Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаАделіна
627 Oracle

Аделіна: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Аделіна за походженням древньогерманська. Перекладається як «з благородного стану». Сталося швидше за все від німецьких слів «adal» і «heyd». Трактується це ім'я як «благородна», «велична» і «важлива» — але це по німецької версії. Але ж є і татарська версія – так-так, це ім'я користувалося свого часу популярністю у татар. І ось тут воно трактується як «чесна», «сумлінна» або «порядна».

Ім'я Аделіна є католицьким. У православному іменослове по Святців його немає. Ніякої Святий, яка б в православ'ї протегувала над ним, просто не існує.

Ім'я Аделіна: Значення і характеристика
Походження імені Аделінадревньогерманська
Від слів«adal» і «heyd»
Переклад«з благородного стану»
Трактування«благородна», «велична» і « важлива »
За другою версією« чесна »або« важлива »
Ангел хранитель і покровитель імені:Чи не є

Популярність:на жаль, особливою популярністю це ім'я зараз не користується в Україні, та й статистика по ньому не ведеться. Воно припадає не більше, ніж на 2-5 дівчаток з 10 тисяч новонароджених.

Сучасні англійські аналоги:Adel

Цікаве про ім'я Аделіна :Ім'я Аделіна зустрічається не тільки у татар і росіян, але також і у мусульман, але в більшості випадків його замінюють укороченими формами, серед яких «Адель» і «Адль».

Як впливає значення імені на долю: карма

Католицьке ім'я Аделіна наділяє носительок зазвичай цілою купою хороших якостей. Найчастіше, носії цього імені представляють собою дуже наполегливих, цілеспрямованих, упертих, принципових і чесних жінок. Названа цим ім'ям дама ніколи не буде шукати користь у відносинах з людьми, буде надходити виключно по совісті, і що не менш важливо, вона не побоїться сказати людині правду в очі. Вона не буде звертатися до відмовок, якщо нагрубила або образила людину, не буде пояснюватися – все її дії, фрази, слова. вчинки, завжди аргументовані і підтверджені фактами. Така вже вона ...

Розважлива, справедлива, планомірна і вольова, завжди намагається правильно ставитися до людей, так, як вони цього заслуговують. Але при всій своїй силі волі та сильний характер вона є такою ж жінкою, як і всі інші. Вона теж потребує підтримки і любові, і завжди буде намагатися отримати їх ...

Переваги та позитивні риси:найголовніше гідність жінок, названих іменем Аделіна, полягає в здатності критикувати не тільки інших людей, але також і себе особисто. Ця жінка не буде боятися посміятися над собою, і будь-яку критику теж прийме як належне ...

Аделіна погано відноситься долюдям, які переслідують корисливі цілі в спілкуванні, і більше всього на світі ненавидить людей, що намагаються нажитися на комусь шляхом обману або хитрості.

Характер імені Аделіна

Характер імені Аделіна такий, що обдаровує носительку дійсно непростим внутрішнім світом, але не в поганому сенсі, а навпаки, в хорошому. Зазвичай носіями цього імені є добрі, добродушні, щедрі, добродушні, принципові, безкорисливі і сміливі дівчата. Їх характер може дратувати одних, і навпаки, надихати і захоплюватися інших. І взагалі, це дуже незвичайні по своїй суті люди.

Саме завдяки своїм характером Аделіни і стають популярними в суспільстві. І більш того, у них завжди багато друзів. Особливо в зрілості, коли характер стає вже усталеним, коли проявляються вже всі риси, що таяться до зрілості всередині. Причому, сама Аделіна ніколи не буде намагатися заводити якомога більше друзів, вони самі будуть йти до неї, самі будуть тягнутися до дружби з нею.

Ну а що ще крутіше, так це те, що всі Аделіни вперті, наполегливі і наполегливі. Вони цілеспрямовані і завжди домагаються свого, в зрілості завжди досягають поставлених цілей і ніколи не здаються. Це дуже добре, тим більше в сучасності.

Раннє дитинство

В ранньому дитинстві дівчинка на ім'я Аделіна може бути дуже допитливою, непосидючою і активною. ніколи не сидить на місці, весь час бігає і робить хоч що-небудь, аби не довелося нудьгувати, проявляє максимум допитливості, прагне пізнати весь світ і відразу, і найголовніше, не може визначитися з цілями. Цій дитині всього і завжди мало, така вже вона. Але батькам сильно переживати не варто, адже вже через якийсь час, ближче до підліткового етапу життя, вона трохи втихомирили і почне ставати більш серйозною.

Ну а поки що Аделіна залишатиметься такою ж, якою й була . А ще в ній може занадто рано прокинутися тяга до знань. Вона може рано почати читати і писати, може навчитися якомусь невластивого дитині справі. Найкраще ж батькам спробувати віддати її в якусь секцію, в якій вона зможе задіяти весь свій творчий потенціал. Наприклад, їй може сподобатися малювання, поезія, танці, або ще що-небудь в цьому роді.

