Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаЗоя
485 Oracle

Зоя: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Зоя за походженням давньогрецьке. У перекладі з давньогрецької мови значення звучить як «життя». А ще варто відзначити той факт, що ім'я Зоя відповідає біблійному жіночому імені Єва і давньослов'янського імені Жива.

Ім'я Зоя сьогодні користується не таким великим попитом, як в дев'яності роки, але зате воно має дуже сильну енергетику. Має відмінне легко запам'ятовується звучання, і не обділена хорошою значимістю і сумісністю з більшістю знаків Зодіаку.

Ім'я Зоя: Значення і характеристика
Походження імені Зоядавньогрецьке
Буквальна трактування«життя»
За другою версією«життєва»
Ангел хранитель і покровитель імені:Преподобна Зоя Віфлеємська

Популярність:Зоя є дуже рідкісним ім'ям в сучасності і не входить навіть в сотню найпопулярніших українських жіночих імен.

Розмовні варіанти:Зойка, Зоечка, Зося

Сучасні англійські аналоги:Зої, Зое

Цікаве про ім'я Зоя:ім'я Зоя належить до категорії тих рідкісних імен, що не мають парних чоловічих похідних. А ще вона числиться і в православному, і в католицькому іменослове по Святців.

Як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Зоя обіцяє непростий і незалежний характер, з яким впоратися досить складно. Так, звичайно це спокійний, врівноважений, але волелюбний і незалежний людина з явною любов'ю до самотності.

Зоя проводить вільний час на самоті, займається безліччю справ і має масу хобі. Для спілкування їй вистачає матері – мати кращий друг і найближча людина для неї. З спілкуванням з однолітками проблемно – вона не сприймає фальші, брехні, зради і лестощів. А тому цурається більшості.

А взагалі це ім'я для дівчинки може бути і талісманом, і прокляттям одночасно, так вже має в своєму розпорядженні його енергетіка- воно обіцяє і тягу до справедливості з величезною жагою чесності і добра, але в той же час і сильну незалежність від оточення.

Переваги та позитивні риси:найголовніше гідність всіх носіїв імені Зоя полягає в їх неготовність приймати чужі думки. Думаєте це погано? Помиляєтеся! Адже саме завдяки цій рисі Зоя завжди залишається чесною і справедливою по відношенню до інших людей.

Зоя погано відноситься долюдям, які переслідують в спілкуванні корисливі цілі або вигоду. А ще носії цього імені ненавидять брехня, фальш, удавання, відсутність цілей і слабку силу волі.

Характер імені Зоя

Характер імені Зоя такий, що обіцяє носительці цієї іменний варіації непросту натуру. І найгірше в натурі Зої, це те, що вона надто самостійна і не визнає авторитетів. Характер Зої не дозволяє їй слухатися когось і жити за правилами. Вона занадто незалежна, емоційна, агресивна, самостійна, розважлива і принципова, настирлива і наполеглива. Її характер не дозволить будь-кому нормально посперечатися з нею або довести їй свою правоту, вона не приймає чужі точки зору і довіряє тільки собі. Але зате при цьому її характер ніколи не дозволить їй обдурити або зрадити близьку людину, вона чесна і добра, завжди підтримає потребує допомоги людини, обов'язково допоможе порадою і підкаже в скрутну хвилину, як вчинити – такого друга тільки пошукати. А ось що стосується другої половинки, так тут все в рази гірше – її характер передбачає наявність такої риси як скритність, через яку навіть той, у якого вона закохана, ніколи не дізнається про її почуття. Розчулитися вона не зможе, розповісти про свої почуття боїться, скритна. Її обранця доведеться неабияк «попітніти», щоб домогтися її довіри і визнання в любові.

А взагалі, характер, штука дуже непроста і таїть в собі безліч таємності. Він може залежати від купи додаткових факторів, і далеко не завжди відповідає характеристики самої назви. Характер може залежати від знака зодіаку, від пори року народження, і звичайно ж, він завжди залежить від виховання.

