Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаПетро
551 Oracle

Петро: значення імені, характер і доля

Чоловіче ім'я Петро за походженням давньогрецьке. За головною версією походить від давньогрецького імені Петрос. Буквальна ж значення і переклад звучить як «камінь». І до речі, багато фахівців-дослідники стверджують, що це ім'я саме по причині такого трактування і може сильно вплинути на характер носія.

Ім'я Петро, ​​сьогодні вже не користується великим попитом, але ще зустрічається на практично всієї території колишнього СРСР. Воно наділене відмінною значимістю, має хорошу символіку, і обіцяє відмінну сумісність з більшістю жіночих імен сучасності ...

Ім'я Петро: Значення і характеристика
Походження імені Петродавньогрецьке
В кореніім'я Петрос
Буквальна трактування«камінь»
Ангел хранитель і покровитель імені:Священномученик Петро Дамаскін та інші. ..

Популярність:У рейтингу популярних чоловічих імен Петро знаходиться всього лише на 50-52 позиціях, і позиції постійно погіршуються. Доводиться на 3-4 хлопчика з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Петя, Петька, Петюня

Сучасні англійські аналоги:Пітер, Пірс, П'єр, П'єро

Цікаве про ім'я Петро:ім'я Петро колись було дуже популярним, але зараз втратило свою популярність, хоч і продовжує зустрічатися.

Як впливає значення імені на долю: карма

Значення імені Петро обіцяє новонародженому добрий характер, хоча походження навпаки, суворий. Іменований таким чином хлопчик з дитинства демонструє гостру залежність від справедливості, а ще він щирий, благородний і чесний, але не товариський і намагається дотримуватися позиції одинаки. Хоча це не говорить про те, що і по життю він повинен бути одинаком – просто одинаком він може пробути до певного моменту ...

Він не має бажання оточувати себе друзями, та й мало у нього тих, хто міг би завоювати його довіру. Він не популярний серед однолітків, і тому уникає їх. Зате школа для нього є предметом обожнювання – він старанно вчиться і завойовує популярність у викладачів, він любить похвалу і компліменти, і можливо навіть стане лідером класу і довіреною особою класного вчителя.

Його мінус – мала впевненість в собі і нестача рішучості. Батькам варто спробувати виховати в ньому зворотне ...

Переваги та позитивні риси:найголовніше гідність Петра полягає в тому, що він ніколи не надійде погано щодо тієї чи іншої людини, навіть якщо ця людина заслужила поганого. А ще Петро ніколи не зрадить людини, який йому довірився, адже знає, як важко часом довіритися, і як важливо потім, щоб цю довіру не було невиправдано.

Петро погано відноситься долюдям, здатним на зраду, до хитрунам, брехунам, підступних, корисливим особистостям. А ще він уникає спілкування з жінками, провідними себе дуже зухвало – вони його лякають.

Характер імені Петро

Характер імені – один з найскладніших чинників в астрології і в цілому в науці, що вивчає значимість імен. Проте, вивчення цього фактора свого часу дослідниками було приділено багато часу, і не безрезультатно. Так, на думку фахівців, характер хлопця з ім'ям Петро зазвичай наділяється такими рисами як чесність, щедрість, доброта, добродушність, цілеспрямованість, планомірність, вірність і відданість, комунікабельність, привітність, балакучість. І взагалі, характер Петі унікальний і здатний змусити захоплюватися. Петя, це людина слова, завжди несе на плечах правду, він прямолінійний, ніколи не бреше, не користується чужими слабкостями заради досягнення власних корисливих цілей, не здатний на хитрість, добра людина. Плюс, його характер такий, що наділяє носія купою лідерських задатків. Петро може стати начальником і відмінним керівником, лідером, але правда тільки в тому випадку, якщо зможе подолати свою нерішучість і невпевненість в собі, подолати страх здійснення помилок. Петро сильний духом, завжди рухається тільки вперед, готовий долати будь-які перешкоди, що виникають на його шляху до мети, але занадто слабохарактерен і боязкий. А ще у іменується таким чином чоловіки може бути і багато інших недоліків.

У той же час, характер носія імені Петро може і в край відрізнятися від описаного вище, адже насправді залежить не тільки від характеристики імечко. Характер кожної окремої людини залежить ще і від знака зодіаку з його енергетикою, і від року за китайським календарем, і навіть від пори року народження ...

