальними будуть відносини з такими як Авраам, Едуард, Ян, Денис, Гнат, Йосип, Касян, Ілля ...

Щасливий шлюб, надійний, міцний, як то кажуть,« союз від Бога », вийде побудувати з іменованих такими варіаціями як Аскольд, Осип, Броніслав, Венедикт і Святослав .

А ось ні в якому разі не варто катувати щастя з Кирилом, Тарасом, Трофимом, Феліксом, Єрмолаєм, Альфредом, і Гавриїлом.

Взаємовідносини з представниками протилежної статі – ось та тема, якої в свою чергу було присвячено досить багато тематичних публікацій. Ну і відразу хотілося б сказати, що Варвара, це завжди волелюбна і самодостатня дівчина, жінка, і жодному чоловікові, який зазіхнув на її свободу, не вдасться заволодіти нею. Їй потрібен такий кавалер, який навпаки, буде піддаватися її дресируванню і жертвувати своєю свободою заради неї. У той же час і слабохарактерна «ганчірка» їй не потрібна, це факт ...

Число імені Варвара

Число імені Варвара по нумерології – 9. Дев'ятка ж в свою чергу в нумерології вважається вищим простим числом. Вона є символом досконалості, успіху, розвитку і удачі. Саме тому-то, напевно, заступництво цим числом люди і домагаються зазвичай великих успіхів, як в плані кар'єри, так і в плані особистого життя.

Високий соціальний статус, успішна кар'єра, швидке зростання в професійному плані, відмінна інтуїція і чудове уяву – все це явні ознаки того, що над людиною протегує таке число як «9». Плюс, люди-дев'ятки, це в своїй більшості дуже харизматичні, веселі, винахідливі і активні особистості. Серед «дев'яток», до того ж, величезна кількість відомих особистостей. Хоча це й не дивно, адже більшості людей числа «9» притаманний прихований творчий потенціал. Правда, розкривається він далеко не у всіх.

А ще варто сказати про те, що люди-дев'ятки дуже легко закохуються. Будуючи відносини, вони грунтуються на загальноприйнятих нормах, таких як щирість, чесність, вірність і взаєморозуміння. А враховуючи, що самі по собі Варвари тож щирі і закохуються, в сукупності з селищем числом «9» рисами, виходить унікальна особистість ...

Формула обчислення числа імені Варвара:В (3 ) + А (1) + Р (9) + В (3) + А (1) + Р (9) + А (1) = 27 = 2 + 7 = 9

Астрологічна символіка імені Варвара

  • Камінь -талісман – Рубін.
  • Планета-покровитель – Юпітер.
  • стихією – Вода.
  • Тваринний символ носія імені Варвара – Альбатрос.
  • Рослинний символ – Орхідея і Граб.
  • Кращий зодіак – Стрілець і Близнюки.
  • Число Варвари – 9.
  • Щасливий день – середа.
  • Ідеальний сезон – Осінь.

Відомі люди з іменем Варвара

Варвара Бахметева (російська дворянка)

Варвара Мей (балерина, педагог)

Варва ара Орлова (російський лінгвіст)

Свята Варвара (християнська великомучениця)

Варвара (преподобномучениці)

Варвара Лепченко (американська тенісистка)

Варвара Казакова (Заслужений лікар РРФСР)

Варвара Стрільськ (драматична актриса)

іменини дні і святі покровителі імені Варвара

Свята Великомучениця Свята Варвара

грудень 4, грудень 17