Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаРадміла
941 Oracle

Радміла: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Радміла за походженням давньослов'янське. Значення одеського форуму складається з двох коренів, які є в самому імені – «радий» і «милий». Основна версія трактування звучить як «мила» або «турботлива», але є і більш літературна версія трактування, яка звучить як «мила радість». Втім, зараз вже версіями не дуже-то і переймаються через те, що дане ім'я занадто сильно втратило в популярності.

Варто було б сказати і про те, що у даного імені дуже багато родинних імен, в яких використовуються ті ж коріння. Наприклад, це Міла, Людмила, Мілена, і інші не менш відомі варіації. Але не варто плутати значення цих імен з Радмілою – що-що, а в плані значущості ці імена дуже сильно розрізняються.

Ім'я Радміла: Значення і характеристика
Походження імені Радміладавньослов'янське
Коріння«радий» і «мила»
Буквальна трактування«мила радість»
Друга версія трактування«мила» або «турботлива»
Ангел хранитель і покровитель імені:Мучениця Людмила

Популярність:На даний момент ім'я Радміла не входить навіть в сотню популярних імен, і доводиться за статистикою не більше, ніж на 2-3 дівчинки з 10 тисяч новонароджених.

Розмовні варіанти:Рада, Міла

Сучасні англійські аналоги:Чи не є

Цікаве про ім'я Радміла:ім'я Радміла було досить популярним в 90-ті, але ніколи не входило в рейтинги самих популярні імен, а сьогодні і зовсім зустрічається вкрай рідко.

Як впливає значення імені на долю: карма

Важко сказати напевно, які саме будуть суліться риси дівчинці, яка отримала при народженні дане ім'я. Значення імені Радміла не надто поширене, і тому і з'ясувати, що саме воно обіцяє, досить складно. Проте, деякі версії все ж є. Наприклад, варто було б сказати про те, що всім носительку цього незвичайного імені сулітся таку властивість, як бажання всього і всюди домагатися самостійно, без будь-якої допомоги. Носій цього імені навряд чи піде за допомогою до когось, якщо є хоч найменший шанс на те, що вона сама впорається з поставленим завданням або виниклою проблемою.

Ще можна було б відзначити те, що носії ім`я Радміла сулятся такі риси як комунікабельність, товариськість, оптимістичність, м'якість. Саме тому-то у цієї дівчини, а в майбутньому і у дорослої жінки, і буде бути багато друзів, товаришів, або просто людей, готових підтримати її в будь-який зручний момент.

Плюс, з Радміли може вийти хороший керівник, не просто ефективний, але ще і позитивний, що підтримує чудові стосунки з колективом і підлеглими, що є рідкістю в наш час.

Переваги та позитивні риси:готовність працювати не покладаючи рук, здатність з усіма проблемами справлятися самостійно, невміння здаватися. А ще носії імені Радміла товариські і комунікабельні, і це один з найбільш важливих факторів.

Радміла погано відноситься доледарям, хитрим особистостям, корисливим людям, і тим, хто нічого не робить заради досягнення власних цілей. А ще носії цього імені вкрай негативно ставляться до людей, на яких можна покластися.

Характер імені Радміла

Характер власниць красивого імені Радміла передбачає наявність маси якостей, які часом можуть бути протиставлені один одному, а ще для неї характерна наявність і деяких чоловічих рис характеру. Позитивних якостей, безумовно, буде більша кількість. Серед них: цілеспрямованість, лідерство, терпіння, щирість, завзятість, працьовитість. Її вміння зробити так, щоб люди її слухалися свідчить ще й про її авторитетності. Однак можна виділити і деякі негативні риси характеру: зарозумілість, деяка критичність.

Суперечливість характеру Радміли яскраво виражена і в її відносинах з друзями. На перший погляд, вона створює враження дуже товариську і доброзичливу людину, у якого ціла купа друзів. Однак, глибоко в душі вона часто відчуває себе самотньо, оскільки досить поверхово ставиться до відносин з наявними у неї подругами і друзями. Їй так хочеться, щоб у неї з'явився по-справжньому відданий друг, але вона сама ж не підпускає нікого до такого рівня спілкування. Просто їй здається, що ніхто з її приятелів і подружок не гідний звання справжнього друга. Вона не сприймає брехні і користі в стосунках, тому так швидко і розчаровується в друзях.