Раннє дитинство

В ранньому дитинстві характеру дівчинки, якій батьки вирішили вибрати рідкісне жіноче ім'я Зоя, значення дарує такі риси як спокій, сором'язливість, розсудливість, розважливість, помірність і планомірність, добродушність і доброзичливість. Зазвичай Зоя, це дитина обдарована, талановита, але дуже вже сором'язливий і небагатослівний. Значення цього найменування та його вплив на натуру можуть перетворити Зою в дуже мовчазну, насилу йде на контакт дитину, у такий будуть з дитинства великі проблеми з друзями і спілкуванням, а порятунок вона буде напевно шукати в спілкуванні з батьками, зокрема з матір'ю. При цьому дружба з матір'ю обмежиться тільки спілкуванням – в разі повчань, моралей, зауважень і покарань, в Зої може прокидатися агресивна і дуже емоційна особистість.

Взагалі у цієї дівчинки дуже складно влаштований внутрішній світ – вона, з одного боку, добра і щедра, ніжна і уважна, але з іншого, емоційна і енергійна, образлива і часом занадто примхлива. У цієї дівчинки може бути безліч недоліків, серед яких вже в дитинстві може з'явитися і егоїстичність, і завзятість.

А ще значення іменоформи Зоя може нагородити яку можна ні з чим принциповістю – в результаті навіть у матері не вийде довести Зої що-небудь, дуже настирливий, ніколи не поступається, навіть з батьками може сперечатися з приводу, з вигодою і без неї.

Підліток

В підлітковому віці у дівчинки Зої можуть проявиться і інші риси. Значення імені Зоя може нагородити такими рисами як принциповість, безкомпромісність, чесність, щедрість і доброта, балакучість і красномовність, сором'язливість і сором'язливість, наївність і вимогливість. З одного боку, це дуже контактна дівчина – у цієї дівчинки не буде проблем із знайомствами з новими людьми, вона з будь-ким може спілкуватися на будь-які доступні теми. Але з іншого, це дуже самостійна дівчинка – значення може перетворити її в самотнього підлітка, що віддає перевагу проводити час на самоті, без чужих поглядів і уваги, без компанії. Причина в тому, що Зоя творча людина з обладнаний фантазією, які застосовувати в житті вона може тільки перебуваючи на самоті.

У той же час, у дівчинки Зої може бути багато друзів і однодумців, вона цілком може спілкуватися в великих компанія і легко йде на контакт. Правда, швидше за все, довіряти вона нікому все ж так і не стане, нікому не розкриє свої секрети, нікого не присвятить в свої переживання. Що ж стосується навчання і вивчення шкільних предметів, так тут все досить просто – Зоя дуже здатна, талановита, вона може вчитися на одні п'ятірки, але заважає їй в цьому її невміння концентруватися на чомусь одному, вона рідко яке діло доводить до «фінального свистка »і більшість її цілей залишаються в кінцевому підсумку недосягнутими ...

Доросла жінка

Навіть досягнувши зрілості, Зоя може відчувати неймовірні проблеми в спілкуванні з людьми. Ні, вона не складна на контакт, навпаки, легко знайомиться з новими людьми і також легко домагається їх довіри – просто її стиль життя такий, що вона одиначка, яка ненавидить великі компанії, веселощі, непередбачуваність і спонтанність.

Значення може обдарувати Зою цілою купою хороших якостей, може проявитися навіть цілеспрямованість, якої їй явно не вистачає в ранньому дитинстві і в підлітковому віці, але комунікабельності у неї так і залишиться сумно мало. Ще один важливий момент – Зоя може бути хорошим другом, завжди підтримає, обов'язково допоможе порадою або навіть пожертвує чимось важливим заради щастя чужого людини, але при цьому сама нікого і ніколи не підпустить до своїх переживань і проблем, вона нікому не довіряє, всіх намагається тримати на «безпечної» дистанції, і все лише тому, що боїться опинитися обдуреною, та й зради боїться так, як не боїться більше нічого. Людина, яка стала її другом, повинен буде дуже сильно постаратися, щоб домогтися її поваги. П

-люс до всього, значення іменний варіації Зоя обіцяє дорослої дівчини ще й егоїзм, який може проявлятися в самому жорсткому обличчі. Вона може стати егоїсткою, принципової, жорсткої, прямолінійною. Чи не звертає увагу ні на кого з оточення. Що ж стосується професійної діяльності, так тут все просто – вона може досягти великих висот, стати кваліфікованим і затребуваним фахівцем в будь-якій сфері, але не начальником. Значення цього ймення може обіцяти їй навіть лідерські задатки, але проявитися сама ж Зоя ніколи і не дасть ...

