Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаІлона
1248 Oracle

Ілона: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Ілона за походженням грецьке. З цієї ж версії передбачається, що воно походить від імен Олена, значення якого звучить як «світла». На жаль, до цієї версії схиляються далеко не всі фахівці, а й інших версій у них немає.

Ім'я Ілона досить популярно в Україні та країнах колишнього СРСР, але при цьому залишається в категорії найрідкісніших імен. Але зате воно має дуже сильну енергетику, обіцяє багато хорошого носительку. А ще у цього імені відмінна сумісність з багатьма чоловічими іменами …

Ім'я Ілона: Значення і характеристика
походження імені Ілонадавньогрецьке
В кореніжіноче ім'я Олена
Буквальна трактування«світла»
Ангел хранитель і покровитель імені:Чи не є

Популярність:Сьогодні жіноче ім'я Ілона продовжує числитися в категорії рідкісних українських жіночих імен. Доводиться по статистиці не більше, ніж на 10 дівчаток з 10 тисяч новонароджених.

Розмовні варіанти:Ілонка, Іла

Сучасні англійські аналоги:Чи не є

Цікаве про ім'я Ілона:ім'я Ілона популярно не тільки в Україні і країнах СНД, але ще і далеко закордоном. Наприклад, воно деякий час було одним з найпоширеніших в Угорщині.

Як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Ілона обіцяє багато важливих, рідкісних, але і суперечать один одному характеристик. Зазвичай носії цього імені наділяються такими рисами як волелюбність, незалежність, черствість, серйозність, розважливість, ощадливість, принциповість, наполегливість і працьовитість. Правда, всі ці риси проявляються у носії не відразу, а лише по ходу дорослішання, та й в різних сумішах.

В цілому ж можна точно сказати, що більшість Ілон, це дівчата з відмінним характером, одночасно відповідним і людині-лідеру, і жіночною особистості, представниці найніжнішої половини людства – це здебільшого двоїсті добре уживаються в одній особистості натури.

Переваги та позитивні риси:найголовніше гідність всіх Ілон без виключення полягає в тому, що ці дівчата завжди домагаються цілей, які самі ж перед собою і ставлять. Вони ні перед чим не зупиняються, і завжди йдуть вперед, експериментуючи, поліпшуючись, не залишаючи спроб ...

Ілона погано відноситься долюдям, які не бажають нічого робити для того, щоб домогтися чогось більшого, ніж є. Плюс, носії цього жіночого імені намагаються уникати спілкування зі слабкими волею і духом людьми.

характер імені Ілона

Важко насправді сказати точно, яким буде характер носії імені Ілона. Але можна точно сказати, що це буде характер ніяк не поганий дівчата. Чому так категорично? Та тому що носії ім`я Ілона сулятся лише риси, здатні вплинути на життя самої людини, але ніяк не на інших, і в основному це хороші, потрібні, важливі риси. Наприклад, мова йде про такі риси як цілеспрямованість, працьовитість, розважливість, напористість, наполегливість, старанність.

Всі ці риси як не можна позитивніше позначаться на самій суті носії імені Ілона. Людина з таким характером не може не досягти успіху по життю, не може не закінчити розпочату справу, і не може не досягти того, що поставить собі за мету. Характер Ілони не дозволить їй кинути розпочату справу на півдорозі ...

Ну а на додаток до всього іншого можна з упевненістю на сто відсотків заявити ще й про те, що Ілона, це завжди відданий своїм друзям і товаришам людина. Така ніколи не кине друга в біді, не зрадить близького, не залишить без допомоги родича, і взагалі, це людина, не здатна стояти осторонь, коли поруч комусь погано. Навіть мало знайомій людині Ілона спробує допомогти, чим зможе. Але і від своїх друзів вона вимагатиме того ж – а тих, хто не буде відповідати критеріям, вона просто викине зі свого життя раз і назавжди.

Раннє дитинство

Вже з ранніх років Ілона починає демонструвати свій характер всім оточуючим. Ілона, це дівчинка, що має такі риси як реалізм, серйозність, розважливість, умиротворення і спокій. Цією малятку чужі різні прояви легковажності, фантазії та уяви, покладається виключно на логіку і здоровий глузд. Безумовно, в деяких випадках це може і зашкодити, тим більше в дитячому віці, але на характері Ілони це навряд чи сильно позначиться.

Однолітки можуть її недолюблювати через схильність до розповідання правди дорослим – її вважають ябедою, але вона просто не може брехати і обманювати старших, так закладено в її підсвідомості.

Зате батьків вона радує – з нею рідко виникають негаразди, карати її практично нема за що, виконує всі обов'язки на «п'ять з плюсом», слухається і кориться, часто просить поради у дорослих і не нехтує критикою, а використовує її у власне благо. Все вищезгадане позначиться і на майбутньому ...

Підліток

В віці підлітка дівчина на ім'я Ілона може сильно змінитися, а може і навпаки залишитися такою ж, якою й була в ранньому дитинстві. Хоча, насправді важко передбачити, адже ім'я Ілона вкрай дивно і незвично впливає своєю енергетикою на дівчат. Народжуються під різними знаками Зодіаку, наприклад.

В школі, наприклад, це і зовсім може бути ідеальна учениця, дівчина з відмінним почуттям гумору, совісна і чесна, практична і працьовита, серйозна водночас.

Вона будь-який момент готова прийти на допомогу і виручити друга, але тільки чесними шляхами, ніколи не погодиться кого-небудь обдурити або «обвести навколо пальця» — саме це й породжує в її оточенні багато ворогів, для яких обман, це стиль життя і спосіб досягнення цілей. Вона не стане домагатися наміченого шляхом обману, користі, або зради – не створена для цього.