А ще варто було б сказати про те, що дівчинка на ім'я Аделіна в ранньому дитинстві може бути надто вразливою і образливою. Будь-яка навіть найдрібніша критика може відбити у неї бажання займатися тією чи іншою справою, лайка мами або покарання і зовсім можуть увігнати її в депресію. Загалом, з нею може бути часом дуже нелегко.

Підліток

Перейшовши на етап юності, Аделіна може перетворитися на серйозну і самостійну дівчину. У цьому віці вона тактовна, дипломатична, самостійна, чутлива, добра, добродушна, завжди допомагає всім навколо, готова піти на геройський вчинок заради власного задоволення, вміє виявляти благородство, наполеглива і упертий. Іншими словами, юна Аделіна, це дуже непроста, але в той же час володіє безліччю хороших якостей дівчина.

Уява Аделіни залишиться таким же, яким було і в ранньому дитинстві. Але тепер воно може зіграти з нею злий жарт. Справа в тому, що сприйнятлива носій цього імені може все сприймати таким, яким воно їй буде здаватися, і в підсумку ризикує опинитися обдуреною. Тільки у міру дорослішання вона навчиться на власному досвіді і зрозуміє, що не всі в цьому світі таке, яким здається.

Що до діяльності, так тут все складніше. Аделіна підліток може довгий час не вирішуватися на чіткі кроки щодо розвитку себе в тому чи іншому напрямку. Їй важко визначитися з метою, вона кидається від однієї до іншої і весь час шукає щось нове. Причому, вистачить допустити лише одну єдину помилку, і розпочату справу відразу ж ризикує опинитися кинутим.

Але зате в плані спілкування з представниками протилежної статі у носії цього імені може справа обстоять набагато краще. Вона скромна, і цим буде привертати увагу представників чоловічої статі, але при цьому будувати відносини вона не буде поспішати. Швидше постарається зберігати дружні відносини, і навіть з тим, хто їй реально сподобається.

Доросла жінка

Доросла Аделіна вже зовсім не така, якою була в юності і ранньому дитинстві. По-перше, вона може позбутися своєї надмірної сором'язливості, навчиться на своїх помилках і перестане так сильно вірити людям, як вірила, навчиться оцінювати людей за вчинками, а не грунтуючись на особистих емоціях. По-друге, доросла носій цієї іменної форми може стати куди більш товариською і розкутою. Вона вже не буде тією скромницею, якою була. Ну а по-третє, може проявитися багато якостей, які зазвичай належать сильним жінки-вамп.

Доросле Аделіна, це любителька розкоші і шику, але помірна, що не спрагла отримати дорогу річ будь-якими шляхами. А ще вона може стати цінителькам красивого і людиною, що знає толк в стилі і моді. саме завдяки цьому-то вона і стане небезпечною суперницею багатьом жінкам з оточення.

Вольова, чесна, принципова, справедлива, розумна, впевнена в собі і своїх силах, здатна і «в лоб дати», і приголубити. Це жінка, якій немає рівних в спілкуванні і роботі. Вона може все, варто лише захотіти. Але вона в душі може бути занадто крихкою, яка потребує підтримки. допомоги. любові та уваги. І якщо всього цього вона не отримає, то ризикує перетворитися в дуже жорстку даму. Тоді вже її серце буде дано розтопити далеко не кожному.

Доля імені Аделіна

Важко сказати, як складеться доля Аделіни в плані любові, шлюбу і відносин з протилежною статтю в цілому. Але можна точно сказати про те, що одинаком ця жінка ніколи не буде. такі завжди користуються попитом у чоловіків, і завжди отримують стільки уваги, скільки хочуть ...

В юності Аделіна швидше за все виявиться дуже популярною. Далеко не один хлопець захоче побудувати з нею стосунки. Але швидше за все, довгий час вона буде намагатися не піддаватися пристрасті і любові. А коли нарешті піддасться, може сильно обпектися. Звичайно, може статися і по-іншому, але як показує практика, у людей з таким характером найчастіше відбувається саме так.

Ну а доля дорослої Аделіни може скластися вже інакше. Вона не стане кидатися на першого, хто зізнається їй у коханні, а вподобаного чоловіка перевірятиме усіма можливими способами. роздобути її довіру і любов зможе лише сильний. напористий чоловік, тільки той, що докладе до цього максимум зусиль.

Любов і шлюб для імені Аделіна

важко точно сказати, як складеться доля Аделіни в плані шлюбу і створення сім'ї, але точно можна сказати про те, що вона напевно не залишиться самотньою жінкою. Вона обов'язково вийде заміж, та ще швидше за все і кілька разів. Але вибирати першого чоловіка вона буде дуже і дуже довго – буде всіляко перевіряти його, відчувати, провокувати. Можливо, саме це-то і послужить в кінці кінців приводом для розлучення. Хоча, знову ж таки, бувають і винятки.

В чоловіки Аделіна буде вибирати собі чоловіка обережно, і віддасть перевагу надійному, самовпевненому, наполегливій і цілеспрямованій чоловікові. Так, зовнішність для неї теж важлива, але внутрішній світ чоловіки й здатність забезпечити її саму всім необхідним для неї все ж на першому місці.

