Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаГертруда
576 Oracle

Гертруда: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Гертруда за походженням скандинавське. Його буквальне трактування звучить як «войовниця» або «наречена лицаря», або навіть «наречена списи». Але є й інша версія походження цього імені, по якій воно могло бути породженням культури СРСР, коли від скорочених слів утворювалися чоловічі та жіночі імена – Гер (герой) і Праці (праця).

Ім'я Гертруда користувалося великою популярністю в Європі і СРСР, а сьогодні зустрічається не часто, хоч і числиться у переліку найвідоміших жіночих імен. Здатне наділити дитини важливими і рідкісними якостями, відмінною сумісністю з більшістю чоловічих імен, і досить яскравим майбутнім ...

Ім'я Гертруда: Значення і характеристика
Походження імені Гертрудаскандинавське
Буквальна трактування«войовниця»
За другою версією«наречена списи»
За третьою версією«наречена лицаря»
Ангел хранитель і покровитель імені:Невідомо

Популярність:На даний момент ім'я Гертруда числиться тільки в переліку найвідоміших жіночих імен, але при цьому використовується вкрай рідко і дівчаток їм практично не називають.

Розмовні варіанти:Гера

Сучасні англійські аналоги:Чи не є

Цікаве про ім'я Гертруда:ім'я Гертруда має дуже сильну енергетику, вважається рідкісним, і є тільки в католицькому іменослове.

Як впливає значення імені на долю: карма

Взагалі жіночі імена скандинавського походження завжди було важко трактувати, тому як вони можуть перекладається так, як не трактуються в сучасності. Що ж до значення і енергетики цього імені, так значення імені Гертруда може обіцяти носительку такі риси характеру як мовчазність, сором'язливість, чуйність, доброта і чарівність, чарівність, терплячість, стриманість і доброзичливість.

До того ж, як показує історія, багато носії цього імені є ще й творчо розвиненими людьми з хорошою фантазією і відмінним уявою. Хоча, знову ж таки, все це тільки лише теорія ...

Переваги та позитивні риси:найголовніше гідність всіх носіїв цього імені полягає в неприйнятті брехні, користі, грубості і хитрості. Ці дівчата в своїй більшості дуже справедливі, добрі і чесні по відношенню до себе і всіх оточуючих їх людей.

Гертруда погано відноситься долюдям, які нічого не роблять задля досягнення власних цілей, і при це все час бідкаються, кажучи, ніби їм вічно хтось і чомусь заважає.

Характер імені Гертруда

характер імені Гертруда наділяє свою власницю масою унікальних поєднань рис характеру, що виявляються, як правило, поступово. У дитинстві, наприклад, можуть проявлятися такі риси характеру як сором'язливість, мовчазність, чуйність, врівноваженість і спокій. Пізніше до них додаються старанність і відповідальність, що не дозволяють їй підводити батьків і саму себе.

Гертруда ніколи не буває самотня, у неї ніколи не бракує друзів, серед яких багато хлопчаків. Вона не намагається сильно виділятися на їх фоні, щоб не образити, хоча в ній приховані дуже великі таланти. Вона віддана і чесна по відношенню до друзів, завжди з готовністю прийде їм на допомогу.

З Гери виростає сильна і вольова жінка, проте її самоціль не змінюється. Вона як і раніше мріє зробити світ добрішим і щасливішим.

Раннє дитинство

З ранніх років це дитина неймовірного спокою і врівноваженості, що не балувана, слухняний і великодушний, нікому не грубить і не суперечить, володіє хорошим розумінням добра і зла, не робить помилок у виборі шляхів до досягнення цілей, приймає поради всіх оточуючих людей і в усьому наслідує батькам, зокрема мамі. Мати, зразок для наслідування, слухається її, не сперечається, кориться.

З дітьми ладнає добре, але не буває в центрі уваги, знаходиться в тіні і просто діє за стандартним стадному принципу. Але це не говорить про замкнутість, навпаки, спілкується з усіма, нікого не дістає, і нерідко стає людиною, до якого за допомогою звертаються все однолітки. Та й хлопчики не залишають її без уваги ...

Підліток

Гертруда-підліток, це і зовсім ідеальна представниця слабкої половини. Це ім'я новонародженій дівчинці дарує розуміння відповідальності і старанності. Виконавча, обов'язкове, всі справи робить вчасно і не залишає уроки не зробленими, слухається вчителів і не вплутується в дитячі пустощі, поводиться приблизно і ніколи не стає для батьків джерелом проблем.

