Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаСерафима
929 Oracle

Серафима: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Серафима за походженням єврейське. Буквальне трактування значення цього імені звучить як «вогненна». Є жіночою похідною формою імені Серафим. Утворено від «Seraphinus», слова, що стався від назви шестикрилих ангелів – серафимів.

Ім'я Серафима сьогодні не користується такою популярністю, яка у нього була в минулому столітті. Зате воно має відмінну значимість і сильну зв'язок з астрологічними символами. Плюс, у цього жіночого імені відмінна сумісність з багатьма чоловічими іменами …

Ім'я Серафима : значення і характеристика
Походження імені Серафимадавньоєврейське
В коренієврейське «Seraphinus»
Буквальна трактування«вогненна»
Ангел хранитель і покровитель імені :Мучениця Серафима Діва

Популярність:Дивно, але ім'я Серафима досі потрапляє з року в рік в сотню найпопулярніших жіночих українських імен. Зазвичай числиться на 81-83 позиціях, і за статистикою припадає на 1-2 дівчаток з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Фіма

Сучасні англійські аналоги:Чи не є

Цікаве про ім'я Серафима:Існує серед фахівців думку, що ім'я Серафима володіє дуже сильною енергетикою, яка може вплинути на всю долю носії цього імені в цілому.

Як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Серафима, на відміну від походження, трактується трохи складніше. Воно з ранніх років наділяє дівчинку такими рисами характеру як наполегливість, сварливість, гордовитість і жорсткість, цілеспрямованість, непосидючість, нездатність миритися з чужими недоліками, безкомпромісність, принциповість, егоїстичність, серйозність.

А ще носії цього імені звичайно мають такою енергетикою, яка заводить всіх навколо. Всі намагаються бути схожими на неї, навіть при всіх її недоліках. І це дійсно дивно.

Переваги та позитивні риси:саме ж головне достоїнство всіх носіїв імені Серафима полягає в їх здатності розворушує всіх навколо і змушувати діяти. Навколо цих дівчат завжди рухливі і активні люди, і всі рухаються, щось роблять, чого-досягають.

Серафима погано відноситься долюдям бездіяльним, нерухомим, що не досягає цілей, не які намагається вдосконалюватися. Плюс, носії цього імені стороною обходять безперспективних чоловіків.

Характер імені Серафима

Характер імені Серафима наділяє свою власницю досить суперечливими якостями. Важко передбачити, які саме риси будуть переважати в її характері, оскільки в цьому провідну роль відіграє вплив астрологічних символів імені. Зовні вона виглядає янголятком, але всередині неї горить вогонь бунтарства і внутрішньої сили. У різному віці в ній так чи інакше проявляються такі якості, як: непокору, схильність до суперечок, наполегливість, жорсткість та сварка.

Серафима прагне відчувати себе головною ланкою в компанії друзів, однак їй це не завжди вдається. Якщо у неї грубий і різкий характер, то вона швидше відштовхує від себе хлопців. А ось якщо їй пощастило рости доброю і чуйною людиною, то друзів у неї буде багато. Вона завжди зберігає чужі таємниці, підтримує подруг у важкі хвилини і безкорисливо їм допомагає. У свою чергу вона знає, що і сама може завжди розраховувати на їх підтримку. У дружбі, як і в любові Сима не прощає лише одного — зради.

Серафима — справжній трудоголік, вона відповідальна і обов'язкова, не терпить ледачих колег. У неї багато різних талантів і схильностей, тому при бажанні вона може бути успішна в різних професіях. Наприклад, вона легко може стати представником малого бізнесу, відкривши свою власну пекарню або закусочну. Вона — природжений і дуже талановитий кулінар. Також вона може знайти себе в педагогіці або медицині.

Раннє дитинство

Ім'я Серафима з дитинства вкриває носительку дивно сильною енергетикою . Носительки цього імені звичайно з раннього дитинства стають яскравими, помітними, харизматичними і дуже незвичайними дівчатками, що привертають до себе увагу всіх оточуючих людей. І що найцікавіше, так це те, що батькам не доводиться в цьому брати ніякої участі – вона сама по собі така, незалежно від виховання батьків ...

В дитинстві це копітка, настирлива, і неслухняна дівчинка з натурою, породжує суцільні неприємності. Пустощі, нескінченні неслухняності – вони приведуть до маси розбіжностей з батьками, але на відміну від матері, батька вона буде слухатися більше, хоча і далеко не у всіх випадках. Завдяки цьому, батькові легко буде заспокоїти її, поставити на місце, вплинути на неї так, як повинен впливати батько.

