Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаЄва
660 Oracle

Єва: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Єва за походженням давньоєврейське. Сталося від давньоєврейського Хавва, що походить від слова «Hayya» (жити). Буквальне трактування жіночого імені Єва звучить як «жива». До слова, такі імена як Ева і Евіта, вважаються похідними формами Єви, хоча про це мало хто знає.

Більш того, жіноче ім'я Єва має масу особливостей в плані значущості. Воно поєднує два важливі чинники – гарне значення і красиве звучання. Плюс, це ім'я має дуже сильну енергетику, яка може прямим чином впливати на характер, суть і натуру носії.

Ім'я Єва: Значення і характеристика
Походження імені Євадавньоєврейське
Буквальна трактування за першою версією«жива»
В кореніім'я Хавва
Ангел хранитель і покровитель імені:свята праматір Єва

Популярність:У рейтингу популярних імен ім'я Єва займає 26-28 позиції, і доводиться за статистикою на 10-12 дівчаток з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Евушка, Евочка

Сучасні англійські аналоги:Ів, Іва, Ева, Хава

Цікаве про ім'я Єва:ім'я Єва належало праматері всього людського роду і першу жінку. Так її називав сам Адам.

Як впливає значення імені на долю: карма

За головною версією, значення імені Єва обіцяє носительку такі риси характеру як цілеспрямованість, активність, чуттєвість, темпераментність, чуйність і м'якість. А в залежності від сезону народження, можуть мати місце і такі риси характеру як врівноваженість, стриманість, самоконтроль і самопожертву на благо людей. Тож не дивно, що з дівчат на ім'я Єва нерідко виходять люди, що працюють в області пожертвувань і добродійності.

Єва, це в більшості випадків дуже добра, сором'язлива, стримана, розумна, спритна і дієва дівчина, що володіє просто відмінним уявою і хорошою інтуїцією. Це дівчина, у якої все і завжди йде за планом, яка ніколи не відступить від своїх планів, і поставиться до будь-якої справи з належною відповідальністю.

Переваги та позитивні риси:добра і позитивна, ніколи не залишить друга в біді, допоможе, навіть якщо доведеться пожертвувати чимось важливим, завжди проявить співчуття і розуміння. А ще Єва, це людина відкрита і товариська, хоч і трохи сором'язливий.

Єва погано відноситься долюдям з мінливим настроєм, до тих, кого важко передбачити, до непостійним і непередбачуваним особистостям . Вона уникає спілкування з шахраями і корисливими людьми, намагається проводити час тільки з перевіреними людьми.

Характер імені Єва

Характер імені Єва такий, що обіцяє носительці цього найменування непросту і постійно змінюється натуру. Характер дівчата з ім'ям Єва непередбачуваний, вона вічно змінюється, і при цьому змінюється з власної волі. Наприклад, нестача впевненості в собі і рішучості швидко змінюється на протилежне тільки при безпосередньому особистому бажанні Єви змінити себе. Але це не все ...

Характер носії цього іменоформи передбачає наявність великої кількості недоліків, серед яких інфантильність, спокій, невміння йти на контакт і небажання довіряти людям. Вона боїться зради і невірності настільки сильно, що навіть не ризикує підпускати до себе кого-небудь, по крайней мере, до самої зрілості. Саме тому-то протягом практично всього свого життя вона і страждає від самотності – ось такий у неї характер.

З іншого боку, не можна не враховувати той факт, що характер, це один з найзагадковіших параметрів – у чому він залежить від додаткових чинників, серед яких і батьківське виховання, і вплив навіть пори року, в яке народжена Єва.

Раннє дитинство

У малятка, названої дівчачим ім'ям Єва, зазвичай яскраве і занадто рухливе раннє дитинство, що власне і не дивно. Характер дівчинки, над якою протегує значення імені Єва, занадто непередбачуваний, і це якість буде по ходу дорослішання тільки посилюватися. Плюс, є і ряд інших характеристик, серед яких рухливість, енергійність, активність, дієвість, бажання побільше спілкуватися і бути на очах у всього світу.

А ще Єва з дитинства жадає популярності і поваги. Але є «але» — популярності в суспільстві, мрії про яку обов'язково є у названої ім'ям Єва дівчинки, заважають такі риси як інфантильність, замкнутість, невміння заводити друзів і спілкуватися на цікаві співрозмовникам теми, наївність і довірливість. Зазвичай Єва, це невпевнений у собі дитина, нерішучий, сором'язливий і вічно сумнівається у власних же рішеннях і діях. Через це їй важко ужитися в колективі дитячого садка, наприклад, або двору.

Зате вона успішна в плані власного розвитку. Їй легко даються всі нові справи, та й вчиться вона всього з превеликим задоволенням, батькам примушувати її ні до чого не доведеться.

