Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаЖанна
1307 Oracle

Жанна: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Жанна за походженням давньоєврейське. Проте, воно вважається французької версією вимови імені Іоанна, значення якого трактується як «милість Божа». Хоча є й інші варіанти трактування. Наприклад, «дар богів», «благодать».

українське жіноче ім'я Жанна прийшло в нашу країну вже давно, як і багато сучасних імена, але і сьогодні воно продовжує користуватися неймовірним попитом. Ну а головна причина попиту полягає в походженні, значущості, і хорошою сумісності з іншими іменами ...

Ім'я Жанна: Значення і характеристика
Походження імені Жаннадавньоєврейське, французьке
Буквальна трактування«милість Божа» або «дар Бога»
В коренідавньоєврейське ім'я Іоанн
Ангел хранитель і покровитель імені:Свята Жанна Французька

Популярність:У рейтингу популярних жіночих імен Жанна займає лише 77-79 позиції і доводиться за статистикою всього на 1-2 дівчинки з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Жанка, Жанночка, Жануся

Сучасні англійські аналоги:Іоанна, Джоан, Джоанна

Цікаве про ім'я Жанна:ім'я Жанна сьогодні не дуже популярно в Європі, але зате відмінно прижилося на території країн з російськомовним населенням.

Як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Жанна обіцяє дівчині, іменованої їм з народження, безліч хороших, але і спірних якостей. Жанна, це зазвичай уперта, настирлива, що не дає спокою нікому, включаючи себе, особа. Вона не вміє здаватися і прагне до перемоги за всяку ціну. Залежно від зодіакальною приналежності може бути корисливою. Має сильну тягу до лідерства і намагається виділятися на тлі інших людей, особливо поведінкою, ніж буває і відштовхує рідню і друзів. Рішуча і не довіряє інтуїції ...

Жанна може бути дотепною, енергійної, самолюбної і впертою, веселою і товариською, але незалежної і владної. Кавалерам з нею складно – вона намагається ними маніпулювати у своїх корисливих цілях.

Переваги та позитивні риси:найголовніше гідність Жанни полягає в її незалежності. Вона на все має власну думку і ніколи не приймає чужих думок, навіть якщо це їй вигідно. А ще вона справедлива по відношенню до всіх без винятку і ніколи не відчуває почуття жадібності.

Жанна погано відноситься долюдям із завищеною самооцінкою, а й із занадто невпевненими в собі людьми теж не стане спілкуватися. Вона не любить брехунів і корисливих людей, обходить стороною лизоблюдів, ненавидить підлабузництво.

 

Характер імені Жанна

Характер носії з ім'ям Жанна зазвичай не простий. Найчастіше характер дівчат, названих іменем Жанна, наділяється цілою купою недоліків, серед яких і безкомпромісність, і принциповість, і егоїзм, і волелюбність, і незалежність, і самовпевненість, і нетерпимість, і прямолінійність. Але разом з цим характер може наділятися і величезною кількістю плюсів, список яких видозмінюється з ходом дорослішання. У більшості випадків, у дорослих Жанн характер можна охарактеризувати такими рисами як балакучість, балакучість, красномовність, комунікабельність, привітність і чуйність, довірливість і чесність, дружелюбність і поступливість.

Але знову ж таки, в різних ситуаціях Жанна може показувати себе по-різному. У названих іменний формою Жанна дівчат дуже мінливий характер, який змінюється в залежності від обстановки і ситуації. Жанна може бути прямолінійною і чесної, але в окремих випадках може і обдурити, і проявити користь, і навіть зрадити. Втім, це рідкість і стосується тільки дівчат, які народилися в зимовий період часу.

З іншого боку, характер адже залежить не тільки від характеристики імені, але також і від виховання, і від величезного числа інших факторів. А в разі імені Жанна і зовсім важко передбачити, яким буде характер надалі.

Раннє дитинство

Характеру дівчинки, якої батьки вирішили вибрати гарне популярне ім'я Жанна, його значення може обіцяти цілу купу гарних якостей. Товариськість, красномовність, комунікабельність, доброта, привітність і чуйність, балакучість, уважність і дбайливість, доброзичливість і життєрадісність, оптимістичність і позитивний настрій – ось ті якості, які обіцяє значення цього ймення натурі дівчинки на ім'я Жанна, і які можна назвати достоїнствами. Але лише достоїнствами справа не обмежується.