підліток

Будучи підлітком, вона не буде користуватися попитом у однолітків через зайвої агресивності, яскраво вираженого егоїзму, непоступливості, прагнення бути першою.

Зате викладачі не зможуть натішитися її успіхам – вона посидюща і виконує всі обов'язки на п'ять з плюсом, не пасує перед труднощами і любить долати перешкоди. Чи стане відмінницею, хоч і самотньою. Зате в майбутньому все зміниться.

Носійка цього рідкісного і красивого імені сперечається з усіма без винятку, з батьками, з викладачами в школі. Їй важливо довести думку і змусити всіх почитати його. Постійно скаржиться на брак уваги з боку оточуючих, не любить бути в тіні і обожнює бути душею компанії, але дається їй це непросто. Звертає на себе увагу поведінкою, різким і грубим, але не вміє чарувати, через що і страждає.

Доросла жінка

Доросла Серафима перетвориться вже в більш поступливий, і все завдяки впливу таких факторів як сезонна приналежність і планетарна залежність. Вона вже менш рідко проявляє різкість і грубість, намагається всім догоджати, та ще й в роботі успішна, що не може не бути поміченим начальством. Просування по службі їй гарантовано – стане начальницею, причому, з широким кругозором і великим оточенням. На цьому етапі у неї буде шанс завести товаришів, особливо важливими стануть ті, що залишилися зі студентських років.

Завдяки працьовитості, умінню концентруватися на важливому, любові до вдосконалення власних же навичок, і тязі до самореалізації, вона доб'ється чималих успіхів в кар'єрі і особистому житіє. Чи стане в ідеальній другою половинкою заданої чоловікові, але на жаль, вибір його, може неабияк затягтися через вимогливості і вишукування ідеалів, якими володіє далеко не кожен сучасний хлопець.

Доля імені Серафима

Доля імені Серафима в стосунках з чоловіками, як в любові, так і в шлюбі досить неоднозначна. Сима може ставити перед своїми кавалерами такі високі планки, що жоден з них не заслужить того, щоб стати її чоловіком. Але може бути й інший варіант розвитку подій, коли молода Серафима піддається чарівному почуттю кохання, рано вискакує заміж, народжує дітей, але потім швидко розчаровується в дружині.

Серафима завжди готова відмовитися від кар'єрного росту на користь сім'ї, і, перш за все дітей. Від чоловіка вона також вимагає і хорошого заробітку, але разом з тим і максимальної участі в сімейних клопотах. Вона не побажає миритися з недостатнім проявом уваги з боку чоловіка по відношенню до неї і до їх чадам. Якщо чоловік в очах Серафими не відбудуться, як старанний сім'янин, то вона з ним просто розлучиться. А другий раз під вінець вона навряд чи піде.

Господарська, охайна господиня з дивовижними кулінарними здібностями, красива жінка може не зуміти відбудуться як дружина. Тоді Серафима всі свої сили і праці, свою любов і ласку направить тільки на дітей. Вона самостійно зможе підняти їх на ноги і забезпечити їм гідне майбутнє.

Любов і шлюб для імені Серафима

Серафима володіє досить різким, але разом з тим дуже добрим характером. Залежно від пори року народження, вона може проявити себе як сильна особистість, здатна відстояти щастя сім'ї. Довірливість і самовпевненість Сіми можуть дуже рано привести її під вінець. Однак, якщо чоловік негідно покаже себе в ролі сім'янина, який вкладає надто мало часу, любові і своєї уваги в дітей і в сім'ю, то вона може і розірвати такі шлюбні узи.

Дружину не варто будити в Серафими «звіра », граючи її почуттями, завдаючи їй болю і користуючись її всепрощенням. Серафима прагне відчувати турботу, любов і увагу з боку свого коханого, інакше назовні вилізе її агресивність і жорсткість. Розірвавши відносини з першим чоловіком, на другий шлюб вона може і не вирішиться, оскільки буде побоюватися, що новий чоловік, ставши вітчимом для її дітей не зможе стати для них по-справжньому люблячим батьком.

Тільки по-справжньому турботливий, м'який і добрий чоловік може спробувати залікувати сердечні рани вразливою Сіми. Навіть якщо Серафима не зможе знайти своє особисте щастя і відшукати гідного чоловіка, то вона всю свою любов направить в виховання дітей. Для неї важливо проявити себе відмінною господинею і прекрасним кулінаром, главою сім'ї, вміє впоратися з усіма господарськими питаннями самостійно.