При виборі професії такої дівчині варто вибирати таку, яка здебільшого буде пов'язана з комунікацією, адже вона дуже вміло спілкується з людьми. Вона може стати успішним і дуже тямущим керівником, справжньою бізнесвумен, чудовим адміністратором або взагалі викладачем в університеті. Її цілеспрямованість, наполегливість, працьовитість і дипломатичність допомагають їй досягти неймовірно високих результатів своєї професійної діяльності.

Раннє дитинство

В дитинстві Радміла зростає тямущою, цікавою і дуже доброзичливою дівчинкою. Вона прагне дізнатися більше нової та цікавої інформації, рано вчиться читати. Її батьки невпинно відповідають на купу найрізноманітніших питань. Вона задає питання просто про все на світі, настільки сильна її жага пізнання заповітних знань.

Незважаючи на таку зайнятість, мила «почемучка» встигає бути ще і душею дворової компанії, обожнює грати і веселитися зі своїми друзями, яких у неї величезна кількість. Товариськість, дружелюбність, винахідливість, ерудиція і відкритість – це ті якості, які так сильно тягнуть однолітків до неї. До того ж, уже в такому ніжному віці ця дівчинка знає, що друзів треба цінувати і берегти. Що ж стосується її спілкування з хлопчиками, то в дошкільному та молодшому шкільному віці, вона просто дружить з усіма, але не більше того.

Мила принцеса цікавиться не тільки книжками, її коло інтересів досить різноманітний. Їй подобаються рухливі ігри, спорт, танці, ляльки. У перших класах школи Радміла не впізнає практично нічого нового, адже у неї цих знань вагон, але вона з радістю сидить на уроках і вбирає навчальну атмосферу, завжди бажає відповісти краще за всіх.

підліток

У старшій школі Радміла-підліток відрізняється не тільки високою успішністю, а й чудовою пам'яттю, багатою уявою і умінням аналізувати будь-який матеріал. Проблем з навчанням у неї, як правило, не виникає. Її жага знань не покидає її протягом усього навчання в школі. Те ж саме відбувається і з навчанням в університеті. Як правило, закінчивши школу з відзнакою, ця добра традиція переходить з нею і в університет. Її цілеспрямованість, старанність, посидючість і блискучі розумові здібності забезпечують їй відмінну успішність і тут.

В юності володарка цього імені починає активно використовувати свої задатки лідера. Вона легко може стати старостою групи або навіть головою студради і вести дуже активну соціальну діяльність. Її ідейність, творчий підхід, а також діяльність і цілеспрямованість, значно допомагають їй в цьому. До речі, в студентські роки Радміла не проти поєднувати навчання в університеті з роботою.

Не дивно, що у неї натовп друзів, серед яких чимало хлопців. Однак варто зазначити, що вона не поспішає в когось закохуватися і підтримує з ними нейтральні, дружні відносини. У відносинах з друзями вона не злопам'ятна і не конфліктна, проте з образившись її людьми вона може вести себе жорстоко і грубо. Миритися першою не стане.

Доросла жінка

У дорослому ж віці жінка з таким мило звучним ім'ям стає приємною в спілкуванні, добродушною, дотепною і дуже комунікабельною особистістю, з якою приємно мати справу: не тільки дружити і спілкуватися, а й будувати особисті стосунки, а також професійна співпраця. Однією з відмінних рис її характеру є стриманість, вона терпляче ставиться до всього, а своє невдоволення може висловити лише тоді, коли терпіння вже і справді закінчилося. Вона не просто володіє прекрасним почуттям гумору, але і вміє посміятися навіть над самою собою. Користі не місце в її відносинах з друзями.

Така дівчина привертає увагу величезної кількості хлопців, адже у неї не тільки дуже приваблива зовнішність і відмінна фігура, але ще і тонке почуття стилю, і чудовий смак. Однак тривалий час вона не бачить сенсу в серйозних стосунках, тому в шлюб вона, як правило, вступає вже досить пізно. Зате її сім'я, в більшості випадків, буде достатньо щасливою і міцною, за рахунок її поступливості і жіночності.

У відносинах, як з друзями, так і з усім своїм оточенням, Радміла проявляє терпіння до недоліків, хоча цілком може делікатно на них вказує, висловлюючи власну думку. Дуже часто вона тривалий час тримається незалежно від своїх знайомих. Однак, переконавшись, що довіряти їм все-таки можна, вона відкриває їм красу свого внутрішнього світу.

