Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаОксана
2372 Oracle

Оксана: значення імені, характер і доля

Походження імені Оксана пов'язують з появою такого імені як Ксенія. Вважається, що ці імена походять від однієї похідної, давньогрецького імені Поліксенія, що переводять як «іноземка», «гостя», або ж «гостинна». Хоча існують і інші версії.

Жіноче ім'я Оксана сьогодні зустрічається неймовірно часто, хоча і не є особливо новим або ж сучасним. Його головна перевага – гарне звучання, і відмінна значимість, що обіцяє носительку багато хорошого, а заодно і непогану сумісність з українськими чоловічими іменами ...

Ім'я Оксана: Значення і характеристика
Походження імені Оксанагодревнегреческое
Буквальна трактування«іноземка» або «гостя»
Сталося відімені Поліксенія
Ангел хранитель і покровитель імені:Блаженна Ксенія Петербурзька

Популярність:У рейтингу популярних імен Оксана числиться на 68-70 позиціях і доводиться за статистикою на 2-5 дівчаток з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Оксанка, Ксюня, Ксюша

Сучасні англійські аналоги:Ксенія, Оксин Аксенья, Оксен

Цікаве про ім'я Оксана:ім'я Оксана, незважаючи на свою популярність і популярність, так і не було внесено в іменослов православних імен по Святців.

Як впливає значення імені на долю: карма

Значення імені Оксана обіцяє безліч хороших якостей носительку. Наприклад, носій цього імені, напевне, буде наділена емоційністю, запальністю, чуйністю, ніжністю, добротою і напористістю, завзятістю, щирістю. Правда, будуть матися і мінуси – прямолінійність, запальність, егоїзм.

Все іменовані Оксанами дівчата зазвичай надмірно підвладні власними ж емоціями – здоровий глузд не для них, вони керуються виключно емоціями і почуттями.

В цілому, це жінки з масою хороших достоїнств, але не вміють контролювати себе і свої пориви. Вони нерідко ставлять перед собою недосяжні цілі, і нерідко залишають їх недосягнутими. Але зате самостійні!

Переваги та позитивні риси:чуйність, доброта, доброзичливість, завзятість, чесність і щирість. Носительки цього жіночого імені в своїй більшості є власницями правильних принципів, ніколи їх не порушують. А ще це зазвичай люди з великим серцем і відкритою душею.

Оксана погано відноситься долюдям корисливим і брехливим, уникає людей із заплямованою репутацією, ненавидить лідерів, домінуючих над слабкими, і людей, з якими нудно. Вона ніколи не буде спілкуватися з тим, з ким їй нудно ...

Характер імені Оксана

Характер імені – один з найскладніших параметрів . Проте, його вивченням займалося і продовжує займатися величезне число дослідників, і даний конкретний випадок не виняток. Характер дамочки, іменованої ім'ям Оксана, простий і одночасно складний, з одного боку він випромінює добро і чесність, справедливість і поступливість, а з іншого боку, в будь-який момент може перетворити свою носительку в агресивну, принципову і безкомпромісну жінку-вамп, домінуючу над усіма з оточення. Характер Оксани складний у всіх розуміннях, але в цілому, притягує, адже вона добра і чесна, відкрита, по крайней мере в дорослому житті, і завжди надходить тільки по совісті. Характер її не дозволить їй обдурити близької або скористатися слабкістю добре знайомої людини. Більш того, яким би складним не був характер названої ім'ям Оксана, вона завжди і за все буде домагатися самостійно і тільки власними силами, а це якогось поваги, та заслуговує.

Втім, не можна не відзначити, що вищеописаний характер належить лише частини іменуються найменуванням Оксана дівчат, бо багато в чому залежить не тільки від характеристики іменоформи. Так, в даному випадку характер такої дівчини може залежати ще і від виховання, і від знака зодіаку, і навіть від сезону народження ...

