Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаНіка
1001 Oracle

Ніка: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Ніка за походженням давньогрецьке. Вважається православним руським ім'ям. Утворено від імені давньогрецької богині перемоги. Значення звучить як «перемога». Свого часу ім'я Ніка вважалося лише укороченою формою інших жіночих імен, але тепер уже є самостійним ім'ям.

Ім'я Ніка прийшло до нас з Європи в давні часи, як і багато російські імена, і користується популярністю в більшості країн Європи – в Україні, Англії, Греції, Україні і Білорусії. Має гарне значення, відмінну сумісність і цікаву історію виникнення.

Ім'я Ніка: Значення і характеристика
Походження імені Нікадавньогрецьке
Буквальна трактування«перемога»
В кореніім'я Богині Ніки
Ангел хранитель і покровитель імені:Невідомо

Популярність:Незважаючи на те, що ім'я Ніка стало досить популярним, в рейтинг воно так і не було внесено, і звичайно розділяє позиції з іншими жіночими іменами.

Розмовні варіанти:Нікушка, Никуся, Нікуша, Нікі

Сучасні англійські аналоги:Вероніка

Цікаве про ім'я Ніка:У римській міфології ім'я Ніка ототожнюється з ім'ям давньоримської Богині Перемоги – Вікторією.

Як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Ніка обіцяє носительку багато цікавих і важливих якостей. В цілому ж, Ніка, це зазвичай дівчинка з непростим характером і явними лідерськими якостями. Вона схильна до боротьби за справедливість, чесність, щирість. Ненавидить лицемірів і зарозумілих людей, намагається притримувати високих моральних цінностей і не здатна зрадити або оббрехати. Дружелюбна і доброзичлива, намагається допомогти, кожного вислухати і зрозуміти.

Вона успішна і щаслива, у неї добре розвинена інтуїція, вона вміє адаптуватися до ситуацій і оточенню, майстерно маніпулює людьми в загальне благо, що не корислива і вміє розташовувати людей до себе. Загалом, в усіх напрямках Ніка є унікальною жінкою.

Переваги та позитивні риси:найголовніше гідність Ніки полягає в тому, що вони ніколи не надходить погано по відношенню до інших людей. А ще носій жіночого імені дуже цілеспрямований і завжди досягає поставлених цілей, навіть якщо для цього доведеться перевершити саму себе.

Ніка погано відноситься долюдям зарозумілим і лицемірним, зневажає людей корисливих, уникає спілкування з дуже замкнутими і непередбачуваними особистостями. І більше всього на світі вона ненавидить несправедливість.

Характер імені Ніка

Характер названої ім'ям Ніка дівчата передбачає домінування таких якостей як цілеспрямованість, працьовитість, обов'язковість і старанність, відповідальність і чесність, напористість і настирливість, чесність і справедливість, безкорисливість і спокій, поміркованість і умиротворення, добродушність і доброзичливість. Характер названої ім'ям Ніка дівчата можна назвати ангельським. Така дівчина ніколи не опиниться в центрі скандалу, з усіма намагається спілкуватися максимально однаково і весь час в центрі уваги. Її характер дозволить стати їй лідером в суспільстві, але сама Ніка навряд чи буде цього добиватися.

Крім усього іншого, характер Ніки ніколи не дозволить їй скористатися будь-чиєї слабкістю заради досягнення своєї мети, не дозволить їй обдурити кого -то або образити, зрадити або образити. Ніка чесний і прозорий людина по натурі, завжди в що складається в хороших відносинах з усіма без винятку. А ще її характер передбачає багато талантів, в тому числі і організаторські здібності та лідерські задатки, які, втім, Ніка не стане спеціально демонструвати оточуючим – надто вже скромна, але не сором'язлива.

Характер носії імені Ніка простий, поступливий, поступливий, мінливий, ніколи не стане причиною для сварок з оточенням, скандалів або конфліктів.