Наприклад, можуть обіцяти такі недоліки як конфліктність, принциповість, наполегливість, егоїстичність, безкомпромісність, примхливість і образливість, пихатість і зарозумілість, незалежність і волелюбність. Саме через ці-то недоліків у дівчинки, над якою протегує значення і енергетика імені Жанна, і можуть виникати конфлікти з людьми з оточення. Притому, конфлікти можуть виникати не тільки з однолітками, але також і з батьками. Жанна надто вимоглива і не знає міри в своїх бажаннях, він може вимагати від батьків занадто багато, ображатися на них через дрібниці, влаштовувати істерики фактично на порожньому місці – іншими словами, мамі і батькові доведеться дуже і дуже нелегко.

З іншого боку, Жанна, будучи дитиною, може мати безліч талантів, а її настирливість і безкомпромісність допоможуть їй ще й багато чого досягти. Будь-яка справа, за яке вона не взялася б, вона обов'язково закінчить, і більш того, докладе всіх зусиль до того, щоб справа була зроблена на відмінно, щоб заслужити похвалу.

Підліток

У дівчинки підлітка, над якою протегує енергія і саме ім'я Жанна, може бути вже більш стриманий і поступливий характер. Зазвичай Жанни підлітки, це вміють йти на компроміс, більш стримані, безпринципні, добрі і щедрі дівчинки. У таких рідко виникають скандали або конфлікти з дітьми з оточення, такі намагаються максимально рідко сваритися. Тільки реальна причина може змусити Жанну піти на прямий конфлікт, перепалку, з кимось з оточення.

Дорослішаючи, Жанна починає розуміти, що з людьми потрібно бути стриманою, що іноді потрібно терпіти їх витівки, і що рівняти всіх під одну лінієчку, вимагаючи кожного змінюватися в бажану сторону, просто не можна. З іншого боку, у Жанни все одно іноді можуть бути сплески агресії. Значення може подарувати натурі названої таким ім'ям дівчинки безліч хороших якостей, серед яких і працьовитість, і доброта, і справедливість, і цілеспрямованість, і настирливість, і самовпевненість, і рішучість, і обов'язковість з ретельністю. Але разом з цими якостями значення цього ймення може обіцяти і купу недоліків, серед яких, наприклад, егоїзм, самолюбство, неготовність прислухатися до чужих порад, небажання підкорятися загальним правилам і слідувати чиїмось інструкціям, прийняття чужих думок і прямолінійність.

до речі про прямолінійності – значення ймення Жанна обіцяє таку прямолінійність, через яку у Жанни можуть виникати суперечки не тільки з друзями, але також і з викладачами в школі. Жанна не може приховувати свою думку, вона все говорить прямо в очі, а це вже точно сподобається далеко не кожному.

Доросла жінка

Дорослій Жанні значення цієї іменної форми може подарувати багато хороших якостей, але найголовніше з них, безперечно, є саме комунікабельність і дружелюбність. У дорослої Жанни зазвичай багато друзів, але їх більшість, це люди з минулого (колишні однокласники, однокурсники і т.п.). А найголовніше, що Жанна, як один, просто ідеальна – вона ніколи не зрадить близького або друга, знає ціну дружбі, завжди готова пожертвувати чимось важливим заради дорогих людей і допомоги їм, в будь-який момент готова прийти на допомогу і допомогти, якщо не ділом, то радою. Єдине велике «але», це довірливість дівчинки з таким ім'ям, яка часто і стає причиною проблем, що виникають у дівчини, над якою протегує значення ймення Жанна. Іменується цим ім'ям жінка погано розбирається в людях і часто поверхнево їх оцінює, що в підсумку і призводить до проблем – приймаючи будь-кого за одного, вона і не підозрює про те, що помиляється і пригріває потенційного зрадника і брехуна.

Зате доросла Жанна веселий і добрий чоловік, оптиміст, товариська жінка, завжди готова до нових пригод і веселому проведенню часу. При цьому не позбавлена ​​така буде і лідерських задатків, здібності керувати і організовувати. У Жанни може бути багато талантів, вона може стати відмінним начальником і багато чого досягти у своїй професійній діяльності. Кар'єристкою така не стане, але надійним і відповідальним фахівцем в будь-якій сфері, жінка, над якою панує значення іменний форми Жанна, точно може стати.

