Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаЄвгенія
2300 Oracle

Євгенія: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Євгена за походженням давньогрецьке. Буквальне трактування значення звучить як «благородна». Походить від грецького слова «eugenes», що перекладається як «благородний» або «людина із знатного роду».

Ім'я Євгена сьогодні продовжує користуватися попитом на території всіх країн з російськомовним населенням, і причина криється відразу в декількох факторах – це і унікальне значення, що обіцяє багато важливих якостей, і хороша сумісність з більшістю чоловічих імен ...

Ім'я Євгена: значення і характеристика
Походження імені Євгенадавньогрецьке
В коренігрецьке слово «Eugenius»
Буквальна трактування«благородна»
Родинне ім'яЄвген
Ангел хранитель і покровитель імені:Свята Євгенія Римська

Популярність:У рейтингу популярних імен ім'я Євгена займає 33-35 позиції і доводиться по статі стике на 6-8 дівчаток з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Женя, Женька, Женечка

Сучасні англійські аналоги:Ежен, Юджинія, Юдженією

Цікаве про ім'я Євгена:ім'я Євгена стало користуватися популярністю вперше в XIX столітті, особливо в дворянських колах. Пізніше поширилося і в більш низьких соціальних шарах ...

Як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Євгена обіцяє носительку в першу чергу такі риси характеру як амбітність, чутливість, емоційність, самолюбство, самодостатність, стрімкість і поривчастість. Правда, проявлятися все вони будуть поступово, а не всі разом, по ходу дорослішання і особистісного становлення ...

Як і будь-яке чоловіче або жіноче ім'я, це теж починає формувати особистість з дитинства. Євгенії в своїй більшості вперті і неспокійні дівчата, вони занадто різко реагують на будь-яку критику чи зауваження, ображаються, вередують, але при цьому намагаються боротися зі своїми недоліками. А найголовніше полягає в тому, що у всіх Жень ховається глибоко всередині найсильніший лідерський потенціал, який потребує розкритті ...

Переваги та позитивні риси:лідерські задатки, терпимість, емоційність, поривчастість, настирливість, цілеспрямованість і працелюбність. Ці дівчата відмінно справляються з контролем емоцій, плюс, вони чутливі, мають гарну уяву і ще й ініціативні.

Євгенія погано відноситься долюдям, у яких занадто завищена самооцінка. Вона не буде спілкуватися з тими, кого вже коли-небудь підозрювали у брехні і зраді. І більш того, вона буде уникати спілкування з усіма, хто не відповідає її критеріям.

Характер імені Євгена

Характер імені Євгена такий, що обіцяє названим цим ім'ям дівчаткам непросту натуру. Зазвичай це м'які, скромні, сором'язливі, недовірливі і боязкі дівчата. З такими складно вийти на повноцінний контакт, вони намагаються уникати зближення з людьми, адже найбільше в житті бояться зради і обману. При цьому характер дівчат з ім'ям Євгена передбачає і наявність дуже хороших якостей, достоїнств. Зазвичай характер носії цього ймення наділяється такими їх них, як цілеспрямованість, працьовитість, наполегливість, старанність, принциповість і планомірність. Характер Євгенії ніколи не дозволить їй здатися, не досягнувши мети, кинути розпочату справу на півдорозі або переключитися на щось інше, не закінчивши попереднє.

Крім усього іншого, характер Євгенії передбачає ще й наявність цілої купи інших НЕ менш важливих якостей. Наприклад, всі Євгенії без винятку боязкі в плані контакту з людьми, ніколи не роблять перші кроки, і ніколи не наближаються з людьми, поки не з'явиться впевненість у чесності тієї чи іншої людини. З іншого боку, характер важко передбачити, адже він залежить від багатьох факторів. А в разі дівчаток, над якими опікується значення іменний форми Євгенія, і зовсім, здебільшого характер залежить від виховання і знака зодіаку.