Підліток

Підліток Єва, це вже інша людина – значення і енергетика цього імені, як і раніше грають у формуванні її особистості найважливішу роль. Це ім'я обдаровує її тими якостями, що були названі вище, але додатково породжує в ній і інші характеристики. Так, у цієї дівчинки в підлітковому віці посилюється товариськість, а також, починає проявлятися красномовність – поступово вона обзаводитися друзями і подругами, стає більш впевненою в собі і намагається всіма силами обзавестися популярністю в суспільстві. Почасти, у більшості носіїв цього імені це виходить.

Ще один цікавий момент – у дівчинки, якій батьки вирішили вибрати ім'я Єва, є фактор настирливості і наполегливості в плані вивчення всього нового, що природно дає свої плоди. Так, Єва може стати відмінною ученицею і впоратися з вивченням будь-якого предмета, будь то точна наука, або гуманітарний предмет. Крім того, Єва може мати ще й старанністю, і старанністю, і відмінним самоконтролем в плані емоцій. Вона ніколи не розлютився, не проявить агресивності, і не образиться без вагомої причини, та й взагалі, її вміння контролювати власні емоції вражає, всім би таке ...

Доросла жінка

Доросла Єва, над якою продовжує протегувати значення цього найменування, це вже жінка з відмінним характером і відмінною витримкою, здатна пережити будь-яку життєву плутанину з мінімальними психологічними наслідками. На цьому ж етапі життя значення ймення Єва здатне подарувати і купу інших якостей. Досягнувши зрілості, вона стає впевненою в собі і рішучої дамою, але поряд з цим і недовірливою.

Так уже склалося, що всі Єви без винятку занадто недовірливі, можливо причина в заступництві такого фактора як значимість, але головне не це, а те, що Єва ніколи не підпустить до себе близько неперевіреного людини. Перш, ніж назвати когось другом, Єва перевірити цю людину на предмет корисливості і вірності, і тільки переконавшись у вірності людини, вирішиться присвятити його в своє життя, переживання, образи і почуття. До речі, Єва дуже чутлива і сприйнятлива, і може образитися на будь-яку дрібницю, навіть на саму нешкідливу критику – правда, знову ж таки, про це ніколи не дізнається людина, якого вона не назвала своїм другом.

Доля імені Єва

Доля імені Єва з любові, шлюбі і як таких відносинах з чоловіками, дуже непроста, але і передбачити її з точністю до «напевно» теж неможливо. Це один з найбільш теоретичних параметрів – багато в чому доля залежить від самої носії цього найменування та від її виховання. Хоча є і моменти, в які вірить практичне більшість дослідників.

Один з таких моментів, це впевненість фахівців в тому, кожна Єва без винятку по натурі є занадто нелогічною в плані любові жінкою. Закохавшись, Єва може стати непередбачуваною, емоційної, надто забудькуватою і необов'язковою. Доля передбачає її становлення під час закоханості занадто мінливою дівчиною, що не може не приносити свої негативно позначаються на житті в цілому плоди. Крім того, багато дослідників впевнені в тому, що доля носії найменування Єва передбачає велику кількість розлучень наступає через велику бурхливих романів.

У той же час, доля зрілої Єви може скластися інакше – подорослішала Єва, закохавшись і вийшовши заміж, ризикує стати нудною і передбачуваною, але відповідальною, обов'язковою і постійною жінкою.

Любов і шлюб для імені Єва

Єва звикла вважати любов найважливішим поштовхом для успішної побудови життя. Їй подобається, коли чоловік яскраво, емоційно і наполегливо демонструє свої почуття. Від любові ця жінка чекає бурю позитивних емоцій і фонтан почуттів, а ось чоловіки без ініціативи її не цікавлять.

Єва довго перебуває в пошуках ідеального чоловіка, такого щоб був одночасно і дотепним, і темпераментним, і розумним, і активним, і відкритим. Вона довго не вирішується створити сім'ю, проте не дивлячись на обережність, все-таки виходить заміж в ранньому віці. У підсумку, перший шлюб руйнується.

Чоловік Єви повинен терпляче і з розумінням поставитися до її бажанням бути главою сім'ї, адже вона лідер по натурі. Досить різкий характер Єви не заважає їй бути гостинною і вмілої господинею, що радує своїх близьких і гостей смачною кухнею, прекрасним настроєм і домашнім затишком. А ще вона нікому не дозволяє пхати носа в її сім'ю і відносини в ній.

Єва як Мати

Єва стає дуже турботливою і люблячою матір'ю. Вона без зусиль справляється з усіма клопотами, пов'язаними з доглядом за крихітними малюками. Вона не звикла труси над коляскою від кожного подиху одного з малюків. Вона спокійно займається домашніми справами, поки сплячий в колясці дитина дихає повітрям біля відчиненого балкона. Вона з пелюшок привчає його до самостійності і знайомить його з зовнішнім світом.

