Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаНіна
1676 Oracle

Ніна: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Ніна за походженням давньоєврейське. Могло утворитися від давньоєврейського слова «нин». У перекладі означає «правнук». Значення імені звучить як «правнучка». Хоча є й інші версії. Можливо навіть походить від грузинського Ніно, що перекладається як цариця.

Ім'я Ніна користується популярністю в Європі вже багато років, і сьогодні продовжує перебувати в списку найбільш рейтингових імен. Хоча стає помітно, що з кожним роком ім'я Ніна знижує позиції в рейтингу популярності та стає все менш використовуваним.

Ім'я Ніна: Значення і характеристика
Походження імені Нінадавньоєврейське
в кореніслово «нин» або в жіночому роді « нина »
Буквальна трактування« правнучка »
За другою версієювід грузинського «нино»
Ангел хранитель і покровитель імені:Рівноапостольна Ніна

Популярність:У рейтингу популярних жіночих українських імен Ніна займає рік в рік 65-67 позиції. Доводиться по статистиці на 1-4 дівчинки з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Нінка, Ніка, Ніночка

Сучасні англійські аналоги:Нііна

Цікаве про ім'я Ніна:ім'я Ніна сьогодні є самостійним українським жіночими ім'ям, але при цьому вважається і короткою формою безлічі інших імен, серед яких Антоніна і Нінель ...

Як впливає значення імені на долю: карма

значення і енергетика жіночого імені Ніна обіцяють носительку багато хороших якостей, серед яких і доброта, і доброзичливість, і чесність, і щирість, і добродушність.

Зазвичай Ніна, це яскрава, здатна, неординарна особистість. Носительки цього імені з дитинства демонструють унікальну здатність, яка полягає в тяжінні людей. Вони красномовні і чарівні, і це допомагає їм знайти досить багато друзів і товаришів.

Але є і одне «але» — Ніни в своїй більшості успішні, і це породжує заздрість з боку людей з оточення, до якої самі носії цього імені ставляться вкрай негативно.

Переваги та позитивні риси:найголовніше гідність носительок жіночого імені Ніна полягає в їх відданості принципам, доброзичливості та готовності весь час здійснювати якомога більше добрих вчинків.

Ніна погано відноситься долюдям заздрісним м ненадійним, ненавидить людей, що користуються чужими благами заради власне просування, і ніколи не підпускає до себе людей, які намагаються маніпулювати іншими.

 

Характер імені Ніна

Характер імені – один з найскладніших чинників, але в той же час і один з найцікавіших. Як показує практика і підсумки результатів досліджень, в більшості випадків цей фактор передбачає наявність великої кількості хороших якостей у Ніни, при тому, що її характер швидше за все буде складним ...

Характер названої ім'ям Ніна дівчата сповнений гарного, за рахунок чого і приймає позитивно більшістю людей. Ніна позитивна, оптимістична, надійна і віддана, цілеспрямований і наполеглива, принципова і ніколи не надходить проти совісті. За своєю суттю, це дівчина правильна і чесна, але з іншого боку, її характер дуже непростий, принаймні це стає помітним у спілкуванні з людьми з оточення. Справа в тому, що Ніна ніколи не поступається і ніколи не приймає чужих думок, вона важлива й для неї справа принципу зробити так, як вона хоче сама, а не так, як їй радять – такий вже її характер.

Втім, все це лише поверхневі характеристики. Насправді характер залежить адже не тільки від характеристики найменування, але також і від виховання, і від купи астрологічних чинників. в тому числі і від зодіаку, і від пори року народження.

Раннє дитинство

Раннє дитинство дівчинки, якій батьки при народженні вирішили вибрати рідкісне жіноче ім'я Ніна, переповнене яскравими емоціями, рухом і враженнями. Значення цього найменування може подарувати характеру дівчинки багато цікавих і одночасно важливих якостей, серед яких чесність, справедливість, дієвість, активність, добропорядність, дружелюбність і красномовність. Значення, по суті, стає тим самим фактором, що породжує в даному випадку людини товариського, терплячого і яскравого. Ніна має відмінне уяву і дивну фантазію, у цієї дівчинки немає меж марень і фантазій, її життя переповнене яскравими емоціями і враженнями, вона ніколи не сидить на місці і весь час в русі.

