Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаЮліана
1514 Oracle

Юліана: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Юліана за походженням латинське. Буквальне трактування звучить як «посланниця Юпітера». Є сучасною формою особистого імені Юлій або Юліанус. Саме ж ім'я і його значення тісно пов'язані з Богом Юпітером.

українське ім'я Юліана насправді має далеко не слов'янське коріння. Але зате воно популярно не тільки в Україні, але також і в інших країнах СНД, і навіть в Європі. Плюс, воно має дуже сильну енергетику і може наділити носительку цілим переліком важливих характеристик …

Ім'я Юліана: Значення і характеристика
Походження імені Юліаналатинське
В кореніЮлій або Юліанус
Буквальна трактування«посланниця Юпітера»
Ангел хранитель і покровитель імені:Невідомо

Популярність:ім'я Юліана, також, як і ім'я синонім Юліанна, вже давно випало із сотні найпопулярніших українських жіночих імен і сьогодні належить до категорії найбільш рідкісних імен. Доводиться не більше, ніж на 1 дівчинку з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Юля, Юлі, Юлика

Сучасні англійські аналоги:Юліана, Юлія, Юліанна

Цікаве про ім'я Юліана:Є думка, що затверджує про тому, що ім'я Юліана пов'язано в першу чергу з шанованої в Німеччині Юліаном з Люттихе.

Як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Юліана може обіцяти дуже непростий характер носительці. Зазвичай же сулятся такі риси як непосидючість, непосидючість, активність, легковажність, рішучість, самовпевненість і самостійність, баловство, цікавість і комунікабельність. Всі разом ці риси створюють по-справжньому унікальну натуру.

Її поведінка з одного боку, може шокувати, з іншого боку, дивувати і захоплювати. Вона весь час русі, весь час шукає пригоди, вічно змінюється і кожного дня знаходить нові риси, що й дивує всіх навколо. Це людина, яку важко передбачити ...

Переваги та позитивні риси:найголовніше гідність всіх носіїв цього імені полягає в їх активності і здатності знаходити рішення і там. Де їх ніхто не знаходить. Це дівчата з унікальним складом розуму і поглядом на речі, і завдяки цьому вони легко стають успішними за життя.

Юліана погано відноситься долюдям, які намагаються її критикувати, плюс, вона може ненавидіти лідерів, які всім навколо нав'язують свою думку. А ще носії жіночого імені Юліана ненавидять користь і брехня.

Характер імені Юліана

Характер імені Юліана такий, що обіцяє названим цим ім'ям дівчаткам багато хороших, але іноді конфліктуючих один з одним якостей. Наприклад, це стосується бажання бути популярною і невпевненість в собі, сором'язливість і товариськість, доброта і мстивість, волелюбність і нерішучість. Характер Юліани, кожної без винятку, настільки складний, що передбачити, як поведе себе носій цього ймення практично неможливо. Непередбачуваність, волелюбність, емоційність, гордовитість, сприйнятливість і чутливість, принциповість – ось риси, якими характер Юліани може виділятися найбільше на тлі характерів інших людей.

Характер носії імені Юліана дуже непередбачуваний, але тільки для тих, кому сама Юліана не довіряє. Людині, яка зможе добитися її довіри, характер може здатися зовсім не таким вже й складним. Втім, таким він і не є – насправді, вся складність і непередбачуваність натури Юліани є лише прикриттям вразливості, уразливості, і бажання бути шанованою в суспільстві.

З іншого боку, все вищесказане є лише теорією, адже передбачити, яким буде характер тієї чи іншої людини практично нереально. Характер залежить адже не тільки від характеристики імені, але також і від виховання, і від енергетики астрологічних символів, і від величезного числа інших факторів.

раннє дитинство

З дитинства це дитина, що володіє такими рисами як спокій, умиротворення, добродушність, доброзичливість, інфантильність і наївність. Але в наявності деяких з цих факторів винувато виховання – зазвичай іменуються такий формою імені занадто сильно опікують батьки, що і призводить до появи великої кількості недоліків.