Доля імені Радміла

Доля носіїв такого цікавого імені Радміла в сімейних і любовних відносинах з сильною статтю складається досить захоплююче, хоча і трохи заплутано. В даному питанні дуже багато залежить від дати народження дівчини, оскільки її характер і поведінки можуть мати значні відмінності залежно від впливу різних чинників. Як правило, починаючи з дитинства за нею бігають натовпи хлопчаків, але вона вважає за краще просто підтримувати з ними дружні стосунки. Навіть ставши дорослою дівчиною, вона дотримується цієї ж форми поведінки у відносинах з хлопцями.

Радміла боїться підпускати до себе чоловіків, побоюючись розчарувань, вона не дуже-то довірлива людина. Для того, щоб заслужити її розташування кавалеру доведеться докласти величезну кількість часу і сил. Однак тут її може очікувати перші розчарування. Деякі чоловіки відкривають свої справжні наміри і негативні риси, які дуже різняться з її очікуваннями. Гірке розчарування може перетворити її в жорстоку спокусницю, розбиває серця успішних і закоханих в неї по вуха чоловіків своїми насмішками, ревнощами, образами і причіпками.

Зазнавши невдачі в першому шлюбі, їй стає ще важче змусити себе довіритися чоловікові або навіть просто вступити з ним в інтимний зв'язок. Однак це явище незабаром проходить, адже чарівність цієї жінки настільки велике, що без любові вона довго залишатися просто не зможе. Передбачається, що рано чи пізно кожна жінка на ім'я Радміла неодмінно зустріне свою долю, свого коханого чоловіка, з яким побудує міцний і щасливий союз.

Любов і шлюб для імені Радміла

Як будь-яка успішна, елегантна і дуже приваблива жінка, Радміла притягує до себе увагу безлічі чоловіків. Однак до відносин з чоловіками вона ставиться вкрай серйозно і обережно. Їй дуже важко довіриться чоловікові, тому домогтися її руки і серця зможе тільки дуже наполегливий і рішучий молода людина, у якого вистачить терпіння на дуже тривалі залицяння. До речі, вона зазвичай не відрізняється надмірною проявом почуттів і емоцій, у відносинах з чоловіком вона тримається досить спокійно і холодно.

Її обранцем стане щирий, добре забезпечений, і винахідливий чоловік. Дуже важливо те, що вона піде під вінець тільки з тим, кого любить по-справжньому. До речі, дівчина з таким ім'ям буде звертати більше уваги нема на красиві слова чоловіка, а на серйозність його вчинків і рішень.

Для такої жінки важливо, щоб її чоловік до неї прислухався, поважав і цінував її думку, проте бути абсолютним лідером в сім'ї вона навряд чи буде прагнути. Довіра, взаємоповага і розуміння – ось те, що для неї найважливіше в шлюбі.

Вона і так дуже ефектна і яскрава жінка, але плюс до всього вона обожнює моду, стиль і оригінальність в одязі. Вона намагається завжди виглядати, як ніби з обкладинки журналу мод. Безумовно, нею захоплюються багато чоловіків, але ревнувати її чоловікові не варто, оскільки вона просто не здатна на зраду або ж зрада. Безпричинна ревнощі можуть привести до серйозних сварок.

Що ж стосується ведення домашнього господарства, то можна з упевненістю сказати про те, що жінка на ім'я Радміла навряд чи захоче бути домогосподаркою. Для неї побут – це нудьга смертна, тому вона невпинно буде знаходити найрізноманітніші приводи, які допомагають їй уникнути різних домашніх справ, турбот і ще побутових питань. Прибирання і приготування їжі не доставляють їй ніякого задоволення, тому ідеальним варіантом для неї стане домробітниця. А сама вона із задоволенням зіграє роль гостинної господині на будь-якому домашньому прийомі.

Радміла як Мати

Радміла НЕ любить возитися на кухні і прати брудну одяг, сидіти в чотирьох стінах квартири і топтатися на одному місці, проте це не заважає їй мати в собі всі задатки хорошого матері. Для неї материнство – це подарунок долі, справжнє свято і, звичайно, величезна відповідальність. У декретній відпустці така, як вона, звичайно, довго сидіти не стане, проте це не заважає їй приділяти своїм малюкам максимум уваги.

Вона дуже багато грає і займається з дітьми, а також чітко стежить за тим, щоб її крихти не відставали. Вона вкладає в них всю свою любов і знання. Вона бажає виховати в чад цілеспрямованість, наполегливість, відповідальність і самостійність. Крім виховних моментів, в її відносинах з малечею присутній маса приємних моментів – різні сюрпризи, несподівані свята, а також яскраві емоції та враження.