Серафима як Мати

Серафима просто створена для материнства, для неї діти стають сенсом життя. Їй дивом вдається вміло і правильно виховувати своїх дітей, покладаючись на свою чуйну інтуїцію. Вона дуже ретельно стежить за тим, щоб її діти росли тільки в атмосфері добра, турботи і любові.

Життя може зіграти з Симой злий жарт, так і не давши їй знайти своє щастя в шлюбі, проте вона — сильна і стійка жінка, вміло утримує удари долі. Вона не опустить руки, продовжуючи активно боротися за щасливе майбутнє своїх дітей. Своє щастя вона знайде у своїй реалізації ідеальної мами, вміло справляється і з вихованням дітей і з їх забезпеченням самостійно, без будь-чиєї допомоги.

Величезне значення Серафима зраджує фізичному розвитку дітей та їх занять спортом. Інтелектуальний розвиток дітей буде мати для неї не менш важливе значення, тому з раннього дитинства дуже багато їм читає, а трохи пізніше тренує їх пам'ять віршиками на пам'ять. Вона прагне виростити зі своїх чад гідних, високоморальних і освічених людей.

Сумісність Серафима c чоловічими іменами

Тема сумісності імені Серафима з чоловічими іменами складна, і до сих пір не була розкрита на сто відсотків, але має кілька розкритих і вже не таємних факторів.

Наприклад, відомо, що найкраще поєднання у такий в плані побудови відносин і шлюбу з такими як Авраам, Олексій, Тимофій, Іполит, Клим, Максим, Соломон і Самуїл.

В плані відносин і пристрасті, щирості почуттів, все простіше. Тут підійдуть такі як Ігор, Ізяслав, Ерік, Юрій, Ісаак і Микита.

А з Германом, Іраклієм, Савою і Феліксом, краще не вибудовувати зв'язку, бо нічого доброго тут не вийде.

Названа цим ім'ям жінка буде серйозною і дуже егоїстичною, а тому стерпіти її і ужитися з нею, зможе тільки терплячий і поступливий чоловік.

Великий мінус її натури, що грає проти навіть в процесі побудови відносин, це невміння приймати чужу сторону і думка. Їй потрібно навчитися приймати чужі сторони і як мінімум зрідка поступатися лідерством. В іншому випадку, на роль її обранця погодиться тільки надто поступливі й і слабкий представник чоловічої половини.

Число імені Серафима

Число імені Серафима по нумерології — 1. На підопічних числа 1 недарма називають першопрохідцями, новаторами і просто дуже талановитими і сміливими людьми. Одиниця також є символом діяльної і енергійною особистості, що має максимально активну життєву позицію. Крім того, підопічні числа 1 завжди швидше і краще за всіх орієнтуються в будь-яких екстремальних ситуаціях, адекватно реагуючи на різку зміну обстановки.

Підопічні одиниці — це дуже цілеспрямовані, працелюбні і старанні люди, терпляче і наполегливо досягають всіх поставлених цілей. У одиниць маса талантів: творчий потенціал, відмінне уяву, високий інтелект, а також задатки лідера. Вони завжди перебувають у центрі уваги, вміло підпорядковуючи собі волю оточуючих. Знайти своє призначення вони можуть не тільки в бізнесі, але і в роботі, пов'язаної з творчістю.

Однак підопічні числа 1 можуть бути надмірно агресивні, егоїстичні, самозакоханий і цинічні. Будучи авторитетом для інших, одиниці ніколи не прислухаються до чужої думки. Вони схильні до внутрішніх протиріч, нестриманості, імпульсивності, але свого самоповаги не залишаться без ніколи. Їх надмірна владність, критичність і категоричність можуть зіграти з ними злий жарт в особистому житті.

Формула обчислення числа імені Серафима:С (1) + Е (6) + Р (9 ) + А (1) + Ф (4) + І (1) + М (5) + А (1) = 28 = 2 + 8 = 10 = 1 + 0 = 1

Астрологічна символіка імені Серафима

  • камінь-талісман – Яшма.
  • Планета-покровитель – Меркурій.
  • стихією – Повітря.
  • Тваринний символ носія імені Серафима – Форель.
  • Рослинний символ – Клен.
  • Кращий зодіак – Водолій.
  • Число Серафими – 1.
  • Щасливий день – середа.
  • Ідеальний сезон – Зима.

Відомі люди з іменем Серафима

Серафима Чеботар – російський журналіст, нарисовець, письменник

Серафима Дерябіна – революційний діяч

Серафим ма Кундіренка – радянська волейболістка і волейбольний тренер

іменини дні і святі покровителі імені Серафима

Мучениця Серафима діва

липень 29, серпень 11