Раннє дитинство

Раннє дитинство дівчата, для якої батьки вирішили вибрати ім'я Оксана, переповнене добром і турботою. Це спокійна, умиротворена. Добра, справедлива, порядна, слухняна і дуже уважна дівчинка, всіляко радує своїх батьків, як поведінкою, так і власними досягненнями. Може здатися, що значення цього найменування обдаровує характер названої таким чином дівчата тільки хорошими якостями, але це не так.

Серед найбільш вагомих недоліків іменується ім'ям Оксана дівчинки можна виділити такі як примхливість, образливість, сприйнятливість, невміння знаходити точку дотику з співрозмовником, небажання ділитися переживаннями з ким-небудь, замкнутість і скритність, розважливість і корисливість. У цієї дівчини завжди є якийсь план дій, і кожної її дію, в той же момент, веде до отримання будь-якої вигоди. Зате планомірність не забарився – вона ніколи не робить необдуманих вчинків, навіть в такому ранньому віці, і це в певному сенсі навіть захоплює. Значення цього ймення дарує натурі названої так дівчинки багато хорошого, але проявлятися все це буде в основному на наступних етапах дорослішання.

Що ж стосується раннього дитинства, так тут вона може похвалитися тільки старанністю і уважністю. А ще вона з легкістю йде на контакт з новими людьми, але тільки з дорослими, ні з дітьми – саме тому-то у названій формою імені Оксана дівчинки і може бути крайня нестача друзів і однодумців ...

Підліток

У дівчинки з ім'ям Оксана, що досягла підліткового віку, з'являється ще більше хороших якостей. Так, її натуру можна виділити такими рисами як доброта, ніжність, ввічливість, чесність і справедливість, безпринципність, оптимістичність і позитивність, весела вдача і готовність до пригод, рухливість і дієвість. У цієї дівчини є непомірне бажання весь час кудись рухатися, куди завгодно, аби тільки не стояти на місці, він не може сидіти на одному місці, її життя знаходить фарби тільки під час руху і тоді, коли сама Оксана відчуває веселощі. Але не позбавляє значення ймення її і недоліків, серед яких і запальність, і агресивність, і невміння слухати критику, і небажання бути поблажливою до людей, і безкомпромісність в суперечках, і гордовитість, і зверхнє оцінювання людей. Значення натуру цієї дівчинки нагороджує в общем-то хорошим характером, але надто непередбачуваним – вона може веселитися і жартувати, і в момент перетворитися на справжнісіньку бестію, стояти на шляху у якій не рекомендується нікому.

А взагалі Оксана любить похвалу і компліменти, натура цієї дівчинки така, що сама ця дівчина добреет і тане на очах, коли до її персони прив'язане захоплену увагу співрозмовників. У школі ж вона популярна, та й вчиться непогано, значення цього ймення може породити у цієї дівчинки і старанність, і уважність, і працьовитість, але є один важливий момент – предмет повинен подобатися Оксані і бути цікавим, і не варто чекати від неї самовіддачі і старань в іншому випадку.

Доросла жінка

Якщо у підлітка досить простенька натура і догодити їй не складе труднощів, як і домогтися її довіри, але з дорослою персоною, що отримала ім'я Оксана, все куди складніше. Значення імені Оксана дорослу жінку, іменовану таким чином, наділяє купою хороших якостей, здатних допомогти домогтися багато чого і в кар'єрі, і в особистому житті. Оксана вміє бути уважною і турботливою, може проявити м'якість і поступливість в потрібні моменти, але коли буде потрібно, покаже себе і з боку домінуючої особистості. Цілеспрямованість, працьовитість, наполегливість і наполегливість, безкомпромісність у спорах, вміння відстоювати власну точку зору, справедливість і доброчесність, добродушність і веселу вдачу, оптимізм і готовність до дій – ось ті якості, якими можна охарактеризувати дівчину, саме ім'ям Оксана. Але значення цього ймення дарує не тільки гарне, але і багато непотрібного, поганого – так, Оксана, над якою протегує значення цієї іменоформи, це завжди запальна, нетерпляча, принципова і прямолінійна особа, що говорить правду в очі тим людям, які її заслуговують, і не боїться образити людину, навіть якщо він буде найближчим.

