Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаКалерія
753 Oracle

Калерія: значення імені, характер і доля

Ім'я Калерія латинського, індійського чи грецького походження. Перша версія свідчить про давньоіндійському походження. Нібито походить від індійського слова «kaleriya», в перекладі, що говорить про «гарячої». За другою версією походить від грецького імені для дівчат «Каллероя», що означає «прекраснотекущую». За третьою версією походить від латинського слова, що переводять як «прекрасна» і «гаряча».

Жіноче ім'я Калерія в українському іменослове з'явилося не так давно, тільки лише в минулому столітті, але зате встигло обзавестися неймовірною популярністю, що теж не погано. Має хорошу значимістю, відмінною сумісністю з чоловічими іменами, і унікальною символікою. Наділяє важливими, але іноді суперечать один одному якостями ...

Ім'я Калерія: Значення і характеристика
Походження імені Калеріялатинське, грецьке або індійське
Буквальна трактування«гаряча»
Трактування за другою версією«прекрасна»
Ангел хранитель і покровитель імені:Свята мучениця Калерія Кесарійський

Популярність:ім'я Калерія знаходиться в категорії рідкісних імен та по статистиці припадає лише на 2-3 дівчинки з 5 тисяч новонароджених.

Розмовні варіанти:Каля, Лера

Сучасні англійські аналоги:Чи не є

Цікаве про ім'я Калерія:Незалежно від того, яка версія походження не опинилася б правильної, ім'я Калерія все одно має дуже сильну енергетику.

Як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Калерія таке, що може наділити носительку цього жіночого імені цілою купою важливих характеристик, і що не менш важливо, може максимально позитивно вплинути на її долю. За доданню ж, головними рисами характеру, притаманними нареченої, є такі як делікатність, прямолінійність, боязкість, відкритість, сором'язливість і різкість, прямолінійність, комунікабельність, правдолюбство, безкомпромісність і принциповість.

Переваги та позитивні риси :найголовнішою перевагою носії імені Калерія є принциповість, завдяки якій названа цим ім'ям дівчина ніколи не відступить від поставленої мети і обов'язково досягне її, чого б їй це не коштувало.

Калерія погано відноситься долюдям, які з тієї чи іншої причини весь час не виконують своїх обіцянок. А ще Калера ненавидять брехунів і корисливих чоловіків, що шукають в стосунках вигоду.

Характер імені Калерія

Характер імені Калерія наділяє свою господиню вельми неоднозначним і загадковим характером. Серед її провідних якостей характеру можна назвати: делікатність, різкість, відкритість, розважливість і спокій. Надмірна емоційність, запальність, упертість, амбіційність і самолюбство — це головні мінуси в характері власниці цього дивовижного імені. Для Калера не чужа злопам'ятність, причому мстити вона буде тільки в відкриту, а не за спиною у кривдника.

Володарка імені Калерія ще в дитинстві має безліч друзів і високо цінує дружні відносини. Маленька «пацанка» є в компанії заводієм, лідером і головною непосидою. Однак вона не тільки любить веселитися з друзями, але і в сумні моменти їх не залишить. До речі, у неї більше друзів, ніж подруг. Чоловіків вона вважає чесніше. Калерія — щирий і відкритий чоловік. Вона завжди говорить тільки те, що думає. Для неї не властиві хитрість і користь. Вона ніколи не скористається зв'язками товаришів, заради просування в кар'єрі, оскільки вкрай високо цінує їх дружбу. Вона прийде друзям на допомогу в будь-яку хвилину дня або ночі. Однак чужі поради, навіть дружні вона всерйоз не сприймає.

У трудовій діяльності Калерія може обрати шлях самореалізації в абсолютно різних напрямах: наука, медицина, економіка, туризм або взагалі мистецтво. Це можливо завдяки її численним талантам: освіченість, вихованість, піар-менеджер або взагалі художник. Прямолінійність Калера і невміння промовчать в потрібний момент можуть серйозно заважати її кар'єрному зростанню.

Раннє дитинство

З дитячих років, це допитлива і спокійна особа, яка не вміє сидіти на місці, вічно перебуває в пошуку нових цілей, що задає батькам стільки питань, що і дорослій людині важко осилити настільки широкий спектр. Чи не балувана, навпаки, умиротворена і розважлива, привертає до себе увагу дорослих поведінкою, багатьом цікавить і має багато захоплень, з радістю вчиться чогось і не пасує при зіткненні з негараздами або перешкодами.

Робить успіхи в усьому, з чим пов'язується, в читанні, краснописі, малюванні та співі. Вміла, талановита, всебічно розвинена, ще й товариська. Однолітки її не ігнорує, цінують її доброзичливий характер і заводну натуру – з нею не нудьгує ніхто, всіх веселить і дарує гарний настрій.