Доля імені Зоя

Доля імені – найскладніший фактор з усіх існуючих, а заодно і найбільш непередбачуваний. Проте, кожна людина на планеті рано чи пізно спантеличується ім. Те ж саме стосується і безпосередньо питання про те, яка доля імені Зоя, зокрема, в любові, в стосунках з представниками протилежної статі, і в узагалі шлюбі. Але ж насправді тут все досить просто ...

Доля Зої зазвичай передбачає їй довге перебування на самоті, але не тому, що сама Зоя цього не хоче, а тому, що вона насилу йде на контакт з представниками протилежної статі. Здавалося б, вона легко заводить дружбу і так же легко спілкується з малознайомими людьми, але немає, в разі чоловіків все складніше – доля її така, що вона з недовірою ставиться до них і тому-то довго і залишається на самоті. Хоча можливо її доля розгорнеться і в іншу сторону – кожна Зоя унікальна по-своєму.

Зате точно відомо тільки одне – доля Зої така. Що передбачає їй становлення хорошою матір'ю і зразковою дружиною. Зоя не з тих, що віддають своїх коханих і брешуть їм, навпаки, для щастя свого обранця вона зробить все від неї залежне, і те ж саме стосується і дітей.

Любов і шлюб для імені Зоя

Важко точно сказати, якою буде та чи інша жінка дружиною в майбутньому, особливо, якщо орієнтуватися лише на ім'я, його символіку, енергетику і значення. Але риси, селищах цими аспектами носії ім`я Зоя, дозволяють припустити, що така жінка точно не буде заслуговувати звання «поганий». А все тому, що настільки розсудливі, розважливі, правильні і раціональні жінки просто не здатні бути поганими дружинами. Хоча, безумовно, бувають і винятки ...

Зоя може дуже довгий час навіть і не думати про заміжжя, шлюб, створення сім'ї, і всім з цим пов'язаних, але в кінцевому підсумку, коли доб'ється всіх поставлених перед нею цілей, і коли спіткає самореалізації, обов'язково замислиться про це і почне діяти. Причому, вона не буде чекати, поки сподобався їй чоловік сам зробимо перший крок – вона вибере, і тут же сама почне діяти. Чому так? Та тому що чоловіків, які можуть відповідати критеріям і вимогам жінки на ім'я Зоя, не так вже й багато, і якщо такий попадеться, то діяти доведеться швидко ...

Обраному ж чоловікові Зоя напевно стане зразковою дружиною, вірною, доброї, відданою, ніжною, уважною. Звичайно, іноді чоловікові доведеться і понервувати, адже в його родині главою швидше за все буде не він, а його дружина, але тут вже нічого не поробиш. Ніякі розмови і пояснення не допоможуть Зої зрозуміти, що роль глави сім'ї повинна належати чоловікові – носії імені Зоя лідери не по натурі, а від природи.

Зоя як Мати

Ще важче точно сказати, якою буде матір'ю та чи інша жінка. Але риси характеру, селищах ім'ям Зоя, покровительствующим над ним числом, і енергетикою, чітко говорять про те, що це повинна бути хороша в усіх напрямках мати. Ну не може бути настільки розважлива, відповідальна, обов'язкова, правильна, раціональна, пунктуальна, турботлива і віддана своїм принципам жінка поганою матір'ю.

Правда, є і одне невелике «але». Швидше за все дітям Зої буде сильно не вистачати материнської м'якості, любові і ніжності, а все тому, що носії цього імені часто приділяють цим факторам занадто мало уваги, орієнтуючись лише на раціональність і плани на майбутнє. Зате у вихованні дітей Зої точно не буде рівних – вона зробить все можливе для того, щоб її діти були виховані правильними, чесними, добрими, працьовитими, відповідальними і енергійними, рішучими і самодостатніми.