А ще значення цього найменування сприятливо впливає на її як таку ауру, що притягає в результаті людей різного віку – у цієї дівчинки чимало друзів і товаришів, вона завжди на хорошому рахунку в компаніях, дорослі нею нерідко будуть захоплюватися, а батькам залишається тільки пишатися такою маленькою, але вже популярної дочкою. Ніна ніколи не слухається батьків, у всьому їм потурає, ніколи не злить, та й причин у батьків ніколи немає, щоб покарати її або посварити. Крім того, у дівчинки, названої ім'ям Ніна, безліч захоплень і їх переліку немає меж, вона захоплюється всім підряд, вона може малювати, співати, займатися спортом – і все у неї виходить на «відмінно».

Підліток

Досягнувши підліткового віку, Ніна може перетворитися в нетерплячу, непередбачувану, емоційну, але дуже вразливу дівчину. У цій дамочки можуть проявитися такі риси як емоційність, агресивність, принциповість, наполегливість, напористість, гордовитість – вона завжди йде напролом до своєї мети, ніколи не здається, дуже стрімка і ніколи не поступається в суперечках. Взагалі, суперечки в даному випадку, це окрема тема – значення цього іменоформи найсильнішим чином впливає на натуру названої таким чином дівчинки, вона поступово стає складною по всіх параметрах, але при цьому у неї завжди буде чимало друзів.

До речі, що стосується друзів – у дівчинки, іменується Ніною, може бути дуже багато друзів, і значення в цьому питанні відіграє першорядну роль, але є одне «але», що полягає в тому, що в підлітковому віці Ніна може зіткнутися з проблемою великої кількості недоброзичливців і заздрісників серед потенційних друзів. Більш того, значення найменування Ніна не обдаровує носительку такий важливою рисою як розбірливість – у цієї дівчинки немає можливості бачити в людях підступ, вона не розбирається в людях і часто приймає заздрісників за однодумців.

Зате у Ніни навряд чи виникнуть проблеми з навчанням – вона здібна учениця і все схоплює на льоту, викладачі почнуть хвалити її, та й відносини з ними у Ніни зазвичай дуже навіть непогані.

Доросла жінка

Дорослу дівчину значення імені Ніна може обдарувати ще більшим кількість хороших якостей, але нарівні з ними можуть почати проявлятися і небажані. Наприклад, мова йде про такий небажаному якості як безкомпромісність, що проявляється в суперечках, і плюс до всього, Ніна через це ніколи не прийме чийогось думки, як і ради, вона просто не може собі такого дозволити, її мета, довести всім навколо, що вона може бути самостійною і може приймати власні правильні рішення. Плюс, значення цієї іменоформи може обдарувати натуру і багатьма іншими недоліками, але всі вони виявляться лише на піку зрілості.

В цілому ж Ніна активна, дієва, рухлива, цілеспрямований і працьовита, така може стати відмінним начальником і керівником, лідером, до думки якого все і завжди прислухаються. Правда. Є в ній і те, що може сподобатися далеко не всім – вона обожнює, коли люди діляться з нею своїми секретами і переживаннями, але сама ними ніколи і ні з ким не поділиться. Ніна навряд чи захоче працювати в команді, вона не вміє цього робити, її думка у всьому має бути загальним, все його повинні приймати таким, яким воно є, і ніхто при цьому не має право звинувачувати її в її ж помилки – ось така ось вона .

З іншого боку, у Ніна стовідсотково завжди буде в оточенні великої кількості потенційних товаришів, серед яких можуть бути і справжні друзі, і заздрісники, і недоброзичливці, і просто потребують її заступництві і захисту. Ніна за своєю суттю захисниця, яка ненавидить слабких людей, але при цьому готова захищати кожного з них, побачивши несправедливості.