раннє дитинство

В ранньому дитинстві характеру хлопчика, якому батьки вирішили дати рідкісне чоловіче ім'я Петро, ​​сулятся такі риси як сором'язливість, недовірливість, щирість і відкритість, позитивність і оптимістичність, дисциплінованість і слухняність. Значення найменування Петро зазвичай обіцяє старанний характер і досить спокійна вдача, у такого хлопчика ніколи не буде ворогів, а друзів, навпаки, може бути дуже і дуже багато. Плюс, у хлопчика Петі може бути відмінна фантазія і Отпадная уяву, такі ніколи не сидять без діла, вони завжди знаходять, чим зайнятися, фантазують і вигадують собі заняття, намагаються не просиджувати даремно «штани» і не замикатися в собі. З іншого боку, значення обіцяє ще й старанність, і обов'язковість, і сталість – у такого хлопчика вистачить сил закінчити будь-яку справу без винятку, він не здасться і не кине справу на півдорозі, ніколи відступить від поставленої мети, завжди доведе розпочате до кінця.

Що стосується друзів і товаришів, так з ними у Петі ніколи не виникне проблем, ні в дитинстві, ні в дорослому житті. Так, він замкнутий, трохи скритний і боязкий, намагається нікому не довіряти, але в той же час комунікабельний і ні в якому разі не відмовиться від контакту з новою людиною, він любить спілкуватися на різні теми, балакучий і комунікабельний, різнобічно розвинений, і знає, як привернути увагу співрозмовника, зацікавити його, заінтригувати.

Підліток

У хлопчика підлітка, який отримав при народженні чоловіче ім'я Петро, ​​звичайно величезна кількість друзів і однодумців, він з легкістю спілкується з ними на найрізноманітніші теми, красномовний і балакучий, говіркий, завжди має в запасі купу тем для розмови, з ним не нудно. Плюс, значення найменування Петро може обдарувати ще й цілою купою хороших характеристик: цілеспрямованість, сталість, старанність, обов'язковість, працьовитість, емоційність, чутливість і сприйнятливість. Всі ці риси здатні створити хлопчика веселого, товариського і досить популярного. Але що не менш важливо, так це те, що значення іменоформи Петя обдаровує ще і доброзичливістю, і щедрістю, і добродушністю – тобто рисами, завдяки яким з нього може вирости хлопчисько з доброю душею і серцем, і сильним духом.

Єдиний величезний мінус підлітка, над яким протегує значення іменний варіації Петро, ​​це нерішучість, що переростає з часом в найсильнішу непевність у собі, боязкість, недовірливість. Разом, ці риси можуть надати неймовірно негативний ефект – саме через них Петро і не зможе реалізувати свій лідерський потенціал, скористатися задатками, завдяки яким зміг би стати шановним в суспільстві людиною. Зате з навчанням у Петі ніколи не виникне проблем, значення цієї назви може обдарувати величезною кількістю талантів, і головне, працьовитістю, якого в школі, на жаль, багатьом дуже навіть не вистачає.

Дорослий чоловік

У дорослого чоловіка, іменується ім'ям Петро, ​​досить багато достоїнств. В їх величезному переліку варто було б особливо виділити такі як комунікабельність, привітність, чесність і щедрість, стрімкість і напористість, наполегливість і завзятість, цілеспрямованість і працелюбність. Він завжди дотримується правил, намагається приймати тільки обдумані рішення, не довіряє інтуїції, користується виключно логічним мисленням і орієнтується на здоровий глузд. Значення цього ймення може обдарувати непомірною тягою до влади і матеріальних благ, але через відсутність рішучості і впевненості в собі, Петро навряд чи доб'ється чогось по-справжньому великого. Зате все, чого Петро досягає, він домагається лише власною працею, використовуючи силу волі і наполегливість. Такі чоловіки сьогодні є рідкістю.

Що стосується друзів, так їх у Петра прикро мало, але не через те, що він непопулярний або мовчазний, навпаки, він дуже товариський, просто боїться зближуватися з людьми, боїться виявитися рано чи пізно відданим, або ошуканим. Зате серед тих кількох друзів, що у нього є, тільки вірні, справжні, віддані товариші, такі, в яких Петро може бути впевнений на всі сто відсотків. Чоловік, над яким протегує значення імені Петро, ​​це людина слова, різкий, трохи буйний, але чесний, і завжди стримуючий свої обіцянки, на такого можна покластися в будь-якій справі. Він ніколи не підведе.