Величезне значення Радміла надає процесу освіти своїх дітей. Вона не тільки щодня займається з дітьми вдома, а й знаходить сили, час і фінансові кошти на те, щоб наймати дітям репетиторів з основних предметів, влаштовує їх в гуртки за обраними інтересам, водить їх на боротьбу, танці, малювання або на спів.

Сумісність Радміла c чоловічими іменами

Красиве давньослов'янське ім'я Радміла має непогану сумісність, як з українськими, так і з заморськими іменами. Найбільше для створення максимально гармонійних і міцних відносин їй підійдуть такі дзвінкі чоловічі імена, як Кирило, Ігор, Олександр, Ратибор, Андрій, Радомир, Артемій, Володимир.

Щасливі і тривалі відносини у Радміли можуть також складеться з Леонідом, Іваном, Миколою та Олексієм. Однак в таких спокійних і розмірених відносинах їй може не вистачати драйву і романтики, тому не виключено, що через це шлюб розвалиться.

Суцільні сварки і конфлікти, а також абсолютно різні погляди на життя унеможливлюють відносини з Артуром, Павлом, Василем, Робертом.

Важко сказати точно, якими будуть взаємини дівчини на ім'я Радмила з представниками чоловічої статі. Але можна точно сказати, що таку дівчину домогтися дано далеко не всім. Радміла зробить все для того, щоб перевірити як слід того, хто буде намагатися виявляти до неї інтерес, і ніколи не підпустить до себе ненадійного чоловіка. Так навіть у дружбі вона надходить з людьми так само.

Число імені Радміла

Число імені Радміла по нумерології — 8. Вісімка не дарма вважається символом, так званого, матеріального благополуччя. Підопічні вісімки – це не тільки люди, які занадто сильно прагнуть до багатства, влади і матеріального достатку, але також саме ті, хто цього просто заслуговує. Самі по собі вони дуже надійні, постійні і стабільні. Вони, найчастіше, дійсно добиваються дуже високого фінансового та матеріального становища в суспільстві. Характерними рисами вісімок прийнято вважати: розсудливість, прагматичність, проникливість, цілеспрямованість, а також дар передбачати майбутній результат тієї чи іншої результат ситуації.

У професійній діяльності місце підопічних числа 8, як правило, знаходиться в сфері бізнесу або ж підприємництва. Варто відзначити, що начальники з них виходять дуже вимогливі, суворі, жорстокі, категоричні, а іноді і нещадні. Зате під їх керівництвом будь-яка команда починає працювати активно, ефективно, злагоджено і успішно. Така висока здатність працювати працівників буде досягнуто, швидше за все, залякування, але для вісімці цілі та результат, а не засоби та шляхи їх досягнення.

Звичайно, номер 8 має Багато якостей, які насправді не дуже хороший вплив на загальну характеристику людини: подвійність, суспензія, жорсткість, силова, амбіційна, егоїзм, зношений та нестримний збагачення. Такой взгляд на жизнь часто приводит к тому, что их личная жизнь не складывается, а порой они к ней вообще не стремятся. Восьмеркам очень важно стать мягче, вспомнить о том, что такое доброта, любовь и простое человеческое счастье, ведь, как говорится, далеко не все в жизни можно измерить лишь количеством денег на банковских счетах.

Формула вычисления числа имени Радмила:Р (9) + А (1) + Д (5) + М (5) + И (1) + Л (4) + А (1) = 26 = 2 + 6 = 8

Астрологическая символика имени Радмила

 • Камень-талисман – Изумруд и Аметист.
 • Планета-покровитель – Уран.
 • Покровительствующая стихия – Вода.
 • Животный символ носителя имени Радмила – Конь.
 • Растительный символ – Осина и Барбарис.
 • Лучший зодиак – Водолей.
 • Число Радмилы – 8.
 • Символические металлы – Серебро, Алюминий.
 • Счастливый день – Вторник.
 • Идеальный сезон – Зима.
 • Год — Змея.

Известные люди имени Радмила

Радми́ла Валенти́новна Щёголева (украинская актриса театра и кино)

Ра́дмила Каракла́ич (сербская певица и актриса)

Радмила Сергеевна Береснева (казахстанская волейболистка)

Радмила Трифунович-Милосавлевич

Именинные дни и святые покровители имени Радмила

Имя Радмила отсутствует как православных, так и в католических святцах, поэтому святого покровителя оно не имеет, им не крестят и день ангела не отмечает. Оно имеет древнеславянские корни. При крещении девочек с таким звучным именем крестят под другим православным именем. Очень часто родители крестят дочерей под созвучным именем Людмила.

Мученица Людмила — сентябрь 16, сентябрь 29.