Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаВіта
1489 Oracle

Віта: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Віта за походженням латинське. Значення цього імені звучить як «життя». Утворено від латинського слова «vita».

Це ім'я користується попитом у всіх країнах колишнього СРСР. Має сильну енергетику, що обіцяє нареченому їм дитині багато цікавих характеристик, що поєднуються один з одним. Сумісно з багатьма чоловічими іменами, зарубіжними і слов'янськими …

Ім'я Віта: Значення і характеристика
Походження імені Вітапозднелатінськоє
В коренілатинське слово «Vitalis»
Переклад«повна життя»
За іншою версією«життєва»
Ангел хранитель і покровитель імені:Чи не є

Популярність:У рейтингу популярних жіночих імен ім'я Віта окремо не значиться. Воно популярне, але в рейтингу присутні лише його повні форми.

Розмовні варіанти:Витка

Сучасні англійські аналоги:Чи не є

Цікаве про ім'я Віта:ім'я Віта на даний момент досить популярно в нашій країні, але найчастіше є лише укороченою формою таких популярних імен як Вікторія, Віталіна і не тільки.

Як впливає значення імені на долю: карма

Значення імені Віта обіцяє за головною версією названої цим жіночим ім'ям дівчинці такі характеристики як сприйнятливість, спокій, чутливість, емоційність, ввічливість і доброзичливість, працьовитість, м'якість, впевненість в собі, поступливість, здатність швидко адаптуватися до подій і творчий потенціал. Це зазвичай дівчина з відмінним характером, але не має своєї власної думки, весь час підлаштовуватися під інших людей і суспільство, яка намагається не виділятися з натовпу і жити за загальноприйнятими правилами.

Її важко назвати одинаком. Вона весь час в компанії друзів і товаришів. Але грає в компаніях роль «сірої мишки», людини, на якого мало хто звертає увагу. Вона не заводила, не лідер, швидше за людина з масовки. Але зате всі знають, що на неї можна покластися в серйозних питаннях, і що вона ніколи не вчинить погано по відношенню до людей, які їй дороги. Правда, дізнатися, доріг ти їй, чи ні, не так вже й просто.

Переваги та позитивні риси:здатність співпереживати, вслухатися, розуміти і догоджати, готовність підтримати близьку людину в скрутну хвилину, нездатність зрадити, безкорисливість і чесність. А ще Віта може бути дуже відданою дружиною ...

Віта погано відноситься долюдям з підвищеними вимогами до оточуючих, до тих, хто дружить з людьми лише з користі і вигоди, і до тих, хто не контролює свої емоції і часто грубіянить. Вона ненавидить грубіянів, а також, жорстких і байдужих людей.

Характер імені Віта

Характер імені Віта, а точніше його носія, такий, що вона може стати дуже хорошим і надійним другом. Вона з обережністю і розважливістю йде на нові знайомства і далеко не відразу починає довіряти новим знайомим. Однак зі своїми хорошими друзями і рідними вона поводиться відкрито і розкуто. Вона чуйна, вміє співпереживати, і може підтримати не тільки словом, а й ділом. Крім того, вона дбайливо зберігає таємниці і секрети, які їй довірили і ніколи не проговориться. За це друзі і цінують її ще більше.

За ідеєю, Віта стане досить цілеспрямованої, напористою і працьовитою жінкою. Для досягнення мети вона користується не тільки своїм блискучим розумом, а й своїми чарівністю і харизмою. Вона відповідально і серйозно підходить до виконання доручень начальства, тому на роботі її цінують. Однак вийти в лідери і великі начальники їй навряд чи вдасться. Виною цьому її невпевненість в собі і сором'язливість.

Передбачається, що з віком Віта стане розумною, успішною жінкою, хоч і не завжди впевненою в собі. Вона любить працювати і користується прихильністю начальства. Друзі її люблять і дорожать дружбою з нею. Єдине, що б їй не завадило, так це стати трохи впевненіше в собі і повністю розкрити свої таланти.

Раннє дитинство

з ранніх років це дитина з відмінним характером. У ній всім заправляє доброта, щирість, послух, старанність у спілкуванні, успішність. Віта легко домагається довіри людей, легко заволодіває увагою кого-завгодно, з легкістю стає для багатьох надійним і вірним товаришем. Але сама намагається нікому не довіряти. Вона занадто боїться опинитися «жертвою зради».

Взагалі її недовірливість, це головний недолік. Саме через неї-то вона і намагається з дитинства все більше часу проводити в колі рідні, і зокрема, з матір'ю і батьком, і уникає при цьому тісного спілкування з такими ж дітками.

Батьків слухається, не грається, не створює проблем рідні і оточуючим, а багато батьків однолітків призводять її власним дітям в приклад. Через це багато дітей починають вважати її «підлиза» і перестають з нею спілкуватися. Але все це дрібниці, і з віком все пройде.