Доля імені Петро

Доля імені Петро у відносинах з представницями протилежної статі, в шлюбі і в любові така. Що передбачає носію цього імені довгий пошук істинної другої половинки і вельми нудну і монотонну особисте життя. Петро, ​​це людина, у всьому шукає ідеал і гармонію, він ніколи не прийме відносини з дівчиною, в яких буде щось, що не задовольняє його вимогам, надто вже є принциповим в цьому плані.

Але не можна не відзначити і те, що доля може припускати і дуже насичене особисте життя. Петро може міняти дівчат як рукавички, йому не складе труднощів отримати любов тієї дівчини, що йому сподобалася, але на довгі стосунки з ним дівчатам не варто розраховувати в разі, якщо Петі щось в них не подобається. Саме тому-то його доля і передбачає дуже довгий пошук другої половинки. Він не любить дівчат, сильніше його духом, не терпітиме завзятість і наполегливість, ніколи не стане «підкаблучником». Така вже доля цього найменування.

З іншого боку, доля залежить ж не тільки від характеристики імені, вона залежить від безлічі інших чинників, і серед них не тільки характер самого носія імені і астрологічні чинники. Доля в чому залежить ще і від виховання, і від сумісності імен, і навіть від сумісності знаків зодіаку.

Любов і шлюб для імені Петро

Молодість у Петра зазвичай проходить досить бурхливо. Завдяки своїй привабливій зовнішності, мужності і силі, він підкорює одну дівчину за одною. Постійний флірт і короткочасні романи супроводжують його майже до 30-ти років, тому ранній шлюб у нього навряд чи можливий. Тільки ставши вже зрілим чоловіком, Петро переосмислює своє ставлення до жінок і до життя в цілому, виробляє власні принципи і погляди на життя.

До створення сім'ї він підходить дуже серйозно, усвідомлюючи всю важливість цього кроку в житті. Він з усією відповідальністю бере на себе роль глави сімейства і є для нього надійною опорою. Петро буде щосили намагатися забезпечувати свою улюблену дружину і дітей на високому рівні. Дружина, в свою чергу, повинна бути не тільки красунею, а й розумницею. Для Петі важливо, щоб вона була вмілої господинею, справжньою берегинею сімейного вогнища, що створює затишок і комфорт в їх сімейному гніздечку. Величезним плюсом буде і вміння смачно готувати, адже Петро часто приймає в їхньому будинку рідних і друзів, а кулінарні таланти подружжя будуть в таких випадках дуже до речі.

Петя — прихильник здорового і правильного способу життя. Він активно займається спортом, стежить за своєю зовнішністю, намагається правильно харчуватися і уникати шкідливих звичок. Крім того, він багато читає, займаючись саморозвитком. Ну а його дружина повинна завжди утримувати інтерес Петі до себе: загальні інтереси, захоплення його успіхами, ідеальна зовнішність, бурхлива і різноманітна інтимне життя. Якщо Петро втратить інтерес до дружини, велика ймовірність зради і захоплення іншою жінкою.

Петро як Батько

Діти — це дійсно квіти життя для кожного з нас, але материнство і батьківство має на увазі не тільки величезну відповідальність, а й стрес. З появою власних малюків життя людини вже не буде колишньою. Як на такий стрес відреагує кожна окрема людина або група людей з однаковим ім'ям невідомо. Відповідальність, турбота, ласка, — ось ті якості, завдяки яким можна припустити, що Петро стане непоганим, а хорошим батьком.

Петя глибоко і щиро відданий своїм дітям і дуже сильно їх любить. Він обожнює балувати своїх діточок і завалювати їх все новими і новими іграшками. Він із задоволенням проводить з ними багато часу, навчає їх різним настільним іграм і займається їх вихованням. Він намагається прищепити своїм чадам любов до здорового способу життя, спорту і читання.

Діти просто обожнюють тата і вважають його прекрасним батьком, справжнім прикладом для наслідування. В майбутньому дочки пап на ім'я Петя дуже часто шукають собі чоловіка, схожого на папочку, а сини намагаються бути схожими на тата, копіюючи не тільки його поведінка, але ще і його спосіб життя.