Раннє дитинство

У ранньому дитинстві у дівчинки, якій батьки вирішили дати красиве жіноче ім'я Ніка, може бути досить хороший характер, по-справжньому ангельська натура. Це виражається в першу чергу в тязі до творення добрих справ. Наприклад, значення і енергетика цього імені обіцяють щирість, доброзичливість, щедрість, справедливість, співчуття, бажання допомагати всім навколо і творити добрі справи. Маленька Ніка може в дитинстві стати захисником слабких і не здатних за себе постояти діточок. При цьому робити це вона не стане заради авторитету або поваги – просто названі ім'ям Ніка дівчинки часто ненавидять більше всього на світі несправедливість, нечесність, егоїстичність і агресію. Значення може обдарувати ще й талантом дипломатичного красномовства. Іншими словами, Ніка може стати людиною, здатним будь-який конфлікт перевести в звичайну бесіду, що дуже непогано, і більш того, допоможе їй і в дорослому житті.

Маленька Ніка, над якою протегує значення цієї популярної іменний форми, може стати лідером серед однолітків, до того ж, не за своїм бажанням, а за звичайним збігом обставин. Ніка добра, життєрадісна, володіє творчим потенціалом і організаторським даром, вона з легкістю може управляти натовпом, нав'язувати всім свою думку і демонструвати доминацию над людьми, не привертаючи до цього увагу. При всьому при цьому у Ніки досить сил, щоб протистояти несправедливості, і ставити на місце тих, хто вважає себе вище всіх інших ...

Підліток

У дівчинки підлітка, над якою протегує значення красивого дівчачому імені Ніка, можуть особливо яскраво проявитися творчі здібності. Відмінна фантазія, творчий потенціал, вміння красиво говорити і бачити в усьому те, що звичайним людям непомітно, бажання у всьому бачити ідеал, оптимістичність і позитивність мислення, любов до мистецтва та літератури – все це ще далеко не повний перелік того, що може проявитися в натурі дівчинки Ніки. А ще значення може обдарувати її рисами, завдяки яким вона зможе багато чого досягти в житті і роботі ...

Мова йде про такі риси як цілеспрямованість, працьовитість, старанність, обов'язковість, старанність, серйозне ставлення до всіх справ без винятку, аналітичний склад розуму, відповідальність, стрімкість, планомірність, розважливість і відмінна інтуїція. Значення і енергетика імені Ніка можуть перетворити носительку в реально успішну дівчину, у якої буде виходити все, чого вона тільки захоче. І при цьому у Нікі натура не наділена такими рисами як розважливість і корисливість – все, чого вона домагається, вона домагається самостійно, без допомоги інших людей., «Виїжджаючи» тільки на власному працьовитості і старанності.

У дівчинки Ніки в підлітковому віці не повинно бути недоброзичливців і ворогів, вона чесна і щира людина, що живе максимально правильно. Але є в ній і один великий мінус – недовірливість, що виявляється в спілкуванні з потенційними друзями. Вона нікому не довіряє, і від усіх приховує свої слабкості і переживання, образи та розчарування.

Доросла жінка

насамперед варто відзначити той факт, що значення імені Ніка може нагородити носительку найгарнішою інтуїцією, такою, якою можна лише позаздрити, і багато в чому саме вона то і стане головною зброєю Ніки в боротьбі за успішність. Втім, вперше проявлятися вона може почати вже в підлітковому віці дівчинки, яка є носієм цього ймення. Але інтуїція не єдина перевага Ніки – так, до списку достоїнств можна віднести ще й помірність, планомірність, відповідальність, працьовитість, спрага поваги і загальної любові, безкорисливість, красномовність, дипломатичність і тактовність, безконфліктність і не запальність. Ніка, це людина з відмінним характером і унікальною натурою, здатний легко адаптуватися до будь-якого оточення і до будь-якої ситуації. Вона легко підтримає будь-яку тему розмови, із задоволенням йде на нові контакти та знайомства, не відмовляється від друзів і намагається всім навколо догодити, чого б їй цього не варто. Це жінка, якій хочеться, щоб все у неї було максимально ідеально.

