Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаАлевтина
498 Oracle

Алевтина: значення імені, характер і доля

Жіноче українське ім'я Алевтина сьогодні зустрічається не часто на території російськомовних країн, але раніше було дуже популярним. Має відмінну значимість, сумісно з більшістю найменувань і астрологічних символів, і наділяє унікальними і рідкісними рисами так званої їм дитини ...

Як впливає значення імені на долю: карма

Це давньогрецьке ім'я, по деякими даними, відбулося від імені Валентина, і переводить як « чужа поганого ». Значення імені Алевтина, складна тема, як і тема походження, але має кілька важливих доведених фактів, що свідчать про те, що належать іменується цієї формою імені дівчаткам такі риси характеру як м'якість, доброта, мрійливість, чарівність і красномовність. Хоча, як і в разі будь-якого іншого ім'я для хлопчика або дівчинки, тут теж багато що може і видозмінюватися ...

В ранньому віці, зазвичай це малятко непосидюча, балувана, дієва, і обожнює увагу. Їй необхідно перебувати в його центрі, незалежно від навколишнього публіки, будь то батьки, однолітки-дітлахи, бабусі з дідусями. Вона примітна по всіх параметрах, вміє спілкуватися так, щоб мати у своєму розпорядженні, легко завойовує довіру і симпатію, може проявити талановитість в будь-якій справі, але все це призводить лише до одного – проявляється такий параметр як «надмірне самолюбство». Через нього, вже дитині, і то може стати важко іншої розправлятися з розумінням того, що є хтось кращий неї. Хоча, все залежить від виховання, що дають мамою з батьком.

Алевтина-підліток, це і зовсім рідкісна по натурі особистість. Через наявність самолюбства, може перетворитися в дуже конфліктного чоловічка, сприймається всіма вкрай негативно. У школі та університеті у неї багато друзів, а шанувальників у вигляді хлопців ще більше, але багато стануть уникати спілкування з нею через конфліктності. А конфлікти виникають з однієї причини – критика. Будь-який критикує її хлопець або подруга автоматично стає ворогом. Вона не терпить, коли її критикують, не терпить переваги і пліток, і приймає тільки позитивні думки в свою сторону. У навчанні теж не сильно добре йдуть справи – вона любить вчитися і легко справляється з вивченням будь-якого предмета, але не працьовита і не здатна концентруватися на важливому. Концентрація – то, чого їй не вистачає найбільше. Ще й залицяльники спокою не дають, не залишають їй часу на все інше.

Доросла жінка навчиться контролювати емоції і проявить мінімум конфліктності, про її уразливість і вразливість нікуди не подінуться, як і самозакоханість. Будь-який різкий слово, сказане їй, може поранити і образити так, як навіть вчинок НЕ ранить. Депресії будуть частим гостем в її щоденному буття. Але людям, і зокрема звичайним знайомим, кривдникам, ніколи не покаже образи – приховано і ретельно приховує невдоволення чим-небудь від інших. Своїми переживаннями ділиться тільки з близькими – рідня, і друзі, що залишилися зі шкільних років і навчилися приймати її такою, яка вона є. Друзями дорожить – ніколи не зрадить, завжди допоможе і обов'язково підтримає в будь-якій ситуації.

З шанувальниками серед представників чоловічої частини немає проблем. Їх настільки багато, що вона має всі шанси на те, щоб вибрати ідеального партнера. А залучають таку в основному сильні і наполегливі, які знають, чого хочуть від життя хлопці.

Хоча багато що може і змінитися, залежно від впливу зодіакального символу і пори року ...

Сумісність Алевтина c чоловічими іменами

У імені Алевтина найкраща сумісність в плані почуттів і відносин спостерігається з такими як Борис, Броніслав, Варлаам, Василь, Віктор, Захар, Кузьма і Святослав. Тут є величезні шанси на побудову по-справжньому щасливого шлюбу.

З такими як Аким, Август, Микита, Панкрат, Георгій, Трохим, Тарас і Севастіан, шансів поменше, в рази, але зате відносини самі будуть просто ідеальними, переповненими пристрасті, почуттів, любові і щирості.

А ось з Артуром, Віленом, Платоном, Савою і Юлієм, союзу краще не створювати, бо нічого доброго тут все одно не вийде.

Астрологічна символіка імені Алевтина

  • Камінь-талісман - Аметист .
  • Планета-покровитель - Марс .
  • стихією - Вогонь .
  • Тваринний символ носія імені Алевтина – Миша.
  • Рослинний символ – Кр апів.
  • Кращий зодіак - Овен і Скорпіон .
  • Щасливий день – середа.
  • Ідеальний сезон - Весна .

Відомі люди з іменем Алевтина

Алевтина Добриніна – російська актриса театру і кіно

АлеVтіна Єгорова – російська співачка, автор пісень, екс-солістка групи «FM»

Алевтина Колчина – видатна радянська лижниця

Алевтина Леонтьєва – російська співачка