У цієї дівчинки немає комунікабельності, значення не обіцяє її. Швидше за все стане власниця не комунікабельною натури. Вона навряд чи буде мати багато друзів, а нових знайомств така і зовсім уникає – їй складно примкнути до суспільства і шумним компаніям, складно жити непередбачувано і легковажно, у всьому хоче покладатися на логіку і мислення, не дозволяючи собі діяти так, як забороняє мати або батько. До батьків ставиться дуже добре – не грубить, не заперечує їх вирішення, будь-яке покарання сприймає як належне, і ні в якому разі не обдурить, особливо маму – через останнього якість дітки і відкидають її, вважаючи підлизою і ябедою. Схильна до навчання і з радістю пізнає щось нове – має тягу до читання й письменства, з в ранньому віці може почати малювати. Але в майбутньому все зміниться ...

Підліток

У дівчинки, над якою протегує значення і енергетика такого красивого імені як Юліана, може проявитися ще більше різних, і, буває, не надто сумісних якостей. Серед їх величезного списку можуть бути такі як сором'язливість, емоційність, безпринципність, незалежність, комунікабельність, привітність, доброзичливість, доброзичливість, чесність, доброта, щедрість, товариськість, волелюбність, старанність і відповідальність. Взагалі, значення і енергетика цього рідкісного імені можуть обдарувати названу Юліаном дівчину досить непоганий натурою. У цієї дівчинки повинно бути купу талантів і здібностей, яких багатьом дітям в підлітковому віці не вистачає. Такі вміють бачити в людях їх щире обличчя, уміють розрізняти добро і зло, добре розбираються в людях і знають, з ким можна мати справи, а з ким ні.

Розсудливість – ще одна риса, яку може подарувати енергетика цього ймення. Все Юліани розважливі, відповідальні і розважливі, вони ніколи не роблять необдуманих вчинків і завжди роблять тільки те, в чому впевнені. Але значення може наділити і такими рисами як сприйнятливість і чутливість, які в свою чергу можуть вкрай негативно позначитися на багатьох життєвих факторах Юліани. Наприклад, вони можуть сказати на успішності в школі – беручи занадто близько до серця будь-які примітки і зауваження, Юліана може неправильно приймати і зауваження вчителів, а в підсумку ще й закинути той чи інший предмет. Плюс, для дівчинки Юліани важливо, щоб навчання було цікавим. Якщо викладач розповідає нецікаво, то предмет не буде вивчатися Юліаном так, як це потрібно.

Доросла жінка

Доросла жінка, над якою протегує значення і енергетика іменний форми Юліана, це і зовсім унікальна, непередбачувана, спонтанна і сприйнятлива жінка, котра поєднує в собі несумісні риси. Наприклад, погано поєднуються такі риси як доброта і мстивість, але ж вони як раз-таки і сулятся таким фактором як значення, названим ім'ям Юліана жінкам. А ще значення цього ймення одночасно обіцяє такі риси як незалежність, волелюбність, і невпевненість в собі – в результаті Юліана може хотіти бути незалежною і вільною, але при цьому буде боятися приймати відповідальні рішення, буде вимагати уваги і настанов.

Якщо у дівчинки Юліани товариськість і комунікабельність зашкалюють, то у дорослої жінки Юліани ці риси можуть проявлятися надто вже помірними. Як це виражається? Ну наприклад, Юліана ніколи не піде на контакт з людиною, яка першою не виявив бажання з нею контактувати, або ж, Юліана ніколи не почне спілкуватися з людиною, якщо він сам першим не проявить такого ж бажання. Загалом, жінки, над якими опікується значення цієї назви, дуже складні і непередбачувані, зрозуміти їх практично неможливо.

Зате в професійній діяльності, в роботі, такі проявляють себе з найкращого боку. Значення може нагородити названу таким ім'ям жінку відповідальністю, розважливістю, бажанням розвиватися, цілеспрямованістю і працьовитістю – іншими словами, тими рисами, завдяки яким така зможе стати справжнім лідером, керівником, начальником.

Доля імені Юліана

Доля носії імені Юліана в любові, у відносинах з представниками протилежної статі, і в шлюбі, така. Що передбачає багато проблем і негараздів, і все через проблемної натури самої Юліани. І в першу чергу проблема в її скритності – Юліани в своїй більшості дуже потайливі, ніколи не показують образи, приховують свої переживання, а це в підсумку може вкрай негативно позначатися на відносинах з протилежною статтю. Доля Юліани може припускати бурхливе особисте життя в підлітковому віці, але до самої зрілості така дівчина так і не зможе знайти того, з ким буде готова прожити все життя.