Раннє дитинство

В ранньому дитинстві у дівчинки, над якою протегує значення жіночого рідкісного імені Євгенія, може бути дуже спокійна натура . Батькам цієї дівчинки несказанно пощастить, якщо в ній прокинуться саме ті якості, які обіцяє значення. Серед їх величезної кількості такі як спокій, добродушність, слухняність, розсудливість, поміркованість, стриманість, обережність, відповідальність, яка зазвичай не властива діткам в такому малому віці, доброзичливість, товариськість і красномовність. У малятка на ім'я Євгена багато талантів, і всі вони починають зазвичай проявлятися вже в ранньому дитинстві – це і творчий потенціал, і відмінна фантазія, і взагалі, любов до всього, над чим доводиться неабияк потрудитися.

При всьому при цьому, у дитини, для якої батьки вирішили вибрати гарне ім'я Євгена, немає схильності до самотності, як може здатися. Навпаки, це дуже товариська і комунікабельна дівчинка, дитина, спраглий спілкування, якому не важливо, з ким доведеться спілкуватися, з дорослою людиною, батьком, або однолітком – аби було спілкування, аби було що почерпнути з розмови.

Вже в такому ранньому віці можуть проявитися і інші риси характеру. Наприклад, сулятся яскраві амбіції, самолюбство, трохи егоїзму і самодостатність.

Підліток

У дівчинки підлітка, що отримала при народженні ім'я Євгена, і зовсім унікальна натура. Товариська, доброзичлива, промовиста, добра і щедра, справедлива і спокійна, розважлива і відповідальна, обов'язкова і відповідально ставиться до виконання своїх обіцянок, практична і кмітлива – ось яка вона, натура дівчинки, над якою протегує значення і енергетика імені Євгенія.

У цієї дівчинки виходить далеко не все, але зате вона завжди намагається довести справу до кінця і ніколи не здається, побачивши першої ж перешкоди. Євгенія старанна, виконавча, працелюбна, ніколи не лінується і намагається всією своєю поведінкою відповідати нормам суспільства, щоб не сильно виділятися з натовпу. Але є у неї і недоліки ...

Зазвичай дівчатка, над якими опікується значення імені Євгена, занадто скромні і боязкі. Таким складно заводити друзів, вони ніколи не підходять знайомитися першими, навіть якщо людина симпатичний, Євгенії завжди чекають першого кроку від потенційного співрозмовника, але ніколи не роблять його першим. Плюс до всього може давати про себе знати боязкість – всі дівчатка Євгенії надто полохливі, вони бояться зради і брехні, бояться насмішок, бояться виявитися не правими, і взагалі, дуже бояться, що про них подумають щось погане. Але зате працьовитість і старанність дівчинки, над якою протегує енергетика імені Євгена, точно не залишаться непоміченими – саме завдяки цим-то рис Євгенія і зможе багато чого досягти в житті.

Доросла жінка

З віком Євгена може стати більш серйозною, жорсткою, сильною, морально стійкої і сміливою, але недовірливість і страх перед обманом і зрадою нікуди не подінуться. Саме через них-то Євгенія і може намагатися якомога більше часу проводити на самоті. Взагалі ж, доросла Євгенія, над якою панує значення цього ймення, це унікальна людина – працьовита, старанна, обов'язкова, відповідальна, завжди домагається поставленої мети, має організаторські здібності і купу талантів, відмінну фантазію і величезний творчий потенціал. У Євгенії може бути багато друзів і однодумців, але іншому вона назве далеко не кожного – доведеться спочатку довести їй, що вона може довіряти цій людині, що досить непросто.

В очах оточуючих її людей, Євгенія намагається виглядати як можна впевненіше в собі, більш рішучої і серйозною, але насправді за цією маскою лише ховається її ламка, ранима і примхлива душа, натура образливою маленької дівчинки. Перетворити Євгену в жорстку дорослу жінку зможе тільки життєва помилка, зраду коханого або велика брехня. В іншому випадку вона так і залишиться образливою, примхливої, мовчазною і тримає всі образи всередині себе дівчинкою. Але зате у дорослої жінки, над якою панує значення і саме ім'я Євгена, може бути завидна цілеспрямованість і завзятість – саме завдяки їм-то вона і зможе багато чого досягти в обраній сфері своєї діяльності. Але не варто чекати від неї становлення начальником або лідером ...