Ще, що досягла зрілості жінка, над якою протегує енергія і значення ймення Ніка, це відмінний співрозмовник. Вона готова нескінченно спілкуватися з людьми, при цьому має задатки психолога і своїм спілкуванням з людьми намагається допомагати їм. Із задоволенням вислухає людини, допоможе, якщо не ділом, то радою, не відмовить у співчутті. Але сама ж ніколи і нікого не присвятить в свої переживання, занадто сильно боїться, що хтось заподіє їй біль, скориставшись її слабкостями.

Доля імені Ніка

Доля імені Ніка така, що передбачає носительці не особливо бурхливу, але яскраву особисте життя. При цьому, велика відмінність між тим, як доля може скластися у річної Ніки, і як вона складеться у зимовій. Наприклад, доля річної Ніки передбачає довгий зречення від серйозних відносин, вона тільки тоді почне шукати собі партнера, коли стане на ноги в прямому і переносному сенсі цих слів.

Доля зимової дівчата, над якою протегує енергетика імені Ніка, трохи інша. Зимова Ніка може рано вийти заміж і постаратися якомога швидше обзавестися дітьми, їй не потрібна кар'єра, потрібна тільки сім'я. Але в підсумку може бути розлюбити обранця, що відповідно принесе чимало проблем шлюбу. Але така вже життя народилася в зимовий період носії іменний форми Ніка.

В цілому ж доля передбачає становлення Ніки хорошою матір'ю і зразковою берегинею домашнього вогнища. Вона ніколи, навіть розлюбивши, не зрадить другу половинку. Чи не обдурить і не образить, але мстива і за будь-яку образу свого обранця буде мстити. А ще її доля передбачає становлення дуже цікавою особистістю, що користується великою популярністю у чоловічої статі.

Любов і шлюб для імені Ніка

Життєрадісна і влюблива Ніка досить довго йде до ідеї створення сім'ї. Вона часто закохується, але пристрасні романи швидко закінчуються, а ось тривалими стосунками вона себе не обтяжує.

Її обранець повинен бути не тільки привабливим і забезпеченим, але і кмітливим. Чоловік повинен постійно дивувати Ніку. Також дуже важливо, щоб її вибір схвалили батьки.

Швидше за все Ніка намагатиметься підлаштувати чоловіка під себе, вважаючи, що вона гідна того, щоб чоловік їй у всьому підкорявся. Звичайно, сподобатися таке може не всім, але така вже вона. Вийшовши заміж Никуся не поспішає ставати ідеальною господинею, вона терпіти не може домашні справи і намагається не надягати на себе кайдани побутової рабині. Її чоловікові варто набратися терпіння і з гумором ставитися до настільки неоднозначного характеру коханої.

Дуже рідко Ніке вдається змінити свої життєві цінності і пріоритети, тому нерідко вона проходить не через один шлюб, але в похилому віці може залишитися і зовсім без чоловіка, оскільки догоджати дружині в усьому без будь-якої віддачі з її боку швидко набридне навіть самому терплячому чоловікові.

Ніка як Мати

Невміння цінувати любов і турботу з боку чоловіка можуть привести до того, що довгоочікувану дитину Ніка можливо буде виховувати одна, будучи з його батьком в розлученні. Але її життєрадісність і позитивне ставлення до життя, а також внутрішня доброта не дозволять їй зіпсувати життя своєму чаду. Вона безмежно і самовіддано буде любити свою дитину.

Ніка дуже турботлива мати, здатна пожертвувати своїм комфортом заради того, щоб її дитина була щаслива. Вона готова розбитися в коржик заради того, щоб її дочка і (або) син не відчували потреби ні в чому. Любити, що сина, що дочку, вона буде однаково. Для неї важливо виростити вихованих, освічених людей, які знають собі ціну. З сина вона швидше за все буде намагатися виростити чоловіка, схожого на ідеал. А дочка вона буде вчити цінувати і любити себе, але постарається показати їй свої помилки, щоб та не повторила їх.