З нею легко ладнають однокласники, але багато хто заздрить її прихованим талантам – має всі шанси, щоб стати відмінницею, але це стане непередбачених для її друзів, і вони почнуть її недолюблювати. Але вона не намагається комусь довести перевагу – навпаки, живе тільки для себе.

Доросла жінка

У чоловічої половини почне користуватися попитом вже в більш дорослому віці, що й не дивно — талановита, соромлива, чесна і щира, що не кокетка, і прагне виключно до серйозних стосунків.

Її мета – знайти справжнє кохання. Вийшовши заміж, перетвориться в ідеальну домогосподарку, відмінну дружину і просто турботливу матір. Привітна і гостей завжди зустріне усмішкою, але під боком у неї повинен бути не менше турботливий і позитивний чоловік, без комплексів і ні в якому разі не грубіян.

Її пунктуальність, бажання допомагати всім навколо, доброзичливість і добродушність, допоможуть обзавестися метою і хорошою професією – швидше за все виявиться лікарем, медсестрою, викладачем, або тим, хто буде займатися благодійністю. Вона хоче нести в світ добро, і тільки в цьому полягає її мета, стиль самореалізації.

Доля імені Гертруда

Доля імені Гертруда у відносинах з представниками протилежної статі, як в любові, так і в шлюбі виглядає вельми неоднозначно. Ще в дитинстві Гера відчуває, що дуже подобається хлопцям. Її зовнішність і незвичайний характер просто заворожують їх, однак вона вважає за краще просто дружити з ними. Подорослішавши, вона не бажає вдаватися до любовних авантюр, а цілеспрямовано йде до створення сім'ї, проте у неї виникають труднощі при виборі майбутнього чоловіка.

Характер Гертруди має багато чоловічих якостей, роблячи її дещо жорсткою і принциповою жінкою. Її бажання бути абсолютним лідером в сім'ї відштовхує від неї сильних і вольових чоловіків. Ідеальний вхід для неї — це шлюб з податливим і досить терплячим чоловіком, який буде згоден виконувати побажання своєї владної дружини. Однак вона повинна бути ніжна і ласкава до свого поданою-чоловікові. Для неї важливо, щоб він також був надійним і вірним.

Гертруда, як правило, виявляє в шлюбі свою хазяйновитість, акуратність і охайність. Її вроджене почуття смаку допомагає перетворити своє гніздечко в приклад ідеального інтер'єру. Вона намагається радувати своїх домочадців затишком і смачною їжею, не втомлюючись трудиться на благо своєї дорогої родини. Цікаво, що доля Гертруди в любові сильно залежить і від пори року, і від знака зодіаку. Вважається, що в деяких випадках їй не судилося вийти заміж.

Любов і шлюб для імені Гертруда

Гертруда рано починає відчувати на собі захоплені погляди чоловіків, проте вона не поспішає виходити заміж, адже у неї досить твердий і вольовий характер, який може перешкодити їй знайти особисте щастя через її прагнення до лідерства і повчань. Їй варто уважніше придивитися до своїх шанувальників і вибрати з них достатнього лояльного і м'якого чоловіка, готового дозволити їй лідирувати. Однак його поступливість не завадить їй стати для коханого чоловіка вірною і люблячою дружиною, надійним товаришем і вмілої господинею.

У сімейному житті Гера прагне зберегти свою незалежність, продовжать реалізацію своїх амбіцій і талантів у професійній діяльності, тому навіть в питанні забезпечення сім'ї, вона не здасть свої позиції лідера. Найімовірніше, їй не завадить стати трішки ніжніше, добріше і м'якше по відношенню до свого обранця.

Гертруда, як вміла господиня ретельно вибирає інтер'єр для свого гніздечка. В її будинку немає місця бардаку і несмаку, там панують порядок, чистота і краса. Також в своєму будинку вона завжди радісно зустрічає гостей, та й сама не проти сходити з чоловіком в гості. Гертруда може так і не вийти заміж, але якщо їй все ж вдалося відшукати чоловіка, то вона буде дуже відданою і вірною дружиною.

Гертруда як Мати

Гертруда, як правило, стає просто чудовою мамою. Після народження малюка, вона прямо з пелюшок буде привчати дитину до самостійності. Вона піклується про безпеку дитини, але дозволяє йому вільно рухатися і швидше пізнавати цей світ. Гера дуже швидко повертається до роботи, але з усіма клопотами вона по максимуму справляється сама.