Підліток

Будучи підлітком, Віта, заступництво значенням цього імені, демонструє явну завзяття до навчання і вдосконалення самої себе. Буде відмінницею і зразковою ученицею. Викладачі зазвичай хвалять таких, і це факт. Але відносини з хлопцями з класу будуть не дуже «хороші», бо багато порахують її, знову ж таки, «підлиза». Але насправді «лизоблюдства» в цій дівчині немає ні краплі, і тому, хто зрозуміє це, несказанно пощастить, адже для того вона стане надійним другом і вірним товаришем.

Вона любить відчувати себе особливою. Саме тому-то і намагається брати на себе відповідальність за ті справи, які багатьом не під силу. Вона обожнює відчувати, що здатна на те, на що не здатний ніхто з її оточення, обожнює бути першою, любить, коли нею пишаються. Все це в підсумку перетворює її в відмінну ученицю, відмінницю і просто шановану серед вчителів школярку.

Що до спілкування, так тут все просто. Зачарувати, дістати посмішку співрозмовника, зацікавити – це те, що вона вміє робити краще за всіх. Інша справа, що подружитися їй з ким-небудь по-справжньому досить складно ...

Доросла жінка

У дорослому житті проявиться і багато інших якостей, серед яких комунікабельність, привітність, що не конфліктність, безпринципність, практичність, доброзичливість. Всі ці риси роблять з неї відмінну жінку, особу, до якої будуть тягнутися все навколо, і чоловіки, і жінки. Але одна справа бути такою, і інша справа зберігати імідж навіть через багато років спілкування – це Віті дається важко.

Зате доросла носій такого красивого імені як Віта стає більш товариською і комунікабельною. Заводить багато подруг, оповита увагою потенційних кавалерів, не має часу на смуток і тугу. Єдиний великий мінус – сором'язливість і невпевненість в собі. Ці мінуси не дозволяють їй досягти успіху в професійній діяльності. Вона боїться приймати важливі рішення і уникає відповідальності в будь-якій справі. Зате є відповідальність, завдяки якій вона буде цінним співробітником у будь-якого начальника або керівника.

А взагалі, Віта хороша людина в більшості випадків. У своїй більшості, названі цим ім'ям дівчини виростають жінками, з яким багатьом в сучасному світі варто було б брати приклад.

доля імені Віта

Важко сказати, якою буде доля Віти в стосунках з представниками протилежної статі, в любові і як такої особистому житті. Але зате одне вже точно можна сказати з упевненістю на сто відсотків – самотньою дівчиною, позбавленої чоловічої уваги, Віта точно не буде, бо дівчина з такою яскравою і одночасно доброї натурою просто не може не подобатися чоловікам.

В підлітковому віці, звичайно, проблеми з чоловічою увагою все-таки можуть даватися взнаки. Але буде так тільки тому, що Віта надто може бути захоплений навчанням і самовдосконаленням. Вона просто не захоче витрачати час на відносини з хлопцями та омана. Хоча, якщо комусь вдасться закохати її в себе, то тоді її ставлення до всього без винятку може сильно змінитися. Вона може кинути навчання, закохатися по вуха в свого хлопця і присвячувати йому всю себе. Справа може навіть дійти до занадто раннього шлюбу, якщо відносини триватимуть досить довго.

Пізніше багато що може змінитися, якщо звичайно вона не вийде рано заміж і не обпечеться про сувору побутове життя, до якої вона напевно на буде привчена. Тоді вона в дорослому житті може стати більш делікатній, відповідальної і надійної жінкою. І заміж тоді вже вона не вийде виключно по любові, а розглядатиме потенційного чоловіка з усіх боків: з матеріальної, моральної, і психологічно сумісною.

Любов і шлюб для імені Віта

Маючи чудову зовнішність, почуття стилю і чарівність, жінки на ім'я Віта, звичайно ж, привертають до себе увагу багатьох чоловіків. Деякі з них виходять заміж досить рано, а решта, навпаки, можуть створити сім'ю вже в більш зрілому віці. У будь-якому випадку, володарка імені Віта вибирає свого судженого тільки з числа успішних і заможних чоловіків.

Після заміжжя вона, як правило, стає люблячою дружиною і чудовою господинею. Відчуваючи силу любові чоловіка, вона стає ще більш жіночною, ніжною і ніжною. Для чоловіка вона готова стати справжньою надією і опорою. На її думку, в щасливій родині все повинно грунтуватися на довірі і взаємодопомоги, тоді і рівноправність у сім'ї буде мати успіх.