Правда, є і мінус — зачіпає, коли навколишні ігнорують або не помічають її. Самозакоханість теж є, і залишається до самого кінця.

Підліток

Будучи підлітком практично не зміниться . Серйозна, спокійна, всі справи робить, як то кажуть, «напевно», щоб ніхто не міг прикопати. Легко справляється з будь-якими негараздами і не конфліктує з однолітками – будь-яку сварку або скандал припиняє шляхом звичайного діалогу, не відповідає грубістю на грубість, і може навіть прийняти провину на себе, аби припинити запанував під час розбіжності негатив і хаос.

розважливо і розважлива – уроки виконує чітко і в строк, ніколи нікуди не спізнюється, пунктуальна і обов'язкова. З учителями спілкується на рівних і не страждає від неповаги, але однокласники можуть почати уникати її, звинувачуючи її в хороших відносинах з викладачами.

Ненавидить, коли її сприймають як маленьку і несерйозну, ображається, коли критикують, хоча нікому і не покаже образи, і більш того, зробить власні висновки з того, що сталося.

Доросла жінка

доросла дівчина на ім'я Калерія, це і зовсім унікальний за своєю суттю людина, ранимий, сентиментальний, чуттєвий і одночасно жорсткий. Але незважаючи на вразливість і сентиментальність, Калерія ніколи не показує оточуючим людям своє невдоволення чим-небудь, тому-то і має багато друзів. Комунікабельність дозволяє з легкістю заводити нові знайомства, самотність не загрожує.

Прив'язана до батьків і будь-якими шляхами зберігає на максимумі спілкування з матір'ю і батьком. Завжди прислухається до порад близьких, хоч і не всякий раз слід їх повчанням.

У чоловічої половини людства користується популярністю ще зі школи, але на особистому житті позитивно це не позначається, бо її замкнутість і скритність не дозволяють кавалерам проникнути в її світ, в результаті чого більшість не витримує цього і збігає.

Доля імені Калерія

Доля імені Калерія в стосунках з сильною половиною людства в любові, а також в шлюбі складається дуже навіть неоднозначно. Популярність з боку чоловіків володарка цього імені відчуває ще в юності. Однак вона спочатку дружить з хлопцями, а потім захоплюється тільки інтимною стороною любові, не замислюючись про відповідальність і зобов'язання. Для неї важливо, партнер обожнював її і міг вгамувати її сексуальний голод. В цей же час вона займається самореалізацією в кар'єрі.

Пізніше Калерія вирішується створити сім'ю з надійним і перевіреним чоловіком. Він може бути з числа її численних друзів. Дружба, повагу і потяг — це для неї гідний привід для того, щоб самій запропонувати чоловікові створити сім'ю. Його любов повинна бути яскравою і сильною, Калерія обожнює красиві жести з боку чоловіка. Вона з радістю дозволить йому любити себе, стане вірною дружиною, але ось від сидіння вдома вона точно відмовиться.

Калерія вимагає шанобливого і ніжного ставлення з боку чоловіка. Він повинен бути м'яким, але і одночасно сильним, заможним і рішучим. Такому чоловікові вона цілком зможе довірити роль глави сім'ї, але ніколи не стане йому підкоряться, якщо її думка відрізняється від його, а може навіть влаштувати через це скандал. В її домі панують і порядок, і затишок, а на плиті завжди стоїть свіжий обід і вечерю.

Любов і шлюб для імені Калерія

Калерія — це справжня гаряча штучка. Ще зі старшої школи приковує увагу безлічі чоловіків. Незважаючи на свій сильний характер і серйозне ставлення до життя в стосунках з чоловіками вона вважає за краще легкість і необов'язковість. Досить довго вона просто насолоджується бурхливими, але короткими романами, які наповняють її почуттям ейфорії і натхнення. Тривалі відносини з духовною близькістю вона може створити, наприклад, з одним, коли дружнє повагу доповнюється ще й симпатією. Така жінка здатна сама прямо запропонувати обранцю узаконити стосунки.

Чоловік повинен прийняти те, що Калерія — шалено волелюбна і незалежна особистість, тому домогосподаркою вона вже точно бути не захоче. Крім того, у неї досить твердий характер, через що будь-які свої побажання чоловік повинен озвучено не наказним тоном, а, навпаки, делікатно і м'яко. Калерія не вийде заміж за чоловіка, яка здатна виявляти і доводити глибину своїх почуттів, адже їй дуже важливо відчувати і бачити, наскільки він її любить і захоплюється їй. До речі, вірність для неї теж шалено важлива, але ревнощі в їх відносинах буде присутній завжди, навіть безпричинна.

