Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаМарфа
559 Oracle

Марфа: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Марфа за походженням єврейське. Вважається біблійним ім'ям, що й не дивно, адже згадується в Новому Завіті. Це ім'я по наданню носила сестра Лазаря Віфанской, у якого зупинявся Ісус Христос. Марфа була символом діяльності, в той час як її сестра Марія була символом споглядання.

Ім'я Марфа сьогодні зустрічається вкрай рідко, і в основному в сільській місцевості, але в 90-ті роки було популярним. Зате воно має цікаву значимістю і хорошою символікою, і до того ж, має дуже сильну енергетику. Хоча сумісність у цього імені трохи « кульгає », якщо можна так сказати …

Ім'я Марфа: Значення і характеристика
Походження імені Марфаєврейське
Згадуєтьсяв Новому Завіті
У світісестра Лазаря і Марії
Ангел хранитель і покровитель імені:Свята Марфа Московська

Популярність :Ім'я Марфа вже давно випало з рейтингу популярних українських імен. За статистикою, їм вже більше десяти років не називали жодної дівчинки з числа новонароджених.

Розмовні варіанти:Марфуша, марфа

Сучасні англійські аналоги:Чи не є

цікаве про ім'я Марфа:Найцікавіше полягає в тому, що Марфи в своєму більшості не так вже й сильно відповідають тому образу, який описується в Біблії.

Як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Марфа може наділити носительку величезною кількістю характеристик. Зазвичай же по наданню Марфа сулятся такі риси як доброзичливість, гостинність, комунікабельність, красномовність, рухливість, енергійність, ідейність, сором'язливість, скритність, замкнутість, поступливість, безпринципність і добродушність.

В своїй більшості Марфи, це дуже позитивні дами, здатні знайти своє місце в будь-якому суспільстві. Плюс, вони дуже позитивні і завжди і в усьому знаходять щось хороше ...

Переваги та позитивні риси:найголовніше гідність всіх Марфа без винятку полягає в їх здатності знаходити гарне в поганому . Плюс, до переваг можна віднести доброзичливість, щирість, і готовність прийти на допомогу ...

Марфа погано відноситься долюдям, які весь час намагаються всім навколо нав'язувати свою думку. А ще носії цього жіночого імені ненавидять людей корисливих, нав'язливих і надто самовпевнених.

характер імені Марфа

Важко сказати точно, яким буде характер дівчат, нехай і названих одним і тим же рідкісним дівчачим ім'ям - Марфа. Але одне точно можна сказати – в своїй більшості це дуже позитивні, правильні, щирі, чесні і справедливі особини, які намагаються у всьому без винятку надходити так, як совість велить. Від таких не доводиться чекати обману, підступу або зради, їх характер їм не дозволяє чинити погано стосовно людей, хоч близьких, хоч малознайомих.

Також, можна точно сказати, що характер носії імені Марфа, незалежно від того, під яким знаком Зодіаку вона народжена, ніколи не дозволить їй пройти повз чужу біду. Марфа завжди підійде, допоможе, порадить, підтримає і постарається виправити ситуацію, навіть якщо їй це не принесе ніякої користі. Марфа, це завжди людина з душею нарозхрист, готовий навіть пожертвувати собою заради чужого блага.

А ще можна відзначити той факт, що Марфи в своїй більшості є дуже жіночними дівчатами, жінками. Привабливість, чарівність, мовчазність, сором'язливість, наївність, позитивність, красномовність – все це створює натуру настільки жіночну, що нею просто не можна не захоплюватися.

раннє дитинство

З ранніх років це щирий, чесний, відкритий і доброзичливий чоловічок, у всьому піддається «дресируванню» — нею легко керувати, і так же легко маніпулювати, його не противиться чужої думки і все робить так, як говорять.

Не має власного «Я», проста і слабка духом, але зате позитивна і не заподіє болю близьким, та й мало знайомої людини.

Спілкуватися дітям з нею важко – замкнута і приховано, за це її і не люблять діти, але з батьками відкрита і не приховає чого-небудь від мами, присвятить Мати в будь-яку таємницю, поділиться переживанням і не погребує спитати поради. Слухняна і не балувана, поводиться приблизно і є прикладом для наслідування, інші батьки часто ставлять таких як приклад діткам.

підліток

Шкільні роки складні. Чи збережеться і замкнутість, і скритність, і з'явиться ще і невпевненість в собі. З однолітками їй важко знайти спільну мову, хоча в принципі, товариська і може підтримати будь-яку тему. Важко їй більше через отримані раніше травм внаслідок надмірної сором'язливості і наївності.

Над нею багато жартують, не запрошують на вечірки і уникають відокремленості з нею, хоча хлопцям швидше за все буде подобатися, бо таки зразкових дівчат сьогодні вкрай мало. Втім, Марфу анітрохи не ображає або зачіпати таку відмінність у ставленні до неї дівчаток і хлопчиків. І взагалі, на думку оточуючих людей Марфі швидше за все буде просто все одно.