Доля імені Євгена

Доля імені Євгенія в любові, шлюбі, і відносинах з представниками чоловічої половини людства, дуже непроста, але вся її складність в першу чергу полягає саме в самих Євген. Справа в тому, що самі Євгенії дуже вимогливі в плані вибору другої половинки, в більшості випадків це дівчата, які шукають ідеал, якого просто не існує. При цьому доля може провести названу ім'ям Євгена через цілу низку зрад і обманів, що ще більше посилить проблему.

Якщо ж доля Євгенії зіштовхне її з чоловіком, в якого така зможе закохатися, то такого чоловіка Євгенія вже ніколи не кине. Але доля передбачає, що Женя обов'язково вимагатиме від свого коханого змін – при цьому важливо, щоб Євгенія не переборщувати, адже далеко не кожен чоловік захоче змінюватися.

Ну а на додаток до всього вищесказаного варто було б сказати ще й про те, що доля Євгенії передбачає її становлення хорошою матір'ю і відмінною дружиною. Більшість названих таким ім'ям жінок стають відмінними домогосподарками і матерями. Але важливо, щоб чоловік міг взяти всі інші турботи і обов'язки на себе, тому як, якщо Євгена зануриться в домашні клопоти, то з них її витягнути вже навряд чи у кого-то вийде.

Любов і шлюб для імені Євгена

Євгену сміливо можна назвати влюблива натурою, здатною любити самозабутньо, розчинившись в улюбленому і в його сутності. Умовою такого чарівного почуття є взаємність чоловіки. Він повинен так само обожнювати Женю, при цьому мова йде саме про душевний спорідненість і злиття.

Гламурні красені, кидають солоденькі і вульгарні компліменти на кожному розі, викликають у неї огиду. Вона шукає владного, інтелігентного, сильного, стриманого, надійного і навіть злегка старомодного чоловіка. Только рядом з ним вона зможе відчути себе поступливою і ніжною жінкою, забувши про своє жорсткому характері.

В чоловіки Євгена вибере чоловіка, найбільш наближеного до її ідеалу, і з хорошим матеріальним достатком. Їй важливі ці обидві складові, так шлюб за розрахунком не про неї, а й життя в бідності її не влаштовує. Крім того, їй важливо, щоб у обранця була ідеально чиста репутація. Одружених чоловіків вона обходить стороною. Тільки відповідальний, заможний, практичний, терплячий і романтичний чоловік зможе стати її чоловіком.

Заради коханого чоловіка Женя зможе стати гостинною господинею, турботливою дружиною, навчиться смачно готувати і завжди буде рада бачити в гостях друзів і близьких. Варто пам'ятати, що спонтанних візитів вона не любить, її потрібно попереджати заздалегідь, щоб вона налаштувалася і підготувалася до прийому гостей.

Євгенія як мати

Євгенія стає не тільки чудовою дружиною і акуратною господинею, але ще і турботливою матір'ю. Вона дуже сильно любить своїх діточок, але вважає за краще вести себе з ними досить строго. Вона вважає, що це допоможе її дітям в майбутньому вирости людьми з сильним характером. Вона готова багато і старанно працювати над собою, щоб не просто навчиться стримувати свої негативні емоції, але і не дозволяти їм позначатися на відносинах з дітьми. Крім того,

Роль домогосподарки незвична для неї і перший час їй дуже важко у всьому цьому розбиратися, проте незабаром Євгенія зможе похвалитися відмінним виконанням обов'язків. До речі, від допомоги чоловіка або інших родичів вона не відмовляється, а навпаки, активно нею користується. Будь в родині один або кілька дітей, Женя завжди буде рити носом землю заради щасливого дитинства дітей.

Вона з дитинства починає виховувати в дітях тільки самі потрібні і важливі риси. Самостійність, обов'язковість, пунктуальність – все це ще далеко не повний їх перелік. Самостійність, вироблена у її дітей з пелюшок, допомагає їм у майбутньому розумно і серйозно підходити до вибору професій і Вузів.