Зате доля передбачає, як показує практика, що перший же шлюб Юліани стане щасливим і міцним. Іменуються таким ім'ям жінки дуже відповідально ставляться до створення сім'ї і пов'язують своє життя з чоловіком тільки тоді, коли переконуються в тому, що це дійсно та людина, в якому є потреба.

Ну а що не менш важливо, доля передбачає становлення Юліани відмінною дружиною, вірною дружиною, зразковою матір'ю. Доля Юліани в материнстві така, що передбачає надмірну любов до дітей, настільки сильну, що на її тлі навіть любов до чоловіка може стати непомітною. Хоча знову ж таки, все це тільки теорія.

Любов і шлюб для імені Юліана

Юліана – самодостатня і впевнена в собі жінка не схильна заводити короткочасні і несерйозні відносини з малознайомими чоловіками. Вона вкрай вимогливо ставиться до вибору супутника життя. Її обранцем може стати тільки цілеспрямований відбувся і сильний духом чоловік, здатний забезпечити їй відчуття захисту і впевненості в завтрашньому дні. Юля не розглядає кандидатури чоловіків, які не зуміли домогтися успіху в житті. Для неї важливо матеріальне становище майбутнього чоловіка і його фінансова стабільність. Однак на шлюб за розрахунком вона не піде, оскільки взаємна і сильна любов для неї також вкрай важлива.

Юліана з юності представляє своє сімейне життя тому вийшовши заміж, вона без проблем справляється зі своїми обов'язками господині і хранительки домашнього вогнища. Вона дуже вміло займається веденням господарства. У неї в будинку все натерте до блиску, пахне домашніми стравами, а чоловік задоволений і усміхнений. Вона має м'який, але в той же час дуже вимогливим характером. Вона віртуозно використовує свою жіночу мудрість і чарівність, зберігаючи любов, пристрасть і щастя в подружніх стосунках надовго.

Для Юліани дуже важливо духовне єднання з чоловіком. Тільки в цьому випадку вона розкриє всі свої найкращі якості. Він також повинен мати високі моральні цінності, бути відповідальним і рішучим. Вона вважає, що глава сім'ї — чоловік, але він просто зобов'язаний прислухатися до думки дружини. Крім того, для неї важливо, щоб чоловік підтримував її інтереси і прагнення до самореалізації, адже вона дуже творча і креативна особистість. Також вона обожнює спільні виходи в світ, відвідування різних світських заходів. Однак своє головною метою в житті Юля вважає створення міцної сім'ї, турбота про чоловіка і виховання улюблених дітей.

Юліана як Мати

Материнство — це, напевно, найважливіший етап в житті кожної жінки, при цьому далеко не кожна може стати хорошою матір'ю. У всіх різне почуття відповідальності, яке не залежить від імені, тому гарантувати, що, наприклад, Катя стане погано мамою, а Таня хорошою не можна. Однак, з огляду на наявність таких позитивних рис характеру, як доброта, ніжність, ласка, відповідальність, любов і турбота, можна припустити, що швидше за все Юля стане хорошою, а не поганою матір'ю.

Імовірно, Юліана може поєднувати материнство і роботу, оскільки кар'єра і реалізація своїх задумів для неї також дуже важливі. Однак в будь-якому випадку вона приділяє своїм чадам купу часу, проявляє свою любов і часто їх балує. Звичайно, вона може мати успіх, і попрацювати, і з дітьми пограти, і їсти приготувати, проте такий ритм життя може вибити її з колії. У деяких випадках вона таки вирішується віддати перевагу турботу про своїх дітей роботі.

Любові, ніжності і турботи Юліани вистачить на всіх. Вона цілком може стати багатодітною мамою, який зуміє дати максимум своєї любові і турботи кожної дитини. Для неї виховання дітей стає справою першої важливості. Всі свої сили вона кидає на те, щоб виростити зі своїх діточок порядних і чесних людей. Її терпимість, доброта і почуття обов'язку їй в цьому допомагають. Діти Юлі зазвичай самостійно отримують хорошу освіту, володіють хорошими манерами і радують своїх батьків.