Віта, як справжня жінка, вміє зробити життя кожного з членів сім'ї максимально зручною, радісною і комфортною . Тепла атмосфера, чистота, затишок, смачна свіжа їжа – все це не дасть засумніватися в тому, що вона дійсно чудова господиня. Крім того, в її будинку завжди раді гостям.

Віта як Мати

Жінки на ім'я Віта зазвичай стають чудовими мамами. Вони просто обожнюють своїх діточок. Для них турбота про малюків ніколи не стає щоденною рутиною, вони кожен день радіють тому, що у них є такий подарунок долі, як дитина.

Не можна сказати, що вони занадто сильно балують дітей. В їх методі виховання присутній і строгість, і похвала. Для носіїв імені Віта, як для матерів, найголовніше, ставитися до дітей справедливо і розважливо, щоб ненароком не наробити помилок в процесі виховання. Ну а завдяки вмінню знаходити правильне рішення в будь-якій конкретній ситуації, їм найчастіше вдається зробити відносини з дітьми максимально довірчими і близькими.

Віта і сама продовжує вчитися і вдосконалюватися все життя, тому не дивно, що освіті дітей вона з самого дитинства приділяє максимум уваги і стежить за тим, щоб вони вчилися самостійно. Її діти неодмінно будуть відвідувати різні спортивні секції та гуртки, розвиватися у всіх напрямках і просто жити повноцінним, рухомий життям.

Сумісність Віта c чоловічими іменами

Найкраща сумісність у імені Віта з такими чоловічими іменами як Данила, Олександр, Тимофій, Віктор, Дмитро і Трохим. Тут є величезні шанси на побудову міцних і серйозних взаємин. Довіра, любов, пристрасть, почуття – все буде, особливо при об'єднанні сумісних знаків зодіаку.

Арсеній, Макар, Артемій, Матвій, Ярослав, Святослав, Севастян, Мирон – з такими чоловіками теж може бути створена міцна пара, але не довговічна, бо рано чи пізно у відносинах виникне непорозуміння, ревнощі, і розбіжності.

Ну а з Владиславом, Георгієм, Вадимом і Дем'яном, взагалі, союзу краще не будувати, бо тут немає жодного шансу на створення реально щасливої ​​пари.

Така не любить черствих і грубих чоловіків, вважає за краще веселих і оптимістичних, але не позбавлених відповідальності.

З чоловіками складніше. В любові вона ідеалістка по натурі. Шукає ідеальну, щиру любов, якої не існує в природі, ідеального чоловіка і чоловіка, якому немає рівних. При цьому, чекати такого може вічність, а тому швидше за все і залишиться до пізнього віку самотньою. Хоча, все може і змінитися, залежно від виховання і самої долі ...

Число імені Віта

Число імені Віта по нумерології – 7. Передбачається, що для сімок головне – це їх свобода, а також незалежність. Їм дуже важливо тримати дистанцію у відносинах з людьми і залежати лише від самих себе. На роботі підопічних числа 7 цінують, адже у них постійно виникають в думках все нові і нові геніальні ідеї. Незважаючи на їх успіх, яскравими лідерами їх теж не назвеш, вони не прагнуть до влади. Працювати краще поодинці, а ось свої ідеї віддають в роботу колегам.

Самі по собі сімки досить оригінальні і незвичайні. Розум і мудрість, прагнення до нових знань, відмінні аналітичні здібності, проникливість – все це, безумовно, дуже позитивні і потрібні якості. Однак серед негативних сторін їх характеру можуть проявлятися замкнутість, проникливість, і разом з цим небажання спілкуватися з людьми.

Крім того, 7-ки часом можуть надходити некрасиво, нечесно або навіть підступно. Їм можуть бути притаманні такі риси, як: гордість, марнославство, а також схильність критикувати і себе, і оточуючих. Безумовно, це зовсім не означає, що і Віта буде такою.

Формула обчислення числа імені Віта:У (3) + І (1) + Т (2) + А ( 1) = 7

Астрологічна символіка імені Віта

  • Камінь-талісман – Смарагд і Порфир.
  • Планета-покровитель – Меркурій.
  • стихією – Повітря.
  • Тваринний символ носія імені Віта – Лиса.
  • Рослинний символ – Базилік.
  • Кращий зодіак – Діва і Близнюки.
  • Число Віти – 7.
  • Щасливий день – середа.
  • Ідеальний сезон – Весна.

Відомі люди з іменем Віта

Віта Буйвід – сучасний російський художник

Віта Рамм – член Гільдії кінознавців і кінокритиків СК України

Вікторія (Віта) Семеренко – українська біатлоністка

іменини дні і святі покровителі імені Віта

Ім'я Віта є похідним ім'ям чоловічого імені Віталій, тому святий з таким ім'ям у церковних святцях немає. При хрещенні їм не нарікають і день ангела не святкують.