Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаВіолетта
2455 Oracle

Віолетта: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Віолета за походженням латинське. Значення звучить як «фіалка». Утворено від латинського слова «viola». Найбільш популярним воно було не в Стародавньому Римі, як більшість латинських імен, а в Іспанії, Франції та Італії.

Ім'я Віолетта сьогодні зустрічається нечасто, і тому вважається рідкісним, але користується попитом за кордоном, особливо в європейських країнах. Має відмінну значимість і цікаву сумісність зі знаками зодіаку, і сильну енергетику, що обіцяє багато хорошого носительку …

Ім'я Віолетта: Значення і характеристика
Походження імені Віолетталатинське
Від слова«viola»
Буквальна трактування«фіалка»
Ангел хранитель і покровитель імені:Чи не є

Популярність:на даний момент ім'я Віолета не входить в сотню найпопулярніших імен та доводиться лише на 1-2 дівчинки з декількох тисяч новонароджених дівчаток.

Розмовні варіанти:Віола, Віла

Сучасні англійські аналоги:Вайола, Віолета, Виолен

Цікаве про ім'я Віолета:ім'я Віолетта тільки останнім часом стало набирати популярності в Україні і країнах з російськомовним населенням. Зате його похідні дуже популярні в країнах сучасної Європи.

Як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Віолетта нагороджує новонароджену непосидючістю, непосидючістю, рухливістю і відмінною силою волі. Віолетта, це завжди дуже промовиста, творчо розвинена, інтелектуальна, розумна, талановита і непосидюча дівчина, спрагла пізнання нового, самовдосконалення, ідеалу у всьому без винятку, і популярності. Дівчата, названі цим іменем, це унікальні за своєю натурою люди, здатні на багато що заради досягнення поставлених цілей.

В своїй більшості носії цього жіночого імені, це дуже непередбачувані дівчата. Але зате ініціативні, працьовиті, дієві і активні, спраглі нових досягнень і розвитку. З такими дівчатами всім навколо хочеться дружити. З ними цікаво проводити час, як наодинці, так і в компанії друзів. І взагалі, це дівчата, з якими комфортно поруч всім без винятку.

Переваги та позитивні риси:активність, дієвість, працьовитість, щедрість, весела вдача, позитивний настрій, оптимістичність і бурхлива фантазія. А ще Віолетти, це в своїй більшості розумні і талановиті представниці слабкої статі, здатні досягти успіху в будь-якій справі.

Віолетта погано відноситься дозрадникам і людям, які не тримають своїх обіцянок, які не стежать за словами, грублять і ображають. А ще Віолетти найбільше на світі ненавидять несправедливість по відношенню до інших людей.

Характер імені Віолетта

Характер Віолетти такий, що ніколи не дозволить їй скористатися чиєюсь допомогою в досягненні тієї чи іншої мети. Віолетта впевнена в своїх силах, цілеспрямований і відважна, смілива і самостійна, і ніколи не приймає допомоги з боку. Навіть якщо у неї щось не виходить, вона все одно не попросить допомоги – буде до останнього самостійно намагатися досягти своєї мети. Їй простіше визнати, що у неї щось не вийшло, ніж бути вдячною комусь за допомогу в тій чи іншій справі.

Відповідальна, пунктуальна і обов'язкова – ці риси роблять з Віолетти ще й дуже надійну людину . Її характер ніколи не дозволить їй підвести людину і не зробити те, що вона обіцяла йому. Віолетта не стане морочити голову кому-небудь і відтягувати час виконання обіцянки, не стане уникати справи і все зробить так, як і обіцяла. Чи не запізниться на зустріч, не кине справу на півдорозі. І взагалі, це людина, на якого реально можна покластися. Правда, відноситься це переважно до дорослих Віолетта.