Зате вона популярна в суспільстві і близькі біжать до неї за порадою чи допомогою – вона з тих людей, що допомагають в будь-якій ситуації і ділом, і ніколи не відмовляють людині в увазі ...

Доля імені Оксана

Доля імені Оксана в любові, шлюбі і як таких відносинах з представниками протилежної статі така, що передбачає носительці цього ймення довгий шлях до серйозних стосунків. І доля її така лише з однієї простої причини – Оксана дуже ідеалістично і всіх своїх партнерів ідеалізує, що в підсумку призводить до розчарувань і як таким розставань.

У практичного більшості Оксан доля така, що передбачає їй несумісність з чоловіками агресивними, буйними, принциповими, надто сильними духом і безкомпромісними – таких не потерпить ні одна Оксана. Але зате доля передбачає їй і підсумкову знахідку хорошого чоловіка, такого, який зможе задовольнити всі її потреби, правда, це буде не скоро.

Доля Оксани складається таким чином, що тільки в зрілості вона зможе знайти собі чоловіка, який зможе стати її істинної другою половинкою. Але зате якщо такого вона знайде, то доля її може скластися дуже навіть вдало. Сама Оксана добра, щедра, уважна і турботлива, і якщо її обранець буде таким же, то їх загальна доля, сімейна, складеться якнайкраще. Втім, все це тільки теорія ...

Любов і шлюб для імені Оксана

Оксана приваблює чоловіків своїм сильним і одночасно веселим характером. Вона любить і вміє спілкуватися з представниками сильної статі. Вона досить влюблива, та й сама може з легкістю захопити чоловіка за собою, однак до серйозних стосунків подібні захоплення приходять нечасто.

Оксана дуже довго шукає собі супутника життя, пред'являючи до нього досить високі вимоги. Він повинен бути не тільки надійним і сильним, але уважним, ласкавим, відповідальним і рішучим.

Перший час вона може робити спроби перевиховати свого коханого, проте через час вона зупиниться і прийме його таким, яким він є. Оксана – вірна і любляча дружина.

Щасливу сім'ю Ксюша може побудувати тільки у власному сімейному гніздечку, без батьків і свекрухи. Вона не любить рано вставати і братися за домашні справи, але разом з тим вона завжди все встигає по дому: і порядок наведе, і їсти приготує і всім час приділить. Оксана дуже тонко і делікатно перебирає на себе частину обов'язків глави сім'ї, але так, щоб не зачепити почуття чоловіка.

Оксана як Мати

Присутні в характері Оксани риси свідчать про те, що поганою мамою їй точно не стати. Вона відповідально підходить до материнства і цілком присвячує себе вихованню дітей, кинувши улюблену роботу. До речі, для неї дуже важливо, щоб і чоловік душі не чув у їх чад. Її ставлення до нього сильно залежить від його ставлення до малят.

Вона досить строго поводиться з дітьми. Для неї дуже важливо виховати з них не просто людей, а особистостей, якими вона буде пишатися в старості. З особливим трепетом вона буде ставитися до всього пов'язаного з їх життям, будь то суспільне життя і діяльність, успіхи в навчанні та спорті, або і зовсім що-небудь з розділу «хобі».

Оксана обожнює своїх діток, заради них вона готова змінюватися, ставати добрішими, м'якше, терплячі. Вона приділяє їм максимум уваги. Ну а її строгість спрямована лише на те, щоб діти не забували, що маму треба слухатися – в іншому ж випадку діти можуть «сісти на шию і звісити ноги».

Сумісність Оксана c чоловічими іменами

Питання сумісності імені Оксана з чоловічими найменуваннями дуже непростий, але був здебільшого розгаданий ще радянськими дослідниками. Так, ними було з'ясовано, що найкраща зв'язок в плані почуттів і відносин породжується союзом з Данилом, Марком, Натаном, Тимофієм і Трофимом.