Її твердий характер в поєднанні з материнською любов'ю дозволяє їй дуже ефективно використовувати метод пряника і батога, чергуючи строгість, вимогливість, покарання з похвалою . Це дозволяє їй досягти необхідної гармонії в виховному процесі. Діти дуже люблять і поважають матір.

Гертруда прагне до різнобічного розвитку дітей, дозволяючи їм самостійно вибирати гуртки за інтересами, але це ніяк не повинно впливати на якість їхньої успішності в школі. Займатися фізичним розвитком дітей і прилученням їх до спорту вона доручить дружину.

Сумісність Гертруда c чоловічими іменами

Найкраща сумісність у імені Гертруда з такими чоловічими найменуваннями як Олександр, Тимофій, Марк, Данило і Дем'ян. Тут величезні шанси на побудову міцних і по-справжньому щасливих стосунків, аж до шлюбу ...

З такими як Матвій, Юрій, Петро, Артемій, Давид, Єлисей і Владислав, є шанси створити союз чисто для відносин, але не для шлюбу, бо в шлюбі нічого хорошого все одно не вийде.

А з Олегом, Лукою, Севастьянов, Адамом і Анаром хорошого і зовсім нічого бути не може. Такий зв'язок породить лише купу неприємностей, скандалів і розбіжностей.

За доданню, володарка цього імені добра і соромлива, і подобаються їй чоловіки-протилежності, тобто, сильні і владні.

Що до взаємин з представниками протилежної статі в цілому, так тут все досить складно. З одного боку, може здатися, ніби вона не проти зближення, але з іншого. Вона може відштовхувати того хлопця, який їй подобається, показуючи награне байдужість. Загалом, Гертруду важко зрозуміти, і куди важче зрозуміти, чого вона хоче.

Число імені Гертруда

Число імені Гертруда по нумерології — 3. Трійка — це справжній мікс якостей характеру, часом протилежних між собою, але успішно які взаємодоповнюють один одного. Підопічні цього числа наділені багатою фантазією, високим інтелектом і чуйною інтуїцією. Як правило, у цих творчих особистостей досить динамічний, живий і кілька різкий характер. Веселі та доброзичливі трійки схильні до імпульсивності, проте це не заважає їм мати дуже багато друзів.

Підопічні числа 3 володіють тонким смаком, аналітичним розумом, проникливістю, творчим потенціалом і величезним бажанням самореалізуватися. Трійки також мають дар переконання, вміло використовуючи мова, як інструмент впливу на людей. Вони здатні знайти своє покликання в творчому напрямку або ж в професіях, пов'язаних зі спілкуванням і красою слова, наприклад, педагогіка або психологія.

Однак в підопічних трійки не дрімають і їх негативні якості. Наприклад, трійки занадто піддаються впливу моди, намагаються завжди бути в тренді, навіть в ті моменти, коли витрачають на якусь річ останні гроші. Це хвороба шопоголіка — марнотратство. Крім того, трійки схильні до ліні, неврівноваженості, егоїстичності, а також балакучості.

Формула обчислення числа імені Гертруда:Г (4) + Е (6) + Р (9) + Т (2) + Р (9) + У (3) + Д (5) + А (1) = 39 = 3 + 9 = 12 = 1 + 2 = 3

Астрологічна символіка імені Гертруда

  • Камінь -талісман – Яшма.
  • Планета-покровитель – Марс і Сатурн.
  • стихією – Земля.
  • Тваринний символ носія імені Гертруда – Жайворонок.
  • Рослинний символ – Тюльпан.
  • Кращий зодіак – Стрілець.
  • Число Гертруди – 3.
  • Щасливий день – субота.
  • Ідеальний сезон – Осінь.

Відомі люди з іменем Гертруда

Гертруда Брауншвейгская – маркграфиня з графства Мейсен

Гертруда Велика – німецький містик

Гертруда Гогенбе ргская – дочка Буркхарда V, в заміжжі королева Німеччини.

Гертруда Зульцбахская – німецька королева, дружина німецького короля Конрада III.

іменини дні і святі покровителі імені Гертруда

ім'я Гертруда відсутня в православному іменослове і при хрещенні дівчинці з таким ім'ям дадуть інше церковне ім'я, відповідне по даті народження або ж за датою хрещення дитини.

Однак негласні іменини ім'я Гертруда може справляти за католицьким календарем: 17 березня, а також 13 серпня і 16 листопада.