Ну а на додаток до всього вищесказаного варто відзначити і той факт, що характер Віолетти ніколи не дозволить їй нажитися на чиїйсь про слабкість або довірі. Вона не така людина, ніколи не буде використовувати кого-то в своїх цілях, не проявить користі, не стане використовувати людини в своїх досягненнях.

раннє дитинство

в дитинстві це непосидючий, чуйний і товариська дитина, яка не сидить ніколи на місці, весь час розвивається і перебуває в режимі пошуку пригод. Віолетта має багато друзів, і їй не важливі їхні душевні якості, головне, спілкування.

наполегливо, завжди домагається поставленої мети, але іноді стає впертою, що заважає їй визнавати власні проступки. Зате як би там не було, а вона обов'язково досягне поставленої перед нею мети і зробить все для того, щоб інші визнали її правоти й побачили результат її роботи. І не важливо, чого це буде стосуватися, збірки конструктора, малювання, або ж чогось ще з розряду дитячих справ.

З однолітками у маленької Віолетти повинні бути хороші відносини. І це не дивно. Адже вона відмінний співрозмовник і просто цікава дитина, дієвий і рухливий, ніколи не сидить на місці. Багато знайдуть в ній хорошого друга і товариша в дитинстві.

Підліток

Ставши підлітком, ця дівчинка може перетворитися в дуже впертого і самостійного людини, в особистість, якій все ні по чому, якій все одно на думку оточуючих людей. Вона стає впертою, навіть трохи жорсткою, незалежної і самовпевненою. Але зате попутно вона стає в підлітковому віці і оптимісткою, оптимістично налаштованої щодо всього, що відбувається в її житті.

Допитливість теж нікуди не дінеться. Вона постійно прагне до пізнання чогось нового, вічно шукає нові справи, захоплюється всім підряд, має багато хобі. Застати її в нерухомому стані просто нереально. Але іноді її непомірна енергія може грати і проти неї, особливо в школі. Вона не може сидіти на місці, весь час в русі, багато базікає і відволікається. Вчителі бачать в ній талант і розум, але непосидючість і невміння закінчувати початі справи всіх їх заодно і дратують. Вона хапається за все підряд, приймає масу необдуманих рішень.

Зате у носії красивого рідкісного імені Віолетта багато талантів і усіма ними вона успішно користується в школі. Вона може стати відмінницею і навіть медалісткою, отримати червоний диплом і навіть вступити до престижного інституту. Все, що для цього потрібно, це тримати її під контролем і контролювати всі її пориви.

Доросла жінка

Доросла ж буде більш поміркованою в діях, навчиться міркувати, стане зразковою трудівницею. Зазвичай така вибирає професію, пов'язану з допомогою, благодійністю, медициною. Без діла ні хвилини. Але непослідовна, хапається відразу за безліч справ, і в результаті багато з них кидає на півдорозі. У цьому велика проблема всіх Віолетт без винятку. Хоча, Віолетта з легкістю може перебороти цю межу, якщо захоче.

Доброзичлива, але тверда і жорстка, дружина буде тримати «на короткому повідку», не пробачить зраду або обман. Лестощі ненавидить, хоча сама нею користується – любить подобатися людям і доставляти їм задоволення. Це ім'я для дівчинки грає важливу роль в процесі вибору оточення. Друзів у неї багато, вона їх цінує, але не може розібрати внутрішній світ обраного одного, часто помиляється. Зате в сім'ї стане матір'ю і дружиною зразковою.

Доля імені Віолетта

Важко сказати, як повинна скластися доля дівчини на ім'я Віолетта в плані любові, особистого життя і взаємин з представниками протилежної статі. Надто вже це складне питання, та й залежить відповідь на нього не тільки від імені, але ще і від характеристики самої людини. Але якщо в цілому, то доля у Віолетти в плані особистого життя повинна бути такою, що вона ніколи не відчує себе самотньою, не потрібною, або незатребуваною. Віолетти адже в своїй більшості дуже популярні у чоловіків і в суспільстві в цілому, а значить і на самотність їм скаржитися гріх ...