В навчанні все просто супер – успішна, талановита, схоплює на льоту і гуманітарні і точні науки, а для викладачів стане ученицею, яку можна приводити в приклад іншим. Не позбавлена ​​відповідальності і старанності, допитливості – навчання дається легко і невимушено.

Доросла жінка

Варто відзначити, що спочатку в цій дамочки є лідерські задатки, але їх потрібно розкрити і дати їм волю. А вийде зробити це тільки в разі, якщо вона знайде упевненість в собі – трапиться це тільки хіба що на дорослому етапі життя, вже після закінчення школи і ВНЗ.

Її мрія, стати незалежною в матеріальному і соціальному плані, і завдяки їй вона і доб'ється цього, ніж та стане привертати до себе загальну увагу. Правда, може пропасти чарівність і педантичність, що привертала хлопців в підлітковому віці, через що і почнуть проявлятися негаразди в процесі побудови особистого жіночого щастя.

Хоча, це ще не точний вердикт, бо все може змінитися в залежності від впливу пори року народження. Плюс, звичайно, як не крути, а у Марфи життя складаються вкрай непередбачувано, так що, гадати тут просто марно.

Доля імені Марфа

Що до долі в плані відносин з представниками протилежної статі, особистому житті і любові, так тут і зовсім все досить важко передбачити. Але якщо спробувати, то перш за все варто відзначити той факт, що такі чарівні і чарівні дівчата завжди користуються попитом у хлопців, як в молодості, так і в зрілості. Правда, невідомо, як до своєї популярності буде ставитися та чи інша власниця цього імені.

Також. можна припустити, що доля Марфи обов'язково проведе її через цілий марафон невдач і розчарувань. А все тому, що нинішній сучасний світ може виявитися надто вже суворим для Марфи. Визнайте – наш світ не прощає доброти і надмірну довірливість, особливо дівчатам. А адже Марфи в своїй більшості якраз дуже довірливі.

Але зате своєму чоловікові, людині, яка доб'ється її довіри, вона стане дійсно гарною дружиною. Правда, не факт, що перший же шлюб доля зробить по-справжньому щасливим. Швидше за все перший шлюб Марфи буде невдалим. Втім, все це лише здогадки і теорії – на ділі може бути все зовсім не так.

Любов і шлюб для імені Марфа

Марфа — володарка досить складного і суперечливого характеру, але через це вона не менш приваблива для сильної половини людства. Їй комфортніше спілкуватися з чоловіками, ніж з жінками, оскільки вона не переносить такі поняття, як плітки і інтриги, які поширені в жіночому колективі. Зі свого привабливою і ефектною зовнішністю Марфа не знає відбою від кавалерів, однак вона не поспішає відправитися під вінець.

Заміжжя для неї не є самоціллю в житті, так що заміж вона виходить в досить зрілому віці. При цьому у неї може бути кілька шлюбів, перший з яких, як правило, невдалий. А ось у другому шлюбі Марфа розкривається, як уважна і турботлива дружина. Вона дуже добре дбає і обходить чоловіка, дарує йому свою сильну і пристрасну любов і навіть не думає про зраду. А якщо коханий чоловік їй змінить, то вона без жалю назавжди викреслить зрадника з власне життя безповоротно.

Марфа — далеко не ідеальна господиня, оскільки покладає велику частину справ по господарству на плечі чоловіка і інших домочадців. Однак, коли потрібно, вона самостійно з усім впорається, не чекаючи чоловіка. Зазвичай Марфа відмовляється від ролі домогосподарки, досить-таки багато працює і зовсім небагато часу проводить вдома.

В сімейних відносинах вона як правило займає позицію лідера, тонко і вправно керуючи своїм люблячим чоловіком. Вона здатна йти на компроміси. На людях Марфа може прийняти думку чоловіка, щоб не бентежити його роллю підлеглого при сторонніх.

Марфа як Мати

Марфа усвідомлено підходить до створення сім'ї і народження дітей. Вона звикла, що все повинно бути так, як вона спланувала. В її родині діти завжди бажані і довгоочікувані, а Марфа стає дбайливою, хоч і вельми суворою матір'ю, що вимагає послуху і виконання всіх настанов. З появою в сім'ї дітей вона все-одно не відмовляється від кар'єри, як і раніше клопоти по дому розподіляє між домочадцями, може покликати бабусь на підмогу. Однак вона таки намагається давати дітям достатньо уваги і турботи.