Калерія підтримує тісні стосунки з друзями, часто збираючи їх у себе в гостях. Як не дивно, формальним главою в сімейних відносинах буде чоловік, хоча всі рішення і дії він повинен обговорювати з Калера. Кожен неправильний крок чоловіка — це привід для скандалу з її боку. Поруч з люблячим і розуміючим її чоловіком вона проявить і такі якості, як хазяйновитість, охайність і вміння чудово готувати.

Калерія як Мати

Складно припустити, як саме себе проявить володарка імені Калерія Характеристика цього імені сильно залежить від астрологічних символів, особливо від пори року її народження. Наприклад, найбільше часу своїм дітям приділяє Калерія, народжена взимку. За статистикою, у неї частіше народжуються хлопчики.

Під час виховання і навчання дітей Калерія показує себе кілька суворої і дуже вимогливою матір'ю, однак при цьому вона завжди справедлива і терпляча по відношенню до них. Для неї важливо, щоб діти усвідомлювали всю важливість виховного та навчального процесу, вчилися самостійності, старанності і наполегливості. Вона намагається навчити їх стриманості, якою часто не вистачає самої, а також доброчесності, чесності і працьовитості.

Калерія намагається максимально підтримувати своє здоров'я і прекрасну фігуру, через що разом з дітьми робить різні фізичні вправи. Це допомагає їй виховати в дітях не тільки тягу до спорту, але і витримку, стійкість і пунктуальність.

Сумісність Калерія c чоловічими іменами

У імені Калерія ідеальна сумісність з такими чоловічими іменами як Альфред, Єгор, Дмитро, Варлаам, Трохим, Микола і Макар. Тут є просто величезні шанси на побудову міцної щасливої ​​родини. Буде матися і пристрасть, і почуття, і відданість, і щастя ...

З такими як Соломон, Фрол, Фома, Ернест, Харитон, Адріан, Анатолій, Віктор, Мойсей, Іполит і Клим, теж є хороша зв'язок, відносини будуть переповнені нею, але не приведуть ні до чого серйозного.

А ось з Ярославом, Альбертом, Віленом і Дем'яном, і зовсім, відносин і союзів краще навіть і не намагатися створювати, бо ні до чого хорошого це не призведе, тільки до розбіжностей, сварок, конфліктів і ревнощів.

Така жінка полюбить тільки чоловіка-героя, готового на відважні вчинки заради неї і любові до неї.

досить складно сказати точно, якими будуть взаємини у Калера з представниками чоловічої статі в цілому, але можна точно сказати, що по ходу дорослішання саме ставлення до чоловіків у Калера буде сильно мінятися. Зате в майбутньому виявиться хорошою матір'ю, ідеальної по всіх параметрах дружиною. По крайней мере, так передбачається.

Число імені Калерія

Число імені Калерія по нумерології — 3. Цифра 3 — це дуже загадкове число, наділене священним і магічним змістом. Таким же загадковим, непростим і неоднозначним буде і характер підопічних трійки. Ці люди — істинні цінителі прекрасного, для них важлива і зовнішня, і внутрішня краса в людях, вони милуються красивими речами, меблями, а також вони старанно стежать за власним зовнішнім виглядом. Трійки — товариські і доброзичливі люди, які вміють веселитися і розважатися. За життя вони йдуть легко, не опускаючи голови.

Більшість трійок схильні до творчості, у них чуйна інтуїція, прекрасна уява і багата фантазія, діяльність, оптимізм і тонке почуття гумору. Крім того, у них величезний інтелектуальний потенціал і здатність до аналізу. У підопічних числа 3 може проявлятися дар передбачення. Вони прагнуть до абсолютної самореалізації, але можуть довго шукати своє призначення.

Трійки легко захоплюють людей за собою, не надаючи цьому належного значення. Крім того, вони можуть розпорошуватися, хапаючись за кілька завдань відразу, не завершуючи до кінця жодного з них. Рідко вони можуть піддатися ліні, але вийти з цього стану їм потім дуже складно. Також підопічні числа 3 можуть бути занадто довірливі, балакучі, егоїстичні і марнотратні.

Формула обчислення числа імені Калерія:К (3) + А (1) + Л (4) + Е (6) + Р (9) + І (1) + Я (6) = 30 = 3 + 0 = 3

Астрологічна символіка імені Калерія

  • Камінь-талісман – Гіпс і Марказит.
  • Планета-покровитель – Місяць.
  • стихією – Вода.
  • Тваринний символ носія імені Калерія – Сова.
  • Рослинний символ – Аїр.
  • Кращий зодіак – Рак.
  • Число Калерія – 3.
  • Щасливий день – понеділок.
  • Ідеальний сезон – Літо.

Відомі люди з іменем Калерія

Калерія Гордєєва – артистка, нижегородської театральної трупи на початку XIX століття

іменини дні і святі покровителі імені Калерія

Свята мучениця Калерія Кесарійський

червень 7, червень 20