Сильна духом Ніка не зупиниться ні перед якими труднощами, завжди знайде спосіб допомогти і підтримати дітей. При цьому вона намагається виховати в них почуття відповідальності і самостійності, намагаючись не пригнічувати їх інтереси.

Сумісність Ніка c чоловічими іменами

Вважається, що найкраща сумісність у Ніки в плані любові і почуттів з такими як Лавр, Кім, Остап, Родіон, Федір, Тарас і Ерік.

В ідеалі, щоб бак був міцним і довговічним, пов'язувати життя потрібно з такими як Тимофій, Фома, Ельдар, Олексій, Ігнат і Максим .

Ну і негативний вплив на долю виявляється в разі відносин зі Степаном, Савою, Філіпом, Яном, Денисом і Германом.

Взаємовідносини Ніки з представниками протилежної статі вже в підлітковому віці можуть принести чимало проблем. Закохуючись, Ніка може забувати про все, чого хотіла, про що мріяла, і чого бажала добитися, вона всю себе присвячує своїм партнерам. У зрілості вона може почати більш виважено дивитися на відносини і вести себе максимально стримано. Вона не почне намагатися домінувати над своїм партнером, значення обіцяє їй навпаки, поступливість і поступливість, а значить, швидше за все саме її партнер стане домінуючою особистістю. Ніка добра і щедра, віддана, ніколи не зрадить людини. З яким будує відносини ...

Число імені Ніка

Число імені Ніка по нумерології — 2. Двійка є символом рівноваги, але разом з тим подвійності і контрасту. Підопічні числа 2 перебувають в пошуку гармонії і рівноваги у всіх сферах життєдіяльності. Вони вірять, що тільки домігшись справедливості, миру і гармонії жителі всіх країн зможуть знайти своє внутрішню рівновагу і щастя.

Двійки володіють такими важливими якостями, як: почуття такту, дипломатичність, а також вміння вивести співрозмовника на діалог і схилити до співпраці. Їх вміння співпереживати і надавати близьким підтримку, ніколи не поспішають робити висновки, не розглянувши той чи інший конфлікт з самих різних сторін, щоб винести максимально справедливе рішення. Серед них чимало дипломатів, переговірників, посередників. В їх професійної діяльності їм також допомагає їх розвинена інтуїція і комунікабельність.

В особистому житті двійки спокійні і миролюбні, порядні і чесні. Вони — однолюби, дорожать сім'єю, цінують стабільність і намагаються уникати ризику. Однак двійки можуть бути невпевненими в собі, занадто поступливими і м'якими. Навколишні можуть використовувати їх бажання уникати сварок і конфліктів. Їм варто навчитися бути рішучіше, твердіше і впевненіше в собі. Безумовно, характеристика числа імені не може гарантувати, що всі перераховані риси відобразяться і в імені Ніка.

Формула обчислення числа імені Ніка:Н (6) + І (1) + К (3) + А (1) = 11 = 1 + 1 = 2

Астрологічна символіка імені Ніка

  • Камінь-талісман – Агат.
  • Планета-покровитель – Місяць і Юпітер.
  • стихією – Вода.
  • Тваринний символ носія імені Ніка – Оса.
  • Рослинний символ – Базилік.
  • Кращий зодіак – Скорпіон і Рак.
  • Число Ніки – 2.
  • Щасливий день – понеділок.
  • Ідеальний сезон – Зима.

Відомі люди з іменем Ніка

Ніка Турбіна (російська поетеса)

Ніка Глен (російська перекладачка)

Ніка Ракітіна (письменник-фантаст)

Ніка (сценічне ім'я співачки Ірини Мальгін)

Ніка Нейолова (російська художниця)

Ніка Стрижак (кінорежисер-документаліст, телеведуча)

Ніколоз Гілаурі (грузинський економіст і державний діяч)

іменини дні і святі покровителі імені Ніка

Свята мучениця Ніка Коринфская

березень 23, квітень 29, травень 8