Сумісність Юліана c чоловічими іменами

Ідеальною можна назвати сумісність імені Юліана з такими найменуваннями для чоловіків як Олександр, Єрмолай, Казимир, Роберт, Джеймс, Лавр, Панкрат і Юлій, Віктор, Адріан, Данило. Тут все може змінитися в міцний і щасливий шлюб, довговічний і повний пристрасті.

В разі союзу з такими як Гавриїл, Гліб, Гордій, Остап, Севастян, Август і Арнольд, Борис і Валерій, теж може бути присутнім щастя і любов, але до шлюбу справа навряд чи дійде, бо не судилося.

Ну а з Всеволодом, Ісааком, Кімом, Родіоном і Аркадієм, пару краще і зовсім не створювати, бо тут чекають лише розчарування, скандали, і розбіжності.

Що до взаємин жінки, над якою панує значення і енергія імені Юліана, з представниками протилежної статі, так тут все дуже складно влаштовано. З одного боку, Юліани в своїй більшості не прагнуть до домінування в стосунках, до лідерства і влади, але з іншого, не терплять і чоловіків, які самі намагаються домінувати. В основному, це жінки, які віддають перевагу рівність. При цьому Юліани, все без винятку, потребують підвищеної уваги і турботи, а значить і в партнери собі названа так дівчина швидше за все буде вибирати турботливого, уважного і дуже ніжного чоловіка.

Число імені Юліана

Число жіночого імені Юліана по нумерології — 9. Дев'ятка — як найбільше просте число, вважається символом досконалості і успіху. Підопічним числа 9 везе по життю. Їм простіше і швидше вдається домогтися високого становища в суспільстві і матеріального благополуччя. У них прекрасний смак, розвинену уяву і проникливість. Їх інтуїція і креативність допомагає їм досягти високих результатів у творчій діяльності. При цьому дев'ятки також відрізняються блискучим розумом і вимогливістю, цілеспрямованістю і максималізмом. Вони вміють розраховувати і планувати свої дії набагато кроків вперед. З них можуть вийти успішні керівники.

Підопічні числа 9 — чарівні, доброзичливі і товариські люди, схильні до мрійливості і романтичності. В особистих стосунках вони завжди надходять щиро і чесно, швидко піддаються почуттю закоханості, але також швидко можуть і охолонути. Тривалі і трепетні відносини з дев'ятками можливі, якщо їх регулярно підживлювати романтикою і новими відчуттями.

Підопічні 9-ки захоплюються релігією, містикою, філософією, фантастикою. Їх мрійливість може глибоко відвести їх у світ книжкових героїв. Через це друзям дев'яток треба побільше з ними спілкуватися, просити ділитися думками і враженнями, не відриваючись від дійсності. Крім того, підопічні числа 9 схильні до марнотратства, відсутності фінансової дисципліни та егоїзму.

Формула обчислення числа імені Юліана:Ю (5) ​​+ Л (4) + І (1) + А (1) + Н (6) + А (1) = 18 = 1 + 8 = 9

Астрологічна символіка імені Юліана

  • Камінь-талісман – Аметист.
  • Планета-покровитель – уран.
  • стихією – Повітря.
  • Тваринний символ носія імені Юліана – Електричний скат.
  • Рослинний символ – Гумове дерево.
  • кращий зодіак – Козеріг і Водолій.
  • Число Юліани – 9.
  • Щасливий день – субота.
  • Ідеальний сезон – Зима.

Відомі люди з іменем Юліана

Юліана Банзая (німецька співачка)

Юліана Грімм (старша сестра Філіпа Вільгельма Грімма)

Юліана Кляйн (німецький комп озитор)

Юлиана Менгден (баронесса)

Юлиана Норвичская (английская средневековая писательница)

Юлиана Паша (албанская певица)

Юлиана Толстова (российский социолог)

Юлиана Федак (украинская теннисистка)

Юлиана Яхнина (российская переводчица и литературовед)

Именинные дни и святые покровители имени Юлиана

Церковная форма имени Юлиана в православии – Иулиания.

Праведная Иулиания Новоторжская

декабрь 21, январь 3

Праведна Иулиания Лазаревская

январь 2, январь 15

Мученица Иулиания Птолемаидская

март 4, март 17

Мученица Иулиания Понтийская

март 20, апрель 2

Праведная дева Иулиания Ольшанская

июль 6, июль 19

Мученица Иулиания

ноябрь 1, ноябрь 14

Мученица Иулиания

декабрь 4, декабрь 17