Доля імені Жанна

Доля імені Жанна, а точніше носії цього ймення, в любові, в стосунках з представниками чоловічої половини людства, і в шлюбі, дуже непередбачувана. Зате точно відомо, що будучи підлітком, Жанна ніколи не буде занадто сильно занурюватися в рутину відносин з хлопцями – її від відносин відлякає серйозність і обмеження в свободі вибору, але ж Жанни не люблять в своїй більшості такого. Плюс, якщо доля хоч раз зіштовхне її зі зрадою з боку другої половинки, то в такому випадку і зовсім все зміниться. Тоді вже Жанна і зовсім до самої зрілості може відмовитися від відносин і особистого життя – така доля цього імені.

З іншого боку, доля може перетворити Жанну в відмінну мати і зразкову дружину. Так, вона може боятися серйозності і обмежень, але якщо спробує сімейне життя на смак, то вже не зможе від неї відмовитися. Все Жанни без винятку, це вірні дружини і віддані родині жінки. Доля таких жінок – стати зразковими матерями і пожертвувати власними успіхами заради любові і щастя сім'ї.

Втім, доля імені, це занадто вже теоретичний чинник, а тому передбачити з точністю на сто відсотків то, якою буде доля тієї або інший дівчата, практично неможливо.

Любов і шлюб для імені Жанна

Жанна – ефектна, впевнена в собі жінка, яка випромінює жіночність і красу. Вона купається в чоловічій увазі, і залицяння кавалерів для неї вже звична справа. Свого обранця вона вважає за краще вибирати сама і завойовувати самостійно за допомогою всіляких жіночих хитрощів. До речі, Жанна насамперед звертає увагу на зовнішність чоловіка і на його таланти і творчі здібності, а ось його матеріальний стан не так вже й важливо. Набагато важливіше, щоб обранець зумів утримати її інтерес до своєї персони, адже вона відчуває почуття до чоловіка лише до тих пір, поки у неї всередині горить вогник зацікавленості.

В шлюб Жанна вступає вже в досить зрілому віці, коли відчує, що їй вже потрібна сім'я. Вона досить неоднозначно поводиться у відносинах з чоловіком. Вона може пожертвувати своїми мріями і улюбленою роботою на благо сім'ї, присвятивши всю себе вдома. До заміжжя вона не зраджує особливого значення порядку або готуванні, тому керуючись своїм вродженим почуттям смаку вона обставляє своє сімейне гніздечко і вчиться бути доброю господинею.

Жанна щиро намагається стримувати свій бурхливий характер в сімейному житті, але їй це не завжди вдається. Їй буде комфортніше з поступливим, спокійним і стриманим чоловіком. У такому випадку вона зможе проявити свої лідерські якості і організувати сімейне життя на свій лад. Для Жанни в стосунках важливо не тільки довіру, але і інтимна близькість з чоловіком, а також вірність. Зраду вона ніколи не пробачить і розлучиться без сумнівів.

Жанна як Мати

Яскрава і злегка імпульсивна Жанна, відкладає материнство в довгий ящик, володіє такими дивовижними рисами характеру, як самовідданість і самопожертву. Це дає право припустити, що поганий або безвідповідальною матір'ю вона точно не стане. Її безмежну доброту і любов діти неодмінно оцінять, розглянувши заодно і її справжні материнські почуття.

Морально Жанна дуже сильна жінка, у неї є внутрішній стержень, який дозволить їй здаватися перед можливими життєвими труднощами. Навіть якщо у неї не складеться сімейне життя, вона не опустить руки і зуміє поодинці дістати своїм дітям квиток у світле майбутнє. Жертвуючи власними інтересами і кар'єрою заради сім'ї на початку, вона в потрібний момент спроможна зібратися і зробити те, що потрібно.

Жанна спочатку більше прив'язується ні до чоловіка, а до своїх діток. Складно сказати з ким з дітей у неї максимально тісний зв'язок. З дочкою у неї більше спільних інтересів і тем для обговорення. Дуже часто разом з дочкою вона пізнає секрети кулінарії і ведення домашнього господарства, оскільки сама не дуже сильна в цьому. У той же час її прихильність до сина, її надмірна турбота і бажання виростити з нього ідеального чоловіка можуть перетворити його в мамочкіной синочка. Жанна все життя віддана інтересам своїх дітей, незважаючи на свій неоднозначний характер.