Марфа може з юності захоплюватися лижним спортом або альпінізмом, та й взагалі намагається підтримувати себе у формі. Зазвичай вона і дітей з дитинства привчає до здорового способу життя і занять спортом. Як правило, вона захоплюється рукоділлям, любить вишивати і в'язати. Вона неодмінно буде навчати і своїх дочок цьому мистецтву. Крім того, для неї важливо, щоб діти отримали прекрасну освіту і могли успішно самореалізуватися в житті, вирости гідними і вихованими людьми.

Чи не діти, а внуки стануть головною слабкістю Марфи, яким вона зможе цілком і повністю відкрити свою душу і серце. Їм вона готова прощати будь-які витівки і оточує їх турботою і любов'ю з усіх боків. Її діти радіють, що можуть довірити своїх чад чудовою бабусі, але їм може бути трішки образливо, що в відношенні їх вона була зовсім іншою — суворої і вимогливою матір'ю.

Сумісність Марфа c чоловічими іменами

Фахівцями в області вивчення сумісності іменоформ було доведено, що в плані створення шлюбу, як таких відносин, пристрасті, почуттів, щирості сприйняття один одного і майбутнього, ідеальна зв'язок може бути утворена у Марфи тільки з чоловіками, які отримали при народженні такі найменування як Альфред, Борис, Гордій, Соломон, Ельдар, Ернест, Яків, Прохор, Руслан, Омелян, Мойсей, Віталій і Тимофій.

А ось з такими як Аполлон, Вілен, Георгій, Дем'ян, Лука, Максиміліан, Савелій і Ярослав, на жаль, спілки та відносин будувати не рекомендується, бо тут сулятся тільки негатив, постійні розбіжності, сварки і ревнощі, і все те, що руйнує зазвичай сім'ї.

що до взаємин і представниками протилежних ого статі в цілому, так тут все досить просто. Марфа до всіх ставиться однаково, і нікого не буде виділяти з натовпу – для неї напевно будуть всі хлопці рівними, і жоден з них не отримає більшу увагу, ніж хтось інший. Єдиний, хто отримає більше уваги і любові, ніж інші, це той, кому вона зможе довіритися, той, з ким захоче пов'язати своє життя – як ви вже напевно здогадалися, мова йде про чоловіка.

Число імені Марфа

Число імені Марфа по нумерології — 2. У нумерології число 2 символізує рівновагу і контраст, дуалізм і подвійність. Двійки — доброзичливі, ненав'язливі і дипломатичні люди, які прагнуть до рівноваги, компромісу і миру в усьому світі. Але цифра 2 означає ще й єдність контрастів, дивним чином присутнє в характері цих людей. Двійки — працьовиті, старанні і виконавчі працівники, які вміють працювати як в команді, так і самостійно.

Підопічні числа 2 наділені такою дивовижною здатністю, як дипломатичність і вміння переконати говорити людей, які довгий час відмовлялися піти на діалог. Двійки завжди готові вислухати людей і допомогти їм. У них прекрасна інтуїція і проникливість. З оточуючими вони намагаються завжди поводитися спокійно, миролюбно і врівноважено, уникаючи конфліктів і гострих кутів. Підопічні двійки — чесні і порядні люди, для яких понад усе, щоб все і завжди було по справедливості.

Але двоїстість двійок проявляється в тому, що вони занадто непостійні, емоційно нестабільні, мінливі і занадто поступливі. Нав'язливе бажання не вступати в суперечку або конфлікт можна розцінити, як боягузтво або невпевненість в собі. Двійкам слід проявляти трохи більше рішучості і твердості у відстоюванні своїх позицій.

Формула обчислення числа імені Марфа:М (5) + А (1) + Р (9) + Ф ( 4) + А (1) = 20 = 2 + 0 = 2

Астрологічна символіка імені Марфа

  • Камінь-талісман – Гранат.
  • Планета-покровитель – Меркурій і Місяць.
  • стихією – Вода.
  • Тваринний символ носія імені Марфа – Божа корівка.
  • Рослинний символ – Ромашка.
  • Кращий зодіак – Близнюки.
  • Число Марфи – 2.
  • Щасливий день – четвер.
  • Ідеальний сезон – Весна.

Відомі люди з іменем Марфа

Марфа Трубіна – чуваська дитяча письменниця, заслужена вчителька РРФСР

Марфа Апраксина – російська цариця, друга дружина царя Федора Олексійовича

М арфа Муравйова – російська балерина

іменини дні і святі покровителі імені Марфа

Свята Марфа Московська

березень 1, березень 14

новомученіци Марфа Дударенко

лютий 8

новомученіци Марфа Коврова

березень 16

Преподобна Марфа Тамбовська

квітень 26

Преподобна Марфа Псковська

листопад 8, листопад 21

Мучениця Марфа

лютий 6, лютий 19

Преподобна Марфа

вересень 1, вересень 14

Мучениця Марфа Римська

липень 6, липень 19

Мучениця Марфа Перська

червень 9, червень 22

Свята Марфа Віфанской

травень 3