Доросла жінка

Що стосується дорослої Ілони, так тут все і зовсім дуже непросто. Вона може бути скандалісткою і лідером, а може стати неперевершеною жінкою. З жіночною натурою і поглядом тигриці. Важко передбачити ...

Професійна діяльність у такий дамочки буде орієнтована в першу чергу на користь для суспільства і самореалізацію. Хвалитися перед кимось досягненнями в роботі і героїзмом не стане, навпаки, обожнює самотнє проведення часу, спокій, незалежність. Побачивши заздрісних поглядів страждає – їй чужі такі відчуття, вона їх ненавидить. Зате є у неї всі шанси на просування по службі – начальство любить таких, на неї можна покластися, довірити їй справу, від якого відмовиться будь-який інший робітник.

Та й взагалі, Ілони в своїй більшості жінки дуже незвичайні, вони на все дивляться під іншим кутом, у всьому бачать не те, що бачать інші, і на все мають свою думку.

доля імені Ілона

Важко насправді сказати точно, як повинна скластися доля людини в стосунках з представниками протилежної статі, особистому житті і любові, орієнтуючись лише на енергетику його імені. Але в разі Ілони, зате точно можна сказати, що носій цього імені просто не може не користуватися популярністю у представників чоловічої половини людства. Так, може носії цього імені і не дуже чарівні, і чарівні, не дуже ніжні (так передбачає енергетика), але зате справедливі, чесні, щирі, віддані, вірні і чисті душею, а це ж чималої варто.

Доля ж може скластися так, що популярна в підлітковому віці і молодості наробить багато помилок. Популярність, постійні залицяння, заздрість подруг, вічні букети квітів і подарунки – все це може перетворити носительку імені Ілона в розбалували і дуже егоцентричну дівчину. Крім того, будучи на емоціях, така дівчина може втратити пильність і зробити багато помилок, рано вийшовши заміж не за того, за кого варто було б, або ж рано завагітнівши.

Але якщо цього не станеться, то створений в зрілості Ілоною шлюб може виявитися настільки ідеальним, що про такий багатьом залишається лише мріяти. Притому, сама ж вона і буде робити його ідеальним, адже буде приблизною господинею, відданою дружиною, гарною коханкою і взагалі прекрасною мамою.

Любов і шлюб для імені Ілона

Досить складно сказати, який насправді буде дружиною дівчина, яка отримала при народженні ім'я Ілона. Але деякі риси, що в теорії сулятся енергетикою цього імені, дозволяють припустити, що носій цього імені ніяк не повинна бути поганий дружиною. Чому? Так як мінімум тому, що поганий дружиною не може бути настільки розважлива, серйозна, правильна, надійна, віддана і вірна жінка. Хоча, безумовно, бувають різні випадки.

Крім усього вищесказаного варто сказати ще й про те, що подружжя собі Ілони зазвичай вибирають вкрай обережно в силу своєї розсудливості і передбачливості. Будучи людиною розсудливим і завбачливим, обережним і розважливим, Ілона буде ретельно вивчати партнерів і зійдеться в шлюбі тільки з тим чоловіком, в якому буде впевнена на всі сто відсотків.

Ну а на додаток до всього сказаного можна додати ще і той факт, що свого чоловіка Ілона напевно буде хорошою, вірною, відданою дружиною. Вона завжди підтримає його в нових починаннях, допоможе, якщо буде потрібно, підкаже, порадить, якщо її ради запитає чоловік, і піде назустріч, якщо буде потрібно. Це жінка, на яку чоловік завжди зможе покластися. А адже це рідкість у наш час.

Ілона як Мати

Який буде матір'ю жінка на ім'я Ілона. Ну як показується практика, в своїй більшості Ілони, це відмінні матюкаючи. Але не в сенсі любові до дітей і жертви заради них, а в сенсі відповідальності, обов'язковості, чесності, правильності та багато чого іншого. Може Ілона і не буде сверхнежной і м'якою мамою, що дозволяє своїм дітям все, що спаде їм у голову, але зате вона забезпечить їх усім необхідним і дасть все те, що повинні давати матюкаючи.

Але варто відзначити і той факт, що ідеальним варіантом в разі Ілони буде спланована вагітності, запланована здалеку, а не раптова і випадкова. Ілона в своїй більшості люблять планувати, передбачати і припускати, а не жити випадком. Якщо вагітність буде плануватися з чоловіком, то у неї буде шанс підготуватися до неї, змиритися з нею, підготувати себе в психологічному плані. До того ж, підготовка буде дуже навіть до речі, якщо мова йде про кар'єристка – але ж кар'єристки серед Ілон зустрічаються досить часто.

Дітей же Ілона напевно буде любити однаково, що первістка, що другу дитину, що хлопчика, що дівчинку, і давати вона їм все буде порівну. Але що до виховання, так їм повинні будуть мама і тато займатися рівномірно, однаково – ця жінці не буде терпіти відсторонити від виховання дітей і відповідальності за їх розвиток тата.

Астрологічна символіка імені Ілона

  • Камінь-талісман – Аметист.
  • Планета-покровитель – Марс.
  • покровительствующая стихія – Вогонь.
  • Тваринний символ носія імені Ілона – Зозуля.
  • Рослинний символ – Ірис.
  • Кращий зодіак – Овен.
  • Число Ілони – 1.
  • Щасливий день – середа.
  • Ідеальний сезон – Весна.

Відомі люди з іменем Ілона

Ілона Дучинської – угорсько-австрійська революціонерка

Ілона Кабоша – угорсько-британська піаністка

Ілона Мітресей – французька співачка

Ілона Усович – білоруська бігунка

іменини дні і святі покровителі імені Ілона

Ім'я Ілона не є православним і справляє іменини за католицьким церковним календарем

5 серпня.