На лідерство в стосунки Аделіна швидше за все не стане претендувати, і дозволить управляти всім своїм дружину. Але ось прислухатися до її думки чоловік все ж повинен буде. Сама ж вона його обов'язково підтримає, вислухає, ніколи не проігнорує, якщо у нього щось не так.

А ще носій цього імені може вибрати того, що буде сиднем. Сама вона не любителька веселого відпочинку і походів на вечірки, і чоловіка собі вибере такого ж.

Аделіна як Мати

Важко сказати, який матір'ю стане носій імені Аделіна, але точно можна сказати, що поганою матір'ю вона просто не може бути. У неї такий характер, що вона буде всім серцем любити свої дітей, скільки б їх не було. Інша справа, що, наприклад, осіння матуся може виявитися занадто вже жорсткої, грубої, нав'язливою і суворої.

А ось з весняної і літньої Аделіною справи йтимуть інакше. Ці чутливі, емоційні та чутливі жінки можуть стати відмінними мамами, не дуже суворими, але і не проявляють зайвої опіки. Правда. тут є ризик того, що дитина просто «сяде на шию». Врятувати ситуацію в цьому випадку зможе лише чоловік ...

Швидше за все, Аделіна буде куди більшу любов і прихильність відчувати до дочки, тому що і сама вона буде відчувати куди більшу любов саме до своєї матері. Але і сина обділяти любов'ю не стане і спробує приділяти їм однаково уваги і часу.

Сумісність Аделіна c чоловічими іменами

За головною версією, найкраща у імені Аделіна сумісність з такими чоловічими іменами як Олександр, Данило, Давид, Руслан, Юрій і Єгор. Ще можуть бути досить міцними і пристрасними відносини з такими чоловіками як Арсеній, Михайло і Ігор. тут великі шанси на створення дійсно міцною і щасливої ​​родини.

Трохи гірше сумісність з такими чоловічими іменами як Олексій, Матвій, Володимир, Антон і Олег. Тут відносини можуть перерости в справжню любов, але ось шлюб може виявитися занадто чи не довгостроковим. Хоча, знову ж таки, бувають і винятки.

А ось з такими як Дмитро, Петро і Віктор у Аделіни і зовсім немає ніякої сумісності, так що, відносини з названими таким чином чоловіками краще і зовсім не будувати носительці цього імені.

що стосується взаємин з представниками протилежної статі, так тут все не так просто, як хотілося б. Наприклад, в підлітковому віці Аделіна може бути надто скромною і нерішучою в плані спілкування з хлопцями – домогтися її буде практично нереально. А подорослішавши, вона може сильно змінитися, і тоді вже домагатися її будуть тільки ті, кому вона це дозволить. Тоді вже не її обиратимуть, а вона. А ось в любові все і зовсім куди складніше – закохатися для Аделіни, рівносильно якомусь нереальному досягненню.

Число імені Аделіна

Число імені Аделіна по нумерології – 6. Люди числа 6 представляють собою в основному особистостей, не здатних жити без емоцій і почуттів. Це люди, залежні від емоцій, які прагнуть бачити емоції у всіх без винятку, це люди пристрасті, любові, почуттів. Причому, саме ці риси «шісток» і допомагають домагатися свого в усьому без винятку ...

Як правило, люди числа 6 сильно змінюються по ходу дорослішання. Наприклад, «шістки» можуть бути в юності дуже легковажними і непостійними, але вже в зрілості з них виходять відмінні сім'янини. Втім, у разі Аделіни все інакше.

А ще люди числа 6 дуже мрійливі, мають гарну уяву, розважливі, завжди домагаються успіху, обожнюють допомагати іншим, і вміють співпереживати. До слова, носії ім`я Аделіна всі ці риси якраз-таки і притаманні.

Єдиний мінус всіх людей, над якими опікується число 6, полягає в надмірній прямолінійності. Часом, ці люди й самі не помічають, як ображають навколишніх занадто прямий критикою, наприклад.

Формула обчислення числа імені Аделіна:А (1) + Д (5) + Е (6) + Л (4) + І (1) + Н (6) + А (1) = 2 + 4 = 6

Астрологічна символіка імені Аделіна

  • Камінь-талісман – Перли, Янтар, Аквамарин.
  • Планета-покровитель – Венера.
  • стихією – Вогонь.
  • Тваринний символ носія імені Аделіна – Ставрида.
  • Рослинний символ – Лілія і Іва.
  • Кращий зодіак – Скорпіон і Терези.
  • Число Аделіни – 6.
  • Символічні метали – Срібло, Алюміній.
  • щасливий день – вівторок.
  • Ідеальний сезон – Осінь.

Відомі люди з іменем Аделіна

Аделіна Патті (італійська оперна співачка)

Аделіна Адаліс (російська по етесса, письменниця)

Аделіна Джури (балерина, педагог-хореограф)

Аделіна Сулук (дружина президента Гаїті Фостен-Елі Сулука)

іменини дні і святі покровителі імені Аделіна

на жаль, ім'я Аделіна не святкує іменини за православним календарем ...