Сумісність Петро c жіночими іменами

Питання сумісності імені Петро з іменами для жінок був розкритий дослідниками вже неіснуючого Радянського Союзу, і сьогодні не представляє собою таємницю. Тоді було з'ясовано кілька факторів ...

Перший говорить про відмінний поєднанні в почуттях з такими як Анастасія, Броніслава, Дора і Варвара, Роза і Мірра, Емма і Марія.

Другий про можливість довговічного і міцного шлюбу з Кароліною, Христиною, Надією, Параскою, Сарою, Лідією, Неллі, і Фаїною.

А третій про неможливість духовного зв'язку з Алісою, Агніей, Серафімою, Флорою, Стефанією, і Станіславою.

Що стосується стосунків чоловіка, який отримав при народженні іменну варіацію Петро, ​​з представницями протилежної статі, так тут не обходиться без проблем. Так, він чарівний і красномовний, легко йде на контакт, знає, як зацікавити співрозмовницю, але занадто боязкий. Жінці, яка закохалася в нього, буде дуже нелегко завоювати його довіру, на це може піти дуже багато часу, і то, не факт, що це призведе до чогось дійсно стоїть. Петро знає, як правильно подати себе публіці, вміє привертати увагу, але не вміє чарувати, закохувати в себе, і що не менш важливо, не вміє довіряти людям. Його боязнь зради і невірності здатні погубити навіть найміцніші стосунки ...

Число імені Петро

число імені Петро по нумерології — 8. Число 8 дуже нагадує знак нескінченності. Вісімку прийнято вважати не тільки символом матеріального благополуччя, але і символом стабільності, надійності та сталості. Саме ці якості допомагають підопічним числа 8 домагатися матеріального достатку і високого становища в суспільстві.

Вісімки — дивовижні люди, що поєднують в собі якості, які іноді навіть суперечать один одному. Серед них чимало, так званих, екстрасенсів, з вражаючою проникливістю і умінням передбачати найближче майбутнє. Разом з тим підопічні 8-ки відрізняються прагматичністю, високим інтелектом і розсудливістю, цілеспрямованістю і честолюбством. Вони просто створені для бізнесу та підприємницької діяльності. Активні, вольові й енергійні вісімки ідеально підходять на роль керівника, начальника, на худий випадок топ-менеджера. З підлеглими вони будуть вести себе досить жорстко і владно, але їх робота і стратегія спілкування з колегами буде ефективна і успішна.

Матеріальний достаток, бажання заробити ще більше грошей дуже часто знецінює для 8-ок справжні життєві цінності, тому їм слід не вимірювати все в житті грошима, а навчиться радіти простим людським цінностям: сім'ї, дітям, батькам, сонячному дню або душевного спілкування з друзями. Також, в майбутньому, вони не повинні залежати від їх часто змінюючих настроїв, навчаючи, як правильно контролювати свої емоції.

Формула для розрахунку назви Петра:P (8) + E (7) + t (2) + p (9) = 26 = 2 + 6 = 8

Астрологічна символіка, названа Peter

  • Камінь-талісман – Смарагд.
  • Planet Prualt – Місяць .
  • Патронарний елемент – Земля.
  • Назва символів тварин Peter – Баран.
  • символ рослини – дуб.
  • Best Zodiac – Овен.
  • Кількість peter – 3.
  • Щасливий день – середа.
  • ідеальний сезон – весна.
<розділ Class="Part4 відомий" ID="знаменитий">

відомі люди, названі Пітера

Пітер Апраксін (російські державні справи)

Петро (Петро -Joseph) DrittenPrais (Московський архітектор)

Петрі Вяземський (російський поет, держава деятель и историк)

Пётр Болотников (советский бегун на длинные дистанции)

Петр Бадмаев (Жамсаран) (врач тибетской медицины)

Петр Вайль (американский журналист, радиоведущий и писатель)

Петр Амиранашвили (грузинский оперный певец)

Петр Булахов (русский композитор)

Именинные дни и святые покровители имени Петр

Святитель Петр Московский

январь 3

Мученик Петр Никомидийский

январь 10

Преподобный Петр Зверев

февраль 9

Священномученик Петр Дамаскин

февраль 22

Великий апостол Петр

июль 13

Св. Митрополит Петр Крутицкий

октябрь 10

Преподобный Петр молчальник

декабрь 8