Міцний, надійний, довговічний і щасливий шлюб вдасться побудувати з Іллею, Микитою, Робертом, Єлисеєм, Григорієм.

Кирило, Федір, В'ячеслав, Дем'ян, Севастян, Флор — з іменованими цими іменоформамі категорично не рекомендується зв'язуватися.

Що ж стосується взаємини з представниками протилежної статі. Так тут все просто. Як вже і говорилося раніше, значення іменоформи Оксана обдаровує непростий, але терпимою натурою, що в свою чергу є чимось на зразок стимулятора популярності в чоловічому товаристві. До того ж, у відносинах Оксана змінюється, вона стає поступливішою і турботливою, а чоловікам це завжди подобається. Правда, пов'язувати себе серйозними стосунками вона не захоче в ранньому віці, скоріше, таке бажання з'явиться тільки в зрілості, і то, тоді, коли вона досягне всіх бажаних цілей. Втім, це тільки теорія – на ділі все може виявитися інакше.

Число імені Оксана

Число імені Оксана по нумерології — 1. Одиниця автоматично наділяє своїх підопічних якостями лідера і переможця, адже число 1 не дарма вважають символом могутності, влади і слави. Цілеспрямованості цих людей можна тільки позаздрити, ніякі перепони не змусять їх перервати свій шлях до досягнення мети. Одиниці також активні, наполегливі, наполегливі і амбіційні лідери з сильним вольовим характером.

Підопічні 1-ці — це дуже підприємливі люди, які знають, як треба заробляти гроші. У них є як творча жилка, так і підприємницька жилка. Вони можуть піти, як в ті чи інші творчі професії, так і зайнятися бізнесом і підприємницькою діяльністю. У кожній із цих сфер вони здатні досягти великих успіхів. Також вони володіють високим інтелектуальним потенціалом. Одиниці поважають тільки власну думку, інших вони просто не слухають і не сприймають всерйоз. Через це вони вважають за краще або працювати самостійно, або віддавати накази своїм колегам, перебуваючи на місці керуючого.

До життя підопічні числа 1 відносяться оптимістично, вони — життєрадісні і веселі люди. Одинички протипоказані смуток, депресія і зневіри, зате відпочинок і подорожі підуть їм на користь. Головними недоліками наших лідерів є: нестриманість, імпульсивність, зарозумілість і нелагідність. Їх яскраво виражені якості лідера часто сприяють їх кар'єрного росту, а ось в особистому житті їм нерідко це навпаки заважає.

Формула обчислення числа імені Оксана:О (7) + К (3 ) + С (1) + А (1) + Н (6) + А (1) = 19 = 1 + 9 = 10 = 1

Астрологічна символіка імені Оксана

  • Камінь-талісман – Сапфір і Халцедон.
  • Планета-покровитель – Сатурн і Юпітер.
  • стихією – Повітря.
  • Тваринний символ носія імені Оксана – Кролик.
  • Рослинний символ – Безсмертник.
  • Кращий зодіак – Водолій.
  • Число Оксани – 1.
  • Символічний метал – Електрум.
  • Щасливий день – субота .
  • Ідеальний сезон – Зима.

Відомі люди з іменем Оксана

Оксана Чусовітіна (відома узбецька гімнастка)

Оксана Ф Андер (актриса)

Оксана Федорова (телеведуча)

Оксана Хвостенко (українська біатлоністка)

Оксана Дмитрієва (політик)

Оксана Баюл (фігуристка)

Оксана Акіньшина (актриса)

Оксана Арбузова (актриса)

Оксана Домніна (фігуристка)

Оксана Казакова (спортсменка в парному катанні)

іменини дні і святі покровителі імені Оксана

В православних святцях немає такого імені як Оксана. Дівчаток з цим ім'ям при хрещенні нарікають ім'ям Ксенія.

Блаженна Ксенія Петербурзька

січень 24, лютий 6

Преподобна Ксенія

серпень 13, серпень 26