Інша справа, що все Віолетти без винятку занадто легко закохуються. Якщо така закохується в чоловіка, то починає довіряти йому на всі сто відсотків, починає ідеалізувати його, ігнорувати всі недоліки і бачити в ньому тільки хороше. З одного боку, це добре, але з іншого, це може в підсумку привести до великих розчарувань. Адже після того, як розвіється «рожевий туман закоханості», може відкритися дуже неприємна картина, за яким послідує розчарування в коханій людині і страждання.

Зате як би там не було, а Віолетта ніколи не буде одна. У неї завжди буде багато шанувальників, і завжди буде можливість вибрати такого партнера, який буде по максимум відповідати її критеріям. А ще Віолетти відносяться до категорії тих дівчат, що вчаться на своїх помилках – а це вже саме по собі є великим плюсом.

Любов і шлюб для імені Віолетта

Жінки на ім'я Віолетта відрізняються природним шармом і чарівністю, товариськістю і веселою вдачею. Вони люблять красиво одягатися і ретельно стежать за модою. Вони привертають до себе величезну кількість чоловіків, та й самі є вельми влюбливим натурами. Їх ранні шлюби часто закінчуються розлученням, але в подальшому ці жінки вже більш ретельно ставляться до вибору чоловіка і сім'ї.

Віолетта обожнює комфорт і розкіш, тому намагається, щоб її сімейне гніздечко було максимально зручним, функціональним і комфортним. Вона поспішає придбати всі новинки техніки, аби максимально зменшити кількість домашніх справ. Для неї прання, приготування і прибирання — це важкий хрест, який потрібно зробити максимально легким.

В результаті, вона все ж стає гостинною господинею, турботливою і чудовою дружиною, з якою дружину ніколи не буде нудно. До речі, Віолетта цінує вірність, але може іноді фліртувати з іншими чоловіками, щоб викликати ревнощі у чоловіка, освіжаючи таким чином його почуття до неї.

Віолетта як Мати

Діти в родині Віолетти з'являться тільки тоді, коли вона досягне поставлених цілей в кар'єрі, а також буде впевнена в правильності вибору чоловіка. Цікаво, що у жінок з таким ім'ям найчастіше народжуються дочки.

В своїх дітях Віолетта дуже любить. Вона постійно балує їх всілякими подарунками та смаколиками. Коли діти підростуть, можуть почати користуватися її слабкостями і змушувати сліпо йти у них на поводу, навіть якщо мова йде про серйозні речі. На її думку, мати повинна балувати і пестити дітей, а суворим повинен бути батько.

Віолетта завжди піклуватися і про освіту, і про здоров'я дітей, не шкодуючи грошей на репетиторів і спортивні секції. Для неї матеріальний добробут її сім'ї, це своєрідний заставу майбутнього її дітей. При цьому вона стежить за тим, щоб діти вчилися всьому самостійно і намагалися реалізувати свої можливості не за рахунок грошей матері і батька, а за рахунок своїх талантів і сил.

Астрологічна символіка імені Віолетта

  • Камінь-талісман – Яшма.
  • Планета-покровитель – Місяць.
  • стихією – Повітря.
  • Тваринний символ носія імені Віолетта – Жираф.
  • Рослинний символ – Чебрець.
  • Кращий зодіак – Риби.
  • Число Віолетти – 8.
  • Щасливий день – середа.
  • Ідеальний сезон – Весна.

Відомі люди з іменем Віолетта

Віолетта Сабо – британська розвідниця SOE

Віолета Дінеску – німецька піаністка і композитор румунського походження

Віолета Іванова – болгарський астроном

Віолетта Кесада – кубинський спринтер

іменини дні і святі покровителі імені Віолетта

В православної церкви немає святих з ім'ям Віолетта. Це ім'я не православне, тому при хрещенні цим ім'ям не нарікають і його іменини не святкують.