доля імені Ніна

доля імені Ніна являє собою дуже складний аспект, практично не піддається ніяким прогнозам. І тим не менше, дослідникам все ж вдалося досягти кількох цікавий версій, одна з яких якраз-таки свідчить про те, що доля Ніни в стосунках з представниками протилежної статі може складатися дуже непросто і часом навіть трагічно ...

справа в тому, що з чоловіками Ніна відкрита, добра, доброзичлива і позитивна, обраному чоловікові вона довіряє всією душею і всю себе присвятить виключно йому. Але в той же час, Ніна може не помітити, коли її чоловік зрадить її, що врешті-решт може призвести до трагічних наслідків, аж до розставання і догляду в неймовірну депресію. До того ж, це може статися в досить ранньому віці, тому як більшість Нін якраз-таки і виходять заміж досить рано – така доля імені Ніна.

З іншого боку, доля Ніни передбачає їй становлення повноцінної матір'ю і хорошою дружиною. Її доля може бути важкою в плані відносин з чоловіками, але в плані дітей, вона ідеальна. Ніна всю себе присвятить своїм дітям, стане для них зразком для наслідування, і ніколи не зрадить їхні почуття.

Любов і шлюб для імені Ніна

Ніна довго приховує свою пристрасну і темпераментну натуру, і відкриється вона тільки своєму коханому. Вона чекає ідеального чоловіка: красивого, розумного, вірного, надійного і дбайливого. Серце цієї сильної духом жінки може підкорити лише вольовий чоловік, з яким вона зможе вибудувати рівноправні відносини. При цьому їй, як і будь-якій жінці, важливо, щоб чоловік обожнював і носив її на руках.

Спроби Ніни змусити чоловіка слідувати її примхам і, навпаки, можуть призвести до розриву. Через небажання знаходити компроміси в її житті може бути не один шлюб. Щасливою і коханою дружиною вона стане тоді, коли зможе стати більш поступливою і м'якою в стосунках з чоловіком і перестане диктувати йому свої умови. Ніна повинна не тільки любити, але і поважати чоловіка. Вона буде вірною і відданою дружиною, що вимагає від чоловіка такий же вірності.

У сімейному житті і побуті вона — перфекционистка. Їй потрібно, щоб у неї в житті було все найкраще. Будинок завжди надерти до блиску, одяг скрупульозно вичищена і наглажена, а сімейне меню нагадує ресторанне. Однак Ніна не соромлячись привертає всіх членів сім'ї до створення такої ідеальності. Вона розподіляє обов'язки між усіма членами сім'ї, що може викликати у чоловіка протест. Крім того, вона не бажає відчувати себе утриманкою, тому від роботи також не відмовиться.

Ніна як Мати

найважливіший і відповідальний період життя кожної жінки починається з того моменту, як вона стає матір'ю. Ніхто не може гарантувати, що одна жінка стане ідеальною мамою, а іншу і матір'ю не можна буде назвати. Але що до Ніни, так по селищах рисам характеру можна припустити, що вона напевно буде відповідальною матір'ю.

Ніна, як самодостатня жінка не готова покласти кожну хвилину свого життя тільки на щастя інших. Чоловік і діти для неї шалено важливі, але її професійна діяльність для неї також дуже важлива. Навряд чи вона захоче сидіти вдома все 3 роки декретної відпустки. Ніна — прекрасна господиня, але з народженням малюка, вона ще більше намагається перекласти частину своїх домашніх обов'язків на чоловіка, а сама веде досить активну соціальну і професійну діяльність. При цьому не можна сказати, що вона мало часу приділяє дітям або не любить їх.

Ніна приймає максимальне участь в житті дітей, часто вона навіть занадто сильно впливає на їх долю. Вона як квочка насідає над дітьми, дуже часто приймаючи рішення за них. Гуртки та секції вона може вибрати на свій розсуд, не враховуючи переваги своїх чад. В освітньому і виховному процесі вона строга, тисне на дітей своїм авторитетом. Таке сильне тиск на дітей може привести їх раннього дорослішання і спробам швидше втекти з-під маминої опіки.