І не важливо, скільки буде дітей в сім'ї носії цього імені, або буде це хлопчик, чи дівчинка – до всіх діткам Зоя буде ставитися однаково, не виділяючи первістка або «найулюбленішого дитини». А ось чоловікові, татові, з появою дітей буде нелегко – напевно він буде ревнувати свою дружину до дітей через брак уваги з її боку.

Сумісність Зоя c чоловічими іменами

Найбільш сприятливими для любові і пристрасті є чоловіки, названі такими іменами як Альфред, Аркадій, Кім, Пантелей, Роберт, Ерік, Інокентій, Ізяслав, Гордій, Гліб і Ісаак.

на надійність і міцність відносин, на шлюбних успіх, варто розраховувати тільки з Адріаном, Родіоном, Модестом, Веніаміном, Віталієм, Всеволодом, Опанасом, Власом, Климом, Кузьмою, Терентієм, Петром, Хомою, Іллею та Василем .

Ну а не стоїть ні в якому разі зв'язуватися з представниками сильної половини людства, названими при народженні, наприклад, Якимом, Ігорем, Тарасом, Харитоном, Едуардом, Ярославом, Платоном, Панкратов, Дем'ян м, і Гавриїлом.

Що до взаємин дівчини, яка отримала ім'я Зоя, з представниками протилежної статі, так тут не без складнощів. Зоя належить до тієї категорії людей, яким складно розповісти кому-небудь про свої почуття, її обранцю навряд чи вдасться в ній побачити любов до нього і повагу, все це вона приховує навіть від найближчих. Але зате той, кому вдасться в ній розгледіти все те приховане, що ховається (почуття і любов), пізніше зможе зітхнути спокійно, тому як для такого Зоя зробить все можливе і від неї залежне – такому чоловікові вона присвятить всю себе цілком і повністю.

Число імені Зоя

Число імені Зоя по нумерології – 4. І відразу варто помітити той факт, що в нумерології число 4 є символом стабільності, міцності, консервативності, порядності і надійності. Саме ці риси і властиві більшості носіїв імен, які протегують цієї незвичайної цифрою.

Зазвичай люди, над якими опікується число 4, це надійні, стабільні, відповідальні і дуже правильні особистості. Таким можна довіряти будь-які справи. На таких можна покладатися в будь-яких навіть найважливіших справах, і таким можна довіряти, що не менш важливо. А якщо говорити конкретно про жінок, наприклад, носії імені Зоя, так тут і зовсім можна з упевненістю заявити про те, що їм сулятся ще й такі риси як розсудливість, розважливість, планомірність і відповідальність, пунктуальність і обов'язковість.

У своїй більшості люди числа 4, це консервативні особистості. Але це не заважає їм бути популярними в суспільстві, лідерами, начальниками і вчителями. Вони чудові в спілкуванні, красномовні, товариські, доброзичливі і вміють прилягти до себе увагу. А ще вони раціональні, що дуже непогано, особливо якщо враховувати той факт, що в сучасності раціональністю можуть похвалитися далеко не всі.

Формула обчислення числа імені Зоя:З (9) + О (7) + Я (6) = 22 = 2 + 2 = 4

Астрологічна символіка імені Зоя

  • Камінь-талісман – Зелений мармур.
  • Планета-покровитель – Венера.
  • стихією – Вода.
  • Тваринний символ носія імені Зоя – Соловей.
  • Рослинний символ – Горіх.
  • Кращий зодіак – Телець.
  • Число Зої – 4.
  • Щасливий день – середа.
  • Ідеальний сезон – Літо.

Відомі люди з іменем Зоя

Зоя Лодій (камерна співачка)

Зоя Брод (радянський архітектор)

Зоя Кочетова (академічна співачка)

Зоя Фельдман (російський критик )

Зоя Воскресенская (советская разведчица)

Именинные дни и святые покровители имени Зоя

Мученица Зоя Памфилийская

май 15

Мученица Зоя Римская

декабрь 31

Преподобная Зоя Вифлеемская

февраль 26