Сумісність Євгена c чоловічими іменами

Хороша сумісність у імені Євгена з такими чоловічими іменами як Гнат, Іполит, Костянтин, Сергій, Соломон, Харитон, Авраам, Адріан, Прохор, Богдан і Віктор.

Альфред, Варлаам, Єгор, Трохим, Максим, Роберт і Юрій – союз з чоловіками, названими при народженні такими іменами, не буде настільки ж міцним, але зате тут хоч відбавляй пристрасті і почуттів.

А з такими як Платон, Ярослав, Святослав, Артур і Максиміліан, пару Жені краще не створювати, бо тут повна несумісність.

Що до взаємин Євгенії з представниками протилежної статі, так тут все дуже складно і заплутано. З одного боку, значення цього ймення може нагородити названу таким чином дівчину влюбливість, романтичністю, пристрасністю, але з іншого, воно ж може її нагородити і вимогливістю, через яку далеко не кожен чоловік зможе дістати її довіру і прихильність. Євгенія з дитинства мріє про ідеальний хлопця, і завжди буде шукати саме такого, навіть у дорослому житті. Якщо закохується, то вже назавжди, ніколи не зрадить свого обранця, не обдурить, не заподіє йому болю, буде поруч навіть в найскладнішу хвилину.

Число імені Євгена

Число імені Євгена по нумерології — 5. Вважається, що в житті підопічних цього числа завжди все на 5-ку, адже вони щасливчики і йдуть по життю легко і вільно, високо піднявши голову. П'ятірок поважають, їх цінують і довіряють їм, тому не дивно, що вони завжди успішні і впливові люди. Їх відмінна риса — це незалежність і свобода у вчинках і судженнях. Крім того, бути весь час в русі — ось стиль їхнього життя.

Так, п'ятірки — справжні шукачі пригод, їм, напевно, було б комфортно в ролі мисливців за скарбами і реліквіями. Їх спрагу нових подорожей, вражень і знайомств зможе задовольнити цікава і неординарна робота, пов'язана з відрядженнями і поїздками, краще, звичайно, за кордон. До того ж, у підопічних числа 5 просто дивовижні здібності до вивчення іноземних мов. Дуже часто вони можуть опанувати, наприклад, не тільки англійською, а й німецькою, французькою або китайською мовою. Наприклад, вони могли б ідеально представляти інтереси вітчизняних компаній на світовому ринку.

Цікаво, що при довгому сидінні на місці, 5-кам болісно нудно і важко, адже розмірене життя для них гірше гіркої редьки. Вони нерідко роблять несподівані вчинки, викликані їх імпульсивністю і внутрішніми протиріччями. Крім того, норовливі п'ятірки виявляють зайву критику і нетерпіння. Їм дуже важливо навчиться цінувати тих, хто поруч з ними і почати сприймати чужі думки всерйоз.

Формула обчислення числа імені Євгена:Е (6) + В (3) + Г ( 4) + Е (6) + Н (6) + І (1) + Я (6) = 32 = 3 + 2 = 5

Астрологічна символіка імені Євгена

  • Камінь-талісман – Смарагд.
  • Планета-покровитель – Марс.
  • стихією – Вогонь.
  • Тваринний символ носія імені Євгена – Гірська коза.
  • Рослинний символ – Ялиця і Будяк .
  • Кращий зодіак – Козеріг.
  • Число Євгенії – 5.
  • Щасливий день – середа.
  • Ідеальний сезон – Зима.

Відомі люди з іменем Євгена

Свята Євгенія Римська (раннехристианская мучениця)

Євгенія Сербська (княгиня)

Євгенія Адамова (живописець)

Евг ення Гінзбург (російська журналістка)

Євгенія Смольянинова (співачка)

Євгенія Симонова (народна артистка України)

Євгенія Колосова (російська пантомімні танцівниця)

Євгенія Конраді (публіцист)

Євгенія Мірошниченко (українська співачка)

іменини дні і святі покровителі імені Євгена

Преподобномучениця Євгенія

грудень 24, січень 6

Євгенія Доможірова

січень 5, січень 23

Преподобномучениця Євгенія Римська

грудень 7, грудень 24