Сумісність Ніна c чоловічими іменами

Іменини Ніна з чоловічими іменами і взагалі, протилежною статтю, представляє собою досить складний аспект, який обговорювався в свій час багатьма дослідниками. У підсумку, було з'ясовано три основних фактора ...

Виявляється, найкраща зв'язок в парі утворюється у випадку з залицяльниками, що мають такі імена як Борис, Єгор, Макар, Трохим, Микола .

Міцність і фортеця шлюбу досягається тільки з Глібом, Матвієм, Кімом, Еріком, Кондратом, Ізяславом, Терентієм і Едуардом.

А негативний вплив на особисте щастя з'являється з Наумом, Георгієм, Лукою, Платоном і Максиміліаном.

Що ж стосується взаємовідносин названої ім'ям Ніна дівчата з представниками протилежної статі, так тут все складно, бо важко передбачити те, як складеться її особисте життя. Зате відомо, що Ніні подобається бути оточеною чоловічою увагою, а ще більше їй подобаються серйозні відносини – швидкоплинних їй не потрібно, це жінка, якій потрібна серйозність і сталість. Правда, чоловікові, домігся розташування Ніни, доведеться дуже нелегко, адже потрібно буде і їй догоджати, будучи часом поступливим і поступливим, і силу виявляти, доводячи їй, що він гідний того, щоб вона була поруч ...

Число імені Ніна

Число імені Ніна по нумерології — 5. Цифра 5 володіє енергетикою щастя. П'ятірки добиваються великих успіхів в житті. Вони можуть впливати на інших, до них прислухаються і довіряють їм, а також відчувають до них повагу. Їхній головний принцип — це їх свобода і незалежність власних дій і суджень. Підопічні числа 5 завжди відкриті і йдуть на зустріч всього нового. Вони ретельно стежать за новинками моди, техніки, намагаючись не відставати від часу навіть на крок.

П'ятірки — справжні мисливці за пригодами і за новими враженнями. Їм не сидиться на місці, вони завжди в русі. Вони просто обожнюють подорожувати. Звична і розмірене життя працюючої людини для них — це справжня мука. У пошуках ідеальної роботи вони прагнуть спробувати себе в різноманітних сферах діяльності. Однак найбільше їм підійде робота, що має на увазі часті поїздки, відрядження і постійні пересування. Підопічні числа 5 з задоволенням будуть представляти інтереси начальства в закордонних поїздках, адже вони зазвичай мають відмінні навички спілкування на іноземних мовах. А труднощі, пов'язані з незручностями в дорозі їм ні по чому, адже вони відмінно пристосовуються до всього.

П'ятірки — досить імпульсивні і суперечливі особистості, які прагнуть до все нових знань, емоцій, вражень та знайомств, забуваючи про важливість і цінність того, що у них вже є. Винахідливі і активні п'ятірки часто поводяться егоїстично, нетерпляче і виявляють зайву критичність. Їм потрібно навчиться цінувати, то що у них є і прислухатися до слушних думок інших людей.

Формула обчислення числа імені Ніна:Н (6) + І (1) + Н ( 6) + А (1) = 14 = 1 + 4 = 5

Астрологічна символіка імені Ніна

  • Камінь-талісман – Циркон.
  • Планета-покровитель – Уран і Венера.
  • стихією – Вода.
  • Тваринний символ носія імені Ніна – Філін.
  • Рослинний символ – Фіалка.
  • Кращий зодіак – Телець і Водолій.
  • Число Ніни – 5.
  • Щасливий день – п'ятниця.
  • Ідеальний сезон – Літо.

Відомі люди з іменем Ніна

Ніна Сазонова (актриса театру і кіно)

Ніна Русланова (актриса)

Ніна Усатова (актриса театру і кіно)

Ніна Ананіашвілі (грузинська та російська балерина)

Ніна Сициліана (легендарна італьяноязичная поетеса)

Ніна Чавчавадзе (грузинська княжна)

Ніна Бейліна (радянсько-американська скрипачка)

Ніна Думбадзе (радянська легкоатлетка)

іменини дні і святі покровителі імені Ніна

Рівноапостольна Ніна

січень 14, січень 27