Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаНіколь
1205 Oracle

Ніколь: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Ніколь по праву може вважатися, як англійською, так і французькою, адже поширене в обох країнах, але при цьому зустрічається і у багатьох інших, як в європейських державах, так і в американських штатах. Його енергетика здатна найсильнішим чином вплинути на названу ім'ям Ніколь дівчинку, на її характер, долю і натуру. Сумісно з багатьма українськими і закордонними чоловічими іменами, має російське коріння, але при цьому практично не зустрічається в Україні. Зате в РФ поширена його чоловіча варіація, як раз-таки і вважається первісної і спорідненої ...

Ім'я Ніколь: Значення і характеристика
Ангел хранитель і покровитель імені:Чи не є

Розмовні варіанти:Ніколетта, Колетта, Ніколета

Сучасні англійські аналоги:Ніккі, Нікола, Ніко, Ніка

Як впливає значення імені на долю: карма

на думку етимологів і фахівців, що вивчають енергетику людських імен,значення імені Нікольможе досить сильно впливати на натуру і характер названої таким чином дівчинки. Вважається, що ця іменна форма може подарувати характеру Ніколь багато хороших якостей, серед величезного списку яких і активність, і емоційність, і допитливість, і товариськість, і красномовність, і комунікабельність, і чутливість, і відповідальність. Втім, в кожній окремій дівчині домінують різні риси, і при цьому виявляються вони по-різному, і на самих різних вікових етапах, супроводжуючись цілим списком інших якостей.

Але в цілому ж можна відзначити, що Ніколь, це завжди особистість досить суперечлива. У таких поєднуються, здавалося б, непоєднувані риси: егоцентризм, щедрість, безкорисливість, принциповість і чутливість, романтичність і черствість. У підсумку знайти спільну мову з такою вдасться далеко не всім – дуже вже вона непередбачувана.

Сумісність Ніколь c чоловічими іменами

Що до взаємин дівчинки Ніколь з представниками протилежної статі, так тут все простіше нікуди. Ніколь може рано почати думати про сім'ю і про особисте щастя. Вона ніколи не буде занадто велелюбний і завжди буде мріяти лише про повноцінну щасливу родину. Але все залежить від того, який життєвий шлях вона обере. Якщо стане кар'єристкою, то швидше за все не доб'ється нічого хорошого в особистому житті, а якщо не піде по доріжці кар'єри, то стане примітною дружиною і зразковою матір'ю, що рідкість у наш час.

Астрологічна символіка імені Ніколь

  • Камінь-талісман – Сапфір.
  • Планета-покровитель – Юпітер.
  • стихією – Повітря.
  • Тваринний символ носія імені Ніколь – Кінь.
  • Рослинний символ – Гладіолус.
  • Кращий зодіак – Стрілець.
  • Щасливий день – середа.
  • Ідеальний сезон – Осінь.

Відомі люди з іменем Ніколь

Ніколь Джус (відома італійська гірськолижниця)

Ніколь Мері Кідман (австралійська і американська актриса)

Ніколь Лаплаца (канадська актриса)

Ніколь Лоро (французький історик і антрополог)

Ніколь Хестерс (німецька актриса театру)

Ніколь Парасковія Еліколані Шерзінгер (американська R &B-співачка, танцівниця)

Ніколь Елізабет Еггерт (американська актриса)

Ніколь Асслеру (французька фігуристка)

Ніколь Брадтке (австралійська тенісистка і тренер)