Сумісність Жанна c чоловічими іменами

На думку астрологів, найкращою можна назвати сумісність у імені Жанна з такими чоловічими іменами як Роберт, Дмитро, і Єгор. У більшості випадків, з чоловіками, названими цими іменами, Жанна може побудувати реально міцні і довговічні відносини, аж до шлюбу, дітей, і повноцінного створення сім'ї.

З такими як Олексій, Марк і Віктор, Жанна теж зможе вибудувати досить теплі і довірчі відносини, але довговічними їх не назвеш. Головна несумісність в даному випадку може полягати в обопільній схильності до ревнощів і користі. Хоча самі по собі відносини можуть бути пристрасними і міцними, до пори до часу.

А ось з Олегом і Георгієм у Жанн і зовсім стовідсоткова несумісність. Астрологи не рекомендують іменують Жаннамі дівчатам будувати з такими чоловіками союз. Хоча знову ж таки, все це тільки теорія.

Що до взаємин названої ім'ям Жанна дівчата з представниками протилежної статі, так тут все досить просто. По-перше, Жанна в підлітковому віці напевно буде популярною у хлопців. По-друге, вона знає собі ціну і напевно буде користуватися звий популярністю заради власних цілей і їх досягнення. А по-третє, Жанна боїться серйозності, і навряд чи захоче раніше зв'язати себе узами шлюбу з яким-небудь чоловіком. У обранці ж собі Жанна підшукає чесного, впевненого в собі, принципового, але готового заради любові йти на поступки чоловіка. Жанні потрібен не просто чоловік, а захист і надійна опора ...

Число імені Жанна

число імені Жанна по нумерології – 4. Четвірку не просто так вважає ознакою стабільності і міцності, адже вона наділяє своїх підопічних такими позитивними якостями, як порядність, надійність, відповідальність і визначеність. 4-ок вважають дуже працьовитими людьми і відмінними виконавцями. Вони вважають за краще налагодити своє життя, досягти стабільності і визначеності, як у професійній діяльності, так і в особистому житті.

Їх працьовитість, товариськість, блискучий розум і старанність допомагають їм бути успішними на роботі. Вони чудово вміють планувати свій час і організовувати роботу колективу. Четвірки — раціоналісти і консерватори. Вони чудово володіють умінням оперувати цифрами і готові прекрасно реалізувати ідеї колег разом з ними, організовуючи їх роботу.

Підопічні 4-ки обожнюють домашній затишок і, звичайно, комфорт, прості життєві радощі і тварин. Нерідко в будинку четвірки можна побачити домашнього вихованця. У стосунках з коханими вони відповідальні, надійні і чесні. Однак навіть у таких позитивних людей є свої недоліки. Найголовніше те, що вони настільки консервативні, що ніколи не хочуть йти на ризик або щось різко міняти в житті. У них слабо розвинена уява, зате вони люблять вдаватися в деталі. Чотири стоїть боротися зі своєю дрібною та надмірною педантичністю, дивлячись трохи легше подивитися на життя.

Формула для розрахунку назви Жанни:g (8) + a (1 ) + N (6) + H (6) + a (1) = 22 = 2 + 2 = 4

<розділ Class="Part3 Symbol" ID="Астрологія">

Астрологічна символіка названа Jeanne

  • Кам'яний талісман – алмаз.
  • Planet Pront – Jupiter.
  • Патронінг елемент – повітря.
  • Знак імені значок тварини, названий Жанн – Орел.
  • Овочевий символ – Lilia.
  • Найкраще Зодіак – Стрілець і Риба.
  • Кількість joan – 4.
  • Щасливий день – четвер.
  • ідеальний сезон – весна.

відомих людей, названих jeanne

Жанна Луїза Калман (найстаріший з живих людей на Землі)

Жанна Барре (перша жінка-мандрівник)

Жанна Еврра (французький скрипаль та провідник)

Жанна Французская (французская королева, католическая святая)

Жанна д’Арк (Орлеанская дева)

Жанна Самари (французская актриса)

Жанна Пакен (французская художница-модельер)

Святая Жанна Жюган (католическая святая)

Жанна Моро (французская актриса, певица)

Жанна Ю (южнокорейская пианистка)

Именинные дни и святые покровители имени Жанна

Имя Жанна является лишь производной формой церковного имени Иоанна. В православии Иоанна считается женской вариацией библейского имени Иоанн.

Святая Иоанна Мироносица

июнь 27, июль 10

Святая Иоанна Мироносица, в Неделю святых жен-мироносиц – май 15 (Переходящая дата)