Коли діти стають трохи старше, Єва в поведінці з ними і далі вважає за краще не занадто сильно сюсюкаться. При вихованні своїх чад вона використовує рівну строгість, без криків і криків. Вона дуже вимогливо, навіть злегка деспотично ставиться до своїх малюкам. При цьому вона не забуває час від часу проявляти ласку і ніжність.

Особливу увагу Єва приділяє питанню освіти дітей. Вона заздалегідь обдумує і майбутній дитячий сад своїх малят, і майбутню школу, а іноді і вищий навчальний заклад. З іншого боку, вона з повагою ставиться до думки своїх чад і не стане пригнічувати їх мрії і бажання. А ще для неї важлива думка батька сімейства.

Сумісність Єва c чоловічими іменами

Найкраще поєднання в плані любові і пристрасті у Єви з такими чоловічими іменами як Трохим, Макар, Єгор, Роберт, Гордій, Варлаам, Альфред, Борис.

Ідеальним, надійним, міцним і щасливим буде шлюб чоловіками, іменованими такими іменами як Самуїл, Соломон, Харитон, Юхим, Олексій, Анатолій, Фома, Фрол і Ернест.

А з Антоном, Аполлоном, Савелієм, Максиміліаном, Дем'яном і Віленом і зовсім не варто Єві зв'язуватися, тому як тут повна несумісність.

Що стосується взаємин названої ім'ям Єва дівчата з представниками протилежної статі, так тут все дуже непросто. Передбачити смаки і фетиші цієї дамочки дуже складно. Але є і фактор, який об'єднує всіх Єв без винятку – це в основному дівчата, які шукають собі в партнери не стіну, не захист, не джентльмена, а в першу чергу людини, з яким ніколи не буде нудно, володаря яскравого і невтомного темпераменту – хоча знову ж, це риса, що обіцяє таким параметром як значення, але ж грає не найважливішу роль в даному факторі, і не менш важливу роль відіграє ще й знак зодіаку, і вплив інших астрологічних чинників.

Число імені Єва

Число імені Єва по нумерології — 1. Одиницю не дарма вважають символом могутності, влади і слави. Підопічні числа 1 — лідери і переможці від народження. Одиниці сміливо стають першовідкривачами і першопрохідцями в будь-яких питаннях, так як знають, що розпочате ними справа приречена на успіх. Тож не дивно, що вони дуже цілеспрямовані.

Число 1 також наділяє своїх підопічних такими рисами, як: честолюбство, завзятість, впевненість в своїх силах і активна життєва позиція. Ці якості допомагають їм досягти високих результатів у професійній діяльності. Цікаво, що одиниці завдяки високому інтелекту можуть бути успішними бізнесменами, а можуть схилиться до творчої професії, так як вони дуже творчі люди з відмінним уявою. В екстреній ситуації саме одинички швидше за всіх реагують і моментально знаходять рішення проблеми. Найчастіше свої рішення вони приймають одноосібно, не слухаючи чиїсь поради. У них добре виходить керувати колегами або працювати самостійно, а ось колективна робота їм не підходить.

В цілому підопічні числа 1 — життєрадісні і веселі люди, але нерідко назовні виходять і їх негативні якості, такі як: зарозумілість, якийсь егоїзм, нестриманість і імпульсивність, бажання маніпулювати людьми. Одиниці повинні стати трішки м'якше, навчиться чути і поважати думки інших людей.

Формула обчислення числа імені Єва:Е (6) + В (3) + А (1) = 1 + 0 = 1

Астрологічна символіка імені Єва

  • Камінь-талісман – Сард і Нефрит.
  • Планета-покровитель – Сонце і Сатурн.
  • стихією – Вогонь.
  • Тваринний символ носія імені Єва – Лань.
  • Рослинний символ – Лілія і Магнолія.
  • Кращий зодіак – Овен і Діва.
  • Число Єви – 1.
  • Щасливий день – Воскресіння.
  • Ідеальний сезон – Літо.

Відомі люди з іменем Єва

Єва Руткаі (угорська кіноакторка)

Єва Сімонайтіте (литовська письменниця)

Єва Мендес (американська актриса)

Єва Файджес (літературний критик)

Єва Г ерцігова (чеська топ-модель)

Єва Нейман (німецько-український кінорежисер)

Єва Рівас (поп-співачка)

Єва Олін (шведська актриса)

Єва Арнольд (американський фотожурналіст)

Єва Мері Сейнт (американська актриса)

Єва скрині (американська кіноактриса)

Єва-Лена Лундгрен (кіноактриса)

Єва Серрано (французька спортсменка)

іменини дні і святі покровителі імені Єва

Ім'я Єва – Біблійне, а значить в православ'ї немає заборони хрестити дівчаток цим ім'ям.

Прамати Єва – одне і два неділі до Різдва Христового в день пам'яті предків

Преподобномучениця, ігуменя Єва Павлова

лютий 8, серпень 27